Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PEKAO SA opinie

Ocena na podstawie 450 opinii

1.59 / 5

 • Prostota obsługi
  1.53
 • Oferta
  1.64
 • Obsługa klienta
  1.60

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 23
 • ~zawiedz klient / 2021-01-18 12:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Popieram repolonizację gospodarki, ale z sensem i korzyścią nie tylko dla instytucji, ale również klientów. Za ciężką kasę podatników odkupiono B.PKOSA, aby czerpać profity kosztem klientów i dorabiać się na depozytach społeczeństwa. Państwowe banki wprowadzają szczątkowe oprocentowani wkładów i krociowe oprocentowanie kredytów. Podczas tak krytykowanego włoskiego właściciela dywidendy kształtowały się 1,- do 1,80 zł za akcję. Teraz, jako bank polski nie wypłaca dywidend od pretekstem pandemii,a nawet mówi się o ujemnym oprocentowaniu depozytów.Pandemia swoją drogą, ale nie kosztem jedynie maluczkich. Jakoś "elytom" nic się nie dzieje.
  A tak historycznie: od 1929 r.rozwijał się bank w czasie Sanacji, nie zniszczyła go II WS, komuna nie zdołała, sprzedali go Balcerowicze z kolesiami, nie zniszczył obcy kapitał a teraz Spółki Skarbu Państwa doprowadzają do dziadostwa likwidując placówki, bankomaty, zwalniając ludzi, sprzedając budynki, gnojąc procedury i skubiąc klientów na potęgę. W ponad 100 tyś.mieście pozostały 4 bankomaty 3 w ścisłym centrum i 1 niewiele dalej. Chcesz własna kasę - idź do banku w centrum, stój w kolejkach, często na zewnątrz - oczywiście pieszo, bo nie zaparkujesz - średniowiecze. Tak więc, po co kupować, żeby zniszczyć ? a jeszcze szemrany Idea Bank kolejny zakup !
 • ~ Bigdan / 2021-01-16 11:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy bank jaki istnieje!!! Albo refinansuje hipotekę w innym banku albo spłacę ja w całości i rezygnuje z usług tej pseudo instytucji. Nie polecam nikomu, szkoda nerwów i zdrowia. Dodam, ze wypłata z bankomatu niemożliwa gdyż ich bankomaty ciagle nie maja gotówki, średniowiecze
  ZaletyNie ma ani jednej
  WadyTen bank to jedna wielka wada do likwidacji
 • ~wiola / 2021-01-15 13:32
  Ocena: 1.00 / 5
  złodzieje!
  wpłacałam pieniądze na konto przez bankomat, który je pobrał ale nie wpłacił na konto.
  zgłosiłam reklamację i po 15 dniach dostałam odpowiedź, że potrzebują 35 dni roboczych!!!!!!!!!! na "dodatkowe ustalenia" - nie ma żadnego kontaktu do działu reklamacji a w regulaminie doczytałam, że potem maja 30 dni na zwrot ukradzionych środków!

  to jest jawne złodziejstwo - jeśli bankomat by mi wypłacił 1000zł więcej i bym te pieniądze zatrzymała na 2 miesiące to wylądowałabym w kryminale - niestety bank może kraść i nie ponosić konsekwencji :(

