Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Netia Szybki Internet opinie

Ocena na podstawie 2655 opinii

2.11 / 5

 • Niezawodność
  2.01
 • Obsługa klienta
  1.92
 • Cena
  2.44
 • Parametry
  2.15
 • Cena/Jakość
  1.50
 • Oferta
  3.00

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 133
 • ~Pan Pietruszka / 2021-12-08 16:11
  Ocena: 2.25 / 5
  Wszystkim, którzy szanują swój czas i dobre imię - stanowczo odradzam. Miałem podpisaną z nimi umowę w tzw. nowym budownictwie, jedyny w klatce miałem od nich switcha, reszta od Orange (nie dziwię się teraz). Prędkość zazwyczaj zgodna z umową, o ile nie występowały problemy techniczne, a te doprowadziły do wymiany rotera na swój i switcha na klatce, ponad tydzień bez neta. Żadnego przepraszam czy co. Przy zmianie lokum prosiłem o rozwiązanie umowy bez kar za przedtermin, ale odrzucono. Potem korespondencja się skończyła. Aż do dzisiaj - prawie pół roku od rozwiązania odezwała się firma Vindix i jakaś patusiara próbowała krzyczeć na mnie przez telefon. Nie spodziewała się, że umiem wyłączyć ;) W każdym razie: zero informacji of Netii jakie naliczono kary czy coś, do kiedy płatne i tak dalej. A przecież faktury wiedzieli gdzie przesyłać przez prawie 3 lata. Żenujące podejście. Pieniądze pacanom przelałem, ale generalnie wstyd mieć z nimi do czynienia.
  ZaletyNie biją po mordzie od razu.
  WadyWszystko przez automat, generalna olewka, słaba jakość usług, żenujące podejście do końcowych rozliczeń.
  MiejscowośćSuwałki
 • ~Kuba / 2021-12-08 12:28
  Ocena: 1.75 / 5
  Nie polecam, najgorsza sieć z jakiej korzystałem. Co kilka minut przerywa, gdy zadzwoniłem do nich aby zaradzić cos na ten problem zaproponowali wymianę routera. Router wymieniony a problem istnieje dalej. Ścierwo jakich mało htfu ????
  ZaletyZ ich strony zaletą jest to że nie ma zalet
  WadyMoże za 5 lat uda mi się wszystkie wypisać. Pół żartem pół serio, ale nie warto się w to pchać
 • ~Agnieszka / 2021-12-07 20:23
  Ocena: 1.25 / 5
  Dramat nie polecam. Żenada, ciągle brak internetu i tv. Obsługa niekompetentna. Dodzwonienie się na infolinię po 15 min a konsultant się rozłącza, bo nie umie odpowiedzieć na pytanie o kolejną awarie co 2 tyg. W czasie roku umowy nie było miesiąca, żeby było wszystko tak jak jak powinno.
  ZaletyBrak
  WadySłabe wifi, ciągłe awarię, brak konpetencji techników i konsultantów.
  MiejscowośćKraków
 • ~Były klient netii / 2021-12-05 11:30
  Ocena: 1.25 / 5
  Przekierowują z jednego do drugiego jeden mówi że nie ma oferty drugi że jest. Odchodzę z Netii bo jest duży ping, częste awarie, obsługa klienta mówi że jest oferta po czym jej nie ma po czym jest po czym znowu jej nie ma.
  ZaletyChyba nie ma
  WadyDuży ping
  Niejasność obsługi
  Internet zwalniający do minimum i to nie rzadko
  MiejscowośćChrzanów
 • ~Nieinterrsujsie / 2021-12-04 12:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Smieci z neti co chwilę zacina się nie polecam tego syfu jebanego
  ZaletyŻadnych
  WadyPing wyjebany
  MiejscowośćŚwiebodzin
 • ~Neta / 2021-11-30 10:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Ciągle awarie i nie ma możliwości obniżenia kosztów faktury,bo tłumacza się, że awaria masowa. Obsługa na infolinii masakryczna . Odsyłanie od Ajfasza do Kakfasza. Porażka . Nie polecam.
  ZaletyGiga nagrywarka
  WadyObsługa klienta i ciągły brak do internetu
  MiejscowośćJastrzębie Zdroj
 • ~Kamil / 2021-11-29 20:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet działa wolno. Czasami nawet dochodzi do sytuacji w której sam się wyłącza. Nie polecam
  ZaletyNie ma zalet
  MiejscowośćWarszawa
 • ~HUJ ci to juweisfro JA JHWSTEM ROHOYR / 2021-11-28 18:17
  Ocena: 1.00 / 5
  szybki> chyba wolny pacanie
  vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvhttps://chrome.google.com/webstore/detail/custom-cursor-for-chrome/ogdlpmhglpejoiomcodnpjnfgcpmgale?hl=plxxfrrrfderx
  dodałem to żeby mi uznało opine ze nie jesya za krotka
  Zaletyhmjberf,l.moikrud
  Wadywszystkie gnoju
  Miejscowośćhuj ci to wiedzoieęć
 • ~Konrad / 2021-11-26 00:04
  Ocena: 2.00 / 5
  Usterka po dwóch dniach, czas oczekiwania na technika zmusił mnie do usunięcia awarii na własny koszt. Za to firma pompuje w marketing o wiele więcej pieniędzy niż w obsługę techniczną prawie codziennie ulotki od trzech innych handlowców, a technika po trzech dniach się nie doczekałem, lepiej dopłacić niwiele i podpisać umowę z konkurencją.
  ZaletyCena
  WadyObsługa techniczna i bezawaryjność
  MiejscowośćPoznań
 • ~Boss / 2021-11-24 09:35
  Ocena: 1.75 / 5
  To jest dramat, internetu brakuje randomowo w ciągu dnia. Taka sytuacja jest częsta od paru lat dobrych. Ciągle ten sam problem. Umowa podpisana, oczywiście płatności na czas, a z internetem gorzej. Prędkość też często zwalnia do minimum, co jest żenujące. Infolinia to pionki, które mają w d**ie klienta.

