Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Dostawcy internetu Lublin

 • ~Jacek z Lublina / 2016-10-27 14:41:30
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Internet LTE w Cyfrowym Polsacie miejscowość lublin.
  Najgorsza usługa jaką kiedykolwiek miałem, tragedia, max prędkość pobierania 1,7 Mbps wysyłka to 0,2 Mbps. Posiadam ruter Huwawei niby mam do wykorzystania 30gb miesięcznie i nigdy nie mogłem tego wykorzystać bo prędkość internetu to totalna porażka !!!
  Dzwoniłem składałem reklamacje i nic, odpowiedź wciąż jedna przeciążony nadajnik i nie mają na to wpływu.... to cholera a kto ma mieć ???

  Dla porównania posiadam telefon na kartę w sieci Orange i tam prędkość sięga do 50 Mbps o co chodzi.. czy Polsat ma inne nadajniki niż Orange ??

  A może kroją szybkość bym za szybko nie pobierał danych ??
  Złodziejstwo!!!

  Tydzień temu minęło mi 24 miesiące korzystania z tego super szybkiego LTE. Pani w punkcie CP zaproponowała mi zmianę modemu na super szybki Internet Domowy ( bo niby ja mam przestarzały ruter i dlatego tak wolno chodzi).
  Podpisałem umowę na TEST. Odeprałem 2 pudełka i zabrałem się do montażu zgodnie z zaleceniem do anteny satelitarnej. Okazało się że brak nawet przewodów antenowych trzeba kupić sobie samemu. Na drugi dzień do sklepu zakup kabli, podłączanie, zadowolony bo wedle instrukcji lampka zapalona na fioletowo to super zasięg :-). Ruter również informuje o super połączeniu dioda zapalona na fioletowo. Podłączam zadowolony kabelek do internetu ruter-> laptop i co ??
  Totalna porażka prędkość identyczna 1,7 max strony ledwo się otwierają.
  Nie polecam internetu C Polsatu !!! Totalna tragedia a przypominam mieszkam w centrum lublina !!
  Żenada !!


  ZaletyBrak jakichkolwiek zalet !! Totalny shit !!!
  WadyTylko same wady !!!
  24 miesiące - opłata smart dom 50% ceny 46 zł
 • ~kali / 2019-12-04 13:21:46
  Dostawcy internetu › Orange Światłowód
  Ocena: 1.00 / 5
  Pierwszą umowę podpisałam prawie 4 lata temu, problemy z prędkością wifi czy raczej brakiem prędkości (1mb się nawet zdarzał przy zakupionym 500mb, kilka wizyt techników, nic się nie da zrobić) zmusiły mnie do pracy na kablu, przy kolejnej umowie obiecano mi zmianę urządzenia i zapewniono, że wszystko będzie działało, uwierzyłam po raz drugi, bo była to najciekawsza oferta na rynku. I co za niespodzianka... wifi faktycznie ma wyższe prędkości (około 150mb przy 1gb zakupionym, co mnie zadowala), ale przerywa co kilkanaście minut!!! Zareklamowałam i przeszłam na kabel, który oferuje... także 150mb przy zakupionym 1gb. Przyszedł technik, porozdzielał częstotliwości, które wcześniej byly łączone żeby było dobrze :) Oczywiście potrafię to zrobić sama. I otrzymałam fakturę od Orange (nie byłam uprzedzona przed wizytą, dopiero przy wyjściu technik coś zaczął przebąkiwać, że to już jest teraz płatne). Niczego nie naprawiono na żadnym etapie, straciłam mnóstwo czasu na pisanie listów, chaty, rozmowy telefoniczne - nie uzyskałam nic. Wina mojego komputera. A komputer świetnie sobie radzi z każdym innym internetem. Pierwszy raz w życiu, a żyję już trochę, spotkałam się z tak podłym i lekceważącym stosunkiem firmy do klienta. Nie mogę się doczekać końca umowy i nigdy więcej nie spróbuję nawet ich produktów. I odradzam każdemu, kogo skusi piękna oferta "na papierze".
