Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

mBank opinie

Ocena na podstawie 993 opinii

1.85 / 5

 • Prostota obsługi
  1.92
 • Oferta
  1.92
 • Obsługa klienta
  1.78

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 50
 • ~Marcin / 2021-09-22 11:04
  Ocena: 2.67 / 5
  Mbank zdecydowanie z obsługi klientów poszedł w stronę sprzedaży produktów

  Kontakt z kontakt z doradcami jest utrudniony plus wysokie opłaty za niektóry wewnętrzne przelewy między własnymi rachunkami.

  Zalety- w miarę przejrzysty interfejs
  - szybkość przelewów
  - monitoring transakcji kartą
  Wadyobsługa klienta:
  - brak przypisanego doradcy
  - telefony z ofertami niepraktycznych produktów
  - opłaty na wewnętrzne przelewy miedzy rachunkami (9zł)
 • ~Ewa / 2021-09-20 17:04
  Ocena: 3.00 / 5
  Dla mnie ten bank to porażka Aplikacja jest koszmarna w obsłudze, nie to co alior. W aplikacji alior daję ponów przelew I mam opcje zmiany na podzielony. Na mBank nie ma takiej możliwości. Mogę ponowić przelew ale tylko podzielony (jeśli chcę zrobić podzielony) a jeśli ponowie zwykły, to nie ma opcji suwaka na podzielony. W aplikacji max kwota przelewu to 20tys (!!!). Tylko. Nie polecam.
 • ~anty szur / 2021-09-18 15:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Radzę omijać ten srank szerokim łukiem. Panią ninę (celowo z małej)z front office'u w łódzkiej placówce w Manufaturze ostro pogrzało - nie wpuściła mnie do banku, bo nie miałem kagańca. Nie będę nosić żadnych szmat na twarzy, a już tym bardziej w banku, gdzie powierzam własne pieniądze i to ja robię bankowi łaskę, a nie bank mi (na szczęście jest konkurencja). Mam nadzieję, że ktoś tego p-dolonego małolata odpowiednio ustawi i zwyczajnie up-rdoli za tą plandemiczną nadgorliwość. Mniej niż zero szacunku dla kowidiańskich szurów. Z wyrazem utylizacji.
 • ~Kasia / 2021-09-18 10:32
  Ocena: 1.67 / 5
  Bardzo nieprofesjonalne podejście do reklamacji z powodu kradzieży. Pieniądze zwrócone, potem zostały zabrane, konto na minusie bo wtedy zdecydowałam się zmienić bank i smsy codziennie żeby spłacić a ot tak zabrali po miesięcu :) w aplikacji w ramach pomocy nawet nie dowiedziałam się co zrobic w sytuacji której byłam, pomogła mi rodzina, a tutaj tylko o zastrzeżeniu karty kiedy już to zrobiłam
  Dodatkowo odpisali po 3h, a kiedy ja nie odpisywałam 10 minut to zakończono rozmowę
 • ~Andrzej / 2021-09-17 17:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Od pewnego czasu mBank zmienia serwis transakcyjny. przy czym Wszystkie zmiany są na gorsze. Ale ostatnia zmiana jest druzgocąca: operacje zaplanowane poza następny miesiąc - aż do jednego roku, przestały być wid0czne. Mało tego! Operacji tych klient banku nie może ani zmodyfikować, ani usunąć - nawet jeśli miał zablokowane środki na te operacje. Konsekwencją tego jest brak dostępu do własnych środków! Owszem, można zlecić odblokowanie tych środków poprzez mLinię, ale w dobie cyfryzacji zmuszanie klienta do załatwiania spraw przez telefon to duża przesada. Reklamacje na taki działanie mBanku nic nie dają, więc w moim przypadku jedynym wyjściem jest odzyskanie zablokowanych środków i rezygnacja z usług mBanku. Ostrzegam więc innych: nBank postępuje nieuczciwie, nie ostrzegając klientów przed istotnymi zmianami w serwisie transakcyjnym, które prowadzą do istotnego ograniczenia możliwości dysponowania własnymi środkami pieniężnymi
  Zaletybrak
  Wadynotoryczne, niekorzystne dla klienta zmiany serwisu transakcyjnego
