Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4488 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~mariusz / 2025-07-15 20:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejny dostawca usług internetu i telewizji.wczoraj awaria i brak usług dzisiaj ta sama sytuacja
    ZaletyBrak zalet
    WadyBrak usług
    MiejscowośćMalbork
  • ~Pola / 2025-07-09 14:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Vectra Obsługa to kompletna porażka, nie polecam usług. A uwolnienie się z Vectry czyli rozwiązanie umowy to bardzo długa przeprawa.Zdalam sprzęt w punkcie Vectry w całości- przez 3 miesiące mnie nękali ciągle wymyślając że coś im się nie zgadza.Naliczono bezpodstawnie opłaty dodatkowe, bardzo szybko bezpodstawna windykacja- mimo że nie było podstaw windykacji -sprzęt oddany w punkcie Vectry. Nie pomagają - przesłane dokumenty potwierdzające, dzwonienie na infolinię i do windykacji. Firma Vectra to porażka obsługi klienta. NIE POLECAM!!
    Zaletysame wady
    WadySame wady
  • ~Pawel / 2025-07-09 13:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszustwo w postaci wiadomość od operatora że do budynku jest podłączony światłowodów a tak nie jest sam pracownik mnie poinformował że to trik reklamowy ,a płacimy za światłowód
    WadyPrzerwy w dostawie internetu masakra
    MiejscowośćGliwice
  • ~Mała / 2025-07-08 20:15
    Ocena: 2.25 / 5
    Niekompetentny i nieuczciwi sprzedawcy na infolinii. Moja prośba o wysłanie umowy na e-mail, nie została wysłana.Po kolejnym telefonie została mi wysłana ale oczywiście już nie mogłam zrezygnować z tej umowy. Internet to porażka, program Go on też ,którego w ogóle nie używam ,a muszę za niego płacić bo jest w umowie. Nie polecam.
    MiejscowośćJelenia Góra
  • ~Rafał / 2025-06-29 21:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam .Wcześniej miałem internet na kablu z TV.Dali mi modem smart TV,który zaraz się popsuł. Tel.do konsultanta zgłaszała się Viki robot i tylko zapłaciłem za rachunek. WSTYD chyba celowo to robią. W końcu skontaktowałem się z pomocą techniczna,która udawała głupa mi mi kazała coś ustawiać co nawet się nie włączało. Zwrócili z łaski 10zl za brak internetu i programów TV.Wstyd.Teraz mam następny problem z internetem mobilnym z uwagi na przeprowadzkę do nowego mieszkania w innej miejscowości.Oczywiscie sprzeta zdałem i płać dalej mimo,że tu nie mieszkasz i zdałeś sprzęt. Oszuści. Tu przesył w internecie mobilnym 0,5 mbs download i pobieranie jeszcze mniej.Straszyli mnie prowizja upustami i tylko dlatego podpisałem nową umowę i nie mam TV I nawet nie chcą otwierać się strony.Oszusci i tyle. Z daleka od tej firmy.
    ZaletyNie ma.Same wady
    WadyBrak TV I internetu od poczatku
    MiejscowośćBorne Sulinowo
  • ~Babymeaby / 2025-06-27 19:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna obsługa, Panie na infolini są wręcz bezczelne i wyśmiewają człowieka prosto w twarz, człowiek dzwoni do nich z problemem najpierw przez miesiąc mówią żeby czekać, a jak człowiek dzwoni z problemem to jest odsyłany od działu do działu i dosłownie WYSMIEWANY!!!! PANIE KONSULTANTKI SA NIEUPRZEJME I MAJA DOSLOWNIE W NOSIE PROBLEMY KLIENTOW!!!
    Jak nie wiedzą co obiecują klientom to proponuję odsłuchać nagrywane przez nich rozmowy!!!
    ZaletyBrak
    WadyKonsultanci niekompetentni, każdy podaje inną wersje, wyśmiewają przez telefon
    MiejscowośćPoznan
  • ~Pola / 2025-06-27 16:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Obsługa fatalna. Przy rozwiązaniu umowy - oszustwo na nie zdany sprzęt, mimo że jest zdany. Ja zgłaszam sprawę do odpowiednich służb o oszustwo klienta. Niestety ugodowe informowanie że sprzęt został zdany w punkcie Vectry w Sieradzu nie jest przyjmowany do wiadomości, została wystawiona nota na kwotę 260 zł za nie zdany sprzęt. Koniecznie trzeba Vectrę nauczyć pracy i szacunku dla klienta
    ZaletyBrak
    Wadyoszustwo i brak kompetencji obslugi
    MiejscowośćSieradz
  • ~kk / 2025-06-24 13:58
    Ocena: 2.00 / 5
    Ja moge napisac ze obsluga klienta oszukuje ludzi. Nie polecam Łęczyca... Pani nadal pracuje a wyg;ada jakby ciagle na haju była i mimo pytan podaje bledne informacje za co niestety kline tmusi placic.

