Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Dostawcy internetu Olsztyn

 • ~NewitS / 2019-10-22 21:24:16
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 2.00 / 5
  Witam wszystkich czytelników ode mnie państwo dostaną informacje z ostatniej chwili gdyż wczoraj Panowie zamontowali mi Internet światłowodowy od Orange miała być prędkość 600 pobierania i 100 wysyłania, aktualnie jest 250 i 100 tak więc trochę brakuje do spełnienia warunków umowy ale to szczegół A co do samego Internetu jest cholernie nie stabilny i ping skacze jak piłeczka kałczukowa oczywiście to w godzinach od np 8 do 14 bo później możecie zapomnieć o graniu w cokolwiek bo ping minimalny to 160 A maksymalny jaki zobaczyłem dzisiejszego dnia to 412. Router funbox 3.0 czytałem opinie ludzi w Internecie i nie są one dobre odnośnie tego sprzętu. Chcą jeszcze za to 70 zł miesięcznie lecz jutro rezygnuje z Orange i nie polecam!!!
  ZaletyDość szybki dobry do pobierania filmów i chyba tylko do tego się nadaje.
  WadyPING !!!! Ping i jeszcze raz ping
  Miejscowośćolsztyn
 • ~jarek / 2017-05-29 20:32:06
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 3.00 / 5
  Mam pakiet ze światłowodem. Liczyłem, że Orange jako duża firma i wchodząca na rynek ze światłowodem bardziej się do tego przyłoży. Niestety tak się nie stało. Do dziś nie oferują kart dekodujących ( Multimedia i Vectra mają ), prędkość przesyłu danych ok., dekodery telewizyjne starego typu o słabych parametrach. Dodatkowo wzmacniacze włączane do instalacji elektrycznej są do bani. Przy pierwszym włączeniu telewizora jest obraz a brak jest dźwięku. Trzeba za każdym razem restartować dekoder. Trochę to wkurzające. Mimo 2 krotnej wizyty fachowców z Orange nie potrafili tego problemu rozwikłać. Chyba przyjdzie mi zadzwonić do Orange jeszcze raz i powiedzieć, żeby sobie zabrali wzmacniacze, a podłączenie wykonali na sztywno światłowodem przez szacht techniczny po kablówce.
  ZaletyDobra prędkość przesyłu
  Wadysłabo wyszkolone ekipy techniczne, niskiej jakości sprzęt
  olsztyn
 • ~aga / 2019-02-21 10:53:31
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 3.25 / 5
  Usługi są ok cena ok. Ale obsługa klienta to tragedia. Kiedyś tu opisywałam inne aspekty dzisiaj czas na: Nie wyślą propozycji umowy (przedłużenia) na maila bo nie (konsultanta tu nie winię, bardziej wyższego szczebla decydentów) Choć swoją drogą obsługa też nie miła i obrażona, że nie nabijesz im celów sprzedażowych tylko prosisz o propozycje umowy do zapoznania się spokojnego i podpisania później w punkcie takiej samej. Ale pewnie słyszą rano teksty typu: wyciśnijcie klienta jak cytrynę(a umowa w punkcie nie liczy im się do statystyk).
  ZaletyUsługi ok, cena ok
  WadyTragiczna obsługa klienta (bardziej chodzi o strukturalne i organizacyjne aspekty niż o konsultantów)
  Miejscowośćolsztyn
 • ~root / 2018-07-18 22:47:42
  Dostawcy internetu › Play Online
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony działu technicznego na niedziałająca usługę. Od ponad tygodnia czekam na naprawę łącza, przy czym kupiłem Internet na 60 dni (tzw bez limitu, ale oczywiście z limitami), więc za chwilę nie będzie czego naprawiać.
  Najgorszy dostawca Internetu mobilnego na rynku, pieniądze wyrzucone w błoto. Całe szczęście, że nie podpisałem umowy abonamentowej.
  ZaletyBrak.
  WadyUsługa po prostu nie działa, a wsparcie techniczne nie istnieje, a konsultanci z infolinii opowiadają kompletne głupoty typu: "rozmagnesowanie karty SIM". Żenada i kompletny brak profesjonalizmu. Dziwne, że jeszcze w ogóle funkcjonują na rynku.
