Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Mobile Vikings opinie

Ocena na podstawie 26 opinii

4.39 / 5

 • Niezawodność
  5.00
 • Cena
  5.00
 • Parametry
  5.00
 • Oferta
  4.42
 • Obsługa klienta
  4.44
 • Cena/Jakość
  4.22

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 2
 • ~EWELA / 2019-05-25 10:40
  Ocena: 5.00 / 5
  Przy przejściu do VIKINGS MOBILE odbierz 19 PLN oraz 15GB internetu, wystarczy skorzystać z kodu polecającego: https://mobilevikings.pl/pl/referral/48691068218
  ZaletyZasięg
  Ceny
  Oferta
  WadyBrak
 • ~Jadwiga / 2019-05-21 07:34
  Ocena: 2.67 / 5
  Witam czytelników i ostrzegam : na początku było super internet śmigał, obecnie ciągle brak internetu !!! Są niepoważni !!!
  WadyBlokują internet
 • ~cyr / 2019-05-19 17:06
  Ocena: 5.00 / 5
  W Mobile Vikings jestem od dość niedawna, jednak myślę, że już coś mogę o niej napisać.

  MV to przede wszystkim świetna cena za usługi na naprawdę wysokim poziomie. W cenie 25zł/m-c oferują darmowe rozmowy i SMS oraz 15GB internetu. Niewykorzystany pakiet przechodzi na kolejny miesiąc - aż ciężko to przejeść, mimo że wi-fi mam praktycznie cały czas wyłączone. I tu warto wspomnieć kolejną zaletę MV - internet w mieście jest na tyle szybki, że nawet siedząc w domu transfer mobilnych danych zapewnia komfortowe surfowanie po sieci, czy wideorozmowy w wysokiej jakości. Zwłaszcza że zapasu danych mamy naprawdę dużo.
  Helpdesk - tak skuteczny w rozwiązywaniu problemów i atmosfera tak lajtowa, że aż chciałoby się częściej mieć powody do zadzwonienia do nich (lepiej nie :)). Dla jasności co do wspomnianego problemu - wyszedł on po stronie poprzedniego operatora przy przeniesieniu numeru, ale w helpdesku MV szybko i przyjemnie wyjaśnili o co chodzi i co nalezy zrobić.
  Kolejny plus, potencjalnie największy, to program poleceń sieci znajomym. Jeśli "przekabicimy" 5 osób do MV, będziemy mieć kartę ZA DARMO! Niestety znajomi, którym to proponowałem są jeszcze przez długie miesiące związani umowami z innymi operatorami, dlatego zostawiam tu swój link polecający: https://mobilevikings.pl/referral-app/48511316340/


