Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Mobile Vikings opinie

Ocena na podstawie 29 opinii

4.35 / 5

 • Niezawodność
  5.00
 • Cena
  5.00
 • Parametry
  5.00
 • Oferta
  4.48
 • Obsługa klienta
  4.41
 • Cena/Jakość
  4.31

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 2
 • ~Not Liking Viking / 2019-07-13 11:58
  Ocena: 2.00 / 5
  My advice: Ensure you check the price of SIM delivery when ordering via Chat. I ordered an MV SIM via Chat -- I was told a PP registered letter delivery is 2,50gr (PLN2.50) extra. I do not speak Polish but I saw "list polecony/" [registered letter] in Polish on the payment page when I paid from the link sent to my email address. But the SIM was actually sent Priorytet [first class post] and I only found that out when I asked later for the tracking number. MV's Helpdesk denied I ordered the SIM delivery via the PP registered letter service and repeatedly refused to refund the 2,50 zł.
  When ordering, Chat had said MV charge 9,99 for a courier and 2,50 zl for a registered letter, but later the Helpdesk said that apparently it's 2,50 zl for Priorytet post delivery of a SIM and not for registered letter post. I actually do not know what MV charge for registered letter post because they told me via Chat it was 2,50 zl -- but it turns out that was for Priorytet post only.

  It's not a big financial loss but it's still not a positive -- so keep screenshots of the MV payment page and any Chat during the order process in case of discrepancies later.

  NB MV's Helpdesk refused to credit me 2,50 zl for the postage/delivery "misunderstanding", and their Viking fun job titles don't detract from that refusal.

  Automatyczne tłumaczenie:
  Moja rada to: Upewnij się, że sprawdzasz cenę dostawy karty SIM podczas składania zamówienia za pośrednictwem czatu. - powiedziano mi, że doręczenie listu poleconego PP wynosi dodatkowo 2,50 gr. Nie mówię po polsku, ale widziałem „list polecony” po polsku na stronie płatności, kiedy płaciłem. Ale karta SIM została faktycznie wysłana Priorytetem i odkryłem to dopiero wtedy, gdy poprosiłem o numer śledzenia. MV Helpdesk zaprzeczył, że zamówiłem dostawę karty SIM za pośrednictwem listu poleconego PP i wielokrotnie odmawiałem zwrotu 2,50 zł. Czat powiedział MV za 9,99 dla kuriera i 2,50 zł za list polecony, ale później Helpdesk powiedział, że najwyraźniej to 2,50 zł za priorytetowe doręczenie karty SIM i niezarejestrowanego listu. Właściwie nie wiem, za jaki opłatę za MV naliczono przesyłkę listową PP, ponieważ powiedzieli mi przez czat, że to 2,50 zł - ale okazuje się, że dotyczyło to tylko przesyłek priorytetowych. To nie jest duża strata finansowa, ale nadal nie jest pozytywna - dlatego w przypadku rozbieżności trzymaj zrzuty ekranu strony płatności MV i wszelkie rozmowy - Helpdesk MV odmówił mi uznania 2,50 zł za „nieporozumienie” dotyczące wysyłki / dostawy , a ich tytuły do ​​zabawy w Viking nie umniejszają tej odmowy.
  Sprawdź ceny dostawy karty SIM, zwłaszcza jeśli korzystasz z czatu, aby zamówić kartę SIM.

  PS:
  MV have subsequently emailed me to say that they will seek to resolve the issue (a copy of their response is below). The only positive I can say here is that so far they do reply promptly to emails -- perhaps rather too promptly because they perhaps sometimes don't fully verify a complaint's validity before rejecting it. But at least they reply, which is something.

