Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

T-Mobile Wrocław opinie

 • ~G-K / 2020-11-08 19:40:22
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  zjechał na psy T-Mobile
  - piszać coś u prawdziwego, zywego konsultanta - uważajcie, oszukuja, a to okienka nie zamknal i numer premium sprzedal przypadkiem, a to usługi ma wszystkie inne niz te ktore widze w ofercie - wszystko jest trudne i nie da sie
  - pozniej przy zglaszaniu reklamacji wychodzi szydlo z wora takei ze reklamacje nie sa rejestrowane tylko np zgloszenie techniczne, na wiele przypadkow "prosze przyslac mi kopie zglaszanej reklamacji" taka kopie dostaje bardzo rzedko (1 raz na 3 średnio)
  - to jak dzialja ich uslugi - internet LTE szczegolnie - oddizelny temat: nie dzialaja w uproszczeniu (Pan bardzo duzo danych przeslal i moze nie dzialac - jak ciagnac za jezyk to duzo dnaych to ~1GB/godzine srednio i to nie sa netflixy ani inne streamingi wbre sugestiom

  Mocno sie zastanow zanim kupisz usluge od nich a jak juz trzeba kupic to najprostsza i najtansza - zeby sie pozniej bardzo nei denerwowac
  Zaletybrak
  Wadychyba wszystko, najbardziej bola klamiacy konsultanci
  Miejscowośćwrocław
 • ~JanKil / 2017-12-06 19:09:43
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Prawie codziennie po godzinie dziewiętnastej internet zwalnia do niewiarygodnego poziomu. Filmy przykładowo na YouTube-ie należy oglądać w jakość nie lepszej niż 140p! aby co chwilę nie musieć go zatrzymywać i czekać aż się załaduje. Oczywiście ta "szybkość" działania dotyczy również ładowania stron, jak ta. Na jej załadowanie czekałem około jednej do dwóch minut. Dodam, że posiadam nowy sprzęt zarówno telefon jak i komputer na, których nie oszczędzałem żeby nie dochodziło do takich właśnie sytuacji, ale jednak.
  Dziękuje T-mobile.
  Miejscowośćwrocław
 • ~Pablo / 2020-04-13 15:24:20
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Internet domowy LTE w t-mobile to totalne dno. Sieć nie zdała egzaminu z gotowości na zwiększone użycie danych w czasie pandemii. Download 1 Mbps na LTE z agregacją pasm to wstyd i wiocha.
  ZaletyCena
  WadyPodatny na przeciążenia
  Wolny
  Wysoki ping
  Działa gorzej niż Plus w tej samej lokalizacji
  Miejscowośćwrocław
 • ~LicencjatZUWr / 2020-06-29 18:08:19
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 3.75 / 5
  Internet na kartę jest bez limitu i jest w miarę szybki i tani, w przeciwieństwie np. do Play, który oferuje Internet z limitem gigabajtów.
  Zaletytanio (49 zł/miesięcznie)
  szybko chodzi
  łatwo przenieść urządzenie
  brak konieczności montowania kabli
  możliwość samodzielnej i szybkiej konfiguracji
  Miejscowośćwrocław
 • ~zujekamienie / 2018-04-10 22:16:10
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet domowy t-mobile prędkość pobierania 0,20 to jakiś żart ....Najlepiej chodzi z rana jak jeszcze wszyscy śpią i w nocy jak już pójdą spać....SZCZERZE ODRADZAM JAK DLA MNIE ,DNO..
  Miejscowośćwrocław
 • ~asdfgh / 2018-03-29 00:12:24
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy internet jaki miałem w życiu. Awarie na porządku dziennym.
  Miejscowośćwrocław