Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Kraków opinie

 • ~Michał / 2020-10-26 22:01:34
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Od pół roku występuje problem z wysokimi skokami pingu do routera. Po wifi jest seria 2-5 ms a co 30-60sekund skacze do 400-700ms. Reset routera nic nie pomógł. Zdalny reset po kontakcie z obsługą techniczną też nic. Router był wymieniony i to samo. Pierwszych dwóch techników zachowało się skandalicznie. Ich wizyta trwała niecałe 2 minuty. Pierwszy stwierdził, że problemu nie ma bez sprawdzenia pingu tylko sprawdził, że prędkość się zgadza i poszedł. Kolejny technik wymienił router i nawet nie poczekał czy się wszystko poprawnie załaduje tylko jak zobaczył, że się świeci to poszedł. Trzeci technik starał się coś zdziałać, bo wykazałem w badaniu pingu po kablu i wifi skoki. Po wifi od 400 do 700 gdzie bywały przypadki skoku do 1400. Po kablu 60-140ms skoki. Jakakolwiek transmisja na żywo jest niemożliwa do oglądania ze względu na przerwania. Parę razy konsultant próbował mi wmówić że mam wysoki ping do routera bo mają awarię sieci... Ostatecznie wykonałem ponad 20 telefonów 4 wizyty technika i dostałem propozycję jeszcze jednej wizyty technika, ale od 2 miesięcy nie otrzymałem żadnej informacji. Jakakolwiek transmisja na żywo musi być oglądana na pakiecie z telefonu. Dodatkowo router potrafi się sam wyłączyć co 5-10dni i nieprawidłowo raportuje urządzenia w sieci np. wskazuje, że mój telefon jest połączony po kablu
  Zaletycena
  Wadybrak poprawnego wparcia technicznego
  Miejscowośćkraków
 • ~pyrcius / 2018-04-06 09:38:35
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Jestem klientką upc od ponad 6 lat. Początkowo internet był poprawny, nie miałam zastrzeżeń. Po zmianie oferty, musiałam wypowiedzieć umowę żeby dostać ofertę zbliżoną dla tej dla nowych klientów, wymieniono mi router na nowy "connect box" internetu notorycznie nie ma :( przynajmniej raz na miesiąc muszę robić twardy reset i zmieniać tym samy wszystkie ustawienia i hasła sieci - proces trwa około 40 minut. Na infolinii dowiaduję się ze technik może przyjechać za tydzień, kiedy już uda się ustalić wizytę a internet jakimś cudem się uruchomi wizyta technika zostaje odwołana <3 w efekcie technika nie widziałam na oczy a internetu nie ma. Dodam że często pracuję zdalnie z domu wiec internet nie jest mi potrzebny tylko do Netflixa ;) Co do samego świetnego connect boxa spodziewałam się małego urządzenia łatwego do wkomponowania w pomieszczenie, a dostaliśmy wielkie pudło wyglądające jak coś z przełomu wieku.
  Zaletykiedy internet wreszcie zadziała (jeśli) prędkość jest ok
  Wadybrak stałego podłączenia
  ciągłe awarie
  długie oczekiwanie na połaczenie z infolinią
  Miejscowośćkraków
 • ~Max / 2016-04-02 23:15:55
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.75 / 5
  Mieszkam w krakowie .Jestem z upc 8 lat.Zaczynałem przygodę z internetem 30Mb/s. 2 razy w miesiącu awaria.Brak internetu 2-3 dni.Prace modernizacyjne.Odpowiedz UPC.Zrezygnowałem z telefonu.(Niedziałający internet to i brak telefonu).Zostałem po dwóch latach Z internetem 60Mb/s. Awarie stały rzadsze .Ze trzy przez 2 lata. Zato deklarowana prędkość to tylko życzenia...Wymiana modemu poprawiła sprawę. Jak w budynku zaczęło przybywać nowych posiadaczy uslug upc poziom sygnału czasem miał 30 procent tego co powinien.TV z dekodera Philipsa jedna wielka mozaika. Czasem trzeba było wyłączyć dekoder i go na nowo włączyć zęby złapał synal TV . Tak że podziękowałem upc za ich TV.Nową umowę zostałem tylko z internetem 60 Mb/s. A tu zaczęły się prawdziwe prace modernizacyjne.Wymiana kabli i podstacji.Skusiłem się na zwiększenie prędkości do 120Mb/s.Obecnie wszelkie awarie i braki sygnału internetu nie maja miejsca. Prędkość deklarowana 120Mb/s w praktyce jest do 112Mb/s po kablu i Wifi.(5GHz modem Ubee EVW3226) Telewizja upc u sąsiadów ma dalej tendencje do mozaikowania.