  Zaletybrak
  Wadyniska prędkość, wifi przerywa co kilkanaście minut, koszmarna obsługa klienta
  Miejscowośćlublin
 • ~Adam / 2017-04-20 14:59:25
  Dostawcy internetu › Play Online
  Ocena: 4.25 / 5
  Użytkuję internet 4 G LTE w Playu od kilku lat. Nie mam do niego większych zastrzeżeń, ale też znam realia i nie oczekiwałem nie wiadomo czego po internecie mobilnym. I z pełną świadomością nie wierzyłem w żadne opowieści o jakichś cudownych 50 czy tam 150 mb.
  Przetestowałem modem i routery zarówno w Warszawie, w małej miejscowości nad granicą polsko - ukraińską, Zielonej Górze, Gdańsku, Poznaniu, lublinie, leśniczówce pod Grudziądzem.
  Prędkości były różne od ok 2 mb po ok. 10 mb. Połączenie fakt ostatnio częściej jakoś zrywa się i w weekendy działa wolniej, ale wystarczy resecik znowu można działać przez jakiś czas (Aktualnie zastanawiam się nad zakupem anteny, może zwiększyłoby to trochę jakość i prędkość neta). Oglądanie youtube bez problemu. Pracuję długo więc z internetu mogę korzystać póżnymi nocami i w weekendy.
  Polecę ten internet użytkownikom którzy potrzebują go do pracy i do lekkiej rozrywki (typu oglądanie jutuba), czy w celach edukacyjnych . Nie gram on line więc się nie wypowiadam. Testowałem nocami usługę Play Now i nie ma problemu, stabilnie się ogląda te programy np Kino Polska czy ViaHistory. Jednak osoby które mają większe oczekiwania i często korzystają z netu mogą być zawiedzione prędkościami i możliwościami. No ale nie ma idealnego internetu.
  Ja Playa polecam.
  ZaletyW miarę stabilny internet dla niewymagającego użytkownika
  WadyObciążenie sieci w weekendy
  od lutego 2011 był Play Online, od września 2015 Play 4G LTE
 • ~Adam / 2017-07-21 01:11:04
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Internet z UPC posiadam od kwietnia 2017 r. z początku to nawet nie źle "hulał"a potem ..... muł po szyję. co ja nie robiłem.Pokazywał na testach że ma 12 Mb/s, a kupiłem do 60 Mb, a rzeczywista wartość nie przekraczała 1 Mb, stronę otwierał a film?, filmy buforował z 10 min zanim dało się je obejrzeć, jak nie dłużej. Na forach posłuchałem paru "magików" i co się okazało: miałem kartę Wi-fi standard B/G, zmieniłem Wi-fi na USB standard-N. W Ruterze przestawiłem szerokość kanału z 20 Mhz na 40 Mhz, ustawiłem standard tylko - N, poszukałem w miarę dobrego mało zaśmieconego kanału (eksperymentalnie)i ........... Na testach 41 Mb, buforowanie zanim zacznę coś oglądać wynosi góra 5 do 10 sekund zależy od strony, nie wiem dla czego, ale musi się rozpędzić zanim złapie 5,2 MB/s, no i czeka mnie wymiana laptopa , bo ten co mam, ma już swoje dziesięć lat i może stąd takie a nie inne problemy z siecią, zanim zaczniemy rwać włosy z głowy, zobaczmy co posiadamy, lub mamy złe ustawienia komputera i rutera, stare sterowniki do kart sieciowych,stary sprzęt, itd, bo wina może być po naszej stronie. Najlepsza karta Wi-Fi ma standard AC.
  ZaletyOdpukać ale jeszcze nigdy nie zerwało połączenia
  Wadyjak pisałem na początku a teraz brak
  posiadam od Kwietnia 2017 r koszt 49 zł za do 60Mb/s lublin
 • ~Marek / 2020-07-09 20:59:34
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Żałuję, że dopiero teraz znalazłem tę stronę, ponieważ mam nieprzyjemność korzystania z Netii trzeci miesiąc. Dałem się nabrać reklamie i podpisałem umowę na światłowód 600 mB/s plus telewizja. Od początku prędkość nie przekracza 95 mB/s, a na fakturze pojawiła się opłata za usługi dodatkowe, których nie zamawiałem, a których mi nie wyłączono po okresie próbnym. Więcej, przed zawarciem umowy prosiłem o ich nie włączanie ale przedstawiciel, z którym ją podpisywałem stwierdził, że nie ma takiej opcji i żebym się nie martwił bo po miesiącu zostaną automatycznie wyłączone, więc nie będę musiał specjalnie dzwonić na infolinię. I ja głupi uwierzyłem, i mam za swoje: dwie pierwsze faktury normalne i trzecia już powiększona. I niestety do końca umowy zostało jeszcze 21 miesięcy, gdybym mógł natychmiast bym się wycofał. Tylko konsultant i konsultantka na infolinii uprzejmi i rzeczowi, aż mi ich było szkoda, że pracują w takiej firmie.
