Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

mBank opinie

Ocena na podstawie 908 opinii

1.88 / 5

 • Prostota obsługi
  1.97
 • Oferta
  1.95
 • Obsługa klienta
  1.81

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Inka / 2021-02-09 10:38
  Ocena: 1.67 / 5
  MBank w ciągu ostatnich lat znacznie POGORSZYL STANDARDY OBSLUGI. Po 15 latach zamykam wszystkie konta prywatne i firmowe. Żenujące poziom obsługi, brak możliwości dodzwonienia się do działu windykacji, brak opcji rozmowy z żywym człowiekiem na temat sytuacji dot kredytów. Każą Ci wypełniać wniosek, po czym przychodzi krótkie info, brak zgody na obniżenie raty. Mają w dupie pandemie, to że firmy trzeba było zamknąć, bo obroty siadły 90 %. 15 lat spłacałam 7 nich limity kredytowe, zawsze na czas, tylko ostatni rok przez pandemie nie, i caka historia spłat nie ma dka tych bank sterów znaczenia. Dorzucają Ci co chwila nowe opłaty, trzeba było co 2 tyg siedzieć i sprawdzać co oni znów wymyślili. Złodziejstwo, nawet lichwa jest lepsza, bo z gory znasz procent opłat, a tu to dziś masz cenę tają, a za chwilę zmienia ci taryfę opłat i z kosztu 10 % robi się realnie 65 % jak dodasz wszystkie koszty. ZENADA!!!!
  ZaletyZadnych
  WadyCo chwilę podnoszone opłaty za wszystko włącznie z wypłacaniem z bankomatu własnych pieniędzy, to już szczyt bezczelności

  Brak kontaktu z żywym człowiekiem na temat sprawy tylko trzeba składać wnioski które i tak z automatu ci odrzucają

  Brak analizy calej współpracy 15 letniej z klientami, tylko przestajesz spłacać raty i wypowiadają ci umowy

