Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Vectra Sosnowiec opinie

 • ~Daro / 2017-12-21 17:24:25
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.50 / 5
  Jestem niedoszłym klientem vectra w dn. zamowilem u P. Pawła Opiekuna Bloku w sosnowcu przy ul. Kierocinskiej 20, pakiet tv, Internet i umowilem sie na instalacje w dn. 18.12.2017, wypowiedziałem umowy u innych operatorow, urlop w pracy i czekam... nikt w umowionych godzinach 12-14 sie nie wstawił. Zadzwoniłem do "Opiekuna" po czym dowiedziałem sie że technik zgłosił moją nieobecność w domu w umowionym terminie i miał to wyjaśnić do dzisiaj czekam na odp. Z drugiej strony czytam opinie i moze to dobrze że tak sie stało. Na szczescie konkurencja w bloku jest spora. Obsługe oceniłem na 1 reszta ocen średnia ze wzgledu na brak usługi. Pozdrawiam niedoszły Klient
  Miejscowośćsosnowiec
 • ~Żako / 2016-03-20 14:11:50
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.25 / 5
  Jestem nie zadowolona z przedstawicieli którzy potrafią dwa razy w ciagu godziny i w weekend mnie nachodzić oraz kilka razy w tygodniu ze swoją ofertą,pzrecież umiem czytać i skoro będę zainteresowana to zadzwonie i coś wybiorę,nie rozumiem jak można tak bezczelnie nachodzić ludzi.Mówię gościowi ze mam noworodka i nie mam czasu się zapoznać z ofertą a ten przychodzi c chwilę do domu i chce gadać,no jakiś debil.Pozdrawiam [usunięte dane osobowe] z vectry z sosnowca,dzieki któremu starcił klienta,nie nawidze takiego zachowania!
  Zaletytanie pakiety
  Wadypzredstawiciele
  jeszcze nie zaczełam
 • ~redo / 2020-10-04 13:24:29
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.75 / 5
  Dno. W swoim czasie "udało" im się zablokować dostęp do mojego konta bankowego po trzykrotnym zerwaniu połączenia w trakcie realizacji przelewu. Omijać z bardzo daleka.
  Zaletykończąca się już niedługo umowa terminowa
  Wadytego się nie da naprawić
  Miejscowośćsosnowiec