  Zaletyniska cena subskrybcji
  rozmowy i smsy no limit + 15GB internetu
  program poleceń
  przyjazny, ludzki helpdesk
  Wadyaplikacja mobilna, mimo że przejrzysta i prosta w użyciu, bywa irytująco powolna
 • ~Jerzyk / 2019-05-18 21:50
  Ocena: 2.00 / 5
  Sieć nie ma własnych nadajników, z T-Mobile LTE nie da się korzystać wcale. Teraz dodatkowo utrudnili, bo doładowanie można zrobić tylko przez apke, wszystkie inne metody są tylko zasileniem konta, a ceny za połączenia i internet mają kosmiczne. Ogólnie jak to u vikingów złodziejstwo.
  ZaletyKumulacja internetu ponoć.
  WadyDoładowania tylko przez aplikację.
 • ~Marcin / 2019-04-22 14:37
  Ocena: 4.33 / 5
  Sieć działa dobrze oraz jest tania ale mi brakowało możliwości telefonów w MIx i roamingu. Helpdesk wymiata zawsze odpowiadają wyczerpująco i pomagają i zawsze wszystko jest na luzie jednak jest to mała sieć i Helpdesk nie działa całą dobę.
  ZaletyCena
  Duże pakiety internetu
  Luźny helpdesk
  WadyBrak salonów w miastach innych niż Wrocław
  Brak ofert z telefonem
  Brak darmowego internetu w roamingu
 • ~TomTom / 2019-03-01 06:38
  Ocena: 5.00 / 5
  Wszystko w jak najlepszym porządku. Przed wszystkim dobry zasięg i szybkie LTE.
 • ~Jerzy / 2018-12-11 16:02
  Ocena: 5.00 / 5
  Jest tak jak należy. Są rozmowy, sms,mms,internet przechodzący same plusy
  ZaletyDziala, przynajmniej w Warszawie
  WadyBrak
 • ~Madzialena / 2018-11-29 12:41
  Ocena: 4.33 / 5
  W MobileVikings jestem od marca 2017. Na bieżąco obserwuję oferty innych operatorów - na tę chwilę MV ma najkorzystniejszą ofertę. Za 29 zł dostajemy pakiet NoLimit: komórkowe, stacjonarne, sms/mms oraz 15 GB neta, który się kumuluje przy systematycznym przedłużaniu. Pakiet jest ważny 31 dni. MV mógłby dołożyć korzystniejsze pakiety w roamingu i byłoby miodzio, a i może trochę lepszy zasięg internetu, ale z tym ogólnie krucho w Polsce. Samo przeniesienie numeru to minimum formalność. Warto sprawdzić tego operatora i możliwe, że zostać na dłużej jak ja. Polecam serdecznie. Dodatkowo zamieszczam działający kod polecający, dzięki któremu otrzymasz 19 zł do wykorzystania na kolejne doładowanie.
  Mój kod: ZcDIOtdC
  ZaletyKumulacja Internetu, No limit, dobra cena pakietu - 25 zł
  WadyZasięg mógłby być lepszy, brak pkt stacjonarnych, drogi roaming
 • ~iwanko / 2018-11-28 16:14
  Ocena: 5.00 / 5
  Najlepsza sieć! Jeszcze ani razu się nie zawiodłem, ceny cały czas chyba najniższe na rynku
  Zaletycena, zasię©, komunikacja, helpdesk
  Wadyja nie widze
 • ~natan / 2018-10-25 17:03
  Ocena: 4.67 / 5
  przeniosłem sie po przebrnięciu przez 3 sieci i jestem najbardziej zadowolony. Duży szacun za fajnie działający helpdesk
  Zaletyhelpdesk, cena, cała oferta
  Wadyczasem brakuje zasięgu
 • ~Rafał Wrocław / 2018-10-06 00:03
  Ocena: 5.00 / 5
  Jak dla mnie obecnie najlepsza oferta na rynku.Nie ma żadnej umowy wszystko jasne i klarowne.
  Zaletybrak umowy,tanio,jasne zasady
  WadyRoaming
 • ~Mariusz / 2018-05-07 13:57
  Ocena: 4.00 / 5
  Witam. Zasięg w mieście jest bardzo dobry. Przynajmniej w Radomiu. Lte+ to łapie mi w domu. Takich transferów to mój tel. nie widział. A dopiero co skończyłem abonament w Plusie i na tel. i internet stacjonarny który po roku tak zwolnił że porażka na poziomie 1 Mną. W tel. też bez rewelacji do 10 Mbps.Nadajnik Plusa widzę z okna. Przeniosłem się na kartę do T-Mobile a tam net obcięty do 15 Mbps. Realnie wyciąga połowę tego. Zmieniłem tel. na J7 (wcześniej honor) brak poprawy. Więc karta nju. Szybciej niż T-Mobile tak do12 Mbps. Kończył się miesiąc A ja potrzebowałem dużej paczki internetu przed transmisjami F-1 od zaraz. W t-mobile tylko 10 G. W nju trzeba zaczekać by było więcej. W Premium mobile płacisz aktywację. Więc w bulach rodzi się pomysł Mobile Vikings. Przejście rozpocząłem w poniedziałek. W czwartek już miałem potwierdzenie że karta będzie aktywna w MV w piątek zgodnie z moją dyspozycją( Kurier z kartą i dokumentami był już wcześniej ok. środy.) Informacja zwrotna na SMS i maila co dzieje się z moją sprawą. Ze strony Mobile Vikings informacja i przypomnienie o włożeniu karty SIM. Informacje że przyjdzie SMS konfiguracyjny i by go wczytać. W międzyczasie na helpdesk dzwoniłem 3 razy z jakimś tam drobnymi wątpliwościami (adres wysyłki) odnośnie przyniesienia numeru, akcja była natychmiastowa telefon był odbierany po najwyżej 30 sekundach. Rano ponowne odpalenie telefonu wczytanie smsa konfiguracyjnego pierwszy test prędkości 50 megabitów na sekundę. Pozamiatane. Lte, lte+ w mieście mam cały czas. Teraz piję kawę w centrum handlowym LTE + wszystkie cztery kreski. W sieci Mobile Vikings po prostu wszystko działa tak jak trzeba a roaming wcale nie jest taki zły bo nie jest obcięty jak w Play do półtora megabit na sekundę tylko do trzech. Jeżeli pomogłem polecam mój kod polecający do przeniesienia numeru:kBCSWw.
  Dostaniemy po 19 zł.
  ZaletyKumulacja internetu.
  WadyBrak podstawowej paczki danych w roamingu zagranicznym.
 • ~Zenon T. / 2018-04-30 11:14
  Ocena: 3.00 / 5
  Już 2 razy się naciąłem podczas doładowywania na ich stronie. Jest tak zaprojektowana, że najpierw wyskakuję ich promocje np. No limit za 24 zł za 31 dni a nie standardowe doładowanie. Człowiek odruchowo myśli że jest to doładowanie zwykłe i wciska doładowanie 24 zł na którym nie jest zapisane, że jest to opłata tylko za 31 dni. Jest to celowe wprowadzanie klienta w błąd ponieważ powinno być wyświetlane najpierw doładowanie zwykłe a nie promocyjne. Z tego powodu ich złośliwości nie doładuje ich konta co najmniej przez następne 3 miesiące.
  WadyBardzo nie czytelna i nie praktyczna (również wizualnie) ich strona www.
 • ~Roman / 2018-04-10 09:24
  Ocena: 5.00 / 5
  Serdecznie polecam Mobile Viking. W MobileVikings jestem od pażdziernika 2017. Córke przeniosłem od lutego, żonę również przeniosę od sierpnia ze znienawidzonego mix-a w Plusie.Na tę chwilę nie ma lepszej oferty na rynku. Za 29 zł dostajemy nielimitowane: stacjonarne, komórkowe, smsy, mmsy i 15 GB internetu LTE, który się kumuluje w nieskończoność jeśli systematycznie doładowujemy konto.Warto sprawdzić tego operatora i możliwe, że zostać na dłużej jak ja. Polecam serdecznie. Dodatkowo zamieszczam działający kod polecający, dzięki któremu ty otrzymasz 19 zł i ja za polecenie do wykorzystania na kolejne doładowanie.
  Mój kod:aZUM48T
  Zaletysuper
  WadyNa razie nie dostrzegam
 • ~Marek / 2018-03-23 11:43
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo korzystny stosunek ceny do oferty (najlepszy chyba na rynku na tą chwilę). Bardzo dobry zasięg w mieście. Nieco gorzej w małych miejscowościach (choć i tak o wiele lepiej niż mój poprzedni operator, Orange, który często zasięgu po prostu nie miał). Świetna oferta internetu - przechodzące gigabajty z dużą pulą od samego początku. Fajny smaczek: no limits na MMSy (no dobra, mało kto w dzisiejszych czasach MMSy wysyła, ale miło, że ktoś to daje za darmo w standardowej ofercie, a nie za dopłatą).
  Zaletyzasięg w mieście, stosunek cena/jakość, duży pakiet internetu, internet przechodzi z miesiąca na miesiąc, ma zasięg nawet w "dziurach zasięgowych", gdzie Plus czy Orange nie sięga...
  Wady... ale ten zasięg w "dziurach zasięgowych" jest nadal dość słaby.
 • ~Dominik112 / 2018-03-22 11:27
  Ocena: 4.00 / 5
  Jestem u nich już kilka miesięcy, przeniosłem numer z T-Mobile. Jestem raczej zadowolony, ich najmocniejszą strona według mnie jest to internet, który jest mi niezbędny. Mam tylko problem z prędkością internetu jak jestem w mniejszych miejscowościach. Ale ogólnie na +
  Zaletyniska cena
  dużo internetu
  obsługa klienta
  brak abonamentu
  Wadyzasięg w mniejszych miejscowościach
 • ~s.oliveira / 2018-03-08 09:25
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam. Już ponad rok korzystam z Viking Mobile i mogę powiedzieć że ŻADNEGO razu mi ta sieć nie zawiodła. Przez cały ROK żadnego razu nie dzwoniłem na infolinie, bo nie było potrzeby. Dużo podróżuję i mogę powiedzieć że zasięg jest spoko. Cena netu jest chyba najlepsza na rynku. Jako obcokrajowca też nie miałem problemu żeby załatwić sobie kartę sim przez internet. Minimum formalności. Przeniosłem numer z "najlepszej sieci w Polsce" i nie żałuję.