  "...Przeczytałam Twoją rozmowę z naszym konsultantem i masz rację. Zostałeś wprowadzony w błąd. Przepraszam Cię najmocniej za napotkany problem. Skonsultuję sprawę i odezwę się do Ciebie w poniedziałek z gotowym rozwiązaniem..."
  WadyEN Verify the delivery price of the SIM, especially if using Chat to order the SIM.
  PL Sprawdź ceny dostawy karty SIM, zwłaszcza jeśli korzystasz z czatu, aby zamówić kartę SIM.
 • ~neron / 2019-07-11 11:00
  Ocena: 5.00 / 5
  No cóż powiem krótko już raz byłem Vikingiem, ale zdradziłem na rzecz najpierw a2mobile, a póżniej Lycamobile i to był błąd. Wróciłem i jestem bardzo zadowolony - mam możliwośc korzystania z dwóch sieci co zapewnia mi zawsze zasięg, zawsze bardzo dobry transfer internetu no i możliwość obniżenia kosztów prawie do zera. Polecam Mobilevikings. Jeśli moja opnia ci pomogła to przy przenoszeniu numeru zastosuj mój kod polecajacy - nero32@o2.pl
  ZaletyMożliwość korzystania z 2 sieci (Play, Tmobile) - masz zawsze zasięg
 • ~Paweł B. / 2019-07-10 16:22
  Ocena: 5.00 / 5
  Starałem się dokładnie opisać sieć Viking mobile z perspektywy zwykłego użytkownika - DOCZYTAJ DO KOŃCA. Mam ofertę no limit, płacę 25 zł miesięcznie, mam 15 GB internetu dodatkowo dostalem 10GB za przeniesienie numeru. Wszystkie połączenia i SMS-y za darmo, stacjonarne za darmo, MMSy za darmo i co jest wielkim atutem niewykorzystane GB internetu przechodzą na następny miesiąc, wiec można sobie uzbierać sporo GB i podczas wyjazdów korzystam z tel. jako hotspota i na laptopie można śmigać do woli. Z zasięgiem nie miałem nigdy problemu a internet LTE działa bardzo sprawnie. Biuro obsługi jest rewelacyjne, młodzi ludzie, rozmawiają z Tobą na luzie, wszystko sprawnie załatwione, pisałem również przez Facebooka- odpowiadają od razu. Jeżeli z Twojego polecenia (masz swój specjalny kod) ktoś skorzysta i dołączy do Vikingow to nasz 3 zł. taniej do rachunku co miesiąc a jeśli uzbierasz 5 osób to nasz zupełnie darmowo, po prostu nic nie płacisz co miesiąc ????. Długo przeswietlalem różne oferty i wygrał Viking. Aplikacja jest bardzo prosta i czytelna, a dodatkowo nie pobiera internetu z Twojego Pakietu. Masz tam dokładne dokładny stan internetu który Ci pozostał i niezbędne informacje. W aplikacji możesz ustawić sobie automatyczna płatność, co jest bardzo wygodne, co miesiąc Viking pobiera 25 zł a Ty masz spokój z robieniem comiesięcznych przelewów. Generalnie - rewelacyjna sieć. Proszę skorzystaj z mojego kodu polecającego, nic nie tracisz a ja mogę mieć tròjaka taniej ????. Pamiętaj - dobro wraca, kiedyś ktoś skorzysta z Twojego kodu, Vikingowie muszą sobie pomagać. Mój kod to adres mail: pawelburdon@wp.pl - wpisz go w pole gdzie pytają czy jesteś tu z polecenia, doceń moją recenzję, pozdrawiam i życzę udanych podróży z VIKINGIEM, wsiadaj do Drakkaru i płyn. ????.
 • ~Misio / 2019-07-09 08:17
  Ocena: 5.00 / 5
  Najlepsza sieć w Polsce. Zasięg i internet bez zarzutu A z tymi kodami macie coś z głową. Normalnie same Janusze cebule.
  Zaletyzasięg internet. cena
  Wadybrak osobnych paczek z netem, sms czy samymi rozmowami.
 • ~Jadwiga / 2019-05-21 07:34
  Ocena: 2.67 / 5
  Witam czytelników i ostrzegam : na początku było super internet śmigał, obecnie ciągle brak internetu !!! Są niepoważni !!!
  WadyBlokują internet
 • ~cyr / 2019-05-19 17:06
  Ocena: 5.00 / 5
  W Mobile Vikings jestem od dość niedawna, jednak myślę, że już coś mogę o niej napisać.