  MiejscowośćMajdy k. olsztyna
 • ~nicki / 2018-09-12 09:29:47
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  800 zł kary za nieterminowy zwrot routera. Lichwa. W umowie takie kwiatki, że KC to mało, trzeba by sięgnąć po prawo karne. Celowo przemilczają konieczność zwrotu sprzętu, żeby naciągać ludzi na kary. Obsługa jest niemiła i bezczelna, poza tym rozmowa jest możliwa co najwyżej z bot-informatorem. Nie ma możliwości rozmowy z osobą decyzyjną. Nie ma możliwości rozwiązania umowy w punkcie sprzedaży - celowy zabieg, można więcej ludzi naciągnąć na kary, bo staje się to łatwiejsze. Jedne z najgorszych doświadczeń w moim życiu.
  Wadyklauzule zabronione w umowie/regulaminie; celowe wprowadzanie w błąd; usługa internetu jest żenująca
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Kaśka/psinca / 2019-02-04 22:14:36
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.25 / 5
  Ogólnie firma wyrwana z czasów PRL bo w tych mogłaby funkcjonować.Pracownicy nastawieni wyłącznie na zyski,interes klienta mają w "poważaniu"znaczy gdzieś.Jakość usługi -100% nie polecam i omijajcie szerokim łukiem ten komunistyczny twór.(Musielibyście zobaczyć ich siedzibę"Dzban")Szefostwo ma gdzieś co się dzieje z tym tworem....drogie fury,drogie wczasy,własny zysk....a szkielet do d*p* jeśli wiedzie o czym piszę.Pozdrawiam i z całego serca nie polecam
  ZaletyWybór innego operatora(zalecane)
  Wadywszystko jest jedną wielką wadą,nie polecam.
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Andrzej / 2017-07-01 10:20:07
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Byłem klientem 8 lat.Po takim czasie zmieniłem adres zamieszkania.ale tu nie mogę korzystac z ich usług bo w tym rejonie ich nie ma. Napisałem wypowiedzenie miesiąc przed końcem umowy. Dostałem karę umowna na kwotę 850 zł, ale nie za zerwanie umowy zbyt wcześnie tylko naliczone Mi za usługi promocyjne które miałem taniej. TO JEST KPINA! NAJGORSZA SIEĆ JAKA MOŻE BYĆ.
  ZaletyJakie zalety!? Zaletą jest to że już dalej niekorzystam z ich usług.
  WadyDługo by pisać. Szkoda nerwów. Nikomu nie polecam! Wystarczy zobaczyć opinie innych użytkowników. To czymś swiadczy
  olsztyn
 • ~Megan / 2019-01-22 10:49:17
  Dostawcy internetu › Orange Światłowód
  Ocena: 1.50 / 5
  Padł nam światłowód w piątek wieczorem , zadzwoniliśmy na infolinię , gdzie pan ponformowal nas że w ciągu 24 h ktoś się z nami skontaktuje z działu technicznego. W sobotę zadzwonił pan , że przyjdzie w niedzielę. Calutka niedzielę czekaliśmy w domu , nikt nie przyszedł! Cały weekend bez tv i neta. Pani opiekun odebrała w niedziele swój służbowy telefon ale zachowała się bardzo nie na miejscu , wręcz opryskliwie. Bardzo żałuję że przeszłam z konkurencji.
  ZaletyObraz
  Wady* niemiła obsługa
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Krzysztof / 2021-03-18 12:17:52
  Dostawcy internetu › Multimedia Polska
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa klienta w olsztynie fatalna Pani młoda blondynka pracuje za karę nie miła
  Chaczyki w umowach trzeba uważać, wiesza się internet wysoki ping wielokrotnie było zgłaszane technik który próbował wielokrotnie usunąć poddał się i powiedział że mają przestarzały sprzęt że trzeba czekać na modernizację
  Odradzam i omijać wielkim łukiem
  ZaletyBrak zalet fatalny internet wysoki ping częste się zawiesza
  WadyBrak zalet fatalny internet wysoki ping częste się zawiesza
  Miejscowośćolsztyn
 • ~angiel / 2017-11-23 10:30:54
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam firmy. Od 19.11 mama kłopoty z pocztą elektroniczna Zgłaszałem awarie przez ich stronę www do Biura obsługi Klienta . Mija 4 dni i żadnej reakcji. Kontakt telefoniczny niemożliwy. Nikt nie odbiera telefonów mimo kontaktów o każdej porze dnia i oczekiwaniu nawet ponad godzinę . Czy ktoś tam pracuje? Po prostu lekceważ klientów. Arogancja i pewność siebie. Nic nam nie zrobicie. jesteśmy monopolistami i tak damy radę.. Jeżeli jest awaria to solidna firma informuje np. przez sms. Postanowiłem napisać do Prezesa firmy ale nie wiem
  czy to poskutkuje i czy skarga zostanie przekazana bezpośrednio.
