Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Netia Bydgoszcz opinie

 • ~Sas / 2017-10-02 13:45:57
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Od 4 lat byłem klientem biznesowym Netii, posiadałem internet 20mb/s oraz telefon stacjonarny. Po 4 latach Orange zainstalowało światłowód w mojej okolicy, niezwłocznie przeszliśmy na ich usługę (100mb/s). Z racji tego, że umowa w Netii nam się skończyła i przeszła w tryb bez terminowy, chcieliśmy zatrzymać sam telefon. Wysłałem pismo z rezygnacją, zapakowałem modem Netiaspot do usługodawcy. Dostałem odmowę, iż nie mogę zrezygnować z internetu ponieważ telefon stacjonarny jest tylko ważny w usłudze z internetem. Pomimo ponownej prośby nie odłączono mi usługi internetu, faktury były wystawiane na obie usługi, mimo iż wyraźnie zaznaczyłem, że chce z niej zrezygnować i nie będę z niej korzystał. Stwierdziłem, że przestanę płacić za usługę z której nie korzystam. Po 4 miesiącach obsługa Netii (dział windykacji), dzwoni do mnie i oczywiście straszy windykacją. W momencie przedstawienia mojego stanowiska, iż chciałem zrezygnować z jednej usługi i zostawić drugą, a faktury wystawione na moją firmę są zawyżone, dopiero zaczęto wysłuchiwać moich oczekiwań jako stałego klienta (wiele lat byłem klientem Netii prywatnie). Oczywiście w tej sprawie nic nie zrobiono, Pani z windykacji zależało tylko na odzyskaniu pieniędzy za wystawione faktury, wg mnie z niesłusznie naliczoną obsługą za internet.

  Takie podejście do klienta zakrawa o skandal, netia kompletnie nie słucha swoich klientów i wychodzi z pozycji siły. Nie polecam usług tej firmy, prędzej czy później będzie pojawiał się problem.

  Prawdopodobnie zdecyduję się na reklamację tych usług, ciekawe czy to cokolwiek da.

  PS Zdaję sobie sprawę że niepłacenie jest słabym podejściem do tematu. Miało to za cel zwrócenie uwagi.
  PS2. Numer jest w trakcie przeniesienia do Orange, które de facto też ociąga się z tematem ponad umówione 30 dni.
  Zaletymoże kiedyś jakieś mieli teraz brak
  Wadywolny internet
  zerowa elastyczność
  wysokie opłaty
  niestabilne łącza
  słaby sygnał
  bydgoszcz
 • ~Karola / 2020-10-30 12:15:50
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak jakiegokolwiek połączenia z internetem, sprzęt dostałam stary jak świat w dodatku nie działał. Dodzwonić się do infolinii graniczy z cudem, błędy w umowach, brak kompetencji, syf i bałagan, o faktury to musiałam się prosić, dostałam pół roku później, a następnie wezwanie sądowe do zapłaty za rzekomy brak spłaty, na co wysłałam potwierdzenie zapłaty czego nie zaktualizowali. Nie polecam nikomu, szkoda nerwów i czasu, mój błąd jest taki ze nie czytałam opinii i brałam w ciemno.
  ZaletyBrak
  Miejscowośćbydgoszcz
 • ~Użytkownik112233 / 2017-12-19 17:41:23
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Beznadziejna jakość, ciągłe i nieuzasadnione przerwy w dostepie do internetu oraz irytujące przeskoki w owym dostępie jak i bardzo słaby zasięg w sąsiadujących pokojach. Za tego typu usługę nie powinno się pobierać jakichkolwiek opłat jeśli ma się resztki godnosci i szacunku do ludzi.
  Reasumując: nie polecam firmy netia jako pośrednika w usłudze internetowej. Skandal!
  ZaletyBrak
  WadyWymienione powyżej
  Miejscowośćbydgoszcz
 • ~kociniak / 2016-09-15 11:23:02
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 3.75 / 5
  Mam netię w domu w okolicach bydgoszczy i podpisałem niedawno umowę na internet dla studenciaków w Warszawie. Po dobrych doświadczeniach z poprzednich dwóch lat nie miałem wątpliwości, żeby wziąć ich usługi raz jeszcze. No i nie żałuję. Naprawdę ok wszystko działa, cena jest w porządku i krótka umowa na rok akademicki - polecam.