Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

T-Mobile Kraków opinie

 • ~STEFAN / 2017-10-06 14:18:26
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Internet, a konkretnie stacjonarny. Przesyłkę otrzymałem 3 października. Rozpakowałem, podłączyłem. Zadzwoniłem celem szybkiej aktywacji. I po chwili miałem połączenie z internetem. Wszystko się zgadzało, prędkość nie przekraczała 20 Mbit/sek. Wynosiła około 600 kbit/sek. W miejscu gdzie z Pay uzyskuję w zależności od pory 15 do 40 Mbit/sek. Do dnia 5 października cztery razy reklamowałem szybkość internetu. Straciłem ponad dwie godziny słuchając muzyki w oczekiwaniu na konsultanta. I na koniec dnia straciłem cierpliwość. Spakowałem to wszystko i dzisiaj odesłałem kurierem. Straciłem czas, trochę nerwów i pieniądze na odesłanie. Nie spodziewałem się, że przy takiej konkurencji operator tak nabiera nowych klientów, choć może się mylę. Warunek że prędkość nie przekroczy 20Mbit/sek został spełniony. Kilkanaście lat temu, po zmianie nazwy z ERA na t-mobile zrezygnowałem z ich usług. Przy podpisywaniu umowy nie przeczytałem jej dokładnie (uwierzyłem doradcy) i straciłem kilka tysięcy. Umowa firmowa, kilka numerów.
  Nadmienię, że mieszkam w krakowie, na osiedlu gdzie nie ma problemu z zasięgiem. Nie w puszczy Świętokrzyskiej. Mam nadzieję, że czytając wszystkie powyższe posty w raz moim nikt się już nie nabierze na propozycje T-Mobile. Ja niestety nie czytałem wcześniej, uwierzyłem reklamie.

  pozdrawiam

  Stefan
  ZaletyBrak.
  WadyWszystkie możliwe.
  KRAKÓW
 • ~Kozak / 2019-08-19 23:28:12
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Uważam, że t-mobile powinno wypłacić KAŻDEMU użytkownikowi odszkodowanie w ogromnej kwocie.
  Po godz. 22-ej wyłączają chyba prąd dla oszczędności. Zarówno w Katowicach, krakowie i Gliwicach mam ten sam problem.
  Od początku wakacji przebywam w Kołobrzegu. Przed chwilą wyjrzeliśmy przez okno z hotelu Marine jakie samochody stoją przed hotelem. Zjechaliśmy na dół i policzyliśmy ich wartość.
  Szef t-mobile musi być upośledzony, skoro zgadza się na to, aby nie działał internet w miejscu, gdzie mieszkają klienci jeżdżący samochodami wartości ok. 235 mln Euro.
  To samo dzieje się w dzielnicy willowej, w której posiadam jeden z domów.Aby wysłać maila właściciel jednego z pensjonatów co wieczór jeździ do centrum Kołobrzegu i tam z laptopem łapie zasięg. W okolicach Hosso dopiero może coś wysłać. To jest przegięcie. Staram się tym zainteresować media.
  Zaletyżadnych
  Wadysame
 • ~Garland / 2017-11-19 17:11:25
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 2.75 / 5
  Niestety domek w centrum krakowa nie jest atrakcyjny dla jakiegokolwiek operatora. Neostrada z łaską max 10 Mb. WiFi 7 Mb za 80 zł. Myślałem, że może t-mobile rozwiąże moje problemy, ale byłem w błędzie. Niby jestem w zasięgu dwóch nadajników, ale zasięg LTE w domu to dwie kreski. Na zewnętrznych czasem pojawia się LTE+ na 3 kreski, ale transfery marniutkie. Maksymalnie wytestowałem 12 Mb, ale to rzadkość. Teraz - w niedzielę o 17. nie się wszystko - youtube, allegro. Transfer w porywach 1 Mb. Używam od 45 dni i mam wrażenie, że każdego dnia jest coraz gorzej. Ostatni tydzień praktycznie LTE się nie zestawia tylko 3G, a anteny wycelowane w najbliższy nadajnik...
  Zaletyłatwość podłączenia
  Wadyjakość,
  prędkość,
  niezawodność (jej brak)
  Miejscowośćkraków
 • ~Mieszczuch / 2017-12-07 13:07:02
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Generalnie tragedia i każdego dnia coraz gorzej. W tygodniu testowym router łączył się na LTE+ z transferami do ok. 14 Mbit. Później tylko LTE i do 10 Mbit. Zewnętrzne anteny nic nie zmieniły w tej kwestii. Od jakiś dwóch tygodni (dziś mamy 7 XII) na automatycznym ustawieniu LTE transferu brak całkowicie. Aby odzyskać reszki internetu konieczne jest ręczne przestawienie routera w GSM i wtedy transfery są na poziomie 4-5 Mbit. Tyle w temacie internetu bez limitu...
  ZaletyW zasadzie już nie ma - wcześniej była łatwość uruchomienia.
  Wadytransfer, niezawodność, jakość w stosunku do cent idp.
  Miejscowośćkraków, Ruczaj Zaborze
 • ~KAren / 2018-05-14 16:58:17
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 3.00 / 5
  Telefon na kartę, od momentu przerniesienia problemy ( w punkcie powiedzieli ze nie muszę brać od nich sim bo będę działał na poprzedniej ze starej sieci....komentarz zbędny), blokowanie połączeń mimo iż do tego dnia mam darmowe połączenia, brak numeru pomocy dla użytkownika na kartę, żenujący poziom obsługi na każdym etapie. To jest poprostu wstyd... odradzam z całego serca. A myślałem że w play jest słabo.
  ZaletyBRAK
  Wadyobsługa klienta, reklamacje bez jakiejkolwiek odpowiedzi
  Miejscowośćkraków
 • ~Sławek / 2016-11-10 20:50:16
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Gówniany internet LTE - LTE chyba tylko z nazwy, użytkuję w kilku miejscach w krakowie, muli okropnie i przerywa, telefon zostawię bo jest ok ale na internet nie dam się namówić - syf niesamowity !!!
  Zaletyżadne
  WadyWszystko
  Tmobile, 6 miesięcy użytkowania a raczej męczarni
 • ~Oooo / 2017-11-17 23:24:37
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  Mieszkam w krakowie w domku bez mozliwoski podłączenia normalnego kabla bo Neostrada to zło konieczne. Internet chodził około 30 Mb/s, po założeniu anteny zewnętrznej 1800 mhz i wymuszeniu pasma 1800 MHz za pomocą programu bo na roterze się tego nie da zrobić mam prawie cały czas 60 Mb/s,.Polecam. warto sprawdzić jakie czestotlieasci mają pobliskie btsy aby dobrać właściwą antenę.
 • ~Tomek / 2021-02-18 14:45:25
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Masakra nic się nie ładuje. W grach stabilne 100pingu pobieranie 100kb/s
  Miejscowośćkraków
 • ~komandor12343 / 2018-10-29 22:31:34
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Wielka kupa i sciema. Centrum krakowa i srednio 1Mb down/2Mb up
  Miejscowośćkraków