  Jakby ktoś przenosił numer to info takie 19zł do wykorzystania na następne doładowania DOSTAJE SIĘ za to a jak podasz mój kod polecający to 19zł OBOJE dostajemy. Kod jest WIELOKROTNEGO użytku :)
  KOD: 4Xiq89gAkO5
  ZaletyZasięg, łatwość obsługi, cena, minimum formalności, brak potrzeby dzwonienia na infolinie, auto doładowanie
  Wadyza rok nie zauważyłem.
 • ~charles / 2018-01-16 19:08
  Ocena: 5.00 / 5
  Po roku bycia Wikingiem.
  Kilka uwag: 10 doładowań po 29 zł, dwa darmowe z punktów! Obecnie mam 90GB internetu - efekt kumulacji. Zasięg bardzo dobry, wiadomo czasem się gubi jak u każdego za to internet działa wyraźnie lepiej niż u konkurencji, wiem bo czasem udostępniam do oglądania czegoś na lapku. Autodoładowanie - bajka, nie płaciłem rachunku za telefon odkąd jestem Vikingiem. Messenger i FB nie pobierają neta więc można swobodnie korzystać z wideo rozmów. Dużym plusem jest też kontakt z helpdeskiem, na fb odpisują 20-30 min telefonicznie praktycznie od razu, porównując 10-15 min oczekiwania u innych to niebo a ziemia.
  Wcześniej byłem w orange i nie widzę większej różnicy z zasięgiem, czasem kurczowo trzyma się nadajnika play zamiast przełączyć ale jest to rzadki problem.

