Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Netia Kraków opinie

 • ~Aga / 2018-07-27 13:57:14
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Stanowczo ODRADZAM korzystania z usług Internetu i telewizji Netii w krakowie! Usługa notorycznie przestaje działać średnio co godzinę, pół i tak oto nie działa ani Internet, a co za tym i TV. Problem zgłaszany kilkanaście razy, wciąż słyszę to samo, że to "awaria masowa" (to samo słyszałem od Netii mieszkając w Poznaniu, kiedy notorycznie Internet przestawał działać w pracy, tak więc wnioskuję, że to stary trik i stałe wytłumaczenia w wykonaniu firmy). Po kilku dniach doszli do wniosku, że awaria leży po stronie elektryki, która to niby miała już zostać naprawiona. W dalszym ciągu jednak Internet szwankuje, a ja wiszę codziennie na infolinii przedstawiając problem na nowo i w kółko słyszę to samo, że "nie wiadomo kiedy", że "nie wiadomo co to". Rozumiem, że równie dobrze problem może trwać jeszcze pół roku albo i rok?! Żadnych konkretów, żadnych odpowiedzi. Porady konsultantów w stylu "a może powinien pan sobie kable poprowadzić do urządzeń po mieszkaniu". ?! Ludzie, jest XXI wiek, to nie Bangladesz, żeby sobie kable wieszać pod sufitem! Jeszcze raz ODRADZAM KAŻDEMU, kto choćby zastanawia się nad umową z Netią, ja na pewno przedłużać jej nie będę i poważnie zastanawiam się nad zerwaniem jej w postępowaniu konsumenckim!
  Miejscowośćkraków
 • ~bunin / 2016-05-05 09:29:39
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Szanowni Państwo. Internet w większych miastach takich jak Warszawa , kraków i.t.p. zawsze będzie pracował znacznie lepiej , gdyż tam jest lepiej rozwinięta firmowa infrastruktura. Dlatego proszę o zrozumienie tych klientów którym świadczona jest usługa Netii w innych regionach Polski . Klienci z Warszawy którzy mają dobrze świadczone usługi zawsze będą zadowoleni , bo przecież nie mogą narzekać. SZANOWNI WARSZAWIACY FIRMA netia TO NIE TYLKO STOLICA. Ja osobiście też jestem klientem Netii na Dolnym Śląsku na łączach Dialogu (była fuzja) i posiadam usługę max 20. Ale w umowie wyraźnie jest napisane , że MAX 20 oznacza maksymalną prędkość jaką mogę osiągnąć co nie oznacza że takowa będzie i dlatego ja nie tragizuje bo zdaje sobie sprawę jak jest. Z jednym muszę się zgodzić jeśli chodzi o obsługę klienta , że bardzo często konsultanci przerzucają klientów do innych konsultantów w jakiejś sprawie i ZA często obiecują , że zajmą się sprawą i poinformują nas telefonicznie o jej przebiegu. Nigdy do mnie żaden z nich nie oddzwonił choć nie raz obiecywali. Dlatego tutaj dla BIURA OBSŁUGI KLIENTA ŻÓŁTA KARTKA ! Ale na szczęście pojawiła się stabilniejsza alternatywa dla mnie jeśli chodzi o usługi więc żegnam się z netia jako nie do końca w porządku dostawcą usług.
  ZaletyW miarę przystępna cena
  Wadyobsługa klienta pozostawia wiele do życzenia
 • ~Jasiek / 2016-11-02 17:42:39
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak sygnału TV na łączach modemu od 07.10.2016r do 28.10.2016r. Internet kulał i przestał "chodzić". Wszystko trwało ok 140 godzin roboczych. Umowa zezwala na usuniecie usterki w 48 godz. roboczych. W firmie pracują sami podwykonawcy i zatrudnieni młodzi ludzie z łapanek. Tak zwani wolni strzelcy?! Dobro firmy netia jest im OBOJĘTNA. Zgłaszają się telefonicznie na usunięcie usterek i nie przychodzą. Bez słowa przepraszam! Nie miał kto usunąć awarii bo wszyscy byli w hotelu Galaxy w krakowie gdzie kończyła się w dniu 07.10.2016r 12 edycja Wystawy SAT KRAK skupiająca liderów branży RTV/SAT w Polsce. Takie jaja bez skorupek!
