Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

T-Mobile Nysa opinie

 • ~Anonim / 2017-12-03 10:43:31
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 4.25 / 5
  Powiem tak - ci którzy tutaj wylewają swoje żale to chyba miastowe trolle, które mają dostęp do światłowodów, a pobrali internet domowy t-mobile i teraz są zdziwieni że potrafi zwolnić. A no potrafi, ale śmiem twierdzić, że w miejscowościach gdzie do takich technologii nie ma dostępu (tak, miastowi, to jakieś 70% Polski) to najlepszy z możliwych wyborów. Ja mam około 11 km do BTS po linii prostej, po drodze mnóstwo drzew i budynków, zasięg bez anten wahał się w granicach 12-14 Mbps download i 5-6 Mbps upload. Postanowiłem zainwestować więc w anteny zewnętrzne 2xATK-10 od Dipol i aktualnie w momencie dużego obłożenia sieci mam 32-38 Mbps download i 18-21 Mbps upload. Zarzucam wynik speedtest z dzisiaj, a jak wiadomo - w niedzielę BTSy są masowo oblężane:
  http://www.speedtest.pl/wynik/163617876
  Ogólnie nie mam co narzekać, wszystko chodzi szybko i sprawnie, prędkość pobierania przy mniejszym obłożeniu dochodzi nawet do 5,5-6 Mbps:
  https://zapodaj.net/4ee72df79e6f5.png.html
  Ale nie powiem - zdarzają się awarie, jednakże jak już zadzwonię do obsługi klienta to zawsze dostaję konkretną odpowiedź co padło, więc jestem w stanie wybaczyć potknięcia - nie ma dostawców idealnych (no, może poza światłowodami). Jeśli ktoś jeszcze mieszka na wsi i zastanawia się nad internetem domowym T-Mobile, to już nie musi, na terenach pozamiejskich lepszej opcji nie znajdziecie. Nie sugerujcie się opinią tych krytykujących, ja tego internetu używam już czwarty miesiąc, miesięcznie wykorzystuję około 800-900 GB danych i nie dostałem żadnego lejka, więc można brać bez obaw. Jak dla mnie - ogromny plus dla t-mobile za wkroczenie z taką ofertą, bo przykładowo mój poprzedni dostawca kasował 99 zł miesięcznie za opcję 16 Mb/s z której rzadko kiedy miałem choćby 1 Mb/s. Jednym słowem - polecam!
  ZaletyPrędkość, obsługa klienta, stosunek ceny do prędkości, brak limitów
  WadyAwarie niestety się zdarzają, prędkość zależna od obłożenia BTS
  MiejscowośćOkolice nysy