  TRZYMAJCIE Się Z DALA od tej złodziejskiej instytucji
 • ~Klient / 2021-02-03 22:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług mBanku. Co chwila zmienia się regulamin na niekorzyść klienta, dla stałych klientów pojawiają się nowe opłaty i podwyższone prowizje. Czuję się oszukany, ponieważ zaczęli pobierać ode mnie opłatę za prowadzenie konta, prowizja za korzystanie z bankomatów euronetu /planetcash (te najbliżej mojego miejsca zamieszkania) bardzo wzrosła, lokaty są kompletnie nie opłacalne, nie ma żadnych bonusów, żadnych programów z korzyścią dla klientów. Mają jakieś śmieszne "mokazje", gdzie klient może otrzymać zniżkę na książki 5 %. Żenada, mogliby się nie ośmieszać.
  Obecnie korzystam z usług konkurencji i jestem mega zadowolony a mbank Stanowczo odradzam każdemu świadomemu klientowi, któremu zależy na uczciwej współpracy z bankiem,szczególnie odrdzam jeżeli ktoś planuje przechowywać tam jakiekolwiek środki, nie zdziwiłbym się gdyby z dnia na dzień zrobili jakiś dziwny limit, gdzie nie można wypłacić swoich pieniedzy.
  Zaletybrak
  Wadyczęste zmiany regulaminów na niekorzyść klienta, pojawiające się dodatkowe opłaty, zwiększone prowizje dla banku
 • ~Karol / 2021-02-03 14:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa klienta tragiczna!!! Konsultanci regularnie zaprzeczają sobie nawzajem i zrzucają odpowiedzialność. Oczywiście nikogo nie można rozliczyć z tych bredni. Po latach zamykam konto i nie chcę mieć z nimi dłużej doczynienia.
 • ~Zuzanna / 2021-02-03 13:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa klienta jest poniżej krytyki. Nie odpowiadają na maile, nie rozpatrują wniosków. Nie można się dodzwonić. Jest straszny bałagan.
  Oferta jest korzystna dla nowych klientów. Starzy klienci są traktowani bardzo źle.
  Bankowość elektroniczna pogarsza się z roku na rok. Strona jest coraz mniej intuicyjna. Aplikacja na iPhonie zacina się i wyłącza
  ZaletyObecnie brak
  WadyZła komunikacja, beznadziejna aplikacja na smartfony, nieintuicyjna bankowość internetowa
 • ~magda / 2021-02-02 21:25
  Ocena: 1.00 / 5
  najgorszy bank na jki moglam trafic kazdego odtregam przed wami
  Zaletynie ma
  Wadykazda z mozliwych
 • ~Anita / 2021-01-30 16:50
  Ocena: 1.33 / 5
  Skorzystałam z promocji konta dla młodych.
  Wykonałam wszystkie wymagania aby otrzymać pieniądze, jednak zawiodłam się. Nie dość że nie otrzymałam tych pieniędzy to jeszcze perfidnie konsultanci chcą dać mi do zrozumienia że nie było takiej promocji.
  Wysłałam im link z oficjalnej strony mBank i nagle zdali sobie sprawę że coś takiego miało miejsce. Nie dość że nie doczekałam się na porozumienie to próbowano zrobić ze mnie kogoś niedoinformowanego. Zrezygnowałam z czatu i pieniędzy jak nie było tak nie ma.
  Wady-niedoinformowani konsultanci pewno swoich racji
  -niedoprecyzowane elementy umowy
 • ~Piotr K / 2021-01-27 01:14
  Ocena: 2.00 / 5
  WRĘCZ ODRADZAM, ale jaki inny polecić - nie wiem
  Zaletymiła obsługa
  WadyINFORMATYCY - idioci
 • ~McPikul / 2021-01-25 18:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Dziadostwo na skale narodową, wszystkie banki na świecie daja darmowe karty do konta ale nie nasz mBank, ktory liczy sobie słono za wydanie karty do konta no chyba że zrobicie tranzakcje na 350 zł to macie ja bez opłat lol
  Zaletyzero zalet, wszystko przecenione na strone banku ! zdzierstwo w porównaniu do innych
  Wadyopłata za karte do konta , rabunek w biały dzień !
 • ~Piotr / 2021-01-24 20:25
  Ocena: 2.00 / 5
  Co jakiś czas robię czyszczenie komputera - historia www, skan wirusów, aktualizacja "antyreklam" itp. Po każdej takiej akcji strona mBanku przed zalogowaniem każe dodać urządzenie do zaufanych. Więc dodaję wpisując nazwę jaka była wcześniej. A tu informacja, że takie urządzenie już jest. Wymyślam nowe, za jakiś czas znów to samo... Po jakimś czasie informacja, że jest już za dużo urządzeń i mogę mieć dostęp jednorazowy z sms na telefon podczas gdy wcześniej celowo ustawiłem by nie mieć wszystkich opcji potwierdzanych sms-owo dla własnej wygody. Konia z rzędem temu kto znajdzie gdzie w opcjach usunąć zbędne urządzenia. Coraz ciężej coś znaleźć na stronie bo informatykom widocznie nudzi się i zmieniają by było nieczytelnie. Nawet własne finanse są