  ZaletyW mojej lokalizacji (kraków)najtańszy internet o takiej prędkości i stabilności działania.
  WadyWalka o prawa klienta.Stary klient jest zobowiązany tylko do płacenia abonamentu.Nowe usługi i niższe ceny tylko dla nowych klientów.
 • ~Michał / 2020-09-13 11:01:58
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.75 / 5
  Jestem u nich qpe lat, odkąd się przeprowadziłem zaczął się cyrk jak u "Barei"
  Zwiększyłem neta do 1000mb/s , po zmanie routera na connet boxa , wifi spadło o 60%, i nic z tym nie zrobią twierdząc że w umowie są prędkości "do", i nie szkodzi że na starym routerze do 500 mb miałem osiągi 3 razy lepsze . Firma zewnętrzna która świadczy usługi dla upc w krakowie w zakresie instalacji to klauny i krętacze.Miałem dwa razy umówioną instalacje i dwa razy instalator nie przyszedł bez jakiegokolwiek kontaktu. Ciągłe telefony i reklamacje do obsługi klienta nic poza zapewnieniami. Za lepszę ofertę Netia chce 100 pln net 1gb/s + tel + multiroom + hbo, upc za to samo chce 150pln, i jeszcze nie mogą dojechać by zainstalować KPINA!!!
  ZaletyNet , ale tylko po KABLU
  WadyWifi tragedia, obsługa klienta masakra, instalatorzy mega masakra
  Miejscowośćkraków
 • ~Kuku / 2018-10-26 14:02:53
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.00 / 5
  Dekodery dość awaryjne - najczęściej się wieszają. Pojemność nagrywarki mogłaby byc większa. Ogólnie przez ponad 10 lat użytkowania większych problemów nie było.
  Zrezygnowałam bo sprzedawcy byli nachalni proponując przy odnowieniu umowy wyższą cenę niż dotychczas (dla stałego klienta od 10lat). W punkcie obsługi spotkałam się ze "ścianą", sztywnymi regułami obsługi. Wszystko przebił Pan "opiekun budynku" kiedy do niego zadzwoniłam - dostał info o mojej rezygnacji i pytanie czy może on mi coś fajnego zaoferuje. Nic mi nie zaoferuje, mam dzwonić za miesiąc. Nie przekonało go nawet, że wtedy będę mieć juz tv od konkurencji i nie zadzwonię.
  Obsługa sprzedażową dla aktualnych klientów leży... Jak by im nie zależało.
  ZaletyDuża ilość kanałów TV
  Miejscowośćkraków
 • ~Rafał / 2018-01-16 21:16:43
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.00 / 5
  Internet z upc posiadm od kilku lat, działa przeciętnie - raz lepiej raz gorzej. Problem jest kiedy działa gorzej bo wtedy trzeba zgłosić awarię w telefonicznym biurze obsługi klienta. W tym przypadku podejście do klienta niestety jest mierne - obsługa niekompetentna albo mają niesamowity bałagan w przepływie informacji miedzy przyjmującymi zgłoszenia a technikami albo coś innego tam szwankuje. Efekt jest taki że awarię internetu trwającą 7 (!) dni zgłaszać trzeba było 3-krotnie. Za każdym razem informacja że zgłoszenie zostało przyjęte i technik pojawi się o określonej porze dnia - niestety nie pojawił się. BOK nie umiał wytłumaczyć dlaczego. Jakość usług przeciętna ale obsługa techniczna fatalna. NIE POLECAM.
  Wadysłaba obsługa klienta
  słaby serwis
  Miejscowośćkraków
 • ~Jerzy / 2019-09-08 08:59:44
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Jak na taką wielką firmę to totalne dziadostwo zero kultury co do klienta.
  Kontakt z biurem obsługi klienta jak w 80 latach ,totalne zero konkretnych informacji w punkcie Carrefour Czyżyny ,nie rozumię po co tam siedzą dwie osoby skoro nic się nieda załatwić tylko naganiają klientów !!!!
  Nie polecam UPC!!!!