  Zaletybrak
  WadyOszukiwanie w reklamach, oszukiwanie przed podpisaniem umowy, beznadziejny dekoder TV (m. in. często się zawiesza), ignorowanie zgłoszeń przez stronę internetową.
  Miejscowośćlublin
 • ~oszukana przez orange / 2018-01-20 18:37:06
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 2.00 / 5
  przestrzegam wszystkich przed zawieraniem umów i aneksów przez telefon z ORANGE. To co obiecują nijak się ma do rzeczywistości, a jeśli myślicie, że coś załatwicie to powodzenia! Miałam podpisać aneks do umowy "światłowód i tv" Pania obiecała mi przez telefon nowe dekodery 4K i ruter fun box 3.0, do tego chciałam dobrać "orange love" obiecała aparatem samsung galaxy j3. Kurier po miesiącu od rozmowy przyjechał bez sprzętu tylko z umową. Okazało się że nic nie dostanę, a to co mi naobiecywano to bajki które orange nie ma zamiaru spełnić. Równie dobrze mogłabym porozmawiać przez telefon z sąsiadem, bo obiecanki przy zawieraniu umowy przez telefon nie są wiążące. Nie pomoże żadna interwencja! (około 10 rozów z infolinią, z rzecznikiem orange, po złożeniu skargi i reklamacji - NIC. Rzecznik praw konsumenta polecił mi w ogóle nie podpisywać tej umowy i nie wierzyć w kolejne zapewnienia o dosłaniu sprzętu później (tylko telefonu bo o dekoderach nie ma mowy) Odradzam tę pseudo firmę i nie liczcie, że z wami postąpią inaczej.
  Wadyniekompetencja personelu brak kontaktu z kierownictwem
  Miejscowośćlublin
 • ~Dominika / 2019-07-24 15:08:57
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydowanie NIE polecam!! Żałuję, że na początku w moim bloku nie było innego dostawcy, więc nie miałam wyboru. Rozwiązanie umowy przez moje UPC jest niemożliwe. Dzwoniłam 3 razy z prośbą o udostępnienie formularza rezygnacji i za każdym razem dostałam informację, że zostanie udostępniony. Niestety tak nie było. Gdy zadzwoniłam ostatni raz z tą prośbą Pan zapytał mnie o powód i gdy nie dałam się namówić na przedłużenie to zwyczajnie się rozłączył. Zadzwoniłam więc na dział sprzedaży, gdzie odbierają błyskawicznie. Tam Pani mi wytłumaczyła, że mogę sobie tam dzwonić godzinami i wcale nie muszą odebrać. A jeśli uda mi się dodzwonić to i tak nie udostępnią mi formularza, bo ich zadaniem jest namawianie do przedłużenia. Im dłużej zwlekają, tym bardziej prawdopodobne, że umowa sama się przedłuży, bo czas na wypowiedzenie się skończy. Jedyna możliwa opcja to pismo wysłane pocztą... NIGDY WIĘCEJ UPC!!!
  Miejscowośćlublin
 • ~PK / 2017-10-02 09:22:27
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 3.25 / 5
  Przedstawiciele Netii OSZUKUJĄ!

  W związku z planowaną przeprowadzką szukałem operatora Internetu na 1 rok.
  Podpisałem z Netią umowę na 2 lata, gdyż Przedstawiciel Netii w lublinie (K. Barzycki) zapewnił mnie, że po roku przeniosą mi Internet na nowe mieszkanie (za 1 zł), a jeśli to nie będzie możliwe, umowa zostanie zerwana.
  W umowie niczego taniego nie pisało, Przedstawiciel twierdził, że takie mają przepisy w regulaminie.