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Mike / 2020-10-21 10:46:58
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.50 / 5
  Internet z Vectry to jakiś żart. Prędkości z umowy praktycznie nie do osiągnięcia. Często nawet połowa prędkości z umowy jest niemożliwa do osiągnięcia na ich necie. Odradzam, bo technicy i ich obsługa z fb w niczym Wam nie pomoże. Oni są od klepania standardowych regułek i spławiania.
  ZaletyBrak
  WadyBrak transferów z umowy, często sporo poniżej połowy download z umowy. Kosmiczny ping uniemożliwiający granie online.
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Kolko0122 / 2018-01-11 00:18:36
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.00 / 5
  Internet psuje sie srednio 10000 razy dziennie. Zmiana kanału jest kompletnie bezuzyteczna, internet dziala tylko na kablu ethernetowym, panstwa firma chyba nie ma pojecia jaka funkcje ma spelniac Wi-fi, gdyz zarowno u mnie jak i wielu znajomych router tylko w teorii takowy sygnal wysyla.
  ZaletyBrak
  WadyBrak polaczenia wifi, czeste rozlaczanie, wszelkie zmiany pomagaja srednio na 1 dzien po czym problem wraca.
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Tomasz / 2019-02-12 21:19:38
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Bardzo powolna sieć która blokuje wiele stron www, które mogę z innych platform otwierać.
  Po wi-fi tragedia. Najgorzej jest jeśli kilka telefonów jest połączonych w domu, żaden nie ma siły ssać czegokolwiek z sieci, zawieszają się nawet strony.....
  ostatni raz mam z nimi doczynienia
  Zaletybrak
  Wadybrak konfiguracji modemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Janek / 2019-04-17 03:19:32
  Dostawcy internetu › Orange Światłowód
  Ocena: 1.25 / 5
  Rozczarowanie. Przesiadłem się z Internetem z kablówki i liczyłem na coś więcej. Po WiFi działa gorzej niż Vectra, po kablu jako tako. Przy przemeblowaniu zahaczylem o kabel na naprawę czekałem 3 tygodnie. Musieli wymienić całą wiązkę.
  ZaletyCena pakietu
  WadyNaprawy, obsługa i wymiana kabla, działanie Internetu po WiFi
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Tymek / 2019-07-07 21:38:10
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 2.50 / 5
  Przez pierwszy rok było bardzo ok, transfer 30-40Mb, ale od paru miesięcy jest dramat, góra to 1 Mb/s.
  Dobrze, że umowa się kończy, ale alternatywy za specjalnie nie wiedzę. Chyba powrót do Neostrady do 20 mb...
  Szkoda, początki były obiecujące
  Zalety-dobrze działał w 2018
  Wadyżenujące obecnie parametry łącza
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Luiza / 2022-02-09 10:43:51
  Dostawcy internetu › Intelly
  Ocena: 4.75 / 5
  bez problemów, szybkie załatwienie tematu w biurze + instalacja po 4 dniach, internet działa bez zarzutu, bardzo wysoki upload z czym się nie spotkałam jeszcze
  Zaletyduża prędkość, niski stopień awarii
  Wadyparametry łącza w godzinach szczytu mogą być mniej wydajne, ale to problem wszystkich operatorów
  Miejscowośćolsztyn
 • ~PanMarmolada / 2017-12-21 09:37:57
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Vectra zdziera z ludzi pieniądze bo jak kupisz internet za 150 MB/s to dostajesz jakieś 10-30 mb/s i to nie wszystko. Oni też blokują część programów telewizyjnych które były w umowie nienawidzę tej firmy.