  Od 20 lat jestem klientem i płacę rachunki dwa razy większe niż nowy klient i nie mogę zmienić taryfy PATOLOGIA złodziejska firma
  ZaletyNIEMA ŻADNYCH ZALET
  WadySAME WADY
  Obsługa ,ceny abonamentu dla klientów stałych bardzo wysokie,kontakt z biurem ,punkty informacyjne i wiele innych kierowców wad .....
  Miejscowośćkraków
 • ~Lolo / 2018-08-21 17:35:21
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Zero uczciwości i fatalne podejście do klienta. Można kombinować wstawiać kruczki w umowie żeby wydusić jeszcze jakieś pieniądze od klienta, ale bądźcie pewni że taka strategia zaprowadzi was do upadku. Tego wam życzę. Przy podpisywaniu umowy mówi się jedno umowa wygląda na jasną i klarowną oczywiście nie dajcie się zludzic. I tak wydoją was jak mogą. Umowa terminowa okaże się przechodzić w bezterminową z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Więc 2 miesiące w plecy płatności macie gwarantowane.
  ZaletySzybki
  WadyNie uczciwość
  Częste zawieszania się routera
  Brak stabilności
  Miejscowośćkraków
 • ~jolanka / 2016-02-26 22:38:43
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  nie polecam płacę za 250 Mb/s a dostaję 41/20, jak chciałam to reklamować to dostałam odpowiedź, że mam zapłacić jeszcze za przyjście technika 50 PLN, zaznaczę, że płace około 100 PLN za internet, to jest bezczelność i chamstwo, cały czas wmawiają ludziom, że może to kwestia wirusa, sprzętu itp., zastanawia mnie tylko dlaczego za granicami naszego państwa korzystając z internetu takich problemów nie mam i tam internet mi działa na tym samym sprzęcie u innego operatora pokazując przy speed teście 250/50 Mb/s
  Zaletynie ma żadnych zalet, nikomu nie polecam ich usług
  Wadysame wady, nie mogę o ich usługach powiedzieć ani jednego pozytywnego zdania
  korzystam od kilku lat i za każdym razem słyszę, że jak zapłacę więcej to już problem zniknie, od roku płacę 100/m-c, miejsce kraków
 • ~Anna / 2018-07-26 23:30:59
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Strona upc nie działa praktycznie nigdy, płatności dokonuje się po 15 minut, strona cały czas się zwiesza, czasami wyświetla się komunikat o pomyślnym zrealizowaniu transakcji podczas gdy w rzeczywistości transakcja nie przebiegła tak jak trzeba. Obsługa telefoniczna jest zazwyczaj miła chociaż na połączenie czeka się długo, natomiast panowie przychodzący wymienić stary router na jeszcze starszy są albo niekompetentni albo niemili. Firma zdecydowanie nie jest godna polecenia więc jeśli tylko ma się alternatywę, proponuję z niej skorzystać
  Zaletybrak, ewentualnie brak alternaty chociaż ciężko to uznać za zaletę firmy
  Miejscowośćkraków
 • ~Agnieszka / 2020-10-17 20:58:08
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Mojemu bardzo staremu i bardzo choremu Ojcu, który nie wie, nawet co to Internet, wciśnięto najdroższy możliwy pakiet z dekoderem z nagrywarką i kolekcją płatnych kanałów. To są praktyki skandaliczne i nieetyczne. To powinno być karane, to są praktyki w stylu przekrętu na wnuczka. I najlepiej bronić sie pazurami przed kontaktem, żeby złożyć reklamację, trzeba to zrobić przez formularz kontaktu a w tym celu, trzeba mieć konto. Nie można po prostu wysłać maila. Ojciec chce zrezygnować nieuczciwej, kłamliwej oferty od zaraz. Oczywiście przełączenie do działu rezygnacji to czekanie 20 mi i nic, bo to są techniki zniechęcania klienta. TO JEST SKANDAL i żerowanie na starości i demencji!
  Miejscowośćkraków
 • ~Rusłan / 2020-01-03 12:05:54
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.50 / 5
  To jest po prostu oszustwo! Na stronie internetowej upc znajduje się informacja o cenę internetu bez zobowiązań kosztuje 69 zł, w cenie telewizja na start wyznaczona jako gratis, ale w e-mail który otrzymałem oraz w umowie ceny są inny. Okazało się, że internet do 500 mb/s kosztuje mniej niż 69 zł, tylko 41 zł, a telewizja na start nie jest gratis, kosztuje 29 zł i nie można zamówić tylko internet za 41 zł bez telewizji. Moim zdaniem to jest oszustwo. Ceny na stronie internetowej musi być takie same jak w umowie! Nie biedę polecał upc znajomym.