    NIe POLECAM
    MiejscowośćŁęczyca
  • ~Beznazwy / 2025-06-24 08:55
    Ocena: 3.00 / 5
    Spóźniłam się z opłatą 2 faktur , zablokowali mi sygnał . Opłaciłam w ciągu 30 min po blokadzie z systemu apki klienta - autopay
    System płatniczy od razu przekazał informację o płatnościach . Dzwoniąc na infolinię, dowiedziałam się że na włączenie sygnału czeka się do 3 dni ?! Potem bot twierdził , że od 3-4 h . Mało tego do zaległości doliczają bieżące faktury , których termin płatności jeszcze nie minął . Zapis 3 dniowy w regulaminie w którym nic takiego nie ma . Na infolinii żadnej konkretnej informacji, tylko że sygnał przywrócą do 3 dni . Brak słów
    Jedyny plus to taki że działa w miarę poprawnie i cena jest korzystna .
    ZaletyDziała poprawnie
    WadyBrak informacji z infolinii , złośliwe przetrzymywanie blokady sygnału , podanie błędnych informacji
    MiejscowośćPoznań
  • ~Anna / 2025-06-23 20:21
    Ocena: 1.50 / 5
    Niestety obsługa klienta jest bardzo zła. Brak informacji o ofertach/ promocjach a co za tym idzie naciąganą klientów na najdroższe abonamenty.
    Umowe niestety podpisałam w biurze więc nie mam prawa do odstąpienia.
    Szkoda, że nie można liczyć na rzetelną i uczciwą obsługę i informacje.
    Nie polecam!
    MiejscowośćGdańsk
  • ~nie chce ujawniać / 2025-06-18 15:49
    Ocena: 1.00 / 5
    witamy witamy z racji że zaczął w moim mieście wiać wiatr to internet zachowuje się jak we mgle. To znaczy, tegi nikt się nie spodziewał- NIE DZIAŁa fajnie by było zainwestować może w lepsze przewody sieciowe. bajo
    Zaletysame wady
    Wadybrak zalet
    MiejscowośćElbląg
  • ~Stanisława / 2025-06-18 12:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma usługowa, telefon od miesięcy nie działał a trzeba było za niego płacić. Zgłoszenia na gębe nic nie daja a na piśmie odmawiają przyjęcia. Po rezygnacji z umowy telefonu i telewizji prześladują wezwaniami do zapłaty za usługi za które było opłacone. Odmawiaja wydruku z konta o braku zadluzenia, obsluga fatalna, nie majaca pojecia o swojej pracy
    ZaletyBRAK
    WadyZbyt dużo aby wymienić, przede wszystkim prześladowanie wezwaniami do zaplaty za dawno opłacone rachunki
    MiejscowośćSkierniewice
  • ~Rafał / 2025-06-18 11:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Dlaczego mi tu przysyłacie jakieś opłaty za dekoder ?
    Wasza firma wstydu nie ma!!!
    Tyle lat korzystałem to chyba przeszedł na mnie, jeśli nie to przyjedzcie i go zabierzcie.
    Nie mam zamiaru ponosić kosztów przesyłki jeszcze.
    W internecie juz was opisze jak traktujecie wieloletnich klientów!!!
    Zaletybrak
    WadyDlaczego mi tu przysyłacie jakieś opłaty za dekoder ?
    Wasza firma wstydu nie ma!!!
    Tyle lat korzystałem to chyba przeszedł na mnie, jeśli nie to przyjedzcie i go zabierzcie.
    Nie mam zamiaru ponosić kosztów przesyłki jeszcze.
    W internecie juz was opisze jak traktujecie wieloletnich klientów!!!
    MiejscowośćMława
  • ~Sfrustrowana / 2025-06-16 13:16
    Ocena: 2.25 / 5
    Przy przedłużaniu o kolejne 23 miesiące umowy zostaliśmy nabici w butelkę.
    Miało być taniej jeśli chodzi o TV, bo chcieliśmy zachować dotychczasowe warunki z małym wyjątkiem - zrezygnować z HBO. Jest dużo drożej, bo myśleli, że nie zauważymy i pozostawili HBO oraz bez naszej prośby zmienili pakiet złoty na platynowy.
    Nic widać się nie zmieniło. W technikach oszukiwania klientów są perfekcyjni!!!
    MiejscowośćWarszawa
  • ~ED / 2025-06-16 13:05
    Ocena: 2.25 / 5
    Fatalnie, firma decyduje za ciebie jak masz korzystać z ich usług bez szacunku dla klienta.
    Zaletyżadne
    Wadywszystko
    MiejscowośćGoleniów
  • ~elo / 2025-06-11 16:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma śmieć albo krzak jak zwał tak zwał, po dzisiejszy dzień nie moge uzyskać zwrotu nadpłaty za faktufrę. Firma tłumaczy się, że:
    - spraw jest w toku
    - nie mają tylu ludzi do rozliczania faktur
    - weszło nowe prawo i musze sie dostosować.

