Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Dostawcy internetu Szczecin

 • ~thommy181 / 2022-02-06 16:33:29
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Po połączeniu Vectra i Multimedia pośrednio korzystam z usług tej sieci. Wszystko jest OK w miarę dopóki usługi działają. 1.1.2022 r. podpisałem aneks do umowy na mocy którego miałem mieć usługi dostępne w cenie promocyjnej przez 24 miesiące. Przez styczeń wszystko było OK, w lutym spośród między innymi multiroom'u, pakietów premium działa tylko 1 telewizor i to z brakami w programach, drugi ma wyłączone wszelkie kodowane stacje i nic nie da się zrobić. Tylko tyle, że napisałem reklamacje. Telefonicznie dowiedziałem się, że reklamacja ma być pisemna, że napisano gdzieś prośbę do innego działu o przywrócenie usług. Również w reklamacji napisałem, że żądam zwrotu kosztów. Dalej nic się nie działo, zatelefonowałem ponownie gdzie dowiedziałem się, że właściwie niepotrzebnie dzwonię, że mam czekać na rozpatrzenie pisma. Jako, że nie odbieram usług, które opłaciłem zacząłem dzwonić po innych działach. Od działu technicznego dowiedziałem się, że oni nic nie zrobią bo w ogóle nie widać w systemie, że jest umowa i widnieje, że mam tylko 1 odbiornik bez multiroom, gdzie bodaj od 4 lat mam 2 telewizory na kartę dekodującą. Póki się nie okaże, że mam umowę na 2 odbiorniki nie włączą nic ani nie doprowadzą do świadczenia usług. Umowa była z działem utrzymania klienta, więc najpierw twierdzono, że tej pani co z panem robiła umowę nie ma w pracy, potem, że jest weekend i trzeba czekać. Najlepiej czekać na rozaptrzenie pisaa reklamacyjnego, na co jest 30 dni. Wszyscy pracownicy mają gdzieś, że usługi nie są świadczone za umową. Po zalogowaniu do eBOK okazuje się, że połowa zamówionych pakietów w ogóle nie widnieje w systemie. Rzekomo to wina Pani, której akurat nie ma w pracy. Nie polecam nikomu. Gdy była tylko Multimedia też było ciężkawo, ale w ciągu 2 godzin można było załatwić problem albo zamówić technika gdy coś nie szło. Teraz gdy jest Multimedia + Vectra kłopotów jest o 300% więcej. Każdy z pracowników, z którymi się rozmawia twierdzi, że to nie jego wina tylko kogoś z innego działu.
  ZaletyBrak zalet. Po połączeniu Vectra + Multimedia Polska cała masa problemów spada na klienta. BOK to nieśmieszny żart. Biura stacjonarne istnieją, ale kolejki jak za komuny po schabowego. Pracownicy czy to na telefonie czy stacjonarnie opryskliwi i niekompetentni
  WadyUsługi oferowane mają się nijak do tych w umowie. Usługi zamówione i opłacone nagle są odłączane i nie widać ich w systemie. Próba wyjaśnienia w BOK kończy się tym, że trzeba pisać reklamacje i czekać 30 dni na rozpatrzenie sprawy. Każdy z pracowników spycha odpowiedzialność na kogoś z innego działu. Raz się dowiediałem, że niepotrzebnie dzwonię, bo powinienem czekać na rozpatrzenie sprawy.