  ZaletySą także ludzie dobrzy m.in. Pan Romuald i Pan Wojciech! Pani Sylwia-Katarzyna !Ale to dopiero jedna ręka!
  WadyZatrudnianie dużej liczby podwykonawców którzy przynoszą wstyd Firmie NETIA: techniczny, finansowy i organizacyjny. Posłuchajcie co Odbiorcy mówią o "Sanitariuszkach" zatrudnionych w punktach NETII.
  Z produktu korzystam od początku. Mówiąc językiem Firmy: szkoda lasów!
 • ~FoxyxAdcQueen / 2018-05-08 15:36:06
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Witam,
  Rok temu zakupiłam Internet oraz Telewizję od NETII, na początku gdy oferta została zrealizowana Internet był bez zarzutów. Około miesiąc temu, Internet strasznie źle chodził, osobiście gram w różne gry, ping strasznie skakał utrzymywał się w okolicy 150 ms, nie byłam w stanie grać. Na konsoli podobnie, lagi, zawieszki, masakra! Nie wspominam o przeglądarkach internetowych, strona ładuję się 5 minut, o oglądaniu filmików w dobrej rozdzielczości na YouTube mogłam pomarzyć ewidentnie co w 140p. Zadzwoniłam do Obsługi Klienta, powiedziano mi że połączenie jest słabe i że połączenie zostanie zrestartowane, jak powiedzieli, tak zrobili. Po paru godzinach znowu to samo się stało. Dwa dni potem zadzwoniłam, powiedziano mi iż za 48 godzin dotrą do nas technicy, co oczywiście było kłamstwem. Osobiście odradzam, aby Państwo zmieniali swoje dawne oferty na oferty NETII.
  Zalety~NIE MA
  Wady~Internet
  ~Telewizja
  ~Router sam się restartuje
  Miejscowośćkraków
 • ~awygo / 2016-12-14 13:33:06
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  No to będę wyjątkiem, jak widzę ;) Problem polega na tym, że nie piszecie w jakiej technologii korzystacie z internetu Netii. A są co najmniej dwie: zwykły kabel telefoniczny (tzw. LLU), oraz HFC (czyli Gigakablówka, działająca TYLKO w Warszawie i krakowie).
  Ja od niemal dwóch lat mam w Warszawie Netię (właśnie Gigakablówkę), i jestem zadowolony. Z obiecanych 20 Mb/sek na speedteście mam z reguły 20,15 Mb/s. Tylko raz zdarzyło się, że przepustowość spadła do 15 Mb/s. Zadzwoniłem do Netii i po chwili wszystko wróciło do normy. Interwencja zajęła mi 4 minuty.
  Jeżeli ktoś korzysta z internetu i TV na kablu telefonicznym, to niech nie oczekuje cudów.
  ZaletyBezawaryjne działanie. Niska cena.
  WadyDostępność Gigakablówki tylko w Warszawie i krakowie.
  Korzystam niemal 2 lata, abonament za internet 20 Mb/s i ok. 80 kanałów TV: 39 zł.
 • ~jerzy / 2017-10-16 10:47:39
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  uważajcie na podpisywane umowy nie wierzcie akwizytorom którzy przychodzą albo dzwonią i obiecują cuda dopóki nie podpiszecie umowy potem jest już tylko gorzej nie odbierają telefonów dodzwonić się na infolinie graniczy z cudem i trzeba przeznaczyć na to 40 minut. Namówili moją mamę na podpisanie umowy obiecali jej przepisanie poprzedniego numeru telefonu pomoc w rozwiązaniu umowy z UPC /o wiele lepsza firma w porównaniu z netią / telefon z rozmowami bez limitów /kto w dzisiejszych czasach daje ofertę z limitem 60 min / a potem się okazuje że to nie tak że to co mówił ich akwizytor to nieporozumienie. /Druga sąsiadka która podpisała umowę w tym samym czasie też została tak wciągnięta w to bagno /. Uważajcie i dobrze się zastanówcie przed podpisaniem umowy.
  Zaletybrak
  Wadypodejście do klienta,oferta , koszty
  kraków
 • ~Elka / 2018-10-23 13:50:35
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Sprzedaż i Obsługa klienta to jakiś koszmar, są mili, ALE, albo nie przeszkoleni, albo kłamią. KAŻDY mówi CO INNEGO. Wkopałam się w umowę, uniemożliwili mi rezygnację w ciągu 14 dni. Błąd błąd pogania. Musze płacić w tym momencie za dwóch operatorów. Uwaga na umowy , przy przenoszeniu numeru MUSI być to na UMOWIE, a nie w jakimś dodatkowym wniosku. Czuję się totalnie oszukana.