  Nie mogę doczekać się na koniec roku 2018 bo wtedy skończy się umowa.
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
  Miejscowośćolsztyn
 • ~rob / 2020-11-06 13:18:23
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia, mieszkam w olsztynie 2 km od centrum, mam pakiet 80mb/s, faktyczny transfer 2-3mb/s, w nocy czasami dobije do 8mb/s. Jednym slowem syf, to jest 21 wiek. Znajomy w Rumunii ma 150mb/s. LTE albo 5G sie bardziej oplaca niz ten badziew!
  Zaletyzadne
  Wadywszysko
  Miejscowośćolsztyn
 • ~patryk86 / 2017-08-27 18:54:07
  Dostawcy internetu › Plus GSM iPlus
  oszuści najkrócej mówiąc! opłacam dodatkowe ubezpieczenie wyświetlacza i od 14 kwietnia do dziś nie mam swojego telefonu który zgłosiłem w ramach wykupionej dodatkowej usługi serwis wyświetlacza. Pani w salonie plusa w olsztynie doradziła mi że serwisem zajmuje się odrębna firma i kazała mi na własną rękę zgłosić awarię. Firma z którą współpracuje plus to digital care i nie mogę się dowiedzieć kiedy oddadzą mi sprawny telefon ani czy w ogóle mi go oddadzą.
 • ~Krecik / 2016-03-26 15:17:25
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 2.00 / 5
  Osobiście korzystam z takiego internetu od kilku miesięcy, i faktem jest to że są zaniżone parametry niż obwieszczaja się w ulotkach czy reklamach. Mieszkam w centrum miasta i zasięg mam na full a prędkość slabizna pomijając oszukane LTE. A i parodia ze strefą domową, niby wszystko ładnie. Aktywujesz strefę, przychodzi sms a i tak zżera ci z puli mobilnego pakietu parodia. .....
  ZaletyCena przyzwoita
  WadyPrędkość, obsługa klienta,
  Kilka miesięcy, 69,90, olsztyn
 • ~Michal353pl / 2018-09-30 07:51:42
  Dostawcy internetu › PLUS internet LTE
  Ocena: 1.00 / 5
  Czekałem na premierę nowej gry która waży 55gb przez ten czas internetu nie używałem prawie wcale, mam najdroższy Li najlepszy pakiet i co, po 20 GB internet tak zwolnił jak by się wyczerpal, masakra
  ZaletyBrak
  WadyNie da się ich opisać
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Robert / 2017-11-29 15:33:12
  Dostawcy internetu › Plus GSM iPlus
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet mobilny dział jedynie w ich reklamach, beznadziejna prędkość internetu omyłkowo zwana LTE. Nawet pajac Majewski nie powstrzymał rezygnowania abonentów z dalszej ich "usługi".
  Zaletybrak
  Wadysame wady
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Bambo / 2018-03-13 08:45:29
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Oferują usługę która nie działa tak jak trzeba nie reagują na zgłoszenia awarii mają klienta za nic. Po kilkunastu telefonach i wizycie w punkcie obsługi klienta w końcu doczekałem się Internetu,czy nie można było tak od razu ŻAŁOSNE jednym słowem nie polecam
  ZaletyBrak
  WadyWad jest tyle że nie sposób wszystkich wymienić
  Miejscowośćolsztyn
 • ~Kormoran Olsztyn / 2017-06-23 17:20:09
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.00 / 5
  Obsługa tragiczna!!!
  Dodzwonić się do nich to cud.
  Osobista wizyta zakończyła się kłótnią o kolejkę pomimo trzech osób oczekujących i pseudo panem za biurkiem,ponieważ ten sprzęt z numerkami działa tak samo jak ten złom co zamontowano mi w domu.
  Do tego dzwonią co chwile wciskając jakieś beznadziejnie,nieopłacalne promocje.
  olsztyn
 • ~Krystian / 2018-06-26 18:27:11
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Interet w neti to kpina. Nie polecam, pobiera po 100 kb/s ... Brak słów.
  ZaletyJak lubisz być dymany to możesz zaliczyć jako zalete ;3
  WadyZa dużo pisania.
  Miejscowośćolsztyn