Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

T-Mobile Skierniewice opinie

 • ~Jan / 2017-10-17 19:23:55
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 4.00 / 5
  To moje drugie podejście do internetu w T-M. Pierwsza umowa "na próbę przez 3 miesiące" podpisana w kwietniu, rozwiązana w czerwcu. Działało bez zastrzeżeń, prędkość wahała się od 20 do 70 (!) Bbs. Ale miałem umowę na Neostradę, którą mogłem rozwiązać dopiero w październiku. Zarówno podpisanie umowy (telefonicznie) jak i rozwiązanie przebiegło bez zakłóceń. Odesłałem kartę SIM do skierniewic (opcja bez routera) i otrzymałem potwierdzenie rozwiązania umowy. Ulżyło mi, bo głosy były rożne.

  !4 października podpisałem umowę na internet domowy bez limitu 20 Mbs za 45 zł, router Huawei B525S (za 1 zł). Router skonfigurowałem bez problemu. Odległość od nadajnika około 500 m. (Warszawa). Siła sygnału - stabilne 3 "kreski". Co ciekawe, w routerze Huawei E5577C, siła siła sygnału pokazywana jest jako maksymalna...
  Kalkulacja cenowa: Neostrada 10 Mbs - 40 zł/m (w zaokrągleniu, bo jest 39,99). Telefon stacjonarny - 40 zł/m. Razem 80 zł/m. Z telefonu stacjonarnego praktycznie nie korzystałem w ogóle, poza Internetem. Z telefonu stacjonarnego rezygnuję. Czyli jest taniej o 35 zł/m, przy szybszym transferze.
  Pierwsza wpadka - karta SIM nie dała się aktywować. Trochę moja wina, bo nie skorzystałem z możliwości sprawdzenia karty w salonie. Obsługa klienta przyjęła zgłoszenie, odesłała nr zgłoszenia, i ... nic. W poniedziałek ( 16-go) zadzwoniłem - "nic nie pomożemy, proszę czekać..." Ponieważ mam niedaleko do salonu TM, zabrałem SIM i pogalopowałem. Bez słowa wymieniono mi kartę na nową.
  Nowa karta uruchomiła się natychmiast, bez dodatkowych manipulacji. Sprawdzam szybkość 3 razy dziennie. Ping równo 30. Szybkość 18 - 20 Mbs. W tej chwili, godz. 19.24 - jest 19, przy pingu 31.
  Teraz odpukuję w niemalowane.
  Aha. Po aktywowaniu nowej karty dostałem SMS, że "problem został rozwiązany"...
  ZaletyCena.
  Nielimitowany internet przy stałej prędkości.
  WadyZbyt krótki czas obserwacji
  Umowa podpisana w salonie T-M. Początek użytkowania. 3 dni.