 • ~Mariusz / 2021-09-10 20:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie jasne zasady przy wielu produktach , błędne informacje od przedstawicieli i na i infolini . Stał klient nie czuje się doceniany , wprost przeciwnie trudności przy wielu produktach . Brak wykwalifikowanych pracowników przy przelewach specjalnych , zlecanych przez klienta - 3 dni w obecnych czasach to trochę długo .Brak podejścia biznesowego przy współpracy z małymi i średnimi firmami .
  WadyNie jasne uzasadnienia przy odmowach przy udzieleniu kredytu . Słabe wsparcie ze strony opiekunów klienta .
 • ~Niezadowolony klient / 2021-09-10 13:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Wprowadzanie klienta świadomie w błąd. Na infolini każdy mówi co innego. Przerzucanie telefonów na inne osoby. Totalna żenada! Jeżeli nie chcesz mieć problemów to omijaj ten bank szerokim łukiem
  WadyWprowadzanie klienta świadomie w błąd. Na infolini każdy mówi co innego. Przerzucanie telefonów na inne osoby. Totalna żenada! Jeżeli nie chcesz mieć problemów to omijaj ten bank szerokim łukiem
 • ~Konrad / 2021-09-08 11:51
  Ocena: 2.33 / 5
  Pierwszy i ostatni raz wziąłem kredyt gotówkowy w mbanku . Jeden dzień spóźnienia w opłacie i od razu wezwania do zapłaty, straszenia sądem i windykacją . A człowiek zwyczajnie był na urlopie i ratę wpłaciłem dzień po terminie . Spłacam do końca i nigdy więcej z nimi żadnego kontaktu nie chcę mieć .
 • ~moj niik / 2021-09-06 20:02
  Ocena: 1.00 / 5
  Gówno, ale nie ma za bardzo alternatywy. Inne banki to mniejsze gówno, ale gówno...
  Zaletybrak
  Wadywiele wad
 • ~Tomek / 2021-09-04 20:34
  Ocena: 1.33 / 5
  Ostatnio zgubiłem telefon. Zadzwoniłem na biuro obsługi by na wszelki wypadek zablokować aplikacje mobilną. Nie dość że rozmowa zajęła mi 30 minut! (W pekao24 zablokowałem w ciągu 3 minut) to jeszcze weryfikacja klienta to porażka. Odpowie się na jedno pytanie błędnie lub co lepsze pan lub pani po drugiej stronie źle napisze odpowiedź trzeba drugi raz dzwonić i czekać na infolinii i znów przejść cały proces weryfikacji. Na rachunek oczywiście nie można można zalogować nawet na komputerze bo potrzeba autoryzacji w zablokowanej aplikacji KOMEDIA. Nie dość że człowiek wkur#$ony na siebie że zgubił telefon to problemy z zablokowaniem aplikacji bankowej. Niedługo potrzebować będą numer buta i długość fi#ta żeby w ogóle zacząć rozmowę. PORAŻKA !
  ZaletyNie widze
  WadyOpłaty
 • ~Gość / 2021-09-03 11:18
  Ocena: 1.67 / 5
  Nie polecam brać kredytu w tym banku, prosty wniosek rozpatrywali 3 tygodnie gdzie mieli komplet dokumentów,a w zasadzie to były to tylko potwierdzenia wypłat za ostatni kwartał, rozpatrzyli pozytywnie ale ostatecznie dostałem kredyt atrakcyjniejszy w banku w którym mam konto osobiste o wielu lat i tam wniosek w jeden dzień rozpatrzyli. mbank to strata czasu.
  ZaletyCzasem dobre promocje
  WadyZbyt długi okres rozpatrywania wniosków kredytowych.
 • ~Piotr / 2021-09-02 07:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Po zamknięciu działalności gospodarczej bank zablokował wszystkie środki na koncie w sumie kilkanaście tys zł które miały być na opłaty. Juz 2 miesiąc pisze o zwrot to tłumaczą ze jeszcze nie opłyną termin na zamkniecie konta. Pieniądze za opłaty pobierają a przy próbie przelewu pojawia się informacja że konto zablokowane.
  Zaletyzadnych
  WadyZłodzieje
 • ~Vin / 2021-09-01 10:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem klientem od ponad 10 lat i to co się dzieje w ostatnim czasie to dramat. Pieniądze dosłownie znikają z konta pod tytułem'oplat' i nikt nie potrafi tego wyjaśnić oni tego nie widzą w systemie. Mogę zglosic reklamacje. Na każdą kwotę osobno. Tu 10 zł tam 15. Zwiększam limit kredytu odnawialnego - wszystko fajnie, 200 zł wpływa na moje konto po czym znika 250 za realizację tej usługi. Kpina! Dosłownie najgorszy Bank w tym momencie na polskim rynku. Zostały ostatnie raty kredytu zamykam to konto i nigdy więcej nie chcę mieć z tym nic do czynienia.
