To Orange to jakaś tragedia internet który działa zaledwie 2 dni w miesiącu resztę nawet stron nie ładuje zasięg którego nie ma zakłócenia podczas rozmowy masakra jakaś jednym słowem Orange to g..wno
ZaletyBrak
WadyWieczne utrudnienia czy obciążenia nadajnika
~Darek / 2026-06-20 07:11
Ocena: 1.00 / 5
Widzę że nie jestem sam
Brak internetu brak zasięgu
Wieczne modernizację olewanie klienta
Rezygnuje i odradzam innym to jakaś popierdulka
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Orkad / 2026-06-19 19:05
Ocena: 1.67 / 5
To będzie długi wpis. Generalnie byłem zadowolony jak było dobrze. A teraz, jak zaczęło być źle, to cóż. Sprawa zaczęła się zerwanym przed drzwiami do mojego mieszkania światłowodem. Za brak jego zabezpieczenia odpowiada Orange. Zgłoszenie że środy 19:00, zrobią w 24h. Nikt nie dzwoni, nikt się nie zjawia, zgłoszenie zrealizowane (!). Kolejne zgłoszenie, czwartek 16:30, zrobią w 36h, dzwonię dzisiaj, tłumaczę, mówię, zrobią do 6 rano w sobotę (!), mówię, że to totalnie bez sensu, mówią, że oddzwonią, nikt nie oddzwania. Dzwonię jeszcze raz, bo chciałbym się chociaż dowiedzieć, kiedy mam być w domu. I nie dowiaduję się tego. Dowiaduję się za to, że za naprawę będę musiał zapłacić. Także tak, na ten moment od zgłoszenia minęło 48h. Nie wiem nawet, kiedy ktoś raczy problemem się zająć. Żeby była jasność - nie mam absolutnie pretensji do konsultantów, no może poza jedną Panią, która zgłaszającemu problem klientowi próbowała coś dosprzedać. Zrobili wszystko, co mogli w ramach obowiązujących ich procedur. Problemem jest sam Orange. Także ja im podziękuję za współpracę i gorąco odradzam.
ZaletyJak jest dobrze, to jest dobrze
WadyJak jest źle, to dojście do dobrze kosztuje kupę zdrowia
~Grześ / 2026-06-19 09:59
Ocena: 2.67 / 5
Sztuczki i jeszcze raz sztuczki marketingowe . Jestem z nimi jak jeszcze była Idea . Brak szacunku dla " starych" klientów. Kiedyś przy przedłużanie umowy online mimo mojego sprzeciwu dostałem dwa tel. Oczywiście do spłaty. W lutym przedłużyłem umowę tylko na jeden numer, miało być 10 zł taniej jest 10zl drożej! Sprzęt dekoder, tuner - po tuningu często i gęsto się zawieszają! Jeżeli macie opcję wybrać inną sieć, to dobrze się zastanówcie! Ja niestety zostaję bo nie mam wyboru.
ZaletyUpierdliwość telemarketerów.
WadyNie jesteście "Super"
~???????????????? / 2026-06-19 08:54
Ocena: 1.00 / 5
Parę słów n/t tych opiniotwórców i uchwałodawców, gdyby im wreszcie ktoś połamał trzony kręgowe i kości krzyżowe, to byliby szympansami, nie bardzo by wiedzieli, czyja jest wina, i co byłoby im potrzebne, a co jest niepotrzebne, i nie pisaliby bzdur.
Zalety....pakiety minut i SMS-ów.
WadyBrak bonusów po doładowaniu zw. kuponami, matactwa i przekrety finansowe, znikają środki z konta abonenta.
~Koniu / 2026-06-18 21:32
Ocena: 1.00 / 5
Internet mobilny poprzez router wyciąga maks 20 mb/s. Tymczasem na telefonie w tym samym miejscu jest 10 razy więcej. Albo to jest nieudolność tej firmy albo sprzęt TLC to jedno wielkie G... Tak czy inaczej odradzam te firmę bo poziom obsługi i wsparcie to dno totalne. Nie polecam.
ZaletyBrak
WadyWszystko co napisalem
~Aga / 2026-06-18 21:29
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma. Mimo że już kilka lat mam umowę z tą firmą nie ma się naprawdę czym pochwalić. Zasięgu w telefonie nie ma internet niby jest ale bardzo słaby. Cały czas trwają modernizację nad ulepszeniem ale niestety nie ma poprawy wręcz można powiedzieć że jest coraz gorzej. Nie przedlyzam umowy przechodzę do innego operatora bo tu to droga przez mękę a płacić niestety trzeba za coś co nie działa tak jak trzeba.
~Mark / 2026-06-18 09:03
Ocena: 2.67 / 5
Orange, by uzasadnić swoje podwyżki, wciąż niby dodaje internetu - 50, 100, 500...GB, który i tak nie jest wykorzystywany przez większość klientów ? Dlaczego zatem nie 1 tysiąc, dwa...to byłoby dopiero uzasadnienie podwyżek. Ale to wina klienta, że nie korzysta z całości lub w ogóle nie korzysta? ???? A jest abonament na korzystanie wyłącznie z telefonu dla np. osób starszych ?
~milan / 2026-06-11 19:41
Ocena: 1.33 / 5
Totalna parodia z tą siecią. Przekręty i matactwa na szkodę abonenta. Ten sztuczny pajac na infolinii niewiele pomaga, nie łączy z jakimś doradcą. Kwota z doładowania znika w ciągu kilku minut. W końcu jednak łączy z tą obsługą i zwracają środki. Dziękuję.
ZaletyTańsze pakiety minut i SMS.
WadyCała reszta.
~Heaven / 2026-06-06 10:50
Ocena: 2.00 / 5
Posiadam światłowód orange razem z tv, lecz niestety nie działa prawidłowo na urządzeniach domowych ani telefonach. Gdy dzwonię na infolinię zgłosić usterkę i po samodzielnej próbie naprawienia usterki, poprzez zalecany reset urządzeń, pracownicy nie traktują poważnie zgłaszanej usterki powołując się na swoje dane, które widzą na swoich służbowych komputerach, mówiąc że im działa i to jest niemożliwe że nie działa. Ubolewam, że nie mogę dołączyć zdjęć ani screenów, które potwierdziły by, że internet na urządzeniach nie działa. W związku z powtarzającymi się incedyntami nie będę przedłużać umowy orange. Zdecydowanie nie polecam współpracy z firmą orange oraz nie polecam wykupienia światłowodu orange.
~cichy / 2026-06-04 18:55
Ocena: 1.00 / 5
brak zasięgu w środku wielkopolski. ciągła modernizacja.
~Jorge / 2026-06-04 14:49
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma, przestrzegam wszystkich przed zawieraniem umów szczególnie na telewizję z internetem. Byłem wieloletnim klientem tejże firmy i ponieważ zmieniałem nazwę firmy musiałem podpisać nową umowę. Wyznaczono mi termin instalacji nowych urządzeń i internetu za kilka dni. Oczywiście nikt nie przyszedł ani nie zadzwonił. Po mojej interwencji dostałem następny termin za tydzień. I tu sytuacja taka sama. Były jeszcze dwa terminy i sytuacja powtórzyła się. Wybrałem się do salonu celem wyjaśnienia sprawy gdzie doradca podpisał nową umowę i wyznaczył nowy termin instalacji urządzeń. Oczywiście znów nikt nie przyszedł ani nie zadzwonił. Następnego dnia telefonicznie całkowicie zrezygnowałem z usług z tejże politowania godnej firmy. Przeniosłem się do Play gdzie w ciągu trzech dni zainstalowano mi nową telewizję i internet.
ZaletyBrak
WadyNieuczciwość, niesłowność, brak kompetencji, totalne olewanie klienta
~4tryhard / 2026-06-04 11:25
Ocena: 2.00 / 5
Jest to najgorszy internet jaki kiedykolwiek miałem.
WadyBardzo słaby internet
~Zuza / 2026-06-03 17:55
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma ktora mialam obsluga. Olewanie klientow. Nie trzyma terminu. NIE POLECAM. Bardzo zaluje za podpisalam umowa z Orange !
~Mark / 2026-06-03 14:53
Ocena: 2.67 / 5
Czy to jest uczciwe ? Orange nie przedłuża umowy Love na miedzi, ale na mojej linii nie ma światłowodu, czyli nie ma alternatywy. W związku z tym mogę przejść na okres nieograniczony, ale tracę ulgi. Małe bo małe , ale zawsze. W ciągu dwóch umów czyli 4 lat wzrosła opłata za dwie komórki o 100, bo inflacja. Czyżby ?