  Wadycena, umowa
  Miejscowośćkraków
 • ~Anna / 2017-07-03 16:13:22
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Jesli chodzi o siec upc i łącznąść jest beznadziejna.
  U mnie w bloku gdzie znajdowala sie skrzynka z ta siecia - ciagly brak zasiegu.
  Bywaja momenty kiedy telefony stacjonarne wylaczaja.
  Ta siec to kpina.
  Moj transfer wifi nawet gdy siedze wiza wis skrzynki jest beznadziejna.
  A zeby sie dodzwonic, Masakra.
  Juz nie wspomne ile razy im sie zdazylo włączac - wylaczac internet, kablowke i siec telefonii u mnie w bloku (kazdemu kto mial ta siec) to jest po prostu nie dopomyslenia.
  LUDZIE !!! Reklamujcie i dzwoncie i ich JE**Cie !!! niech oni sie wezma do roboty !!!
  Wadyslaby zasieg
  brak profesjonalnej obslugi
  kraków
 • ~Jacek / 2021-06-22 22:35:10
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Mam nowe 4 k. Tragedia. Ciagle się rozłącza, zanika sygnał nie tylko tv ale co gorsze internet na kompie podpiętym bezpośrednio pod modem. Żona ma ciagle żal ze wymieniłem stary dekoder na nowy ( ja osioł zachciało się ). Jak tak dalej będzie to wracam do starego dekodera albo do widzenia bez żalu. Pretensji nie mam chyba ze do siebie. Jacek z krakowa stary odbiorca UPC. Pozdrawiam
  ZaletyBardzo sympatyczna pani w punkcie obsługi na Kluczborskiej i tyle.
  WadyZrywanie tv i internetu
  Miejscowośćkraków
 • ~Karol / 2017-11-11 13:51:10
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Mieszkam w krakowie i posiadam podpięty internet UPC. Niestety nie mogę go zmienić, ponieważ nie jestem właścicielem mieszkania. Ten internet to tragedia. Nie ma dnia żeby coś nie działało. Dzwoniąc z problemami na infolinię dowiaduję się, żebym się nie dziwił że internet się zacina, cytuję: "w dzisiejszych czasach 6Mb/s to mała prędkość bo gry mają coraz większe wymagania". Nie mogłem w to uwierzyć. Takie brednie mogą wciskać żulom pod sklepem. Na wsiach można mieć bardziej niezawodny i tańszy internet niż to całe UPC. Totalna, totalna porażka. Przy próbie zgłoszenia problemów konsultant straszy mnie, że poniosę koszty przyjazdu operatora.
 • ~Bartekkkkkkkk / 2020-08-11 18:15:25
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.50 / 5
  Witam,
  Korzystałem przez długie lata z internetu UPC, mieszkając w krakowie na ul. Raclawickiej.

  Generalnie polecam ponieważ nigdy na przełomie lat 2011-2017 nie miałem technicznych usterek i problemów z łącznością.

  W tamtym czasie koszt wynosił 66zl miesięcznie i z perspektywy czasu myśle ze troszkę za dużo,

  Kiedyś nie podobała mi się procedura zwrotu routera która wymagała osobistego stawienia się w punkcie upc - ale z tego co wiem już istnieje możliwość odesłania go poprzez inPost co znacznie ułatwia sprawę.

  Podsumowując jednym słowem polecam.