  Miejscowośćszczecin
 • ~Klops / 2018-08-11 23:57:48
  Dostawcy internetu › Orange Światłowód
  Ocena: 2.25 / 5
  Mam porównanie bo miałem przez 4 lata Pakiet w UPC. Internet do 100MB/s. Teraz w Orange też mam do 100 MB w ofercie Orange love. UPC to stara technologia przesyłana kablem antenowym a Orange nowsza bo światłowodem. UPC miałem pingi na poziomie 34-60 a pobieranie ok. 90-100 MB/s. Wiadomo że to zależy z jakim serwerem się łączymy. Łącze w miarę stabilne. Przeszedłem do Orange bo w UPC wystąpiła usterka która powodowała całkowity zanik internetu albo takie zamulenie że nawet strony bez grafiki nie chciały sie otwierać. UPC oczywiście nie wiele zrobiło aby usterkę usunąć i po 2 miesiącach zrezygnowałem całkowicie z usług UPC. Niestety "wpadłem z deszczu pod rynnę" bo w Orange niewiele jest lepiej. Niby pingi w grach 30-60 a pobieranie ok. 90 MB/s ale... często się zdarza że internet zamula na zwykłych stronach internetowych. Wygląda to tak : oglądam filmiki na YT a po jakiejś chwili filmik nie działa i pojawia sie ikonka że ładuje obraz lub stronę na dowolnym portalu Trwa to jakąś chwilę a czasami dłużej. Takie takie zamulenie że nic się nie dzieje. Wcześniej na internecie w UPC takie rzeczy się nie działy. To wygląda tak jak by się co jakiś czas sieć zapychała. To występuje na wifi i na kablu, w kompie stacjonarnym smartTv telefonie i tablecie. Jak udostępnię internet LTE z telefonu to wszystko działa. Bardzo dziwna sprawa. Zgłosiłem to przez infolinię i czekam na odpowiedź. Więc nie jest tak kolorowo jak w reklamie. Wspomnę tylko że mieszkam na osiedlu w dużym mieście. Całe osiedle jest okablowane przez UPC i Orange światłowód. Myślę że chyba najlepszy będzie na przyszłość mobilny internet LTEz pakietem 40-50 GB. To wystarczy na oglądanie filmów online i gry. Do końca umowy w Orange mam jeszcze 16 miesięcy :-( i raczej nie przedłużę umowy. Dla zainteresowanych mam FUNbox3 i jakiś najnowszy modem. A dodam jeszcze że z tego światłowodu korzysta TV (programy telewizyjne idą tym samym łączem)
  ZaletySzybka instalacja
  WadyInternet notorycznie spowalnia do tego stopnia że strony ładują się całe wieki
  Miejscowośćszczecin
 • ~Kris / 2017-01-29 18:28:24
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Podpisałam umowę o LTE 1,5 roku temu.Mając najlepszy modem,mieszkając w szczecinie niemal pod masztem,częściej nie mam internetu,niż go mam.W czasie przeglądania internetu co kilka minut sygnał znika na kilka następnych minut.Nie jestem w stanie przeczytać samych tytułów np.Onetu z góry w dół za 1 razem,otworzyć pocztę to już dramat,dobrze,że poczta zapisuje szkic e-maila,bo nie byłabym w stanie żadnej wiadomości wysłać.Na reklamację już w 2 dniu użytkowania internetu otrzymałam po miesiącu odpowiedź,że rozłączanie sygnału to wina mojego sprzętu.W odpowiedzi na dane sprzętu,odpowiedziano mi,że sprzęt jest bardzo dobry,i nie widzą powodu,bym internetu nie odbierała.A to nie mój sprzęt rozłącza mi internet,zawsze to sprawdzam,lecz nie ma sygnału Cyfrowego Polsatu.Po prostu DNO,brak kontaktu przez telefon,po 30 minutach oczekiwania na linii po prostu centralka odrzuca Twoje połączenie.Reklamacje odrzucane z winy klienta,szczerze odradzam internet od tej firmy i czekam na koniec okresu umowy.Będę ją omijać szerokim łukiem.
  ZaletyBrak
  WadyBrak sygnału co kilka minut,brak kontaktu przez telefon,brak możliwości rozwiązania umowy,gdy sygnał testowy tygodniowy się skończy i okazuje się,że płacisz bardzo drogi abonament,a internet co kilka minut znika na kilka następnych minut.