  Najlepsze: Dzwoniąc na infolinie niezależnie kiedy, zawsze słyszymy na początku, że przepraszają nas za awarie...
  MiejscowośćBytom
 • ~Eryk / 2021-11-22 11:33
  Ocena: 5.00 / 5
  Wszystko jak w umowie. Nie zrywa połączenia, ping bardzo dobry
  WadyBrak
  MiejscowośćŁódź
 • ~Mariusz / 2021-11-20 21:03
  Ocena: 1.00 / 5
  st to firma, która traktuje klientów jak śmieci!!!! W 2017r. zakończyłem z nimi współpracę. W dniu 20.07.br. otrzymałem z Sądu Rejonowego w Lublinie nakaz zapłaty z odsetkami prawie 800,00zł za to, ze od marca 2018r. nie opłacałem abonamentu. Adres był nie właściwy, nie było takiej umowy i sprawę sąd oddalił i umorzył. Co najciekawsze zwróciłem się do Netii z prośba aby przysłali mi tą umowę, protokoły przekazania sprzętu z tej ulicy gdzie nigdy nie mieszkałem. Ponadto moje dane umieszczono bez powiadomienia w Krajowym Rejestrze Dłużników. Odpowiedź była oczywiście lakoniczna, żadnych przeprosin tylko że oni oddali sprawę firmie windykacyjnej, a takowej umowy i protokołów przekazania sprzętu z tej ulicy nie posiadają. Sprawę przekazałem Policji i aktualnie prowadzi ją prokurator pod kątem wyłudzenia środków finansowych ode mnie przez Netię i nie właściwe wykorzystywanie moich danych osobowych. Jeżeli sprawa zostanie umorzona złożę wniosek do Sądu Rejonowego o zadośćuczynienie i nagłośnie sprawę w środkach masowego przekazu. O to CAŁA PRAWDA o NETII !!!!!
  ZaletyWYŁUDZANIE PIENIĘDZY
  WadyJEDNO WIELKIE OSZUSTWO
  MiejscowośćSuwałki
 • ~anonim / 2021-11-19 17:34
  Ocena: 2.25 / 5
  natrętne telefony, nie usunięcie usługi bezpieczny internet mimo iż o wyłączeniu zapewniał monter, który wziął dodatkową kasę za montaż internetu w "lepszy sposób".
  Zaletyjakość łącza
  Wadynatrętne telefony, nie usunięcie usługi bezpieczny internet mimo iż o wyłączeniu zapewniał monter, który wziął dodatkową kasę za montaż internetu w "lepszy sposób".
  MiejscowośćŁódź
 • ~Adam / 2021-11-19 14:18
  Ocena: 2.50 / 5
  Kiepski wybór tego dostawcy. Mała szybkość w Kwidzynie 50 MB/sek dzialanie WiFi firmowego rutera marne a Tv często się wiedzą
  ZaletyBrak zalet
  WadySame wady
  MiejscowośćKwidzyn
 • ~Daniel / 2021-11-18 14:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Miesiąc czekania na podłączenie usług, wielokrotne kontaktowanie się z obsługą klienta, ponaglanie nie przyniosły skutku . Poszło kilka skarg do UOKiK z mojej strony oraz od osób które się do mnie odezwały.
  ZaletyŻadnych
  WadyKiepska obsługa klienta która okłamuje i wmawia rzeczy które nie istnieją,
  Monter który się nie pojawią, nie odbiera telefonów
  MiejscowośćSanok
 • ~Julita / 2021-11-17 18:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Zasięg Internetu pozostawia wiele do życzenia, miesięczna kwota faktury wzrosła (nie miała), obsługa klienta potrafi jedynie wydzwaniać żeby przedłużyć umowę, ale żeby pomóc, to nie łaska. Sprzęt po zakończeniu umowy trzeba odsyłać na magazyn, a i tak ostatecznie zapłacić 150zł kary, bo nie mogą znaleźć paczki. Nie polecam.
  MiejscowośćLutomiersk
 • ~,Oksana / 2021-11-12 12:48
  Ocena: 1.75 / 5
