Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PEKAO SA opinie

Ocena na podstawie 1445 opinii

1.75 / 5

 • Prostota obsługi
  1.72
 • Oferta
  1.79
 • Obsługa klienta
  1.74

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 73
 • ~Kusep / 2024-05-26 14:40
  Ocena: 1.00 / 5
  "Konto założysz przez internet." To kłamstwo tego banku. Bez względu na to jaką formą byś nie próbował założyć konto przez internet czy przez aplikację, to i tak na koniec musisz iść do banku podpisać umowę. Bank udaje nowoczesny ale jest z epoki średniowiecza. Bo nawet nie wie że istnieje coś takiego jak podpisanie umowy podpisem zaufanym. Beznadziejność.
  WadyŚwiadomy wprowadzanie w błąd przyszłych klientów
 • ~Martyna / 2024-05-24 11:08
  Ocena: 5.00 / 5
  Bank PKO w Górze Kalwarii jest moim ulubionym bankiem i zawsze mogę liczyć na profesjonalną obsługę oraz szybkie i sprawne załatwienie wszystkich spraw finansowych. Korzystam z ich usług od lat i zawsze mogę liczyć na konkurencyjne oferty oraz pomoc ze strony doradców. Polecam wszystkim, którzy szukają solidnego partnera finansowego.
 • ~Klient - / 2024-05-22 10:16
  Ocena: 1.00 / 5
  PKO S.A Radom ul Kościuszki.
  Totalne dno. Pracownicy na sali głównej kompletnie nie eiedza o co chodzi a pięterko wyżej niekiedy mebager Klaudiusz Doroszynski to dopiero olewator. Jemu klient przeszkadza w praca, niemiły i iatrzy jak najszybciej pozbyć się interesanta
  Ten bank i tacy pracownicy to porażka
  ZaletyBrak zsket
  WadyWszystkie mizliwe
 • ~Kamil / 2024-05-21 21:55
  Ocena: 2.33 / 5
  Ostrzegam przez tym bankiem. Na podstawie transakcji międzynarowej zablokowali mi dwukrotnie dostęp do wszystkich rachunków bankowych (bez podania przyczyny) w tym konta firmowego, 3 kont oszczędnościowych w różnych walutach i konta osobistego. Dostęp do konta można odzyskać tylko po wizycie w banku,, co w moim przypadku trwało 5 dni (od piątku do wtorku). Pomimo wizyty w oddziale i tak nie jest to takie proste, bo tam nic nie wiedzą i nie mają uprawnień. Muszą pisać maile i dzwonić do departamentu bezpieczeństwa co trwa min. 1,5 godziny i później każą przyjść na drugi dzień. Po zablokowaniu mi dostępu do 5 rachunków twierdzą że nic się nie stało i tego samego dnia znowu zablokowali mi konto. W tym banku to pracownicy decydują komu możesz zrobić przelew, a komu nie. Do tego wielokrotnie wprowadzają człowieka w błąd, a ty jak pajac musisz chodzić po bankach, bo nic się nie da załatwić zdalnie. DRAMATYCZNA OBSŁUGA.
 • ~Nakecz / 2024-05-17 13:00
  Ocena: 5.00 / 5
  Dzień dobry.
  Jestem klientem banku Pekao SA od dawna. Niniejszym chcę podzielić się refleksją na temat współpracy z tą instytucją.
  Mianowicie podkreślam wręcz znakomity kontakt z pracownikami Oddziału w Gryfinie. Zawsze, kiedy zadzwonię, otrzymuję kompleksową i wyczerpującą informację. Połączenie jest szybkie, bez oczekiwania na wolnego doradcę. Lokalnie czytającym tą opinię polecam Oddział w Gryfinie.
  ZaletyProfesjonalność i prowadzenie klienta
  WadyJeszcze nie znalazłem.
 • ~Szymon / 2024-05-14 14:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam zakładać konta w banku i wypłacać pieniądzy ponieważ cały czas bank ma jakąś awarie w banku z wypłatami . Mają dziś awarie od 9 rano i nie potrafią cały czas jej naprawić. Są bardzo nie poważni . Idioci.
  WadyWszystko jest źle
 • ~Sławomir / 2024-05-14 07:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Stanowczo odradzam. Bank nie dba o bezpieczeństwo złożonych środków. Niekompetencje pracowników działają na niekorzyść klientów. Po złożeniu reklamacji bank przyjął wniosek a następnie usunął wszelkie ślady jego istnienia. Działalność tego banku funkcjonuję na skraju zorganizowanej grupy przestępczej. Bo jak inaczej można nazwać takie działanie.