  1,5 roku temu ,w szczecinie
 • ~bartek0731 / 2017-06-05 14:02:20
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Pierwsze zdanie dla tych co nie lubią czytać: nie dajcie się nabrać, bierzcie internet tylko na kablu!!! Zaufajcie mi! Tu nie ma gwarancji, że internet będzie działał a na kablu tak (to jest prawnie uchwycone)

  Teraz czas na historie:
  Zachęcony reklamami udałem się do salonu. Pan (kierownik sklepu) mówi następujące rzeczy: minimalna prędkość 20 Mb/s a średnia 80 Mb/s. Super! Bierzemy! Program smart dom czyli -50% ceny. Świetnie. Kolejna sprawa, pakiet GB. "Muszą państwo wziąć 90GB jeżeli korzystacie dużo bo to jest pakiet VIP i gwarantuje, że net będzie działał. Niesamowite, że w przeciągu 15 minut gość naciągnął nas na najdroższy pakiet, okłamując z pakietem VIP (nie ma czegoś takiego) i gwarantując prędkość. LIPA! W domu okazuje się, że pobieranie to całe 0,5 MB/s i tyle. Nic więcej nie da się zrobić. PORAŻKA. Raz, że reklamy wprowadzają w błąd to dwa, sam konsultant też kłamał i naciągnął. Skarga złożona, czekamy na werdykt. NIE POLECAM! Musiałem wziąć neta w innej firmie bo ten po prostu nie działa
  ZaletyBrak zalet
  Wady-wolno działa
  -oszust w punkcie sprzedaży (szczecin, ul. 26 Kwietnia, galeria handlowa Turzyn-> radzę omijać)
  4 miesiące korzystania, szczecin, ul. 26 Kwietnia, galeria handlowa Turzyn-> tam kupiony, nie polecam, oszuści!!!
 • ~jolka / 2017-11-17 18:24:40
  Dostawcy internetu › Plus GSM iPlus
  Ocena: 1.00 / 5
  Przedlużylam umowę na internet w Plusie i zrobiłam błąd. Bo teraz często nie działa, zawiesza się, ciagle trzeba resetować. Córka mówiła mi , by pozostać na starej umowie, gdzie placilam 120 zl za mobilny i stacjonarny internet w Plusie, ale człowiek szuka oszczednosci i teraz mam nowa "tansza" umowę niby na te same internety, ale.... Niestety jakość idzie w parze z ceną. Jak można mieć to samo a nawet więcej za niższą a cenę? a no nie można. I coś w tym być musi. Jakbym tam miała mieć prąd , gaz i Bog wie co jeszcze to bym się chyba pochlastała. Przecież tam niedouczeni ludzie pracują jak się w ogole człowiek dodzwoni. Jakieś dziewczynki posadzone przy biurku nie umiejące obsłużyć klawiszy w komputerze a co dopiero rozwiąząć problem. Ludzie nie bądźcie glupi. przynajmniej nie bierzcie u nich pakietów bo się ugotujecie. Jedną sprawę załatwiałam godzine!!!! wisząc na telefonie. I co? i nic. Kompletnie nic. Dla mnie ta sieć to kpina z klienta. Powinny się tym zająć odpowiednie instytucje
  Zaletybrak
  Wadyzawiesza się, nie działa, wolny, tragedia
  Miejscowośćszczecin
 • ~tka / 2019-02-03 09:19:07
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  na dzień 2019-02-03:
  - Systematyczne podnoszenie rachunków bez informacji dla klienta (tylko nowe podwyższone faktury)
  - Sieć osiąga parametry jedynie na speedteście , wszystkie pozostałe akcje dot. przesyłu danych są po blokowane na niższych limitach.