  najgorszy bank ze wszystkich!!
  Zaletybrak
  Wadybrak konsekwencji w działaniach
  procedury niekorzystne dla klientów
  słaba obsługa online i reklamacji
  przeciąganie terminów gdy to wygodne dla banku
 • ~jarosz / 2021-01-14 20:08
  Ocena: 1.00 / 5
  W życiu nie spotkałam się z takim brakiem kompetecji, jakim wykazują się pracownicy tego banku. To kpina i poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem kredytu hipotecznego do innego banku.
  Zaletybrak
  Wadysame
 • ~Zuza / 2021-01-12 20:46
  Ocena: 1.00 / 5
  Nic nie działa jak powinno. Przejęcie Idea Banku to duży błąd i porażka na całej linii. Pekao to najgorszy bank z jakim miałam do czynienia. Brak pomocy, podstawowe usługi nie działają, butni pracownicy placówek.
  ZaletyNie ma
  WadyNic nie działa jak powinno. Przejęcie Idea Banku to duży błąd i porażka na całej linii
  Pekao to najgorszy bank z jakim miałam do czynienia. Brak pomocy, podstawowe usługi nie działają, butni pracownicy placówek.
 • ~I. / 2021-01-12 00:20
  Ocena: 1.33 / 5
  Jestem byłym pracownikiem Pekao SA. Teraz jestem ekspertem kredytowym i pomimo doskonałej znajomości procedur nie składam tam wniosków, ponieważ oferta jest fatalna. Moi koledzy nie mogli do tej pory znaleźć doradcy KH- mega niekompetencja. Zostało niewielu ekspertów od hipoteki, którzy znają się na pracy.
  ZaletyTylko to, że znam jeszcze kilka osób, które znają się tam.nanpracy
 • ~Uuuu / 2021-01-11 12:07
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia , założyłam dzieciom konto mój skarb, zostałam poinformowana że w każdej chwili mogę wybrać swoje pieniądze to kłamstwo dziś chcę wybrać nie mogę bo jest limit miesięczny, chce zlikwidować nie mogę bo są pieniądze na koncie , których nie mogę wybrać bo jest limit paranoja , nie polecam . Ogólnie nie mam dostępu do własnych pieniędzy , złodzieje i tyle
  ZaletyZadne
  Wady Wszystko
 • ~nokaut80 / 2021-01-09 17:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Ze względu na w miarę szybką decyzję kredytowa przeniosłem swoje konto osobiste do pekao. To był ogromny błąd - wolałbym więcej zapłacić za kredyt niż bujać się z tysiącem problemów. 1. Założenie konta przez internet - zdjęcie dowodu zczytało błędne dane o adresie, nazwisku etc. co nie pozwoliło mi podpisać umowy online i całą masę problemów których rozwiązanie w tej instytucji trwało ponad miesiąc. Niekompetencja, ciężki dostęp do infolinii ponad 30 min czekania, mega biurokracja.2. Podpisanie umowy kredytowej - to mój 3 kredyt hipoteczny, i w życiu nie musiałem podpisać tylu dokumentów. Wszystko musi miec "papier" nie elektronicznie. Specjalne wymagania dla notariusza (notariusz się śmiał... "pekao" :D:D:D... znamy... jedyny taki bank z takimi durnymi wymaganiami.) Aplikacja mobilna - na moim telefonie - peopay nie działa... Huawei... Nie wiem dlaczego, ale ani płatności telefonem, ani blik, ani skanowanie kodu QR... nic... Pomoc techniczna poniżej krytyki. Generlanie - jestem patriotom, ale moja cierpliwość ma swoje granice. Nie polecam.
  Zaletydoradca kredytowy, możliwość wzięcia kredytu prawie w całości online
  WadyCiężki dostęp do obsługi technicznej(długie czekanie czasem ponad 30 min), niekompetencja serwisu, Peopay nie działa na moim telefonie, (Blik, płatności zbliżeniowe telefonem, QR i jeszcze kilka innych funkcji), Gigantyczna ilość papierowych dokumentów do podpisania zamiast dokumentów elektronicznych (już widzę jak lasy amazonki padają), specjalne procedury i zabezpieczenia nie występujące w żadnym innym banku (specjalne wymagania co do umowy notarialnej, wyjątkowe niesprawiedliwe oprocentowanie uzależnione od szybkości działania sądów hipotecznych i poczty polskiej(
