Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Netia Szybki Internet opinie

Ocena na podstawie 2298 opinii

2.16 / 5

 • Niezawodność
  2.06
 • Obsługa klienta
  1.96
 • Cena
  2.51
 • Parametry
  2.21
 • Cena/Jakość
  1.50
 • Oferta
  3.00

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 115
 • ~Kasia / 2019-04-21 20:31
  Ocena: 4.00 / 5
  internet w Rudzie Śląskiej z Netii działa dobrze , płace niedużo 40 zł razem z telewizją ,
  miałam 3 miesiące bez abonamentu i wszystkie programy za darmo , naprawdę nie ma na co narzekać..
  polecam ! prędkość światłowodowa ha mam 150 ale można więcej -w punkcie Netia mają najtaniej ...
  Zaletybezawaryjny, stabilny
  Wadynie znam
  MiejscowośćRuda Śląska
 • ~Niezadowolony klient netii / 2019-04-20 00:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Największy scam i g**** jakich mało...
  Od 3 lat zmagam się z g****anym łączem , płacę za dużo , a oferta nie jest aktualna od 5 lat , pomimo tego firma ma mnie w d***e i interesuje ich tylko kasa , gdy mówię o statej ofercie dostaje jedynie odpowiedzi z serii "Stara instalacja itp." W rzeczywistości sąsiad ma normalne łącze z którego korzysta jeszcze pare innych domów a mi wciskają kit o starym łączu , więc rezygnuję od razu wraz z końcem terminu umowy.
  A poza tym pomimo faktu , że i tak moje połączenie nie przekracza 4 Mb to jeszcze firma tnie mi łącze do 1/3 tak więc szkoda na to słów ...
  ZaletyNie ma żadnych zalet
  WadyNajwięcej wad w polsce z sieci telekomunikacyjnych i internetowych , scamują , testy wykrywają wirusy na łączu , prędkość spada , brak stabilnego łącza...
 • ~Paulina / 2019-04-19 14:33
  Ocena: 4.75 / 5
  Zamówiłam usługi z Neti po analizie warunków różnych dostawców internetu i telewizji. Internet szybki i niezawodny. Bardzo sporadycznie zawiesza mi się telewizja: wyłączam listwę na minutkę i problem z głowy: ale zdarza się to raz na dwa miesiące, może rzadziej. Sama zadzwoniłam do Neti i powiedziałam czego chcę i później sprawdziłam umowę czy wszystkie moje warunki są spełnione. Wszystko gra jak należy. Na internecie korzystamy w domu z wielu urządzeń jednocześnie, gramy na dwóch komputerach online w tym samym momencie, ktoś ogląda filmy i nigdy nic się nie tnie, wszystko jest naprawdę super.
  Cenowo moje warunki w konkurencji byłyby spełnione za o wiele wyższą cenę.

  Widzę tu też negatywne komentarze i wynikają one z bezmyślności niektórych użytkowników - biorą to co jakiś przedstawiciel im wciska. Mamy XXI wiek! Tak się nie załatwia spraw przez przedstawicieli!
  Każdy człowiek sam może wybrać co chce, a nie pozwolić by ktoś wybrał za Ciebie, a później biadolić. Aż wstyd pisać później komentarz "że jestem niezadowolony bo jestem głupi i naiwny", taki komentarz nie dotyczy usługi tylko głupoty użytkownika. Tak jest wszędzie na wszystkich usługach. Ktoś pozwala by wybrano za niego, a później biadoli jaki to jest niezadowolony. Ludzie włączajcie myślenie kiedy coś kupujecie i czytajcie co podpisujecie!!!