  Po roku okazało się, że mogą mi przenieść Internet ale na nową umowę (na 24 miesiące), a i opłaty wzrosną dwukrotnie (bo inna technologia). Alternatywą jest zapłacić karę za przedterminowe zerwanie umowy. Tak twierdziły 3 osoby z obsługi klienta (w tym z działu reklamacji).

  podsumowując:
  Przedstawiciele Netii OSZUKUJĄ, uważajcie.
  ZaletyInternet działał OK
  WadyPrzedstawiciele Netii OSZUKUJĄ!
 • ~Agnieszka / 2017-10-11 19:11:06
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Mój tata podpisał umowę na telefon stacjonarny z Dialogiem-przy podpisywaniu umowy było pięknie, a potem jakiś koszmar! Nie można się dodzwonić, a jak już to informacje są udzielane niechętnie, słychać, że konsultanci mają problem z odpowiadaniem na pytania, nie informują o wszystkim, są niemili, mają nieaktualne informacje!! A na pytanie o rozwiązanie umowy straszą karami pieniężnymi. Nie szukają rozwiązania problemu - porażka !!! Mój tata zmarł, chciałam rozwiązać umowę. Pojechałam do punktu obsługi klienta w lublinie-adres ze strony internetowej Netii, a pod wskazanym adresem nie ma nic związanego z Netią!!! Porażka!! Nie można się niczego dowiedzieć, są niemili, problemowi. Chciałam zmienić adres korespondencyjny na zagraniczny - nie można-pani nie wie dlaczego, ale nie można, oni wszędzie chcą oryginały ale sami nie wyślą pocztą oryginału]-porażka!!! Odradzam!!! Omijajcie szerokim łukiem!!! Podpiszecie umowę, a potem jest problem!!!!
 • ~sylwia / 2020-10-13 10:56:01
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 2.25 / 5
  NIE POLECAM ORANGE!!!Proszę być świadomym,że super telefony też się psują IPHON daje gwarancję na rok, a firmę która szczyci się że jest nr 1 na rynku nie obowiązuje okres rękojmi na drugi rok.Telefon zepsuł mi się po 1 rok 4 miesiące nie z mojej winy, uznano mi że jest zepsuty ale w uzasadnieniu dostałam że w chwili zakupu nie zgłosiłam awarii??? Ktoś słyszał takie uzasadnienie....w konkurencyjnej firmie dają gwarancje producenta i drugi rok daje Firma....
  Zaletydzisiaj nie moge pisać o zaletach... Orange sposób w jaki traktuje klienta w chwili spornej jest nie do przyjęcia
  Wadynierzetelna, jestem klientem 20 lat i nie będę z tą firmą współpracowała czekam do końca mojej umowy i przenoszę numery
  Miejscowośćlublin
 • ~Jacek / 2018-09-14 15:37:53
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 3.00 / 5
  neostrada ktorą posiadam jest na miedzianych kablach czyli zabytek, światłowód wkopany już dawno i co z tego jak nic sie nie dzieje. Chyba brak konkurencji w okolicy powoduje brak zainteresowania tym rejonem (Natalin na granicy lublina)Potrzebuje internetu do pracy a Orange nic nie może mi zaproponować, żenada.Internet musi być przewodowy bo żadne powietrzne łącza nie wchodzą w grę.Jestem zawiedziony a za razem skazany na Neostradę, szkoda bo jest to bardzo gesto zabudowana okolica i chetnych jest dużo.
  Zaletypołaczenie przewodowe to jedyna zaleta
  Wadyjakość łącza , prędkość łącza
  Miejscowośćnatalin
 • ~dj / 2018-10-25 18:28:10
  Dostawcy internetu › Multimedia Polska
  Ocena: 4.67 / 5
  Jestem klientem Mulimedia 2 lata w lublinie.Posiadam telewizyjny Pakiet SuperBox 129 kanałów i internet 60mb/s pobieranie i 5mb/s wysyłanie.
  Jak na razie wszystko ok.Internet nawet ma więcej o kilka mb/s przesyłu więcej,tak samo z wysyłaniem-nieraz dochodzi do ponad 6mb/s.
  Na dwie awarie z łączami technik przyjechał za kilka godzin i wszystko doprowadził do ładu podając swój numer komórkowy jakby coś.