 • ~Ja / 2021-01-05 08:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Pracuje w tej instytucji i te 1.6 to i tak wysoka ocena. Sam na dzien dobry zostalem oklamany przy zakladaniu konta przez niekompetentna i niemila pracownice 60+ rodem z prl... Procedury wewnetrzne firmy pisopeerel... DNO
  Nie dziwcie sie, ze dostajecie mylne info lub brak skoro firma nie ma szkolen ani jednolitych nowoczesnych procedur.
  Przy wyzszych depozytach bardzo dobrze bym to przemyslal !
  ZaletyBrak
  WadyDostepnosc do uslug w efekcie slaba dostepnosc do pieniedzy
  Niekompetencja pracownikow
 • ~EB. / 2020-12-30 15:46
  Ocena: 1.67 / 5
  Tragedia. Oddział przy ul. Wielickiej w Krakowie to nieporozumienie. Aby coś załatwić trzeba brać urlop z pracy, bo czas oczekiwania to długie godziny. Panie łaskę robią. Niekompetencja,podają różne wersje prostej operacji. Opłaty za wszystko, średniowiecze! Kody SMS płatne przy operacjach. Rezygnuję!!
  ZaletyCałkowity BRAK
  WadyPełna gama
 • ~Kasia / 2020-12-30 11:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem wieloletnim klientem tego banku, i traktują mnie jak przestępce. Skradziono mi z konta oszczędności, do tego hakerzy wzięli na moje konto kredyt i odrazu wyprowadzili. Ja w chwili zgłoszenia zostałam potraktowana jakbym to ja ukradla te pieniądze, do tego jeszcze naliczyli mi opłatę za przelew zagraniczny w kwocie ponad 800zł. Pani dyrektor regionalny nie dość że nie wyjaśniła nic to do tego nazwała sprawę „rzekomi hakerzy” jakbym to ja była winna i autoryzowała przelewy. Dramat, jestem zawiedziona zwłaszcza że kradzież nie dotyczyła tylko mojego konta ale i firmowego. Bank pariba po tygodniu oddał wszystkie skradzione pieniądze, a w pekao wysłali pocztą odmowę przyjęcia reklamacji!!!!
  ZaletyBrak- uciekajcie z tego banku puki macie kase
  WadyBrak jakiejkolwiek chęci wyjaśnienia sytuacji, ja dyrektor generalny wmawia mi że system informatyczny zadziałał jak należy!!! Nie mają problemu
 • ~AS / 2020-12-25 05:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Potwierdzam. Kradzież pieniędzy z konta tego banku dwukrotnie.Bank nie stosuje zabezpieczeń 3D security pomimo dyrektywy wprowadzonej 19 września 2019. Wystarczy,że złodziej wykradnie dane z karty, wpisze dane znajdujące się na karcie i bez żadnego PIN-u , logowania, potwierdzenia wyprowadzą Ci pieniądze z konta a pracownicy banku uważają to za normę! Zero pomocy!!!Skandal-unikać tego banku, likwidować konta!
  Zaletybrak, jak najszybciej likwiduje konto
  Wadybrak bezpieczeństwa, brak pomocy z banku
 • ~Mateusz / 2020-12-21 08:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem wieloletnim klientem banku, a traktują mnie bardzo krzywdząco. Nie przyjęli jedynej reklamacji jaką złożyłem w dodatku do transakcji zrobionej przez przestępców z zagranicy - wykradli dane karty kredytowej.
  ZaletyBrak
  WadyJestem wieloletnim klientem banku, a traktują mnie bardzo krzywdząco. Nie przyjęli jedynej reklamacji jak złożyłem w dodatku do transakcji zrobionej przez przestępców z zagranicy - wykradli dane karty kredytowej.
 • ~Alicja / 2020-12-16 10:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Negatywnie oceniam nowe Pekao 24 .Stara szata pekao 24 była bardzo przejrzysta czytelna ,wszystkie operacje robiło się sprawnie i szybko .Nie rozumiem jak można było zepsuć coś co było dobre , przyjazne dla klienta. Nagły brak możliwości robienia e-lokat i zmuszanie do lokat standardowych to porażka. Nie oceniam obsługi Oddziału bo korzystam z pekao 24które w nowej szacie oceniam negatywnie. Beznadziejna szata. Nie dziwię się że wielu moich znajomych mających konto w Banku Pekao SA zamierza zmienić bank.
