Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA

Ocena na podstawie 1122 opinii

1.69 / 5

 • Niezawodność
  1.53
 • Obsługa klienta
  1.46
 • Cena
  2.01
 • Parametry
  1.79

Dodaj własną opinię »

Opinie

Sortuj wg: daty | oceny | przydatności opinii
strona 1 z 113
 • / 2017-09-19 17:42
  Ocena: 2.50 / 5
  W kwietniu znalazłam na ich stronię ofertę tv i internet za 49,90 z której skorzystałam. Na umowie doczytałam, że dodali dodatkowo bezpieczny internet, którego nie zamawiałam i o czym mnie facet, u którego zamawiałam pakiet nie poinformował. Okazało się, że po 2 miesiącach ta usługa jest dodatkowo płatna 6,90zł. Wysłałam rezygnację, która została w lipcu przyjęta a także otrzymałam list, w którym napisali, że kara zostaje anulowana bo racja jest po mojej stronie. Teraz mamy wrzesień a w rachunku nadal doliczone 6,90. Dodzwonić się do nich graniczy z cudem a po napisaniu kolejnej reklamacji otrzymałam odpowiedz, że z powodu błędu systemu opłata została znowu naliczona i że zapłacę karę za zerwanie warunków umowy 182 zł. Ich błąd a ja mam nadal płacić, poza tym wciskają klientom usługi, których się nie zamawia a potem karami starszą. Nie polecam
  Zaletynie ma
  Wadyolewają klientów, naciągacze
  Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
 • / 2017-09-19 16:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam. 6 dni prosiłam aby mi sprawdzili dlaczego nie ma internetu, w końcu posłali technika do mnie, który stwierdził, ze mam zepsuty router (śmiech na sali), po podłączeniu kabla z internetu bezpośrednio do laptopa o dziwo dalej internetu nie było. Dopiero po kolejnej hm 2 interwencji osobistej i 5 telefonicznej, dziś - po 6 dniach (brawo!!!) został internet uruchomiony. Do teraz nie wiadomo jaka była przyczyna awarii. Jeśli macie wybór, wybierzcie coś innego, bo na ta firmę szkoda pieniędzy i nerwów.
  Zaletybrak
  Wadywiele wad
  4 lata
  Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
 • / 2017-09-18 14:07
  Ocena: 1.50 / 5
  Tragedia do kwadratu!! Interner widmo!! Raz jest raz go niema!!! Firma zamiast zainwestowac w sprzęt dolacza kolejnych frajerów abonentow do sieci ..i jakoś to bedzie....
  ZaletyBuaaahaaaaaa!!! Zalet brak
  WadyInternet jak stosunek przerywany-jest..niema..jest niema...
  Glogow
  Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
 • / 2017-09-18 11:04
  Ocena: 1.75 / 5
  W firmie ciągle bałagan, brak rzetelnych informacji, obsługa chyba zgaduje dlaczego się dzieją różne problemy, ciągle inne wartości fv. Internet się ciągle rozłącza i bardzo wolno działa. Jestem niezadowolona w każdym aspekcie z tej firmy. Nie polecam!
  Zaletybrak
  Wadywszystko
  Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
 • / 2017-09-17 10:28
  najgorsza firma !!! oszuści i naciągacze ...co innego się umawiasz a w ofercie inna cena ... a płacić trzeba bo dostawca i ikaso to osobna firma
  przez pół roku musiałem płacić więcej póki wyjasnili ze mam rację
  a po poniesieniu pakietu ( dobrałem sobie kanały tv) umowa liczy się od nowa ...takie cwaniaki
  NIGDY WIECEJ
  Wadyprzepustowość zawsze mniejsza niż w umowie , zwiększą jak się upomnisz
  Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
 • / 2017-09-16 21:26
  Widzę,że jest mnóstwo negatywnych opinii na temat usług Vectry, zwłaszcza odnośnie internetu. Ja osobiście zmieniłem operatora z UPC na VECTRA z uwagi na cenę i tylko dlatego. Nie ma porównania co do jakości usług UPC, nawet w "głupim" pilocie czy numeracji kanałów na usługach i internecie kończąc. Stosunek jakości do ceny niestety. Internet, pakiet 100mbs, daje około 40-50mbs przy testach(powtarzanych również w różne pory dnia i dni tygodnia). Nie powala niestety ale fakt nie tnie ani też nie ucina połączeń. Co do TV, problemy z nagrywaniem i VOD, które nie działają od momentu aktywacji abonenta( próbuje się dodzwonić na infolinie). Z tego co się zoorientowałem na forum, wina leżeć może po stronie samego podłączenia- częstotliwość bądź "trójnik" wykorzystany do podłączenia internetu i dekodera. Problemem jest też "karta" abonenta która jest w dekoderze- wyskakuje błąd karty. Router podłączony "kablem" zamiast wbudowany w dekoder chociażby też jest trochę niewypałem. Niestety jeżeli chodzi o tego typu usługi, czasami warto zastanowić się czy nie wydać więcej pieniędzy na tego typu usługi choć niektóre firmy mocno te ceny zawyżają- UPC właśnie.
  Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
 • / 2017-09-15 19:55
  Ocena: 1.00 / 5
  VECTRA to firma która daje internet po kablu i WIFI ale nie dają gwarancji na wifi. Mam net 150mb a łącze faluje od 10mb do 130mb stabilność zerowa.WIFI z modemu ma zasięg 5 metrów. ODRADZAM!!!!
  Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
 • / 2017-09-13 09:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Chyba najgorszy dostawca internetu jaki może być... Co najmniej raz w miesiącu problem z internetem, na infolinii trzeba wisieć 20-30 minut zanim ktoś łaskawie odbierze. A jak już odbierze to stwierdzi, że nie umie pomóc. Żałuję, że UPC nie ma usług w moim regionie, wolałbym płacić 2x tyle i mieć pewne łącze.