  MV to przede wszystkim świetna cena za usługi na naprawdę wysokim poziomie. W cenie 25zł/m-c oferują darmowe rozmowy i SMS oraz 15GB internetu. Niewykorzystany pakiet przechodzi na kolejny miesiąc - aż ciężko to przejeść, mimo że wi-fi mam praktycznie cały czas wyłączone. I tu warto wspomnieć kolejną zaletę MV - internet w mieście jest na tyle szybki, że nawet siedząc w domu transfer mobilnych danych zapewnia komfortowe surfowanie po sieci, czy wideorozmowy w wysokiej jakości. Zwłaszcza że zapasu danych mamy naprawdę dużo.
  Helpdesk - tak skuteczny w rozwiązywaniu problemów i atmosfera tak lajtowa, że aż chciałoby się częściej mieć powody do zadzwonienia do nich (lepiej nie :)). Dla jasności co do wspomnianego problemu - wyszedł on po stronie poprzedniego operatora przy przeniesieniu numeru, ale w helpdesku MV szybko i przyjemnie wyjaśnili o co chodzi i co nalezy zrobić.
  Kolejny plus, potencjalnie największy, to program poleceń sieci znajomym. Jeśli "przekabicimy" 5 osób do MV, będziemy mieć kartę ZA DARMO! Niestety znajomi, którym to proponowałem są jeszcze przez długie miesiące związani umowami z innymi operatorami, dlatego zostawiam tu swój link polecający: https://mobilevikings.pl/referral-app/48511316340/


