Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Orange opinie

Ocena na podstawie 3405 opinii

1.38 / 5

 • Oferta
  1.47
 • Obsługa klienta
  1.36
 • Cena/Jakość
  1.30
 • Parametry
  3.25
 • Cena
  3.25
 • Niezawodność
  2.75

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Beata / 2023-08-20 08:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Jeśli nie mają Państwo na co przeznaczyć swoich finansów to tylko podpisać Umowę z Orange Podstępnie podsuwają Umowy zawyżająca kwoty do zapłaty a potem tylko rąbać klienta. Nigdy nie grałem w gry przez telefon a jak się okazało doliczyli mi na koniec. Ta sieć przypomina mi siec ale pajęczą byleby wyssać z klienta. Stanowczo odradzam. Naciągnięty klient
  Zaletynie ma
  WadyMaxymalne
 • ~GSF / 2023-08-20 01:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Was popierdoliło hyba czemu internet hodzi gorzej niż stare polo po roku spalania
 • ~Roko / 2023-08-19 21:53
  Ocena: 1.00 / 5
  Na stronie Orange pod zakupionym produktem tablety tcl tab 10 wifi ostrzegłm, że nie jest on na kartę, tak jak podają w ofercie. Trzeba kupić router. Oczywiście nie zamieścili tego wpisu. Ale chyba to jest normalne, nie znoszą prawdy.
 • ~xFezza / 2023-08-19 16:07
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam. internet miałbyć 20mbs a jest nie stałe 16. Nagłe spadki prędkości, wieczne problemy. Ogólnie najgorzej
  Zaletytelewizor za 1zł
  WadyTelewizor za 1zł ale do dupy on jest
 • ~Laozi / 2023-08-19 08:52
  Ocena: 2.33 / 5
  Firma Orange nie jest mi w stanie zainstalować światłowodu i zacząć świadczyć usługi z powodu niekompetencji technikìw z firmy podwykonawczej.