  - Utrudanianie zerwania umowy, zawrzeć można online ale zrezygnować tylko listownie w centrali (brak możliwości online lub w punkcie)
  - Bezczelny namolny marketing
  - Po podpisaniu usługi instalacja po 3 tygodniach (faktura przyszła za cały okres)
  ZaletyTylko to że łatwo jest się wrobić w ich umowę? (o ile to zaleta)
  Wadyna dzień 2019-02-03:
  - Systematyczne podnoszenie rachunków bez informacji dla klienta (tylko nowe podwyższone faktury)
  - Sieć osiąga parametry jedynie na speedteście , wszystkie pozostałe akcje dot. przesyłu danych są po blokowane na niższych limitach.
  - Utrudanianie zerwania umowy, zawrzeć można online ale zrezygnować tylko listownie w centrali (brak możliwości online lub w punkcie)
  - Bezczelny namolny marketing
  - Po podpisaniu usługi instalacja po 3 tygodniach (faktura przyszła za cały okres)
  Miejscowośćszczecin
 • ~Michał / 2020-08-30 23:35:43
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 1.50 / 5
  Nigdy więcej nie wezmę takiego gówna... Nigdy w życiu nie miałem gorszego internetu. W mojej małej miejscowości, z której pochodzę mam internet 1mb/s i jest o wiele lepszy i stabilniejszy od tego dziadostwa... Cena... 60zł na miesiąc... za limitowany internet... BEZPRZEWODOWY...
  ZaletyMożesz go wszędzie ze sobą zabrać.
  WadyWystarczy, że jedna osoba używa internetu, np do oglądania serialu/filmu i nic nie można więcej robić. Internet się ciągle, ale to ciągle zacina. Opóźnienie internetu waha się pomiędzy 60ms a 400ms, co uniemożliwa zupełnie korzystanie z internetu przez osoby, które grają. Owszem, czasami zdarzają się dobre dni, ale to już od 2-3 miesięcy jest rzadkością, wielką rzadkością.... PS. Jeszcze na dodatek karta, która jest w modemie, orange stwierdziło, że chce mieć "granie na czekanie" i nieświadomie przez ostatnie miesiące płaciłem 2zł miesięcznie na coś, co nie może być w żaden sposób użyte... Pozdro :)
  Miejscowośćszczecin
 • ~Danuta urbanek / 2016-05-17 08:52:15
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam Panstwa Jestem mieszkanka szczecina i przejelam internet neti od poprzedniej lokatorki z ktora zamienuialam mieszkani. W marcu skonczyla mi sie umowa zaplacilam koncowa fakture naliczono mi dodatkowe 40 zl nie wiedzac za co? 31.03. odeslalam bramke tel na adres Blonie k/Warszawy, po miesiacu dostaje note od netii z kara 200 zl ze nie odnaleziono mojej paczki ze mam wyslac ksero potwierdzenia ze zostala wyslana paczka z bramka tel, oczywiscie dalej nic nie dostali listy i paczka byla wyslana poleconym listem, nic nie ma w tej firmie. Ksiegowa co wystawiala fakture jak sie dowiedzialam nie ma tel i nie moge sie dowiedziec tel do ksiegowosci. Szanowni panstwo uwazam ze to kpina z bylych kliientow, bede odradzac wszystkim ta firme dzis naglasniam sprawe w naszej lokalnej gazecie aby ludzie nie podpisywali umow z uszustami i naciagaczami po zakonczeniu umowy ich nekali coraz wyzszymi kwotami.
  Zaletyzadnych zalet
  Wadyw tej firmie sa same wady, internet sie zawieszal w weekendy, brak zetelnej informacji nie mozna dostac tel ksiegowosci gdzie wystawiono fakture
  2 lata
 • ~Ada / 2016-06-10 19:52:04
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Nie polecam. Telewizja i internet działają przeważnie poprawnie ale zdarzają się braki neta, i dosyć częste krótkie przerwy w dostawie neta. Krótkie po 5 - 10 minut ale czasami jest to bardzo ważne bo zrywa połączenie w ważnym momencie i potrafi tak zrywać przez tydzień.