  Zaletyniska cena subskrybcji
  rozmowy i smsy no limit + 15GB internetu
  program poleceń
  przyjazny, ludzki helpdesk
  Wadyaplikacja mobilna, mimo że przejrzysta i prosta w użyciu, bywa irytująco powolna
 • ~Jerzyk / 2019-05-18 21:50
  Ocena: 2.00 / 5
  Sieć nie ma własnych nadajników, z T-Mobile LTE nie da się korzystać wcale. Teraz dodatkowo utrudnili, bo doładowanie można zrobić tylko przez apke, wszystkie inne metody są tylko zasileniem konta, a ceny za połączenia i internet mają kosmiczne. Ogólnie jak to u vikingów złodziejstwo.
  ZaletyKumulacja internetu ponoć.
  WadyDoładowania tylko przez aplikację.
 • ~Marcin / 2019-04-22 14:37
  Ocena: 4.33 / 5
  Sieć działa dobrze oraz jest tania ale mi brakowało możliwości telefonów w MIx i roamingu. Helpdesk wymiata zawsze odpowiadają wyczerpująco i pomagają i zawsze wszystko jest na luzie jednak jest to mała sieć i Helpdesk nie działa całą dobę.
  ZaletyCena
  Duże pakiety internetu
  Luźny helpdesk
  WadyBrak salonów w miastach innych niż Wrocław
  Brak ofert z telefonem
  Brak darmowego internetu w roamingu
 • ~TomTom / 2019-03-01 06:38
  Ocena: 5.00 / 5
  Wszystko w jak najlepszym porządku. Przed wszystkim dobry zasięg i szybkie LTE.
 • ~Jerzy / 2018-12-11 16:02
  Ocena: 5.00 / 5
  Jest tak jak należy. Są rozmowy, sms,mms,internet przechodzący same plusy
  ZaletyDziala, przynajmniej w Warszawie
  WadyBrak
 • ~Madzialena / 2018-11-29 12:41
  Ocena: 4.33 / 5
  W MobileVikings jestem od marca 2017. Na bieżąco obserwuję oferty innych operatorów - na tę chwilę MV ma najkorzystniejszą ofertę. Za 29 zł dostajemy pakiet NoLimit: komórkowe, stacjonarne, sms/mms oraz 15 GB neta, który się kumuluje przy systematycznym przedłużaniu. Pakiet jest ważny 31 dni. MV mógłby dołożyć korzystniejsze pakiety w roamingu i byłoby miodzio, a i może trochę lepszy zasięg internetu, ale z tym ogólnie krucho w Polsce. Samo przeniesienie numeru to minimum formalność. Warto sprawdzić tego operatora i możliwe, że zostać na dłużej jak ja. Polecam serdecznie. Dodatkowo zamieszczam działający kod polecający, dzięki któremu otrzymasz 19 zł do wykorzystania na kolejne doładowanie.
  Mój kod: ZcDIOtdC
  ZaletyKumulacja Internetu, No limit, dobra cena pakietu - 25 zł
  WadyZasięg mógłby być lepszy, brak pkt stacjonarnych, drogi roaming
 • ~iwanko / 2018-11-28 16:14
  Ocena: 5.00 / 5
  Najlepsza sieć! Jeszcze ani razu się nie zawiodłem, ceny cały czas chyba najniższe na rynku
  Zaletycena, zasię©, komunikacja, helpdesk
  Wadyja nie widze
 • ~natan / 2018-10-25 17:03
  Ocena: 4.67 / 5
  przeniosłem sie po przebrnięciu przez 3 sieci i jestem najbardziej zadowolony. Duży szacun za fajnie działający helpdesk
  Zaletyhelpdesk, cena, cała oferta
  Wadyczasem brakuje zasięgu
 • ~Rafał Wrocław / 2018-10-06 00:03
  Ocena: 5.00 / 5
  Jak dla mnie obecnie najlepsza oferta na rynku.Nie ma żadnej umowy wszystko jasne i klarowne.
  Zaletybrak umowy,tanio,jasne zasady
  WadyRoaming
 • ~Mariusz / 2018-05-07 13:57
  Ocena: 4.00 / 5
  Witam. Zasięg w mieście jest bardzo dobry. Przynajmniej w Radomiu. Lte+ to łapie mi w domu. Takich transferów to mój tel. nie widział. A dopiero co skończyłem abonament w Plusie i na tel. i internet stacjonarny który po roku tak zwolnił że porażka na poziomie 1 Mną. W tel. też bez rewelacji do 10 Mbps.Nadajnik Plusa widzę z okna. Przeniosłem się na kartę do T-Mobile a tam net obcięty do 15 Mbps. Realnie wyciąga połowę tego. Zmieniłem tel. na J7 (wcześniej honor) brak poprawy. Więc karta nju. Szybciej niż T-Mobile tak do12 Mbps. Kończył się miesiąc A ja potrzebowałem dużej paczki internetu przed transmisjami F-1 od zaraz. W t-mobile tylko 10 G. W nju trzeba zaczekać by było więcej. W Premium mobile płacisz aktywację. Więc w bulach rodzi się pomysł Mobile Vikings. Przejście rozpocząłem w poniedziałek. W czwartek już miałem potwierdzenie że karta będzie aktywna w MV w piątek zgodnie z moją dyspozycją( Kurier z kartą i dokumentami był już wcześniej ok. środy.) Informacja zwrotna na SMS i maila co dzieje się z moją sprawą. Ze strony Mobile Vikings informacja i przypomnienie o włożeniu karty SIM. Informacje że przyjdzie SMS konfiguracyjny i by go wczytać. W międzyczasie na helpdesk dzwoniłem 3 razy z jakimś tam drobnymi wątpliwościami (adres wysyłki) odnośnie przyniesienia numeru, akcja była natychmiastowa telefon był odbierany po najwyżej 30 sekundach. Rano ponowne odpalenie telefonu wczytanie smsa konfiguracyjnego pierwszy test prędkości 50 megabitów na sekundę. Pozamiatane. Lte, lte+ w mieście mam cały czas. Teraz piję kawę w centrum handlowym LTE + wszystkie cztery kreski. W sieci Mobile Vikings po prostu wszystko działa tak jak trzeba a roaming wcale nie jest taki zły bo nie jest obcięty jak w Play do półtora megabit na sekundę tylko do trzech. Jeżeli pomogłem polecam mój kod polecający do przeniesienia numeru:kBCSWw.