  Standardowo dodam: szybkie przeniesienie -kilka dni. Wszystko za 29zł.
  Jeśli pomogłem się zdecydować zostawiam kod polecający dzięki któremu oboje dostaniemy po 19zł! >>s6Uq0pQc14
  ZaletyCena
  Kumulacja internetu
  Autodoładowanie
  Free za mms
  WadyBrak
 • ~Tomek / 2018-01-08 09:01
  Ocena: 5.00 / 5
  Cześć. Jestem w Mobile Vikings od sierpnia 2017 roku. Mogę zdecydowanie polecić tego Operatora. Miałem możliwość posiadania abonamentu u „największych graczy” ale dopiero Mobile Vikings spełnia moje oczekiwania.
  Autodoładowanie z karty co miesiąc za 29 zł daje mi dodatkowe 2 GB internetu do 15 standardowych, czyli łącznie 17 GB co miesiąc które się kumulują z kolejnym miesiącem jak nie wykorzystasz. Ja na chwilę obecną mam już 65,6 GB i nie daję rady tego wykorzystać  . Prawdziwe NO LIMIT, smsy, mmsy, stacjonarne, komórki, bardzo dobry zasięg i prędkość Internetu.
  Szczerze polecam i zapraszam do rodziny Vikingów. Jeżeli chcesz się przenieść dzięki mojej opinii proszę o podanie mojego kodu referencyjnego: ARdjrw .
  Dzięki poleceniu mojej osoby zyskasz 19 punktów = 19 zł do wykorzystania na przyszłe doładowania
  ZaletyBez Umowy
  Jasne warunki bez kretactw
  Kumulujący się co miesiąc internet
  Wadynie widze
 • ~Roman / 2018-01-03 10:21
  Jestem Vikingiem od 2 miesięcy. Zakres super (poza miastem również bez problemów) Bardzo duży pakiet internetowy, a do tego kumulujący się, a do teko cena 29 zł. nic lepszego nie ma. Polecam i podaję mój kod do zasilenia s6Uq0pQc14
  ZaletyCena, zasięg, ilość internetu
  WadyTo to, że dopiero teraz się przeniosłem, ale nadrabiam i przenoszę już 2 numer.
strona 1 z 2
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Play
Ocena: 1.60, ilość opinii: 250
T-Mobile
Ocena: 1.66, ilość opinii: 238
Plus
Ocena: 1.91, ilość opinii: 129
nju mobile
Ocena: 3.23, ilość opinii: 115
Orange
Ocena: 1.72, ilość opinii: 105
Virgin Mobile
Ocena: 2.52, ilość opinii: 75
mBank
Ocena: 2.11, ilość opinii: 451
Flixbus
Ocena: 2.14, ilość opinii: 379
Link4
Ocena: 1.62, ilość opinii: 262
ITAKA
Ocena: 2.92, ilość opinii: 183
Netflix
Ocena: 2.92, ilość opinii: 113
a2mobile
Ocena: 3.53, ilość opinii: 46