  Najgorsze w UPC (oprócz bardzo wysokich cen w stosunku do oferty) jest podejście do stałych klientów. Żadnych sensownych propozycji za przedłużenie umowy. Oferta dla nowych klientów bywa bardziej atrakcyjna niż dla stałego klienta !!!

  Byłam długo w UPC z braku alternatywy ale jak skończy się umowa odchodzę bo wreszcie jest inny dostawca.
  ZaletyDziała (choć nie zawsze)
  WadyBardzo zła, lekceważąca obsługa klienta
  Fatalny dział techniczny
  I tragiczny wręcz dział utrzymania stałego klienta
  Drogo w stosunku do oferty
  od 11 lat - szczecin
 • ~Siergiej / 2018-03-14 11:21:37
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 2.75 / 5
  Nie można się do nich dodzwonić.Dzwoniłem z karty więc wiem ile wydałem-45 zł i się nie dodzwoniłem.Jak już się udało , to konsultant powiedział -cytat/proszę chwilkę poczekać/ i kwitłem przy słuchawce ok 15 min aż się telefon rozładował.Technik zamontował nowy ruter ,miał być z umową .Oczywiście był bez umowy.I znowu dzwonienie ,i łaskawie wysłali mi kopie umowy już wypełnioną przez nich.Nie mogę się pierwszy raz zalogować bo coś mam nie tak z umową.Chciałem zrezygnować z narzuconych przez nich ;bezpiecznego internetu; ale nie mogę bo trzeba się zalogować.I znowu próba dzwonienia...
  Zaletyniska cena
  WadyInternet straszne niestabilny .Raz 1.5mb ,a sekundę dalej 0(nul) i tak zawsze .
  Miejscowośćszczecin
 • ~Tomasz / 2021-06-24 10:36:47
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.25 / 5
  Mam internet 1Gbps, a nigdy nie miałem prędkości >500 Mbps. Ok, więcej nie potrzebuję, ale ...
  Jakość telewizja internetowa - byle jaka (duże opóźnienia ok. 15-20 sekund), ale z tym się liczyłem). Raz, dwa razy w tygodniu muszę resetować router (podobno porządny na stałe IP) lub boxy do odbioru tel.int. bo na ekrania wywala jakiś błąd łączności (WiFi działa).
  ZaletyObsługa, niezawodność internetu, oferta.
  WadyPrędkość transmisji danych w porównaniu z zakupionym pakietem. Telewizja internetowa - chyba muszą jeszcze doskonalić tę usługę - duże opóźnienia, częste kłopoty z łącznością z serwerami TV.
  Miejscowośćszczecin
 • ~Jan/Przecław ( gmina Police) / 2017-02-21 21:55:56
  Dostawcy internetu › Play Online
  Ocena: 1.25 / 5
  Posiadam play internet na kartę prepaid , jak pada ulewny deszcz ,są intensywne opadu śniegu to modem HUAWEI od Play online zamula - do nadajnika mam około 1 KM , posiadam nawet antenę zewnętrzną 12 DBI umieszczoną za oknem i problem nie znika od kilku miesięcy , w szczecinie nie miałem problemów z tym modemem i siecią Play online na prepaid net , Play posiada stare dzierżawione nadajniki od innych sieci - nie inwestują w nowe nadajniki na obrzeżach dużych miast
  Zalety100 GB netu za 45 zł / prepaid ważne na 30 dni
  WadySłaby zasięg wokół dużych miast
  15 miesięcy
 • ~Mario / 2018-07-26 17:45:29
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Od dwóch tygodni w szczecinie na Niebuszewie są problemy z internetem, choć dostawca w umowie zapewnia ciągły dostęp do sieci. Dzwonię na infolinię i zawsze słyszę jedno a mianowicie że jutro do godziny 10 technicy uporają się z awarią, strasznie wolno im to idzie bo tak jak już wcześniej napisałem trwa to już dwa tygodnie...Zero informacji o awarii, propozycji obniżenia opłaty itd. Jeżeli ktoś koniecznie musi mieć ciągły dostęp do sieci, nie polecam UPC...