  ZaletyBrak
  WadyBrak kompetencji
 • ~Slawek / 2024-05-09 18:49
  Ocena: 1.00 / 5
  PKO S.A Radom ul. Kościuszki. Totalny dramat i jakiś problem z założeniem konta firmowego.
  Po 15 minut ustaleń kto może tego dokonać zostałem zaproszony na pierto gdzie w pokoju miała zająć się tym kobietą. Po eejsciu pierwsza spychoterapia, owa kobietabodsyla mnie do kolego z sąsiedniego Biurka a kolega ma wywalone na wszystko Aby zbyć klienta oświadcza ze prześlę niezwłocznie oferte na maila, minęły dni i nadal cisza.
  Sposób podejścia do klienta i olewczosc odepchnęła mnie od tego banku.
  Konto założyłem w PKO BP, gdzie przyjęto mnie z należytym szacunkiem i sprawnie i miło obsłużono.
  Nie polecam PKO S.A !!! Dramat !
  ZaletyBrak
  WadyOlewczość
 • ~Artur / 2024-05-09 11:12
  Ocena: 1.00 / 5
  Dramat. Poszedłem założyć konto w PEKAO S.A. w Szczecinie na Ul. Grodzkiej. Wchodzę na salę obsługi dla klientów indywidualnych, nie ma żadnego klienta, jedynie starsza Pani wypłaca pieniądze z bankomatu, który jest zlokalizowany w środku. Przy stanowiskach 3 panie, z których jedna zajęta jest jakimiś dokumentami, druga rozmawia przez telefon, zaś trzecia nic nie robiła i zaprosiła mnie do stanowiska. Oznajmiłem, że chce założyć konto przekorzystne. Pani odpowiedziała mi, że nie jest to możliwe bo nie ma osoby, która będzie mogła założyć konto. W takim razie po co ta Pani mnie zaprosiła do stanowiska? Wyszedłem z tego banku, zrezygnowałem od razu z chęci założenia w tym banku konta. Poszedłem obok do PKO BP gdzie bezproblemowo w 10 minut miałem założone konto.
  ZaletyNie miałem okazji aby zapoznać się z zaletami
  WadyObsługa w oddziałach
 • ~Andrzej / 2024-04-29 20:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam korzystania,zakładania jakichkolwiek kont w *Pekao bezpodstawnie blokują pieniądze podczas płacenia blikem...informacja "blik nie powiódł się" a w rzeczywistości ściągają dwa razy ta samą kwotę! Co do zwrotu niesłusznie pobranych środków trzeba się prosić udowadniać podwójne pobranie środków gdy konsultant telefoniczny banku mówi "tak widzę te dwie operacje" bank jej nie widzi i musisz udowodnić...masakra nie POLECAM!
  ZaletyBrak
  WadySame wady
 • ~Stanislaw / 2024-04-29 15:10
  Ocena: 4.67 / 5
  Najatrakcyjniejszy bank w Polsce. Cała reszta banków to tragedia. Szkoda tylko, ze maja za krótki czas otwarcia, bo bardzo często przez to i przez brak odpiwiedniej ilisci personelu jest długa kolejka. Kolejka jednak swiadczy, ze wiele osob z tego banku korzysta i nie oatrzy na zaklamane opinie tych pozostalych tragicznych bankow.
 • ~Rak / 2024-04-20 09:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy bank w Unii Europejskiej i najdroższy pod względem prowadzenia konta, kosztów przelewów i obsługi.
  A bankomaty to złodziejski syf.
  ZaletyBrak
  WadySame minusy
 • ~Były urzędnik / 2024-04-19 23:45
  Ocena: 1.00 / 5
  OSTRZEŻENIE PRZED POLSKIM BANKIEM.
  Przyjęta parę lat temu ustawą mówi że w przypadku zagrożenia kraju wojną , rząd może zgromadzone przez klientów środki PRZEWLASZCZYC na rzecz państwa i przeznaczyć je na cele obronności kraju.
  Wladciciele obcych banków nie mają tych uprawnień i zawsze będzie można odzyskać od nich zgromadzone pieniądze.
  ZaletyBrak
  WadyZagrożenie utraty