  MiejscowośćKrakow
 • ~michał / 2020-07-23 07:56:09
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.33 / 5
  nie polecam blokują ci internet bez przyczyny wezwania technika odwołują albo udają że nie było infolinia to strata czasu ustawiają twój numer pod automatyczną sekretarką z błędnymi informacjami-twój numer jest przekierowany na błędne połączenie i dzwonisz jak idiota cały dzień nie zobowizuja się do zapewnienia ci sieci według umowy, wpuszczają obce osoby do twojej sieci głównie hakerów i udają głupa ustawienia modemu zmieniają tak by nie wykrył żadnych błędów
  Zaletybrak
  Miejscowośćkraków
 • ~Darek / 2018-09-24 21:46:38
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Naciaganie klienta wprowadzanie w błąd pezy kazdej ofercie telefonicznej zawsze przy rozmowie przedstawiane sa inne warunki a potem okazuje się ze ze trzeba za cos placic chociaz w ofercie praciwnicy twierdza ze jest okres próbny
  ZaletyDla stalego klienta żadne
  Wadywprowadzanie w blad przy telefonicznych ofertach niby okres probny jest oferoeanu a potem okazuje sie ze trzeba placic kary za odstapienie naciaganie i oszukiwanie
  Miejscowośćkraków
 • ~ela / 2018-08-21 20:53:21
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Chcę uczulić klientów na montaż kabli.Pracownik upc montując kabel trafił na zbrojenie, więc odpadł płat tynku i zrobiła się dziura po czym wywiercił następną a tamta została.Kabel poprowadzony jest w ten sposób,że wbite są gwoździe w panele.Pisałam do dyrekcji niestety popierają takich partaczy.Odpisali,że późno zgłosiłam.Ja tego nie zauważyłam od razu ponieważ w mieszkaniu mieszkał lokator i dopiero kiedy opuścił lokal zobaczyłam tą dziurę.Skandal!!!!!pracownik nie miał poczucia naprawy szkody,a dyrekcja ma to w nosie!!!
  Miejscowośćkraków
 • ~Robert / 2016-10-24 12:06:49
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Jestem użytkownikiem tv telefon internet od samego początku upc w krakowie i zawsze chwaliłem niestety obecnie od około pół roku totalna kompromitacja internetu , ciągłe zrywki , spadek transferu . Serwis wymienił router i dalej nic . Ogólnie rzecz biorąc zmierza to w złym kierunku i nad następną umową mocno się zastanowię . Miejsce kraków Mistrzejowice.
  ZaletyTv jest OK ale na Mediabox.
  WadyCoraz gorszy zrywający się internet 250Mb . Serwis wymienia router i nic .
 • ~P / 2018-11-02 17:20:06
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  To coś, co upc nazywa internetem, to kiepski i nieśmieszny żart, awaryjność jest na fatalnym poziomie, zarówno na Śląsku jak i w Małopolsce "internet" miewa najwyraźniej humory, bo potrafi przez tydzień działać tak, jakby połączenie było przerywane co dwie minuty przez nawet osiemnaście godzin dziennie, lepiej iść do Orange, "internet" w upc nadaje się tylko do wypowiedzenia umowy.
  Miejscowośćkraków, Tychy, Katowice, Warszawa
 • ~Precz z UPC / 2018-07-06 10:52:40
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Poszukaj internetu gdziekolwiek tylko nie w UPC. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo nerwów. Firma bardzo nieprofesjonalna. Zresztą spróbuj się do nich dodzwonić do działu serwisowego, aby zgłosić awarię. Zaleje Cię krewa jasna.
  Zaletybrak
  WadyMasakryczna obsługa. Internet często się wiesza.
  Miejscowośćkraków
 • ~Aga / 2020-06-17 13:34:22
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.50 / 5
  Od 3 lat nic nie robię tylko co 3-4 miesiące zgłaszam problemy techniczne. Już myśle o zmianie operatora! Naprawy trwają do 2 tygodni i są krótkotrwałe. Sprzęt chyba zbierany na złomowisku i składany na kolanie! Internet w upc to totalna porażka!
  ZaletyBrak
  WadyJakość usługi i sprzętu
  Miejscowośćkraków
 • ~Kiril / 2018-09-25 10:56:26
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Ukryte płatne usługi.
  Upload jest 10 razy mniejsza niż Download.
  Jeśli masz kabel z upc w mieszkaniu, będziesz musiał zapłacić 60zl za połączenie.
  Nowi klienci 150 - i starzy? Zgadza się. Nic. Tylko dodatkowe opłaty.
  Ciągłe problemy z Internetem.
  WadyUpload jest 10 razy mniejsza niż Download
  Ciągłe problemy z Internetem
  Miejscowośćkraków
 • ~neon / 2018-11-06 00:24:55
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  jak wam się nie podoba upc to weźcie sobie biedanet na ipv4 to będziecie się pienić co chwile i zostaniecie z dwiema umowami , w tej chwili upc wyprzedza innych dostawców neta o kilka lat świetlnych - a pozatym znając życie macie stare komputery z przed kilku lat bez 5ghz z kartą do 100mb/s - żałosne
  Wadybrak
  Miejscowośćkraków