  Wracając do Neti mam wszystko to co chciałam za bardzo rozsądną cenę. Z usługi korzystam ponad dwa lata i w porównaniu do UPC lub Polsatu,z których korzystałam wcześniej jestem o wiele bardziej zadowolona.
  MiejscowośćJastrzębie-Zdrój
 • ~Kinia / 2019-04-18 18:23
  Ocena: 1.25 / 5
  Szambo na drutach orange. Prędkość do 20mb, a mnie zapięli na 8 i mam się cieszyć. Bardzo często technicy pomarańczowi niechcący luzuję i internet poniżej 1 Mb. Rwie, nawet wiejskiego życia na FB nie załaduje!
  ZaletyBrak
  WadyDrogo, awaryjnie,
  MiejscowośćTarnowo
 • ~Blacky / 2019-04-14 00:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa jest wręcz fatalna. Tak samo zresztą jakość usług i fakt, że prędkość internetu różni się od tej na umowie. No i nie można nie wspomnieć o fakcie, że brak internetu przez 2-3 dni w tygodniu i losowe zerwania w inne dni to absolutna norma. Odradzam z całego serca. Firma zatrzymała się rozwojowo w okolicach początków internetu i tam tkwi do dziś najwyraźniej.
  ZaletyZero
  WadyTragiczna obsługa na infolinii
  Cena
  Brak dostępu do usług/regularne zerwania
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Romuald 1966 / 2019-04-13 14:53
  Ocena: 3.50 / 5
  Mnie denerwuje wszech obecne kłamstwo w reklamach takich jak to ,,SuperInternet światłowodowy” światłowód to Netia może i ma, jako zwykły użytkownik nie mam możliwości tego sprawdzić. Jako mieszkaniec bloku chciałem podpisać umowę z Netią zadzwoniłem na infolinie gdzie to potwierdzono, ale im dłużej rozmowa trwała tym więcej uzyskałem informacji.
  Poinformowałem Netię, że mam w domu światłowód od innego operatora i proszę o przełączenie gdzieś na klatce czy w piwnicy. Nie chcę żadnych wierceń, bo zarówno klatka jak i mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, przypomnę mam światłowód w mieszkaniu wszystko poprowadzone pod tynkiem.
  Rozmówca powiedział mi Netia doprowadza światłowód do bloku (piwnicy) a dalej to wszystko idzie po staremu zwykłym koncentrykiem i tyle.
  Więc pytam gdzie ten światłowód, u obecnego operatora tak jak wyżej pisałem mam go w mieszkaniu widzę i czuję tą nowoczesność połączenia bardzo stabilne PING 5 zamówiona szybkość taka jak w umowie czasem nieznacznie większa.
  W Netii byłem przez dwa lata było OK przeniosłem się gdzie indziej, bo nowocześniej i też jest OK, ale drożej jak każdy szukam oszczędności pomyślałem o powrocie do Netii jednak nie chcę cofać się technologicznie.
  Czy polecam Netię, jako były użytkownik TAK zostanę jednak u obecnego operatora.
  Miejscowośćwarszawa
 • ~Anna M / 2019-04-01 20:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Złożyłam rezygnację z usług (telefon stacjonarny i internet). Netia skontaktowała się ze mną telefonicznie i przedstawiła mi 'lepszą ofertę' - 50zł za sam internet i odłączenie telefonu (który mi nie był potrzebny). Powiedziałam wyraźnie, że najpierw chcę się zapoznać z ofertą i na nic się nie zgadzam. Ofertę miałam otrzymać mailowo i dopiero miałam ją potwierdzić. Nie otrzymałam oferty, a jedynie potwierdzenie anulacji rezygnacji z usług. Po telefonie do Netii usłyszałam, że mail został wysłany oraz, że telefonicznie zgodziłam się na ofertę 50zł za internet plus 30zł za łącze. O koszcie 30zł nie było ani razu wspomniane. Opłata 80zł za internet była przedstawiona jako korzystniejsza oferta, mimo iż płaciłam mniej razem z telefonem.

  Netia oszukała mnie:
  - wmawiając mi, że telefonicznie zgodziłam się na ich ofertę,
  - podając jedynie cenę internetu 50zł, bez jakiejkolwiek informacji o dodatkowej opłacie 30zł za łącze !!!