  Zaletybrak
  WadyBeznadziejna nowa szata Pekao 24
 • ~Jakub / 2020-12-09 18:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Ten bank to kpina. Brak kompetencji:(
  Żeby nie fakt ,że mam u nich kredyt mieszkaniowy to już dawno bym zrezygnował z tego banku. A i tak najlepsza z tego wszystkiego jest placówką w Rumi na Dąbrowskiego, tam to już całkiem brak słów.
  ZaletyBrak
  WadySame
 • ~ d t / 2020-12-07 20:12
  Ocena: 1.33 / 5
  wita mam konto w tym banku ale nie polecam tego baanku to co w tym banku wyprawiaja to jest zenada włos si jezy na glowie kradna ludziom z konta pieniadze mowiac ze to nie ich wina tlyko ludzi normlanie roozbiór w biały dzien zlodzieje niedlugo my lub ten bank upadnie i oglosza bankructwo banku peako24 lub bank pekao zamiast zrobic klientom aby mieli lepeij to robi im pod gure i tylko ich upierdzielaja z kasy najlepeij jak by to dac do tv lub do gazety opisac ten bank to cos by z tymi co w banku pracuja by sie za dziadostwo wzieli brak słów złodzieje i darmozjady a czowiek na takie dziadostwo musi robic szok i zenada
  Wadyten bank ma same wady
 • ~Dom / 2020-12-07 12:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy bank jaki znam. Klientów mają w głębokim poważaniu, nic nie można załatwić. Kolejki w oddziałach. Nieczytelna i nie zawsze dzialajaca aplikacja mobilna.
 • ~Iwona / 2020-12-04 20:32
  Ocena: 2.00 / 5
  Nowy serwis PKO24 to totalne nieporozumienie. Wykonanie prostego przelewu wymaga kilkakrotnego zalogowania z powodu: " zalogowanie w serwisie jest obecnie niemożliwe", " odmowa dostępu" po czym jak mi się wydaje ,że jest już ok to wywala mnie w trakcie operacji. Poprzedni serwis szary skromny działał bez zarzutu, widać " dobra zmiana " dopadła też bank. Reasumując - przykro mi , ale po wieloletnim korzystaniu z usług banku otworzę rachunek u konkurencji. Próbowałam telefonicznie zgłaszać problem - miła Pani na infolinii wyraziła przekonanie, że może korzystam z nieodpowiedniej przeglądarki ( wiem, że to bzdura- ale sprawdziłam- to samo ). Nie polecam nikomu korzystania z tej usługi w jej obecnej wersji.
 • ~S / 2020-12-04 08:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Masakra. Ciągle peace. Awarie. Muli na maxa. Lepiej jakby nic nie robili.
 • ~Daniel / 2020-12-02 18:20
  Ocena: 2.33 / 5
  Bank Pekao oferuje klientom najgorszą aplikację na androida. PeoPay to aplikacja mało intuicyjna, nie czytelna z powodu malutkiej cienkiej szarej czcionki. W systemie Pekao 24 też ciągłe problemy. Bardzo często brak powiadomień o wykonanej operacji na koncie. Ale opłaty pobierają. Znam wiele osób które to z powodu nie czytelnej aplikacji PeoPay przenieśli swoje konta do innych banków.
  Wadyaplikacja PeoPay i Pekao 24
strona 1 z 23
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

mBank
Ocena: 1.90, ilość opinii: 856
PEKAO SA
Ocena: 1.59, ilość opinii: 450
Santander Bank Polska (BZWBK)
Ocena: 1.55, ilość opinii: 397
Millennium
Ocena: 1.60, ilość opinii: 206
ING Bank Śląski
Ocena: 2.34, ilość opinii: 106
PKO Inteligo / iPKO
Ocena: 1.96, ilość opinii: 82
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2532
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2271
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 2148
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1937
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1059
Play
Ocena: 1.48, ilość opinii: 1015