    A moim zdaniem nie chca oddać kasy bo wychodza na plus. Śmieć nie firma. Czyste złodziejstwo.
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Janusz / 2025-06-07 08:14
    Ocena: 2.67 / 5
    Notorycznie brak internetu.Reklamacje nie przynoszą skotków.
    MiejscowośćOstrów Mazowiecka
  • ~Monika / 2025-06-05 14:17
    Ocena: 2.50 / 5
    Po rozwiązaniu umowy, otrzymałam kolejna fakturę. Wysłałam 3 prośby o wyjaśnienie skąd faktura za maj jeśli umowa została rozwiązana miesiąc wcześniej. Zrozumiałabym jeśli byłoby to jakieś wyrównanie. Ale to była normalna regularna kolejna faktura. Wysłałam 3 maile z prośba o wyjaśnienie. Pierwsza na znaleziony adres mailowy w necie, druga przez formularz na stronie, trzecia przez konto klienta. Do każdego maila dołączyłam potwierdzenie rozwiązania umowy które od nich otrzymałam. Odpowiedzi nie dostałam. Za to co dwa dni dostaje maila od windykacji, że mam fakturę do opłacenia.

    Dodam że gdy wysłałam maila z wypowiedzeniem umowy, vectra dzwoniła do mnie dzień w dzień. Prośby o zaprzestanie telefonów nie przynosiły efektów, po prostu zaczęłam mówić jak do mnie dzwonili że to pomyłka.

    Fatalna obsługa, a właściwie jej brak.
    WadyWysyłają faktury po rozwiązaniu umowy, nie odpowiadają na maile, zamęczają telefonami
    MiejscowośćWarszawa
  • ~OszukanyKlient / 2025-06-04 13:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem. To jest proceder oszustwa, podstępem przedłużają umowę, nie odbierajcie telefonów od konsultantów, którzy pod pretekstem przeniesienia do nich uslugi netflix, przedłużyli mi umowę na kolejne miesiące. Konsultanci to wyszkoleni wyłudzacze.
    Dawno nie spotkałam się z tak bezczelnym oszustwem. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy.
    Zaletybrak
    Wady oszustwo
    MiejscowośćSzczecin
  • ~elo / 2025-06-04 13:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada obecnie czekam 4 miesac na zwrot nadpłaty z konta jakie mam po rozwiązanku umowy, $ miesiac dzwonie i cały czas dostaje wymijające sie informacje, że w przeicagu 14 dni ktwoa zoatsnie zwfróca ze w przeciaguu 30 dni,

    Żenada jakich mało. Z tego co się na chwilę obecną dowiedziałem mam czekac miesiac żeby księgowość przeprocesowała zerot moich pieniedzy, Czekam 4 misiace i mam czekac jeszcze miesiac za to, że nie potrafią rozliczyć zwrotów.

    PS. bardzo się cieszę, że rozwiazałem umowę.
    Zaletybrak
    WadyJuż opisałem
    MiejscowośćWarszawa
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania