Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Orange światłowód Lublin opinie

 • ~kali / 2019-12-04 13:21:46
  Dostawcy internetu › Orange Światłowód
  Ocena: 1.00 / 5
  Pierwszą umowę podpisałam prawie 4 lata temu, problemy z prędkością wifi czy raczej brakiem prędkości (1mb się nawet zdarzał przy zakupionym 500mb, kilka wizyt techników, nic się nie da zrobić) zmusiły mnie do pracy na kablu, przy kolejnej umowie obiecano mi zmianę urządzenia i zapewniono, że wszystko będzie działało, uwierzyłam po raz drugi, bo była to najciekawsza oferta na rynku. I co za niespodzianka... wifi faktycznie ma wyższe prędkości (około 150mb przy 1gb zakupionym, co mnie zadowala), ale przerywa co kilkanaście minut!!! Zareklamowałam i przeszłam na kabel, który oferuje... także 150mb przy zakupionym 1gb. Przyszedł technik, porozdzielał częstotliwości, które wcześniej byly łączone żeby było dobrze :) Oczywiście potrafię to zrobić sama. I otrzymałam fakturę od Orange (nie byłam uprzedzona przed wizytą, dopiero przy wyjściu technik coś zaczął przebąkiwać, że to już jest teraz płatne). Niczego nie naprawiono na żadnym etapie, straciłam mnóstwo czasu na pisanie listów, chaty, rozmowy telefoniczne - nie uzyskałam nic. Wina mojego komputera. A komputer świetnie sobie radzi z każdym innym internetem. Pierwszy raz w życiu, a żyję już trochę, spotkałam się z tak podłym i lekceważącym stosunkiem firmy do klienta. Nie mogę się doczekać końca umowy i nigdy więcej nie spróbuję nawet ich produktów. I odradzam każdemu, kogo skusi piękna oferta "na papierze".
  Zaletybrak
  Wadyniska prędkość, wifi przerywa co kilkanaście minut, koszmarna obsługa klienta
  Miejscowośćlublin
 • ~McGregor / 2019-09-03 19:29:57
  Dostawcy internetu › Orange Światłowód
  Ocena: 2.00 / 5
  Od kilku miesięcy internet zamiast deklarowanych 100 MB, za które płacę ma max 30 mb, czasami spada do 18! Na infolinii rozmawia się z automatem, który twierdzi, że wszystko jest ok i mogę zamówić fachmana za 129 zł. Dramat. Całe szczęście niebawem kończy mi się umowa. Nie przedłużam.
  Miejscowośćlublin
 • ~Artur / 2018-03-26 15:11:08
  Dostawcy internetu › Orange Światłowód
  Ocena: 1.00 / 5
  Jedno wielkie oszustwo. Co miesiąc przychodzi inny rachunek, a nikt nie umie wytłumaczyć dlaczego. Zostaje tylko sąd. Odradzam
  Miejscowośćlublin