  Od października ubiegłego roku próbuję w domu jednorodzinnym zainstalować światłowód. 4 ekipy techników przyjeżdżały przez ten czas i bez kopania w ziemi stwierdzały, że świadczenie usługi jest niemożliwe, ze względu na kabel od światłowodu znajdujący się na posesji sąsiadów, którzy nie wyrażają zgody na jego podciągnięcie do monej działki. Po wielu miesiącach w końcu przyjechała ekipa, która postanowiła wziąć do ręki szpadel i sprawdzić gdzie rzeczywiście znajduje się ten kabel. Okazało się, że przez ten cały czas... był on na mojej działce i nic nie stoi na przeszkodzie do założenia usługi. Panowie wykonali swoją robotę, sprawdzili na koniec czy internet działa i pojechali. Pomyślałem, że mój ponad 6-miesieczny problem z internetem się w końcu skończył. Nic bardziej mylnego! Po pół godziny od zainstalowania usługa została wyłączona. Po wykonaniu telefonu na infolinię Orange, pan po drugiej stronie telefonu oznajmił, że technik się pomylił i zamiast potwierdzić zainstalowanie usługi, przez przypadek zapisał ją jako rezygnację ze strony klienta. Na pytanie czy problem zostanie rozwiŵzsny w ciągu kilku godzin czy dni, odpowiedział że nie wie, ale to nic, bo w razie czego mogę się później zwrócić do firmy Orange o odliczenie od faktury dni, w których internet nie działał. 6 miesięcy, niekompetentna, firma o komunistycznych standardach zarządzania nie jest w stanie uświadczyć mi prostej usługi. Orange to dno jakiego w życiu nigdy nie widziałem. Jesteście zerem.
  ZaletyBrak
  WadyWielomiesieczny czas oczekiwania na założenie usługi, brak odoowiedniej komunikacji na linii klient - usługodawca, brak bezpośredniego kontaktu z firmą podwykonawczą, zatrudnianie niekompetentnych firm podwykonawczych, opieszałość w naprawianiu usterek, ogólny brak zrozumienia problemów i potrzeb klienta.
 • ~Antyorange / 2023-08-18 09:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Najbardziej złodziejska firma w Polsce jaka jests. STRASZA KARAMI obsługa nie możliwa w wersji live serwis tragiczny .Mam nadzieję że odpowiednie służby wezmą się za nich.
  Ja osobiście złożę skargę do UOKiK .
 • ~Kacper / 2023-08-16 22:56
  Ocena: 1.33 / 5
  Nigdy nie widziałem gorszego internetu nie polecam nikomu
  ZaletyBrak
  WadyBardzo słaby internet ledwo co włącza się YouTube a jak się włącz to w najgorszej rozdzielczości
 • ~Leszek / 2023-08-16 19:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszuści, potrafią tylko wydzwaniać , wciskać nowe numery i przedłużać umowy. Od ponad 2,5 m-ca czekam na podłączenie światłowodu. Po licznych monitach i straconym czasie dostaję odpowiedź, że mój dom prywatny tu cytuję "jest budynkiem biznesowym i nie można podłączyć światłowodu, jest to możliwe tylko dla lokali mieszkalnych" chociaż wszystkie domy na drodze są podłączone, a nawet w niektórych prowadzone są biznesy. Stanowczo wszystkim odradzam współpracę z Orange.
  ZaletyBRAK
  WadyBrak kompetentnych osób z którymi można porozmawiać na temat
 • ~Magda / 2023-08-16 18:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszuści. Nie da się z nimi porozumieć. Unikają kontaktu. Bez kontaktu jakiegokolwiek w sprawie reklamacji dostaje wiadomość że się nie zgodziłam na nowe warunki umowy chociaż nikt się nie kontaktowal
  ZaletyZero
  WadyDrogie oferty. Umowy robią tylko pod siebie tak żeby klient musiał płacić za uslugich których oni z własnej winy nie mogą świadczyć
 • ~marco / 2023-08-16 16:52
  Ocena: 1.00 / 5
  .... niedoszły kliencie, durniu, bałwanie, przecież o sobie piszesz, palancie, ♥♥♥♥
 • ~koko / 2023-08-16 12:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Dno, Internet z sieci komórkowej w pomieszczeniu mieszkalnym w ogóle nie działa. Trzeba podejść do okna. Reklamacja-u nich wszystko działa poprawnie.
  Zaletynie ma
  Wadysame wacdy
 • ~Nie doszły klient / 2023-08-16 12:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia!!!!!!!!
  Wciskają ci kit że jest możliwość podłączenia internetu bezpośrednio na kablu do tego telewizja i abonament w świetnej cenie po czym jak przychodzi do realizacji to technik ma cię gdzieś nawet się nie pojawia a ty siedzisz jak dureń czekasz i po czasie dostajesz wiadomość że niestety nie ma możliwości podłączenia internetu co jest bzdura bo człowieka nawet nie ma na miejscu albo zjawia się nie umówiony sprawdza sam że warunki podłączenia są za trudne i nie zrobi tego i po prostu bezczelnie cię olewa
  Właśnie jadę wypowiedzieć umowy i nie polecam nikomu
  ZaletyNie ma żadnych zalet
 • ~sang / 2023-08-15 18:20
  Ocena: 3.67 / 5
  Zasięg sieci to sci-fi. Właśnie wróciłem z miejscowości Frącki, z Podlasia. Byłem pod adresem Frącki 9. Zero zasięgu, nic nie działa. Jakieś 300 metrów dalej udało mi się złapać minimalny zasięg, z Internetu nie dało się skorzystać, ale do BOK udało się dodzwonić. Pani powiedziała, że muszę w telefonie zmienić preferowaną sieć na 2G, co zrobiłem sam dzień wcześniej bez skutku, ponieważ antena obsługująca ten obszar działa tylko w 2G... Z doświadczenia wiem, że nawet 2G nie działa.
  Tym czasem na stronie Orange mapa pokrycia pokazuje, że we Frąckach 9 jest 5g! Jakim cudem? Jest 4G i 3G i wszystkie G. Znajomi, z którymi byłem na wyjeździe i korzystali z innych sieci mogli i dzwonić i korzystać z Internetu.
  Przykro mi, że operator, z którym działam od czasów kiedy to jeszcze nie było Orange, ba, nie było Idei tylko PTK Centertel tak nieuczciwie informuje Klientów. Człowiek przyzwyczaja się do marki i przymyka oko, gdy coś nie zagra. Tym razem jednak trzeba wziąć rozwód, bo nieuczciwość nie sprzyja związkowi (i to jeszcze gdy tylko jedna ze stron płaci).