  ZaletyPrędkość
  WadyAwarie
  Miejscowośćszczecin
 • ~Tomasz / 2018-10-19 10:29:15
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Dramat. Konsultanci kłamią i wprowadzają w błąd byle tylko podpisać umowę. Przejście z Orange miało odbyć się bez przerw w działaniu a okazało się, że sygnału nie było ponad 3 dni. Zdążyłem o tym zapomnieć i kolejna umowa została podpisana na szybsze łącze (z 10 na 20), którego okazało się linia nie jest w stanie obsłużyć. W efekcie płacę więcej za dokładnie to samo i nie mogę rozwiązać umowy bo jest z niej słowo iż prędkość oferowana jest DO 20.
  Zaletybrak
  Wadyobsługa
  Miejscowośćszczecin
 • ~Krzysztof / 2019-02-18 15:59:18
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Kompletna kpina za 300Mbit place tyle co w Orange za 1000 Mbit światłowód... Niestety jakaś oszustka z UPC nasciemniala mi przez telefon że niestety muszą podnieść mi rachunek... Po miesiącu okazało się że mam nową umowę na telefon stacjonarny (nawet takiego nie posiadam) oraz umowe na internet przedłużona o 2 lata... Kara za zerwanie to 3000 złotych... Kpina
  ZaletyBrak
  WadyPrzerywa, modem się przegrzewa, często nie dziala, wysoka cena, niska prędkość, oszukują ludzi, fatalna obsługa
  Miejscowośćszczecin
 • ~niezadowolony klient upc / 2020-12-03 21:26:00
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.00 / 5
  Jakim cudem ta firma jeszcze działa, przy tylu uzasadnionych skargach i reklamacjach. Usługi za które trzeba płacić nie ma praktycznie. Technicy wizytują moje mieszkanie średnio co 2 dzień, tyle samo interwencji telefonicznych. Obsługa klienta nieprzemęczona i znerwicowana. Jak ktoś chce podpisać lub przedłużyć umowę z tą firmą zdecydowanie odradzam, chyba że ma duzo pieniedzy i nerwy ze stali. Zdecydowanie odradzam upc.
  ZaletyBrak
  WadyBrak zakonkraktowanej usługi
  Miejscowośćszczecin
 • ~Ezi / 2020-08-10 14:15:32
  Dostawcy internetu › nc+ internet
  Ocena: 1.00 / 5
  W latach 90 był szybszy internet, niby jest napisane że 100mb/s,gówno prawda, ponoć miał być bez limitów, też nie prawda, limit to 100gb (Dla nie wiedzących bardzo mało) a jeszcze przed jego wykorzystaniem chodzi max 2mb/s, po wykorzystaniu zainstalowanie aktualizacji do gry która waży 1gb zajmuje 2 dni, zdecydowanie nie polecam, totalni oszuści
  ZaletyNie ma żadnych
  WadySzybkość, cena, jakość, przekładanie ceny na jakość, oszukiwanie klientów
  Miejscowośćszczecin
 • ~Tomano / 2019-01-28 13:07:47
  Dostawcy internetu › Lantech
  Ocena: 5.00 / 5
  Dostarczają usługę po światłowodzie i działa to jak najbardziej prawidłowo. Jestem zadowolony z poziomu obsługi i sprawności działania internetu. Nie ma problemów wieczornego/weekendowego obciążenia łącza jak to występowało wcześniej u mojego poprzedniego operatora.
  ZaletyStabilność łącza. Niskie pingi co jest dla mnie istotne bo gram w gry online.
  Wadymoże brak całodobowej obsługi klienta.