  WadyPrzedstawiciele wprowadzają w błąd, konsultanci albo kłamią, albo nic nie wiedzą jak działa firma. Każdy mówi co innego.
  Miejscowośćkraków
 • ~nio / 2019-01-18 20:51:59
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Mamy bardzo słaby internet na mieszkaniu (MAX10). Obiecywali że jak tylko się pojawi możliwość zwiększyć szybkość do 20-ki to zrobią to zdalnie od razu. Pojawiła się taka możliwość, ale już wymagają podpisywania umowy na 24 miesięcy chociaż od początku podpisywaliśmy umowę bezterminową ponieważ w każdej chwili mogą nas wymeldować z mieszkania z powodu remontu.
  Kłamią że innej opcji nie ma chociaż przy podpisywaniu pierwszej umowy wszystko było możliwie i kolorowo.
  Wadykłamią.
  bardzo wolny internet!
  Miejscowośćkraków
 • ~Anna / 2018-10-12 14:41:04
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam! Brak zaangażowania ze strony pracowników.. umowa miała być dostarczona tydzień temu a do dnia dzisiejszego nic... każda konsultantka na infolini czy dziale mówi co innego! Jeszcze nigdy nie spotykałam się z takim brakiem niewiedzy ze strony pracujących! Brak szacunku do klienta! Stanowczo nie polecam
  ZaletyŻadnych
  Miejscowośćkraków
 • ~okapi / 2016-03-09 18:46:23
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 2.50 / 5
  Centrum krakowa 8Mb/s. Proponowali 50Mb, ale centrala nie wyrabia. teraz wycofują się okoniem z umowy. Nie znają możliwości proponując umowę. Ceny przy tej prędkości- nieporozumienie. Na zapytanie o modernizację infrastruktury twierdzą, że nie planują modernizacji. Nie polecam.
  ZaletyPrzy tej prędkości - brak
  WadyPrzy tej prędkości brak możliwości korzystania z tv, cena przy tej prędkości jest z kosmosu
  Korzystam 2 lata 49,90/mc kraków (niecałe 2km od Rynku Głównego)
 • ~HejterNetii / 2016-08-01 19:07:57
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Ten internet to masakra nie da sie go używać

  Tak duzo wad ze lepiej nawet tego nie tykać kijem - kraków MAX 10 MB/S śmieszne (Śródmieście)
  ZaletyBrak
  WadyTak duzo ze lepiej nawet tego nie tykać kijem - kraków MAX 10 MB/S śmieszne (Śródmieście)
  3 lata
 • ~bargl / 2018-10-10 07:43:14
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  kraków - ciągłe problemy, prawie brak dnia bez awarii. Internet nie stabilny. Beznadziejny i awaryjny sprzęt dołączany do routera. Rezygnuje jak tylko skończy się umowa...
  Zaletycena
  WadyWszystko inne
  Miejscowośćkraków
 • ~Bartosz / 2018-09-11 21:41:37
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Z netią zawsze są jakieś dodatkowe opcje włączone (OCZYWIŚCIE PŁATNE). Trzeba bardzo uważać. U mnie często internet przerywa, OGÓLNIE TO JESTEM ROZCZAROWANY....
  WadyZawsze jest coś włączone za co trzeba dodatkowo płacić
  Przerwy w usłudze
  Miejscowośćkraków
 • ~Piotr Molicki / 2017-08-17 14:24:15
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  TRAGEDIA - netia przez 2 miesiące nie jest w stanie podłączyć mi telefonu. Codziennie rozmawiając na infolinii dostaje nieprawdziwe informacje, że wszystko jest ok. NIE polecam, ODRADZAM
  kraków
 • ~netiadno / 2017-11-14 11:28:51
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  internet albo nie działa przez kilka godzin, a jak wróći to z pingiem 1000, nic nie da się zrobic
  Miejscowośćkraków
 • ~Daniel27 / 2016-01-07 18:01:18
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  Od miesiąca korzystam w krakowie z internetu i TV. Według umowy 300MB - działa ok 260-290MB/s. Z TV nie ma problemów. Oby tak dalej.
  ZaletyCena, prędkość
  WadyJak narazie brak
  1 miesiąc