  ZaletyBrak
  WadyZatajanie całkowitych kosztów usługi.
 • ~Vlada / 2019-03-30 14:36
  Ocena: 1.50 / 5
  Odradzam. Firma robi co chce. Prędkość jak i obsługa na info linii jak i placówkach okropna j nie kompetentna. Nie niosą odpowiedzialność za słowa swoich pracowników. Przez 3 lata korzystałam z usług firmy. Gdzie za ostatni rok jestem nie zadowolona w całości i moi znajomi też. W piątke w tym rkku nir przedłużamy umow. Prędkość nie jest zgodna z podpisaną umową. Na info linie nie dasz radę dodzwonić się, czas oczekiwania jak i rozmuwa są płatne. Obsługa jest okropna. Jak zamówiłam ostatni abonament zgłosiłam co potrzebuje. Podłączył nie ten pakiet usług. Musieli odsłuchać rozmowy dla podtwiedzenia że mam rację. Po trzech miesiącach walki z nimi zostalo to zmienione.
  Wycofać się z umowy w normalny sposób nie ma możliwości. Z każdej strony położyli sobie poduche żeby pobierać pieniędzy.
  MiejscowośćKraków
 • ~Mariusz / 2019-03-24 08:35
  Ocena: 5.00 / 5
  Internet od netii zainstalowany w ciągu dwóch dni. Nie było żadnego problemu z poprowadzeniem kabelka światłowodowego. Jest giętki i można do ułożyć jak się chce. Montaż to robi tak jak mu się powie. Usługa na światłowodzie. Działa rewelacyjnie. Z umówionych 900 mbitow jest 850-900. Upload to zawsze 100 mbitow. Jestem zadowolony. Polecam do gier online.
  Dodatkowo wziąłem telefon stacjonarny do tej usługi i mam za 20 zł nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórki. Dodatkowo w cenie połączenia darmowe do UE USA i Kanada. Jakość stacjonarnych połączeń wysmienita.
  ZaletyWysoka prędkość przesyłu 900/100
  Niskie opóźnienie ping
  Router wifi od huawei
  WadyNie można podłączyć telefonu VoIP pod ich usługę. Nie podają danych do zalogowania na własnym sprzęcie sip.
  MiejscowośćOpole
 • ~miro / 2019-03-22 21:37
  Ocena: 1.50 / 5
  Porażka. Częste awarie. Brak fachowej diagnozy problemu. Sieć jest przeciążona i internet działa coraz gorzej. Zdecydowanie nie polecam.
  Zaletybrak
  Wadywszystko
  MiejscowośćBrzeg
 • ~WaszeX / 2019-03-16 01:15
  Ocena: 1.25 / 5
  Ta sieć to jakaś porażka. Od 6 lat w tej sieci i od 2 lat źle się dzieje.... ciągle błędy, przerwany Internet... miałabyc pomoc techniczna a była du.. odradzam i nie mogę się doczekać aby zakończyć umowę z całego serca !!!!!
  ZaletyBrak
  WadyTechnicy
  Operatorzy co tylko umieją zresetować router
  Cena
  Przerywany Internet
  Brak światłowodu na terenie
  Brak konkretnych ofert
 • ~pilu / 2019-03-13 13:40
  Ocena: 1.00 / 5
  10 kroków od routera nie mam juz wi fi a nawet jesli usiąde przy samym nadajniku to i tak srednio 5-10 razy dziennie zrywa połaczenie, tragedia, możnaby się sądzić o niedpołenienie warunków umowy. NIE POLECAM A WRECZ ODRADZAM Z CALEGO SERCA !
  Zaletyzero
  Wadywszystko
  Miejscowośćbez internetowa
 • ~Jerry / 2019-03-13 12:44
  Ocena: 1.25 / 5
