Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

T-Mobile Poznań opinie

 • ~JK / 2020-07-30 22:12:42
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie mogę powiedzieć jednego dobrego słowa o tym usługodawcy. Internet działa - najlepiej w godzinach 2 w nocy 9 rano - ale co mi po tym jak w nocy człowiek śpi a rano idzie do pracy. W ciągu dnia, a zwłaszcza popołudniami i wieczorami to istny dramat, nawet poczty sprawdzić często nie mogę, a strony wczytywały mi się szybciej na modemie 56k niż na "LTE od t-mobile". O oglądaniu czegokolwiek wieczorem ze serwisów steamingowych można zapomnieć.

  Problem został zgłoszony do t-mobile, na co zostałem poinformowany że ich nadajnik/rozdzielnia nie wyrabia z ilością użytkowników, na pytanie co można z tym zrobić usłyszałem że nic.

  Modem jaki dostałem zaczął szwankować, zaniosłem do punktu naiwnie myśląc że dostane zamiennik na czas naprawy gwarancyjnej choćby - gdzie tam, odpowiedź: oni wysłać mogą, ale sam sobie muszę modem załatwić zastępczy.

  Trzymajcie się ludzie z daleka od tej różowej bandy oszustów i naciągaczy.
  ZaletyTeoretycznie brak limitów, które same w sobie w 2020 roku są śmieszne, teoretycznie tu ich nie ma, ale internet jak już działa to czasem zwalnia po przekroczeniu pewnego pułapu ilości danych.
  WadyZasadniczo wszystko - od obsługi po jakość połączenia
  Miejscowośćpoznań
 • ~Wkurzona / 2021-08-31 20:35:25
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  Nie zamienię dobrego na lepsze.Bo, dobre jest lepsze od nieznanego lepszego.
  ZaletyNiezawodność
  WadyPóki co, nie znam
  Miejscowośćpoznań