Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Neostrada Wrocław opinie

 • ~mateo / 2018-03-13 20:42:42
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 1.00 / 5
  NIE POLECAM NIKOMU TEGO SYFIASTEJ NEOSTRADY.

  Narzekałem na Netię, ale w porównaniu do tego badziewia z Orange, zacząłem tęsknić za poprzednim dostawcą. Poprzednio maiłem internet w wspomnianej Netii do 50 Mb/s, lecz techniczne możliwości dawały mi max 10 Mb/s. Internet kosztował mnie jakieś 35 zł miesięcznie. Nie byłem do końca zachwycony, bo bywały gorsze dni w prędkościach, ale w porównaniu do Orange, śmigał znacznie lepiej. Teraz mam opcję z Orange do 20 Mb/s, gdzie techniczne możliwości dają mi max 10 Mb/s i to jest ŻENADA, za którą miesięcznie wychodzi płacić ponad 90 zł! Na szczęście, obawy skłoniły mnie do wzięcia umowy na 12 miesięcy, więc jeszcze 9 Orange ląduje "w koszu". Wcześniej podczas jakiekolwiek pobierania, mogłem płynnie korzystać z przeglądarki, kanałów typu yt jednocześnie, oraz podłączyć się poprzez Wi-Fi z innymi urządzeniami. Na TV Youtube, IPLA tip. chodziły płynnie, a tu? JEDNA WIELKA ZAWIECHA. Nie ma szans obejrzeć nic z wspomnianych aplikacji, bo się wszystko tnie, albo pobieranie, albo przeglądanie stron, pomijając że prędkości pobierania są minimum 2 razy gorsze. Dodatkowo modem Funbox2 notorycznie się zawiesza i trzeba go resetować. W ciągu niecałych 3 miesięcy korzystania, sytuacja powtarzała się 3-krotnie. Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM!
  ZaletyBRAK
  Wady-BARDZO NISKIE TRANSFERY
  -JEDNOCZESNE POBIERANIE, PRZEGLĄDANIE STRON/OGLĄDANIE FILMÓW - NIE DO ZNIESIENIA
  -KOSMICZNA CENA W STOSUNKU DO JAKOŚCI
  -BEZNADZIEJNY MODEM, KTÓRY SIĘ ZAWIESZA
  -CAŁKOWITY BRAK MOŻLIWOŚCI OGLĄDANIA YT, IPLA I INNYCH APLIKACJI NA TV - WSZYSTKO SIĘ ZACINA

  Miejscowośćwrocław
 • ~P11 / 2019-09-04 16:17:49
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 3.25 / 5
  Mam bardzo atrakcyjną cenowo ofertę. Kiedyś trafiłem na fajną promocję. Internet stacjonarny poprawił się w ostatnich kilku latach. Jest szybszy i nie zrywa co chwilę połączenia. Prawdopodobnie dlatego że wiele ludzi przeszło na światłowody i linie telefoniczne są mniej obciążone. Internet mobilny nie zawsze ma dobry zasięg ale nie mam zbyt dobrego modemu. Kupiłem go ponad 10 lat temu, zapłaciłem dużo pieniędzy a nie jest chyba nawet LTE. Dzisiaj za 1/3 ceny można kupić 10 razy lepszy.
  Z TV nie korzystam. Modem z routerem wifi Livebox ma dobry zasięg i nie zrywa połączeń.
  Kiedyś byłem w Netii , miałem markowy router Cisco za kupę kasy a tramwaj przejechał, ktoś trzasnął drzwiami i połączenie zrywało.
  Miejscowośćwrocław
 • ~Małgorzata / 2020-05-07 22:44:31
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 1.00 / 5
  Od 5 dni właściwie nie mam połączenia z Internetem, telefon do infolinii nie odpowiada. Szlak mnie trafia, bo prowadzę zajęcia online i pozbawiają mnie narzędzia pracy.

  0.84 Mb/s
  ZaletyZaletyHahaha
  Download:
  0.00 Mb/s
  Upload:
  0.84 Mb/s
  WadyZaletyHahaha
  Download:
  0.00 Mb/s
  Upload:
  0.84 Mb/s
  Miejscowośćwrocław