  Awaria internetu 12 marca około 18.00 Standardowe info z Netii, że pewnie wina klienta, ustawień komputera itd. Jak zwykle (kilka razy w roku 2-3-dniowe przerwy w dostepie do internetu na Ursynowie) po czasie okazuje sie, ze awaria była po strone Netii. PORAŻKAS. Czas rozstać sie z nimi !!!
  MiejscowośćWARSZAWA URSYNÓW
 • ~Tola / 2019-03-12 21:04
  Ocena: 1.50 / 5
  Dramat.. od 3 miesięcy nie mogę doprosić się o fv pomimo kilkukrotnej weryfikacji adresu email. A dziś odcieli tv i iternet bo nie place rachunków. Porażka A nie firma
  MiejscowośćKraków
 • ~Marek / 2019-03-11 15:32
  Ocena: 2.00 / 5
  ciągle zrywa łącze, brak kontaktu z dostawcą, ciągłe awarie, linia nie jest modernizowana
  Zaletybrak
  Wadywszystkie możliwe
  MiejscowośćKraków
 • ~Uzytkownik neti / 2019-03-08 15:03
  Ocena: 3.25 / 5
  A jak jest teraz,mam 10 mega chcą mi zmienić na 20 mega z dwu letnią umową.Czy po tym samym łączu-kablach miedzianych bodajże-można zwiększyć szyvkość.Pytam bo pare lat temu nie zagłębiając się płaciłem za łącze 20mb a szybkośc była do 10 cały czas i wtedy przy okazji awari tdchnicy powiedxieli że przy tych kablach nie da rady.
  MiejscowośćKamienna Góra
 • ~danak / 2019-03-04 10:02
  Ocena: 5.00 / 5
  Zmiana na dobre. DOpiero widzę co to porządny net ! ;)
  MiejscowośćWarszawa
 • ~ElMuerto / 2019-03-03 12:28
  Ocena: 1.75 / 5
  Technik jedzie od ponad miesiąca i gdzieś siw zgubił. 17 stycznia dokladnie zostawl wezwany. O stałych godzinach występują braki internetu, czyli okolo 12 16 i 23. Nie rzadko zdarza sie że sa problemy o innej porze. W poprzednim roku bylo podobnie, nie pomoglo nawet wymiana sprzętu. Także nie polecam
  ZaletyBrak
  WadyWyżej wymienione w opisie
  MiejscowośćŚwiebodzinie
 • ~Adswg / 2019-03-01 15:58
  Ocena: 1.25 / 5
  Tak słabej obsługi klienta oraz swoich sprzętów jeszcze widziałem . Nie dość , że każdy pracownik mówi co innego to jeszcze o wiele za długi czas ładowania
  ZaletyŻadne
  WadyObsługa klienta jakoś sprzętu
  MiejscowośćZąbkowice Śląskie
 • ~Jacek / 2019-02-28 06:15
  Ocena: 2.50 / 5
  Porostu Netia się nie interesuje starymi klijentami a szkoda bo prędzej czy później ludzi zaczną odchodzic
  ZaletyMożliwość wybrania pakietów
  WadyNie szanują ludzi brak możliwości przyspieszenia internetu w nie których miejscach ale w średnim mieście 14 mega to dziś za mało
  MiejscowośćTychy
strona 1 z 115
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Netia Szybki Internet
Ocena: 2.16, ilość opinii: 2298
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.57, ilość opinii: 1888
VECTRA
Ocena: 1.70, ilość opinii: 1693
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.71, ilość opinii: 1621
UPC Internet
Ocena: 2.03, ilość opinii: 1385
Play Online
Ocena: 1.91, ilość opinii: 1268
mBank
Ocena: 2.11, ilość opinii: 440
Flixbus
Ocena: 2.11, ilość opinii: 335
Link4
Ocena: 1.63, ilość opinii: 249
ITAKA
Ocena: 2.90, ilość opinii: 168
nju mobile
Ocena: 3.27, ilość opinii: 111
Netflix
Ocena: 2.97, ilość opinii: 107