Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Netia Lublin opinie

 • ~Marek / 2020-07-09 20:59:34
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Żałuję, że dopiero teraz znalazłem tę stronę, ponieważ mam nieprzyjemność korzystania z Netii trzeci miesiąc. Dałem się nabrać reklamie i podpisałem umowę na światłowód 600 mB/s plus telewizja. Od początku prędkość nie przekracza 95 mB/s, a na fakturze pojawiła się opłata za usługi dodatkowe, których nie zamawiałem, a których mi nie wyłączono po okresie próbnym. Więcej, przed zawarciem umowy prosiłem o ich nie włączanie ale przedstawiciel, z którym ją podpisywałem stwierdził, że nie ma takiej opcji i żebym się nie martwił bo po miesiącu zostaną automatycznie wyłączone, więc nie będę musiał specjalnie dzwonić na infolinię. I ja głupi uwierzyłem, i mam za swoje: dwie pierwsze faktury normalne i trzecia już powiększona. I niestety do końca umowy zostało jeszcze 21 miesięcy, gdybym mógł natychmiast bym się wycofał. Tylko konsultant i konsultantka na infolinii uprzejmi i rzeczowi, aż mi ich było szkoda, że pracują w takiej firmie.
  Zaletybrak
  WadyOszukiwanie w reklamach, oszukiwanie przed podpisaniem umowy, beznadziejny dekoder TV (m. in. często się zawiesza), ignorowanie zgłoszeń przez stronę internetową.
  Miejscowośćlublin
 • ~PK / 2017-10-02 09:22:27
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 3.25 / 5
  Przedstawiciele Netii OSZUKUJĄ!

  W związku z planowaną przeprowadzką szukałem operatora Internetu na 1 rok.
  Podpisałem z Netią umowę na 2 lata, gdyż Przedstawiciel Netii w lublinie (K. Barzycki) zapewnił mnie, że po roku przeniosą mi Internet na nowe mieszkanie (za 1 zł), a jeśli to nie będzie możliwe, umowa zostanie zerwana.
  W umowie niczego taniego nie pisało, Przedstawiciel twierdził, że takie mają przepisy w regulaminie.

  Po roku okazało się, że mogą mi przenieść Internet ale na nową umowę (na 24 miesiące), a i opłaty wzrosną dwukrotnie (bo inna technologia). Alternatywą jest zapłacić karę za przedterminowe zerwanie umowy. Tak twierdziły 3 osoby z obsługi klienta (w tym z działu reklamacji).

  podsumowując:
  Przedstawiciele Netii OSZUKUJĄ, uważajcie.
  ZaletyInternet działał OK
  WadyPrzedstawiciele Netii OSZUKUJĄ!
 • ~Agnieszka / 2017-10-11 19:11:06
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Mój tata podpisał umowę na telefon stacjonarny z Dialogiem-przy podpisywaniu umowy było pięknie, a potem jakiś koszmar! Nie można się dodzwonić, a jak już to informacje są udzielane niechętnie, słychać, że konsultanci mają problem z odpowiadaniem na pytania, nie informują o wszystkim, są niemili, mają nieaktualne informacje!! A na pytanie o rozwiązanie umowy straszą karami pieniężnymi. Nie szukają rozwiązania problemu - porażka !!! Mój tata zmarł, chciałam rozwiązać umowę. Pojechałam do punktu obsługi klienta w lublinie-adres ze strony internetowej Netii, a pod wskazanym adresem nie ma nic związanego z Netią!!! Porażka!! Nie można się niczego dowiedzieć, są niemili, problemowi. Chciałam zmienić adres korespondencyjny na zagraniczny - nie można-pani nie wie dlaczego, ale nie można, oni wszędzie chcą oryginały ale sami nie wyślą pocztą oryginału]-porażka!!! Odradzam!!! Omijajcie szerokim łukiem!!! Podpiszecie umowę, a potem jest problem!!!!
 • ~maruda / 2019-08-21 14:50:28
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 3.00 / 5
  lublin:W abonamencie (szybki internet MAX 50 na kablu telefonicznym za 45,90 PLN).Speed test wskazuje prędkość do 20 Mbps.Ponoć lepiej się nie da.Awarie sporadyczne.Wycofano netia Fon Free internet bez poinformowania (można było zerwać umowę bez żadnych konsekwencji,ale informacji o tym nie było).Długi okres oczekiwania na odpowiedź.NIE POLECAM usług Netii.U innego dostawcy mam zapewnioną prędkość internetu 120Mbps oraz 157 programów tv za 62 zł/m-c
  Zaletymała awaryjność
  Wadydrogo,zaniżona do oferowanej prędkość internetu
  Miejscowośćlublin
 • ~Andrzej / 2016-11-15 18:14:24
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Jestem z lublina (Sławin) i nie polecam jeżeli nie mieszka się w ścisłym centrum. Prędkość maksymalnie do 6 mb/s (nie ma co poszaleć) i podkreślam taka prędkość tylko okazyjnie (średnio to jakieś 3 mb/s). Mimo obietnic o prędkości 50 mb/s i wielokrotnych wizyt serwisantów nie udało się temu jakoś zaradzić. Nie chce jakoś zniechęcać, bo w niektórych regionach napewno (a przynajmniej tak myślę) prędkość osiąga oczekiwane wartości i kwestia leży w moich położeniu, ale od 5 lat 0 zmian. Aktualnie przeglądam oferty innych firm i zdaje mi się (na podstawie osobistych doświadczeń), że żadna firma nie oferuje uczciwej umowy.
 • ~filip6464 / 2017-11-24 16:21:55
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.25 / 5
  Od 2 lat mam co 2 dzień problemy z internetem, mieszkam niedaleko centrum lublina w domu wielorodzinnym. Technicy, pracownicy na infolinii udają że nic się nie dzieje, Pani potwierdzi że internetu nie ma i zrobi coś w stylu "I co mi zrobicie" Nawet dokładne testy dostarczone nic im nie dają, po prostu zgodzą się ze internetu nie ma i cześć.
  Wadybrak internetu, niestabilność, wysoka cena, konieczność opłacania linii która 3 na 7 dni w tygodniu nie działa...
  Miejscowośćlublin
 • ~klientka / 2018-09-18 10:42:10
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  Mam od 3 miesięcy i wszystkim polecam , Obsługa klienta też na wysokim poziomie / co mnie bardzo zaskoczyło /
  Zaletycena, obsługa ,
  Wadybrak
  Miejscowośćlublin
 • ~EdgyBall / 2020-10-21 19:34:15
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Przy wypowiedzeniu umowy została ona anulowana na podstawie gluchego 27 sekundowego telefonu. Daje jedna gwiazdkę bo nie można dać 0.
  ZaletyBrak
  Miejscowośćlublin
 • ~Agata / 2018-09-07 13:05:36
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.25 / 5
  Zamówiłam Internet i tv za 40zl. Monterzy przywieźli umowę na 80zl. Nie podpisałam. Zabrali urządzenia i poszli. Przyszła mi faktura, bo niby podpisałam umowe a urządzeń nie chciałam bo mam swoje. Hahaha
  Miejscowośćlublin
 • ~Katarzyna / 2017-09-12 14:16:58
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Nierzetelne usługi spowolniony Internet brak osób kompetentnych
  ZaletyBrak
  lublin