  Dostaniemy po 19 zł.
  ZaletyKumulacja internetu.
  WadyBrak podstawowej paczki danych w roamingu zagranicznym.
 • ~Zenon T. / 2018-04-30 11:14
  Ocena: 3.00 / 5
  Już 2 razy się naciąłem podczas doładowywania na ich stronie. Jest tak zaprojektowana, że najpierw wyskakuję ich promocje np. No limit za 24 zł za 31 dni a nie standardowe doładowanie. Człowiek odruchowo myśli że jest to doładowanie zwykłe i wciska doładowanie 24 zł na którym nie jest zapisane, że jest to opłata tylko za 31 dni. Jest to celowe wprowadzanie klienta w błąd ponieważ powinno być wyświetlane najpierw doładowanie zwykłe a nie promocyjne. Z tego powodu ich złośliwości nie doładuje ich konta co najmniej przez następne 3 miesiące.
  WadyBardzo nie czytelna i nie praktyczna (również wizualnie) ich strona www.
 • ~Roman / 2018-04-10 09:24
  Ocena: 5.00 / 5
  Serdecznie polecam Mobile Viking. W MobileVikings jestem od pażdziernika 2017. Córke przeniosłem od lutego, żonę również przeniosę od sierpnia ze znienawidzonego mix-a w Plusie.Na tę chwilę nie ma lepszej oferty na rynku. Za 29 zł dostajemy nielimitowane: stacjonarne, komórkowe, smsy, mmsy i 15 GB internetu LTE, który się kumuluje w nieskończoność jeśli systematycznie doładowujemy konto.Warto sprawdzić tego operatora i możliwe, że zostać na dłużej jak ja. Polecam serdecznie. Dodatkowo zamieszczam działający kod polecający, dzięki któremu ty otrzymasz 19 zł i ja za polecenie do wykorzystania na kolejne doładowanie.
  Mój kod:aZUM48T
  Zaletysuper
  WadyNa razie nie dostrzegam
 • ~Marek / 2018-03-23 11:43
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo korzystny stosunek ceny do oferty (najlepszy chyba na rynku na tą chwilę). Bardzo dobry zasięg w mieście. Nieco gorzej w małych miejscowościach (choć i tak o wiele lepiej niż mój poprzedni operator, Orange, który często zasięgu po prostu nie miał). Świetna oferta internetu - przechodzące gigabajty z dużą pulą od samego początku. Fajny smaczek: no limits na MMSy (no dobra, mało kto w dzisiejszych czasach MMSy wysyła, ale miło, że ktoś to daje za darmo w standardowej ofercie, a nie za dopłatą).
  Zaletyzasięg w mieście, stosunek cena/jakość, duży pakiet internetu, internet przechodzi z miesiąca na miesiąc, ma zasięg nawet w "dziurach zasięgowych", gdzie Plus czy Orange nie sięga...
  Wady... ale ten zasięg w "dziurach zasięgowych" jest nadal dość słaby.
 • ~Dominik112 / 2018-03-22 11:27
  Ocena: 4.00 / 5
  Jestem u nich już kilka miesięcy, przeniosłem numer z T-Mobile. Jestem raczej zadowolony, ich najmocniejszą strona według mnie jest to internet, który jest mi niezbędny. Mam tylko problem z prędkością internetu jak jestem w mniejszych miejscowościach. Ale ogólnie na +
  Zaletyniska cena
  dużo internetu
  obsługa klienta
  brak abonamentu
  Wadyzasięg w mniejszych miejscowościach
 • ~s.oliveira / 2018-03-08 09:25
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam. Już ponad rok korzystam z Viking Mobile i mogę powiedzieć że ŻADNEGO razu mi ta sieć nie zawiodła. Przez cały ROK żadnego razu nie dzwoniłem na infolinie, bo nie było potrzeby. Dużo podróżuję i mogę powiedzieć że zasięg jest spoko. Cena netu jest chyba najlepsza na rynku. Jako obcokrajowca też nie miałem problemu żeby załatwić sobie kartę sim przez internet. Minimum formalności. Przeniosłem numer z "najlepszej sieci w Polsce" i nie żałuję.

  Jakby ktoś przenosił numer to info takie 19zł do wykorzystania na następne doładowania DOSTAJE SIĘ za to a jak podasz mój kod polecający to 19zł OBOJE dostajemy. Kod jest WIELOKROTNEGO użytku :)
  KOD: 4Xiq89gAkO5
  ZaletyZasięg, łatwość obsługi, cena, minimum formalności, brak potrzeby dzwonienia na infolinie, auto doładowanie
  Wadyza rok nie zauważyłem.
strona 1 z 2
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Play
Ocena: 1.57, ilość opinii: 292
T-Mobile
Ocena: 1.68, ilość opinii: 255
Orange
Ocena: 1.64, ilość opinii: 160
Plus
Ocena: 1.84, ilość opinii: 157
nju mobile
Ocena: 3.17, ilość opinii: 123
Virgin Mobile
Ocena: 2.56, ilość opinii: 84
Flixbus
Ocena: 2.19, ilość opinii: 492
mBank
Ocena: 2.09, ilość opinii: 482
Link4
Ocena: 1.58, ilość opinii: 286
ITAKA
Ocena: 2.83, ilość opinii: 220
Netflix
Ocena: 2.89, ilość opinii: 127
a2mobile
Ocena: 3.37, ilość opinii: 54