~Ruda / 2026-06-02 12:47
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to nieporozumienie.
Po przepisaniu cesji z numeru telefonu podpisali ze mną umowe na daną kwote po czym wystawiali mi FV na ponad 100 zł więcej. Dostawałam sms potwierdzające moją umowe a potem umyli od tego ręce. Zrezygnowałam z ich usług po zakończonej umowie i przeniosłam nr do Play więc orange wystawiło mi kolejną FV do opłaty, jeszcze większą niż poprzednie. Zapłaciłam. Dzisiaj wyjmuje list ze skrzynki (pół roku po zakończeniu z nimi umowy) i co widzę ? Kolejne fv do zapłaty, bo ponaliczali sobie dodatkowe odsetki mimo iż pytałam KILKUKROTNIE jaka jest finalna kwota do zapłaty aby się ode mnie już odczepili. Ile razy jeszcze będę dostawać fv do płacenia ? Kpina. Nie polecam tej sieci, tak traktować klienta po 17 latach współpracy.
ZaletyBrak
WadySame wady
~Valentin / 2026-06-01 16:43
Ocena: 1.00 / 5
Bez sensu ten internet nie polecam gra która waży 50gb pisze mi że będzie pobierać się z 2 dni weźcie już coś innego niż Orange pluje na to ścierwo
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Monika / 2026-06-01 16:28
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza sieć nikomu nie polecam jestem klientem Orange kilka lat i nie pierwszy raz za małe opóźnienie z fakturą blokują urządzenie. Po natychmiastowej wpłacie przez aplikację Orange dzwoniąc do nich czas oczekiwania na aby przywrócić możliwość korzystania z telefonu jest niemożliwa . Nie polecam nikomu z siecią play i innymi nie miałam i nie mam takich problemów tylko Orange najgorsza sieć na rynku
ZaletyBrak
WadySame
~Paula / 2026-06-01 15:43
Ocena: 1.00 / 5
Trzymajcie się z daleka od Orange. To firma, którą przyzwala na kłamanie pracowników, żeby naciągać na droższe umowy.Prosiłam o NAJTAŃSZĄ możliwą umowę tylko dla telefonu bez internetu + karta do internetu mobilnego. Najpierw pani odradziła tańszy pakiet, bo okłamała, że tam internetu nie będzie, a następnie dała droższą na internet, a o telefonie już zapomniała. Przeszłaby na czas nieokreślony ponad 2 razy drożej! Jak poszłam znowu, to dała umowę za 40 zł na sam telefon, nie informując, że rabat za łączenie usług naliczyła na usługę, która była w wypowiedzeniu, które sama przyjęła! I rabat się skończył za 3 dni! Czyli nie jest 40, a 60 zł! Zamiast płacić całościowo 90 zł miesięcznie za tę "NAJTAŃSZĄ" opcje, będzie 120 zł.
Reklamacja nie została uznana, bo nie ma nagranych rozmów. Czyli Orange zezwala na kłamstwa pracowników, bo nie nagrane, to nie było? Żenada!!!
ZaletyBrak
WadyKłamstwa
~Damian / 2026-05-28 10:58
Ocena: 1.00 / 5
Podczas zawierania umowy na internet na 24 mies. konsultantka (w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku) zapewniała mnie, że po roku będzie możliwość zmiany umowy (np. usunięcia telewizji) i znacznego obniżenia ceny w drugim roku.
Po upływie roku okazało się, że była to nieprawda – kilku konsultantów potwierdziło, że umowy na 24 miesiące nie da się zmienić w trakcie jej trwania, a jedynie na 3 miesiące przed zakończeniem.
Umowę podpisałem wyłącznie na podstawie tych informacji, które – jak się później okazało – wprowadziły mnie w błąd.
Mam wrażenie, że celem było jedynie pozyskanie klienta i premii za podpisanie długoterminowej umowy, a nie rzetelne poinformowanie o warunkach.
W efekcie tracę zaufanie do Orange. Takie praktyki skutecznie zniechęcają do dalszej współpracy.
WadyPozyskanie klienta i premii za podpisanie długoterminowej umowy - dlatego konsultant wprowadził w błąd.