  Tydzień temu dzwoniłem z problemem (nie działał internet), po 20 minutach ktoś odebrał. Pań stwierdził, że to uszkodzony modem i umówił się ze mną na czwartek(!). Świetnie, do pracy potrzebuję internetu i muszę czekać 2 dni na naprawę. No nic.
  Przyszedł czwartek, nikt nie przyszedł, nikt nie dzwonił. Na maile nie odpowiadają, na infolinii twierdzą, że została sprawa przekazana. Mamy dzisiaj już wtorek, mija tydzień odkąd nie mam internetu, a Vectra ma wszystko w dupie.
  Wadyniestabilne i zwalniające łącze, częste problemy, beznadziejna obsługa klienta.
  Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
 • / 2017-09-12 21:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia, masakra. Jakość usług beznadziejna a stosunek do klienta jeszcze gorszy. Mimo przeprowadzki, gdzie vectra już nie ma swoich usług nadal muszę płacić rachunki nie mogąc jednocześnie korzystać z ich oferty. Nie ma żadnych szans na porozumienie z przedstawicielami firmy. Żałuje, że podpisałam z nimi umowę i ostrzegam wszystkich co zamierzają to zrobić.
  Zaletyżadne
  Wadyklient dla tej firmy nie ma żadnego znaczenia, bylebyś podpisał umowę a później to jesteś frajer
  Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
 • / 2017-09-12 19:50
  Ocena: 2.00 / 5
  Proszę abonentów Vectry o zwracanie uwagi na aneksy do umów. Każdy aneks do umowy czyli np. Zwiększenie liczby programów traktowana jest przez tego operatora jako "nowa umowa", a tym samym kolejna lojalka! Nie dawajcie się namawiać na żadne zmiany i aneksy, bo nie uprzedzają o tym, a naciągają ludzi. Miałam do nich wrócić, ale nigdy tego nie zrobię. Zawiodłam się bardzo. Jeszcze raz przestrzegam przed naciągaczami.
  Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
strona 1 z 113

Pytania i odpowiedzi

Dodaj pytanie » Zobacz wszystkie pytania »

Zobacz również

Netia Szybki Internet
Ocena: 2.23, ilość opinii: 1922
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.59, ilość opinii: 1478
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.75, ilość opinii: 1458
VECTRA
Ocena: 1.69, ilość opinii: 1122
Play Online
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1066
UPC Internet
Ocena: 2.10, ilość opinii: 900
mBank
Ocena: 2.20, ilość opinii: 315
Deutsche Bank
Ocena: 1.99, ilość opinii: 171
Link4
Ocena: 1.75, ilość opinii: 121
nju mobile
Ocena: 3.93, ilość opinii: 46
Netflix
Ocena: 3.81, ilość opinii: 26
Virgin Mobile
Ocena: 3.56, ilość opinii: 7