  Jestem zadowolony.
  Najtańsza oferta na rynku jak na ten czas.
  ZaletyStabilny internet
  Szybkość działania technika po zgłoszeniu awarii
  WadyNie znalazłem
  Miejscowośćlublin
 • ~Nnnn / 2019-01-25 18:34:18
  Dostawcy internetu › Multimedia Polska
  Ocena: 4.00 / 5
  Witam, nie miałam najmniejszych problemów z tą telewizją lub internetem aż do kończącej się umowy. Brak ofert dla przedłużających umowę, chyba że zgodzimy się na wyższy abonament. A na koniec rachunek potrójny do zapłaty po rozwiązaniu umowy.
  ZaletyGdyby nie gburowata obsługa i brak ofert dla stałych klientów to bym chętnie została. Brak problemów z tv bądź Internetem.
  WadyKończąca się umowę trzeba rozwiązać co najmniej dwa miesiące wcześniej bo naliczają dziwne pieniądze. Z rachunku 78 zł nagle do zapłaty jest 190. Masakra.
  Miejscowośćlublin
 • ~maruda / 2019-08-21 14:50:28
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 3.00 / 5
  lublin:W abonamencie (szybki internet MAX 50 na kablu telefonicznym za 45,90 PLN).Speed test wskazuje prędkość do 20 Mbps.Ponoć lepiej się nie da.Awarie sporadyczne.Wycofano Netia Fon Free internet bez poinformowania (można było zerwać umowę bez żadnych konsekwencji,ale informacji o tym nie było).Długi okres oczekiwania na odpowiedź.NIE POLECAM usług Netii.U innego dostawcy mam zapewnioną prędkość internetu 120Mbps oraz 157 programów tv za 62 zł/m-c
  Zaletymała awaryjność
  Wadydrogo,zaniżona do oferowanej prędkość internetu
  Miejscowośćlublin
 • ~Gwizdek / 2018-09-21 00:08:55
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Internet w UPC to jakieś qui pro quo. W dzień nie ma problemów. Zaś wieczorem, tak od godz. 22, to już jest jazda na nerwach. Zrywanie, spowalnianie. Nie mam pojęcia czy oni na noc zakręcają kurek z internetami czy co?! Kończy mi się umowa i spadam. Choćby i na net na kartę. Wszystko jest lepsze od bandy tych złodziei!!! Odradzam każdemu, kto choćby ma cień myśli o zakupie "oferty" od tej pseudofirmy.
  ZaletyZalety? Jakie, qrła, zalety?!
  WadyZrywanie internetu wieczorowo-nocną porą.
  Miejscowośćlublin
 • ~Były klient / 2018-07-25 16:33:30
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  To są wyrafinowani oszuści którzy na każdym kroku oszukują klienta! Pieprzeni krętacze! Usunęli nagrania które ich obciążały w moje sprawie i domagają się zapłaty prawie 600zl za wciśnięcie mi dodatkowych usług gdzie na nagraniach był jedyny i niepodważalny dowód! Nic nie dał na tą chwilę wniosek do UKE ale zastanowię się co dalej zrobić
  ZaletyBrak zalet!
  WadySłaby sprzęt, oszuści i naciągacze bez honoru! Nikomu nie polecam korzystania z ich usług
  Miejscowośćlublin
 • ~Andrzej / 2016-11-15 18:14:24
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Jestem z lublina (Sławin) i nie polecam jeżeli nie mieszka się w ścisłym centrum. Prędkość maksymalnie do 6 mb/s (nie ma co poszaleć) i podkreślam taka prędkość tylko okazyjnie (średnio to jakieś 3 mb/s). Mimo obietnic o prędkości 50 mb/s i wielokrotnych wizyt serwisantów nie udało się temu jakoś zaradzić. Nie chce jakoś zniechęcać, bo w niektórych regionach napewno (a przynajmniej tak myślę) prędkość osiąga oczekiwane wartości i kwestia leży w moich położeniu, ale od 5 lat 0 zmian. Aktualnie przeglądam oferty innych firm i zdaje mi się (na podstawie osobistych doświadczeń), że żadna firma nie oferuje uczciwej umowy.