  Podpisałam pierwszą umowę na firmę-policzyli telewizję, której nie zamawiałam, bo mam tylko komputer z laptopem, podpisałam drugą umowę na inny adres ,zrobili błąd w systemie z adresem firmowym ,4 miesiące proszę wystawić noty korygujące -tłumaczą ,że ja mam to robić ! na jednym koncie mam właściwy adres, na drugim nie prawidłowy do faktur. Czemu ja mam wystawiać noty korygujące za kogoś kto zrobił błąd w systemie ????Ja nie mam ani chęci, a nie czasu , tym bardziej , jak pani wytłumaczyła, że mam wydrukować , odręcznie podpisać, kiedy już wysłałam i zrobiłam , to już przesada, mamy 21 wiek i wszystko można załatwić za pomocą profilu zaufanego lub Autenci, czemu ja mam lecieć na drukarnie, mam stracić cały dzień na nuty...a kto mi zapłaci za to? Platformie prawniczej musiałam zapłacić 1800 faktury, bo napisałam słowo tak w sms,a to już pod względem prawa jest umową ,a tu średniowiecze , prędkość wyżej 500-700 nigdy nie było,a opłacam 1 GB/sek
  Zaletybrak
  Wadyprędkość,obsługa
  MiejscowośćWarszawa, Gdynia
 • ~Nickname / 2021-11-05 07:19
  Ocena: 1.00 / 5
  W mojej ocenie jest to najgorsze co może tylko być. Zarówno internet, telewizja jak i usługi telefonii komórkowej nie maja w sobie nic co mogłoby konkurować z jakością innych firm. Chcieliśmy zrehabilitować Netie i dać jej szanse po sytuacji sprzed lat, kiedy łażący po domach przedstawiciel Netii namówił moja 80paru letnia babcie na telewizje wciskając jej zupełnie niepotrzebny talerz i trzeba było to odkręcać. Do końca umowy już wiele nie zostało. Nie chce tego badziewu nawet jeśli mieliby mi dopłacać. Łącza bardzo niestabilne, oglądasz film, wiecznie coś przerywa, internet tak samo. Żaden z konsultantów nie podał mi prawidłowej konfiguracji mms na iPhone tak żeby to działało. Żenada i dziadostwo.
  ZaletyBrak
  WadySame wady
  MiejscowośćWrocław
 • ~Mateusz Mikrut / 2021-11-04 15:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Ogolnie to słaby internet nie jestem zadowolony i nie polecam nikomu przechodzic przez to co ja przeszedlem z tym internetem normlanie filkmiki sie nie ladujo jakis gosc ssie mi palca u nogi nie wiem co sie dzieje
  Zaletyzadne
  Wadyduzo
  MiejscowośćKraków
 • ~aaaa / 2021-11-02 18:36
  Ocena: 5.00 / 5
  Stabilny internet. światłowód super działa. Nie pamiętam kiedy była jakaś awaria. Super infolinia. Przeciąłem w czasie remontu światłowód - naprawili w ciągu doby. Sytuacja dotyczy Głogowa.
  Zaletystabilny , bezawaryjny
  MiejscowośćGłogów
strona 1 z 133
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Netia Szybki Internet
Ocena: 2.11, ilość opinii: 2655
VECTRA
Ocena: 1.69, ilość opinii: 2551
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.52, ilość opinii: 2381
UPC Internet
Ocena: 1.92, ilość opinii: 2242
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.68, ilość opinii: 1741
Play Online
Ocena: 1.81, ilość opinii: 1681
Play
Ocena: 1.42, ilość opinii: 1829
Orange
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1681
Plus
Ocena: 1.51, ilość opinii: 1187
Orange Neostrada
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1104
T-Mobile
Ocena: 1.53, ilość opinii: 1075
mBank
Ocena: 1.84, ilość opinii: 1040