  Miejscowośćszczecin
 • ~Roman / 2020-09-17 09:19:55
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.25 / 5
  Jestem bardzo zły a tak po prostu wściekły .Wiffi nie działa tak jak oczekuje się przy takim transferze danych,przez kabel również porażka.Wytrzymam Jeszcze rok z tym i w tym abonamencie później zamykam z UPC współpracę.
  ZaletyGrzecznie i bez stanowiska konsultacje można przeprowadzić
  WadyBrak prawidłowej realizacji zamówienia internetu w Wiffi i po kablu.
  Miejscowośćszczecin
 • ~Pani Starsza / 2018-07-05 13:32:59
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 1.75 / 5
  Od chwili otrzymania nowego Fanbox 2,0 przynajmniej dwa razy dziennie mnie wywala połączenie, a szybkość internetu ( która powinna wynosić 10 Mb ) wynosi od 3 do 6 Mb. Na starym box-e szło o wiele lepiej i bez rozłączeń. Działają na zasadzie co się polepszy to się popie...szy.
  Zaletynie mam pojęcia
  Wadycoraz gorsza szybkość
  Miejscowośćszczecin
 • ~Dan / 2020-09-02 13:19:00
  Dostawcy internetu › PLUS internet LTE
  Ocena: 1.75 / 5
  Najgorszy internet jaki kiedykolwiek miałem w telefonie 0-3 kreski zasięgu 3G lub przełącza mi na H+ a na YouTube ciężko włączyć muzykę w jakości 144p, nie mówiąc o grach bo ciągle DC sprawdzałem na stronie speedtest ping 83 pobieranie 1.75mbps przesyłanie 2.72mbps.
  ZaletyNic
  WadyNajgorszy internet, nie polecam.
  Miejscowośćszczecin
 • ~Janusz / 2018-01-08 20:46:30
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  UPC w Szczcinie to porażka. Najpierw spamowali ulotkami, gdy już dałęm się nabrać na ich "super ofertę" internet mam, ale z komórki. Brak jakiegokolwiek kontaktu z centrum obsługi.
  Zaletybrak
  Wadybrak kontaktu z biurem obsługi, ciągłe braki połączenia. Aby sprawdzić pocztę, trzeba 10 min cyekać
  Miejscowośćszczecin
 • ~Red / 2018-09-27 12:16:15
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 1.00 / 5
  Jest bardzo źle czekałem na serwis 14-16 mieli byc nic nie bylo ani sewisanta ani telefonu dlaczego dwa dni dzwonienia do biura obsługi i słuchania że serwis dostał zgłoszenie i nic nie mozemy zrobić. Dalej zero telefonu dlaczego ich nie było ma umówiony termin i kiedy zamierzają się pojawić super ORANGE NA FIRMĘ 21 WIEKU
  WadySystem
  Używanie firm kszak do obsługi.
  Miejscowośćszczecin
 • ~siwy666 / 2019-04-26 20:59:01
  Dostawcy internetu › Plus GSM iPlus
  Ocena: 1.50 / 5
  No internet w plusie to moim zdaniem bardzo słaby inteernet lte , cena na prawdę wysoka , ogólnie nie polecam jako internet domowy .
  Zaletybrak
  Wadysłaby internet i skromne i drogie pakiety internetowe, lte nie zdaje egzaminu,zasięg często fatalny i wysokie ceny jak za taki internet
  Miejscowośćszczecin
 • ~michal / 2017-11-24 17:42:05
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 1.00 / 5
  najwieksze scierwo na rynku. wolalbym juz modem z lat 90. gorzej dziala niz radiowka podczas burzy a na infolinii prawie same barany.
  polecam komus kto lubi miec a raz nie miec internetu przez 7 dni w tygodniu caly rok :)))
  Zaletynie ma
  Wadyjest tego tyle ze szkoda pisac
  Miejscowośćszczecin