 • ~A'propos / 2024-04-19 19:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem klientką banku Pekao SA i poleciłam go mojej fryzjerce oraz kosmetyczce. Obydwie panie zaufały mi i założyły konta w tym banku. Niestety, po paru miesiącach obydwie miały do mnie pretensje, bo to z czym się tam zetknęły, uragalo przyzwoitosci.
  Obydwie zerwały umowy z tym bankiem.
  Ja również niebawem ten bank opuszczam przez ciągle pasujące się bankomaty okradające klientow. A reklamowanie kradzieży w dziale reklamacji to tak jak kopanie się z koniem.
  ZaletyBrak
  WadyBrak słów
 • ~Zofia / 2024-04-19 16:12
  Ocena: 1.00 / 5
  Emeryci w tym banku traktowani są jak istoty z ubyykiem szarych komórek. Okradnie cię bankomat obsługiwany przez firmę Pana Krzaka, a potem załatwia cie odmownie między euerszami sugerując, że to ty jesteś winien bo jesteś stary, głupi i nie umiesz się posługiwać nowoczesnym instrumentem.
  ZaletyZero a nawet dwa zera
  WadyBogacenie się kosztem starych i naiwnych
 • ~C'est moi / 2024-04-18 23:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Właśnie w tym miesiącu opuszczam ten bank bo bankomat, obsługiwany przez prywatna firmę, mnie okradł, a moją reklamację olano. Prawdopodobnie posądzono mnie, że po 30 latach konta w tym banku, chciałam go okrasc i wyłudzić od nich 200 zl. Bezwstydni.
  ZaletyKompletny brak
  WadyNie można im ufać. Bankomat cie okradnie a reklamując owe zdarzenie, nie masz żadnych szans. Nie oddadzą ukradzionych ci pieniędzy.
 • ~MAGDALENA / 2024-04-17 12:27
  Ocena: 1.00 / 5
  dzwonie do pko zeby mi podali numer klienta bo nie pamietam itp i wszystkie dane mu podałam a konsulant mowi ze jutro o 13 ktos zadzwoni i dopiero odzyskam dostep. i mi nawet nie chcial powiedzieć czy mam na minusie za prowadzenie konta. więc ja podałam wszystko, a nic się nie dowiedziałam. jeszcze przedstawiam się MAGDALENA a on do mnie MADZIU. NO CHYBA DONT
 • ~Agnieszka / 2024-04-15 12:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Moje doświadczenia z bakiem PKO SA pozostawiają wiele do życzenia. Personel infolinii nie jest w stanie udzielić klarownych informacji, wprowadzają zamieszanie i dezinformację. Pani w jednym z oddziału banku w Łodzi nie potrafiła wykonać przelewu zagranicznego, twierdziła, że podałam jej zły numer konta. Ponadto koszty związane z przelewami w obcej walucie są kolosalne. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !
  ZaletyBRAK
 • ~guuioo78 / 2024-04-12 16:09
  Ocena: 2.33 / 5
  Odradzam stanowczo! Strata czasu z odblokowywaniem dostępu do konta, wymaganą aplikacją aby cokolwiek zmienić na stronie internetowej (autoryzacja, przelewy). Strata czasu, uciekać jak najdalej!
  Zaletybrak
  WadyWymagana aplikacja mobilna do większości podstawowych ustawień i konfiguracji konta
 • ~Była klientka / 2024-04-11 13:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Okradną cię, a potem reklamację załatwią negatywnie bo wiedzą, że to Ty musisz udowodnić przed sądem że oni cię okradli.
  ZaletyBrak
  WadyZdziercy
strona 1 z 73
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

mBank
Ocena: 1.67, ilość opinii: 1963
PEKAO SA
Ocena: 1.75, ilość opinii: 1445
Santander Bank Polska (BZWBK)
Ocena: 1.84, ilość opinii: 1178
Millennium
Ocena: 1.76, ilość opinii: 913
PKO Bank Polski
Ocena: 2.71, ilość opinii: 799
ING Bank Śląski
Ocena: 1.78, ilość opinii: 795
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4284
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4175
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3772
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3464
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3186
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2820