Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Regulamin i polityka prywatności

 1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną na rzecz użytkowników serwisu internetowego Opiniuj.pl, polegającej na umożliwieniu bezpłatnego użytkownia serwisu Opiniuj.pl w celu wymiany informacji, a w szczególności opinii na temat wszelkiego rodzaju produktów i usług.
 2. Użytkownik serwisu Opiniuj.pl publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Opiniuj.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników serwisu Opiniuj.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających zasady Netykiety. Zabronione jest równiez zamieszczanie przekazów reklamowych.
 4. Opiniuj.pl zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3 regulaminu oraz treści w stosunku do których wpłynęło urzędowe zawiadomienie lub wiarygodne informacje o ich bezprawnym charakterze. Usuwane będą również treści o niskiej przydatności dla użytkowników serwisu Opiniuj.pl. O przydatności informacji decyduje redaktor serwisu Opiniuj.pl, kierując sie między innymi zasadami opisanymi na stronie: Jak napisać opinię. Opiniuj.pl zastrzega prawo do blokowania dostępu do serwisu użytkownikom naruszającym w sposób notoryczny postanowienia regulaminu.
 5. Opiniuj.pl może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem serwisu przy zamieszczaniu wpisu. Opiniuj.pl nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że użytkownik udzieli na to wyraźnej zgody lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
 6. Opiniuj.pl może wykorzystywać podany przez Ciebie adres e-mail do wysyłania Ci powiadomień związnych z utworzonymi przez Ciebie treściami, jak rówież w celu informowania Cię o nowościach i zmianach w serwisie.
 7. W serwisie Opiniuj.pl ciastka (cookies) wykorzystywane są do:
  • przechowywania informacji o użytkowniku - wymagane do głosowania na opinie, przesyłania opinii i nowego produktu
  • celów statystycznych - zewnętrzne statystyki prowadzone przez Google Analytics (administrator: Google Inc z siedzibą w USA)

  Jeśli cenisz swoją prywatność i nie zależy Ci na korzystaniu z powyższych funkcji serwisu to możesz wyłączyć obsługę ciastek w przeglądarce
 8. Jeśli chcesz by Twoja opinia i przesłane z nią dane zostały usunięte z serwisu Opiniuj.pl, to poinformuj redaktora o tym używając do tego formularza kontaktowego.
 9. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Opiniuj.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie, które stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na stronie Opiniuj.pl.