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~gg / 2021-08-29 08:29
  Ocena: 1.00 / 5
  w tym banku twoje konto to nie twoje konto a twoje pieniadze na ni nie są twoje
 • ~Kamil / 2021-08-27 20:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Uważajcie na mBank, byłem klientem tego banku piszesz ostygnie 7lat od 2 lat pieniądze zaczęły znikać z konta, nigdzie nic nie można załatwić nikt nic nie wie, trzeba czekać czasami tygodniami. Jeśli cenicie spokój i czas nie polecam. Najgorsza obsługa bankowa z jaką się spotkałem, do tego za każde pismo kasują i pobierają opłatę...
  WadyZłodziejw
 • ~Paweł / 2021-08-27 15:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Żenada i wstyd dla tej instytucji. Juz parę razy zostałem oszukany przez ta placówkę jak nie zaksiegowane podwójne transakcje to znowu ktoś blikiem wypłaca moje pieniądze,a jak się odwolujesz i składasz reklamacje to wciskają ci kit ze to twoja wina! Jakie można mieć zabezpieczenia żeby ktoś wyplacal sobie środki z czyjegoś konta wstyd i żenada a o traktowaniu swoich klientów podmiotowo to już brak słów żeby to określić. Odradzam każdemu z osobna ludzie nie pchajcie się w to gówno!!!!!!!!
 • ~Adam / 2021-08-26 08:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia
  Dopóki, jakimś fartem, początkująca Pani w placówce, nie popełni błędu może wszystko będzie ok, natomiast w przypadku jakichkolwiek trudności Następuje DRAMAT!!! Totalne rozbicie o ścianę ignorancji pracowników banku.w moim przypadku, omyłkowo założona blokada na konto, w trakcie jego zakładania, od trzech tygodni nie jestem w stanie doprosić się o naprawienie usterki! Jedynym rozwiązaniem była zamiana banku! NIE POLECAM!!!!!
 • ~Ja / 2021-08-25 12:06
  Ocena: 1.33 / 5
  Pierwsze to się dodzwonić pół dnia słuchasz muzyki w telefonie.
  Do załatwienia sprawy to wszędzie trzeba się logować gdzie nie mam takiej możliwość ponieważ jest kierowcą jak bym miał taką możliwość to bym nie dzwonił.
 • ~Niezadowolona / 2021-08-24 12:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem klientką banku od bardzo dawna. Jak nie było trzeba, to dzwonili jak z piórem w tyłku, że specjalnie dla mnie oferta, że na dowód 20 000 PLN, że niskie raty, gotówka na koncie od zaraz. A gdy faktycznie przyszedł moment, w którym potrzebowałam pożyczyć kwotę rzędu 1000 - 1500 PLN, to co? Okazało się, że nie mam zdolności kredytowej pracując na umowę o pracę od 5 lat, a dochód przekracza spokojnie 3500 PLN na osobę. ŻENADA!
  ZaletyWygodna aplikacja
  WadyBrak indywidualnego podejścia do klienta
 • ~pitek / 2021-08-24 10:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam
  Przed podpisaniem umowy ciągły kontakt.
  po podpisaniu nawet na listy polecone nie odbierają.
  niejasne naliczanie opłat
strona 1 z 50
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

mBank
Ocena: 1.85, ilość opinii: 993
PEKAO SA
Ocena: 1.58, ilość opinii: 543
Santander Bank Polska (BZWBK)
Ocena: 1.54, ilość opinii: 509
Millennium
Ocena: 1.57, ilość opinii: 303
Deutsche Bank
Ocena: 1.97, ilość opinii: 187
ING Bank Śląski
Ocena: 2.22, ilość opinii: 155
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.11, ilość opinii: 2625
VECTRA
Ocena: 1.70, ilość opinii: 2438
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.52, ilość opinii: 2360
UPC Internet
Ocena: 1.94, ilość opinii: 2142
Play
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1540
Orange
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1513