schowane i jak ma się kredyt odnawialny i jest się pod kreską to albo należy pamiętać jaką granicę się ustaliło i samemu odjąć albo głęboko szukać. Brak przejrzystości. O infolinii nie wspomnę. Przy zmianie nr telefonu musiałem osobiście pojechać do placówki bo nic nie da się załatwić zdalnie. Do tego ta nachalna ideologia. Rozumiem w latach 90 można było nabrać się na pewne "pomocne" akcje ale obecnie w dobie powszechnej dostępności do informacji reklamowanie piramidy finansowej na której ciąży sporo wyroków sądowych (wyroki i orzeczenia wraz z sygnaturami spraw dostępne w Internecie i wszystko do sprawdzenia jeśli ktoś nie jest zbyt leniwy) nie czyni w moich oczach tego banku jako wiarygodnej instytucji. Kiedyś wygodny bank, obecnie bardzo irytujący. Coraz więcej opłat, coraz mniej przejrzystości. Do tego przerwy w dostępie - sms z hasłem przyszedł po 2 godzinach a nie mieszkam w miejscu braku zasięgu sieci.
  ZaletyTo, że "jest" na biurku w domu lub w telefonie.
  WadyCoraz więcej.
 • ~Halina / 2021-01-23 19:46
  Ocena: 1.00 / 5
  mbank do mlikwidacji a najlepiej wysadzić w powietrze!!!!!!!!!! Godzinami nie odbierają telefonu gdy sie dzwoni na infolinię !!!! nie informują przyszłych klientów że jest absurdalny licznik błędów przy logowaniu i przy 50-tym logowaniu (w ciągu wielu lat korzystania z konta w mbanku )następuje blokada dostępu do konta w serwisie transakcyjnym!!!!!!!!! Gdyby to powiedziano przed założeniem konta na pewno 90% klientów zrezygnowałaby z zakładania takiego konta w mbanku!!!!!!!! Można nabawić się zawału serca przez takie traktowanie!!!!!!!!!Masakra. Bank dla młodych i informatyków!!!!!!!!!!!!
  Zaletyżadnych
  Wadymnóstwo
 • ~Halina / 2021-01-23 19:43
  Ocena: 1.00 / 5
  mbank do mlikwidacji a najlepiej wysadzić w powietrze!!!!!!!!!! Godzinami nie odbierają telefonu gdy sie dzwoni na infolinię !!!! nie informują przyszłych klientów że jest absurdalny licznik błędów przy logowaniu i przy 50-tym logowaniu następuje blokada dostępu do konta w serwisie transakcyjnym!!!!!!!!! Gdyby to powiedziano przed założeniem konta na pewno 90% klientów zrezygnowałaby z zakładania takiego konta w mbanku!!!!!!!! Można nabawić się zawału serca przez takie traktowanie!!!!!!!!!Masakra.
  Zaletyżadne
  Wadymnóstwo
 • ~niezadowolony / 2021-01-22 11:45
  Ocena: 1.33 / 5
  W przypadku problemów ze spłatą bank jest jak hiena, brak możliwości i zrozumienia, tragedia!!!
  Zaletyzalety dla bogatych
  Wadybrak placówek, przez infolinie trzeba długo oczekiwać na kontakt, ukryte opłaty
 • ~Mario / 2021-01-20 17:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Mam konto firmowe. Bank Trzęsac gaciami utrudnia w każdy możliwy sposób odblokowanie możliwości korzystania z konta internetowego. Nie mam dostępu nawet ponwizycie w oddziale. Infolinia zmusza do korzystania zdodatkowych kodów i automatycznych panów a niekończące potwierdzanie danych doprowadza do białej gorączki. Zdecydowanie odradzam komukolwiek .Zakładam konto w innym banku bo m bank na pewno nie jest dla mikro przedsiębiorców ani przychylny ani pomocny. To bogaty bank i może sobie pozwolić na lekceważenie małych klientów...
  ZaletyJuz brak zalet.
  WadyBrak szacunku i prostych zasad dla jakichkolwiek problemów na końcu.
 • ~Heniu / 2021-01-18 19:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Masakra.Dodzwonić się do tzw. mLinii graniczy z cudem.Brak placówek mBanku w poszczególnych miastach-musiałbym zasuwać do innego miasta by cokolwiek załatwić (a nie mieszkam przecież na wsi,czy w jakiejś dziurze).Chciałem zmienić nr.tel. ponieważ go straciłem gubiąc telefon.Wszystkie sms-y do transakcji przychodzą na ten nieistniejący.Chciałem im podać nowy,bo sam w serwisie transakcyjnym tego zrobić nie mogę.Mogę zmienić wszystkie inne dane,nawet PIN do karty ale nie nr. fona.Nie wystarczyło im podanie na mLinii moich danych personalnych,nazwiska panieńskiego matki,peselu,adresu,identyfikatora za pomocą którego loguję się do serwisu (konto bankowe).Kazano mi utworzyć na koncie mBanku tzw. telekod.Jednak by to zrobić,muszę potwierdzić to kodem,który przychodzi na nr.tel. którym już przecież nie dysponuję.Masło maślane.Nie ważne moje wnikliwe dane,ważny jakiś zakichany telekod.Nic nie idzie załatwić za pośrednictwem mLinii.Z