Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Vectra Białystok opinie

 • ~Urszula / 2019-09-04 01:49:23
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.00 / 5
  Byłam klientką Vectry prawie od początku. Płaciłam zawsze wysoki abonament. Musiałam zrezygnować z jej usług, ponieważ się przeprowadziłam do miejsca, gdzie vectra nie świadczy usług. Najpierw musiałam przez wiele miesięcy płacić za abonament, chociaż nie korzystałam z telewizji, bo kara za zerwanie umowy była gigantyczna. Ale to jeszcze rozumiem. Na koniec z powodu choroby (po prostu zapomniałam, czym innym mając zajętą głowę)14 dni później oddałam dekodery (przestarzałe, takie, które wyrzucą na śmietnik), za co naliczono mi 120 zł kary. I to mnie zabolało i zniesmaczyło. Na moje odwołanie dostałam odpowiedź, że firma nie widzi podstaw do odstąpienia od kary - po kilkunastu latach płacenia przeze mnie wysokich rachunków! Przez ostanie lata płaciłam abonament w wysokości 120-140 zł. Nigdy więcej nie podpiszę z Vectrą żadnej umowy i będę wszystkim to odradzała. Na sam koniec naciągnąć klienta, na którym przez lata się zarabiało, na głupie 120 zł! Żenujące!
  Zaletydobry odbiór TV, rzadkie awarie
  Wadyabonament bardzo drogi, kontakt utrudniony, firma jest nieelastyczna przy zmianie umowy, naciąga klientów na wysokie dodatkowe opłaty.
  Miejscowośćbiałystok
 • ~Jeffo / 2018-01-13 00:05:30
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.75 / 5
  Korzystam z sieci ze względu na fakt, że był to jedyny swego czasu operator na moim osiedlu. Kończy mi się z nimi umowa i całe szczęście - usługa internetu tragedia. Co chwila jakieś problemy i spadki na łączach, aż mam wrażenie, że x lat temu miałem lepszy internet niż to co oni proponują. W XXI w. mają problemów tyle, że głowa mała. Po prostu NIE POLECAM.
  Zaletywłaściwie brak
  Wadystałe spadki prędkości, częste awarie, zrywanie łącza
  Miejscowośćbiałystok
 • ~mazepa / 2017-06-14 18:32:34
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Od 3 miesięcy nie jest dostarczany sygnał z powodu awari.Do centrali dodzwoniłem się po 30 min słuchaniu muzyki.Trzy razy przekierowywano mnie do innego operatora i za każdym razem musiałem tłumaczyć o co mi chodzi.Za 3 razem pani mnie wysłuchała i to by było tyle bo odzewu wyjaśnienia wytłumaczenia przeprosin co kolwiek z ich strony nie było.Teraz od paru tygodni użeram się z centralą bo nie ma możliwości rozwiązania umowy.
  Zaletybrak
  Wadysame
  białystok
 • ~Sylwia / 2017-07-27 09:32:29
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.50 / 5
  Złodzieje i oszuści! !!! Zakładając tv i internet powiedzieli , że zawsze będzie można przenieść pod inny adres.kiedy chciałam to zrobić oczywiscie się nie dało. A co jest najlepsze? Ze zamiast zerwać ze mną umowę w momencie kiedy tego zażądałam i przestałam płacić abonament to oczywiście czekali z zerwaniem umowy jeszcze rok. Najgorsza obsluga klienta na świecie! !!!
  białystok
 • ~vectra ssie / 2018-01-09 22:57:58
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  internet praktycznie non stop się rozłącza, ping sięga zenitu, zero jakiejkolwiek poprawy
  Wadycałokształt
  Miejscowośćbiałystok
 • ~Trewur / 2021-09-14 12:46:26
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługi klienta to nie ma, chyba że chodzi o płatności, wtedy sami się odzywają. Częste awarie, brak internetu. Nie polecam.
  Miejscowośćbiałystok