  Jeszcze jedno. Pani z BOK powiedziała, żebym ustawił preferowaną sieć na 2G. Kiedy powiedziałem, że już tego próbowałem to w odpowiedzi usłyszałem śmieszne stwierdzanie: "Czyli nie chce Pan spróbować?". Świetne zagranie pokazujące, że Klient nie chce współpracować. W sumie mogłem to ustawienie zmienić, może nawet podczas rozmowy. Wtedy nie wiedziałbym, że mapa zasięgu robi mnie w konia.
  Zaletyplany taryfowe
  Wadyzakłamany zasięg
 • ~Orange hater / 2023-08-15 11:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia - niejasność w umowie płatnościach, ukryte koszty. Wysokość faktury nigdy taka jak zadeklarowana przy podpisaniu umowy. Najgorszemu wrogowi nie polecam korzystać z orange
  ZaletyBrak
  WadyOrgane to jedna wielka wada
 • ~Adrian Bator / 2023-08-15 09:45
  Ocena: 4.00 / 5
  Orange to najgorsza sieć jaka może być sprzedają stare dekodery telewizji cyfrowej a jak się zgłasza to mają złe podejście do wszystkiego
  ZaletyBrak
  WadyStare dekodery telewizji cyfrowej
 • ~marco / 2023-08-15 06:35
  Ocena: 1.00 / 5
  .... każdy sam zadecyduje, jaką wybierze firmę, a nie na podstawie zasyfiałych opinii, a te ósemki, to kiedyś wpakują wam do trumien, wy przestępcy, kanalie, zlikwidować ten zbrukany kanał z tymi fałszywymi opiniami, bo wstyd, hańbę i ludzkie tragedie przynosicie ♥♥♥♥
 • ~Mondry / 2023-08-14 23:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Syf, z paskudnym internetem, co chwile duży ping, częste zrywanie internetu, wyzysk itp itd
  ZaletyBrak
  WadyMnóstwo
 • ~OrangeSmiecie88888 / 2023-08-14 19:25
  Ocena: 1.00 / 5
  S Y F

  Jak ktoś chce mieć przerwy w usługach bez powodu i bez zapowiedzi - to właśnie firma której powinieneś zaufać. Jakość pozostawia wiele do życzenia, ale niestety życzenia te nigdy nie są spełniane, bo jedyne co ich obchodzi to przelew na czas.
  WadyDużo przerw w usługach, czy to internet, telewizja a nawet telefon - często ucina zasięg. Bot z którym nie można się dogadać (numer już zablokowany bo też lubi wydzwaniać sobie poreklamować usługi które są i tak syfiaste)
 • ~tomekxl / 2023-08-14 13:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam operatora, wyłączyli mi telefon bez żadnego powodu.
  WadyTakie dziadostwo tylko w Orange.
  Orange bez żadnych przyczyn zablokował mi telefon, którego dane zniknęły także z serwisu internetowego. W celu zgłoszenia tej sprawy kontakt online z Orange. Najpierw Max (sztuczna inteligencja) z którym rozmawia się jak z odkurzaczem. Ja mu że w sprawie telefonu co zniknął z systemu – on że go nie ma w systemie, ja że właśnie w tej sprawie, on że nie widzi telefonu w systemie itd. W końcu żywy konsultant. Przyznał że telefon został zablokowany bez powodu, przyjmie reklamację – czas rozpatrzenia do 30 dni (cały czas bez telefonu). Umowa nadal obowiązuje tylko bez możliwości korzystania z usługi, więc za rozwiązanie umowy kara, oczywiście opłata za korzystanie z telefonu jest cały czas naliczana. Jak ktoś jest w trakcie podejmowania decyzji o wyborze operatora to Orange szerokim łukiem ...
 • ~Roki / 2023-08-13 23:01
  Ocena: 3.33 / 5
  Kupiłam tablet na raty na kartę SIM.wybralam go ze strony Orange. Przy odbiorze okazało się, że nie jest on na kartę i że muszę kupić, kupić a nie dostać router. Reklamacja nie została przyjęta i będę płacić raty przez dwa lata. Nie polecam operatora.
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Play
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3454
Orange
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3405
Plus
Ocena: 1.41, ilość opinii: 2433
T-Mobile
Ocena: 1.54, ilość opinii: 2156
Mobile Vikings
Ocena: 4.67, ilość opinii: 1088
Otvarta
Ocena: 3.55, ilość opinii: 633
VECTRA
Ocena: 1.63, ilość opinii: 3824
UPC Internet
Ocena: 1.83, ilość opinii: 3233
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3126
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2515
mBank
Ocena: 1.70, ilość opinii: 1724
Orange Neostrada
Ocena: 1.94, ilość opinii: 1169