 • ~filip6464 / 2017-11-24 16:21:55
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.25 / 5
  Od 2 lat mam co 2 dzień problemy z internetem, mieszkam niedaleko centrum lublina w domu wielorodzinnym. Technicy, pracownicy na infolinii udają że nic się nie dzieje, Pani potwierdzi że internetu nie ma i zrobi coś w stylu "I co mi zrobicie" Nawet dokładne testy dostarczone nic im nie dają, po prostu zgodzą się ze internetu nie ma i cześć.
  Wadybrak internetu, niestabilność, wysoka cena, konieczność opłacania linii która 3 na 7 dni w tygodniu nie działa...
  Miejscowośćlublin
 • ~Tele / 2021-03-13 05:40:18
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 1.00 / 5
  Na ulicy Laury w lublinie wybrańcy mają podłączony światłowód a reszta ludzi z ulicy ma na zwykłym kablu jak mi się skończyła umowa to proponowali mi za 130zł na zwykłym kablu jak chciałem światłowód to powiedzieli że nie ma takiej opcji LAURY ULICA W lublinIE WYBRAŃCY MAJĄ ŚWIATŁOWÓD i podziękowałem za współpracę po 15 latach
  WadyNie potrafią na infolinię wytłumaczyć dlaczego na ulicy Laury co niektórzy mają światłowód a reszta mieć nie może
  Miejscowośćlublin
 • ~chwiejak / 2016-05-11 10:52:54
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  lublin, LSM. Nie jestem klientem UPC. Chcieli mnie oszukać na samym początku współpracy. Przedstawiciel UPC zapukał do mieszkania, zaproponował na tyle dobre warunki, że się zgodziłem ale na maila potwierdzenie zamówienia już przyszło całkiem inne. Po próbach wyjaśnienia pan przedstawiciel beztrosko powiedział, że nie jest w stanie dać mi takich warunków jak obiecał.Całe szczęście nie zleciłem im rozwiązania umowy z obecnym operatorem ani nic nie podpisywałem. Przed podpisaniem czegokolwiek sprawdźcie 2x czy umowa jest zgodna z ofertą.
  Zalety- brak
  Wady- oszuści
 • ~Julo / 2018-09-02 14:55:55
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.25 / 5
  Regularnie, co 01:02:03 sek przerywa łącze na 121 sek. Pomimo wielokrotnie podejmowanych rozmów telefoniczny z tzw. "obsługą klienta" usterka nie została usunięta (wymieniono mi wszystko: przewody, router). Zachowanie to cały czas pinguję (z zapisem do pliku). Jeszcze jedna sprawa, a mianowicie: wykupiłem łącze 60M, a w rzeczywistości dostaję 40M.
  ZaletyBrak
  Miejscowośćlublin
 • ~mk / 2020-10-23 23:37:23
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Jedna wielka tragedia. Internetu przeważnie nigdy nie ma. Naprawdę ostrzegam przed podpisaniem umowy. Dodzwonić się do biura obsługi klienta to cud.
  ZaletyBrak
  Wady Internet widmo. Musisz za niego płacić ale praktycznie go nie ma.
  Miejscowośćlublin
 • ~Paweł / 2018-01-17 16:33:31
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 3.00 / 5
  Jedno wielkie oszustwo z LTE bez limitu danych !!! To kłamstwo że w zasięgu lte brak limitów są i Internet Wam zwolni tak że szkoda nerwów aby odpalić Internet!!!
  WadyWprowadzanie klienta w błąd!!! Kłamstwo i brak wiedzy sprzedających usługę
  Miejscowośćlublin
 • ~Arek / 2018-03-22 17:10:18
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.50 / 5
  Bardzo słaby zasięg WI-Fi nie obejmuje 65metrowego mieszkania poraszka wcześniejsza firna PLEY 100 procent lepsza
  Zaletyobsługa klienta
  Wadyzasięg wi-fi w domu tragedia
  Miejscowośćlublin os czechów
 • ~Stan / 2020-07-08 10:49:15
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.50 / 5
  Dobrej jakości decoder, odbiór TV oraz internetu bez problemów. W razie problemów - szybka i sprawna pomoc konsultantów. Polecam.
  Zaletyprodukty dobrej jakości
  Wadycena usług
  Miejscowośćlublin