racji tego,że w moim mieście nie ma placówki mBanku,doradca stwierdził że wyślą mi jakiś pakiet aktywacyjny po otrzymaniu którego mam zadzwonić raz jeszcze i wówczas zmienią mi ten nieszczęsny nr.tel.Ale okazuje się,że po tej rozmowie nie mogę się już nawet zalogować na własne konto (jakby je zablokowali do czasu kolejnej rozmowy po otrzymaniu tego pakietu aktywacyjnego) Mówiąc krótko upierdzielili mnie tak,że nie tylko nie mogę dokonać żadnej transakcji,ale nawet nie mogę sprawdzić stanu swojego konta.Chyba,że będę zapierdzielał do innego miasta,gdzie mieści się najbliższa placówka tego zakichanego banku.Ewentualnie bezpośrednio w bankomacie,choć nie wiem jeszcze,czy i tego mi uniemożliwili.To ostania historia z mBankiem,ale było ich znacznie więcej.Szereg problemów,niejasności,same utrudnienia a pomoc na mLinni żadna.Na podstawie wieloletniego doświadczenia,wielu przygód z tym "tęczowym" bankiem mogę stwierdzić jednoznacznie: OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!
  ZaletyWłaściwie żadne.To,co można by uznać za plus,znajdziemy w każdym innym banku.Reszta,to same wady.
  WadyZbyt wiele
 • ~Tomek / 2021-01-17 12:47
  Ocena: 3.00 / 5
  Mam konto w mBanku od zawsze. Pewnie jakieś 20 lat. Ale jest coraz gorzej... przerwy techniczne które planowane są w nocy niestety przenoszą się na dzień (np. Przerwa techniczna z nocy 16/17 stycznia 2021, ale system nie działa o godzinie 12:46 w dzień na komputerze). Intuicyjności systemu przeszła do historii poprzez nieprzemyślane zmiany. Mi się to już nie podoba... szukam gdzie indziej
  ZaletyJuż nic czego nie ma konkurencja
  WadyCoraz więcej
 • ~Annamaria / 2021-01-16 08:58
  Ocena: 1.33 / 5
  Podnoszą opłaty. Regulaminy bardzo niekorzystne dla klienta. Nie daj boze masz jakiś problem i ujemne saldo na rachunku jesteś z gory zblokowany nieoczekiwanie np wygaśnie ważność karty - to nie przyślą nowej
  Fatalna współpraca
 • ~Adrianna / 2021-01-14 17:22
  Ocena: 1.00 / 5
  NAJGORSZY BANK Z JAKIM MIALAM KIEDYKOLWIEK KONTAKT! OBSKUGA DNO TOTALNE. KAŻDY Z INFOLINI UDZIELA INNEJ INFORMACJI. OBSŁUGA ZERO PROFESJONALIZMU. NIE POTRAFIĄ ZAŁATWIĆ ŻADNEJ SPRAWY. DNO TOTALNE
 • ~der / 2021-01-13 09:10
  Ocena: 1.00 / 5
  znów MDM nie działa - patologia niedziałajacych usług w XXIw tylko w Mbanku
 • ~Neta / 2021-01-12 21:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Po rozmowie z konsultantem miano mężowi zwrócić 3 100 zł za odnowienie kredytu, którego nie chciał, pieniądze ściągnięto 8 listopada i mąż wtedy zadzwonił i rozmawiał, umowa miała działać dopiero od jutra czyli od 9 listopada. Obiecano w ciągu miesiąca zwrócić pieniądze, oczywiście mąż grzecznie czekał, pieniędzy się jednak na koncie nie pojawiły a później kazano mu jeszcze opisać sytuację gdy będzie z banku rezygnować. To chyba powinni oddać pieniądze bo z kredytu nie korzystał. Kredyt tzw. odnawialny, 1. rok bezpłatny, namówili a ten dał się nabrać, ale w ciągu roku nie skorzystał ani razu, a potem automatycznie bez powiadomienia, przypomnienia i mimo, że 1 dzień wcześniej na infolinii zrezygnował z umowy to pieniędzy nie zwrócono, które pobrano dzień wcześniej przed oficjalną datą umowy /niedziel/
  Zaletyżadnych
  Wadyzłodziejstwo
 • ~tomek / 2021-01-12 17:38
  Ocena: 1.00 / 5
  najgorszy bank jaki widzialem córka załozyła konto na paszport zablokowali jej konto jak skonczyła 18 lat bo chcieli dowód wzieła zaswiadczenia ze wyrabia dowód konto dalej zablokowane obsluga na poziomie macdonalda nikt nic nie wie obsługa na infolini godzinna rozmowa konto dalej nie aktywne dziadowstwo
  Zaletyzadne
  Wadywszystko obsluga nie kompetencja zero pomocy na infolini
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

mBank
Ocena: 1.88, ilość opinii: 908
PEKAO SA
Ocena: 1.58, ilość opinii: 479
Santander Bank Polska (BZWBK)
Ocena: 1.55, ilość opinii: 444
Millennium
Ocena: 1.62, ilość opinii: 237
ING Bank Śląski
Ocena: 2.30, ilość opinii: 116
PKO Inteligo / iPKO
Ocena: 1.96, ilość opinii: 86
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2569
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2309
VECTRA
Ocena: 1.70, ilość opinii: 2251
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 2002
Play
Ocena: 1.46, ilość opinii: 1216
Orange
Ocena: 1.46, ilość opinii: 1140