Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Internet opinie

Ocena na podstawie 1581 opinii

2.00 / 5

 • Niezawodność
  1.91
 • Obsługa klienta
  1.77
 • Cena
  2.14
 • Parametry
  2.21
 • Cena/Jakość
  3.00
 • Oferta
  5.00

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Tomasz / 2019-08-21 14:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa klienta jest tragiczna, na prostą odpowiedz dotyczącą możliwości rozwiązania umowy czekałem 30 dni, zostało to wykonane specjalnie z uwagi na to bym musiał zapłacić za kolejne miesiące korzystania z ich usług.

  Korzystałem z UPC 6 lat, może się często nie psuło ale podejście do klienta i obsługi jest kary godne !
  ZaletyBrak zalet
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Ksenon / 2019-08-20 18:57
  Ocena: 1.50 / 5
  Od kilku lat klient niestety od 4-5 miesięcy po wymianie routera na nowy non stop tracę pakiety i po prostu internet przerywa 2x od tamtej sytuacji wzywałem kogoś do naprawy tego jednak ciągle przychodził "fachowiec" i po prostu wymieniał router na nowy co w ogóle nie pomogło teraz od tygodnia proszę się ich żeby coś z tym zrobili bo płacę za internet do którego nie mam dostepu jednak nikt nie odpowiada na wiadomości
  MiejscowośćMikołów
 • ~Strzyżanka / 2019-08-20 16:06
  Ocena: 2.75 / 5
  Mam usługę dla biznesu.Internet przerwya. Nie ma możliwości prowadzenia szkoleń online czy telekonferencji, bo regularnie w godzinach popołudniowych problemy z sygnałem. Dobrze że zatrzymałem stary internet od Netii jako zapasowy, bo inaczej bym się pogrzebał, a tak lecę dalej na Netii 1/20 bo biznesowy od UPC po prostu nie działa tak, jak powinien.
  Parametry łącza kiedy działa są ok 300/30
  Cena jest bardzo ok bo 80 zł brutto
  Ale obsługa klienta to 0 gwiazdek, bo mimo wysyłania wiadomości ZERO odpowiedzi. Za to ostatnio dzwonił sprzedawca naciągając mnie na szybszy internet na bardziej stabilnym łączu. Bezczelność.
  WadyPrzerwy w ciągu dnia roboczego. Brak odpowiedzi na reklamacje.
  MiejscowośćGdańsk, Strzyża
 • ~Rys / 2019-08-19 18:59
  Ocena: 1.50 / 5
  Dziś po raz kolejny przez cały dzień nie było ani internetu ani tv.Gdy zadzwoniłem,to przysłali mi maila,że zanim zadzwonię,powinienem sprawdzić czy nie są planowane właśnie prace modernizacyjne.Bezczelność!To ich obowiązkiem jest poinformować,że coś takiego planują.Już nigdy więcej UPC!
  MiejscowośćMińsk Mazowiecki
 • ~trippy / 2019-08-19 12:17
  Ocena: 1.25 / 5
  Prędkość internetu cały czas poniżej umówionej, przerwy w dostawie internetu nawet 2-3 razy w tygodniu na dobrych kilka godzin, operatorzy jak zwykle nie widzą u siebie problemu z łączem. Cena jakimś cudem cały czas wzrasta, a z nią ciągle spada jakoś oferowanej usługi.
  Wadyprędkość niższa niż w umowie, ciągłe i nagłe przerwy w dostawie internetu
  MiejscowośćKowary
 • ~Precz z UPC / 2019-08-17 15:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Fatalnie działający internet. Przerywa, znacznie odbiegające parametry od deklaracji
  Zaletybrak
  Wadypowolny internet, obsługa klienta jako lekarstwo naciąga na wyższy pakiet
  MiejscowośćKraków
 • ~Krzysztof / 2019-08-17 08:44
  Ocena: 1.75 / 5
  Byłem długo z UPC. Ale od dnia 01/09/2019 UPC wypowiada mi umowę. Dlaczego? Bo tak. Miałem łącze 500 MB/s ale realnie było 210-390 a czasem 90MB/s!. Więc słałem reklamacje. UPC przysyłało tzw. specjalistów którzy orzekali -kabel na korytarzu walnięty. Kabel w "peszlu" długość 5m. Dla ludzi od UPC temat nie do zrobienia przez dwa lata! Jedna z odpowiedzi - nie da rady wymienić kabla jeśli jest prowadzony pod kątem 90 stopni. Gratulacje,bo zawsze kable idą w linii prostej a domy są tylko długie lub okrągłe! UPC może tylko walnąć na ścianie kabel w eleganckim korycie!, bo taki ma standard. To nie wchodzi w grę, gdyż w latach 90-tych były już wszelkie koryta na ścianach i wielkim nakładem sił i środków "Wspólnota Mieszkaniowa" schowała to w ściany w peszle. Koszt remontu klatek 700 tyś zł. I jeśli ktoś myśli że ludzie znowu się zgodzą na KORYTA na ścianach to jest w błędzie. Ale nie UPC, ono ma taką technologię i zawsze tak robią i jak się nie podoba to my uciekamy czyli WYPOWIADAMY umowę bo nam za trudno. Problem jednak leży w innym miejscu.UPC na taki montaż przysyła jednego (1) człowieka z firmy zewnętrznej który ma płacone 140 czy 160 zł za montaż. On przybywa miejsce z jednym wkrętakiem i kawałkiem kabla i zaczyna od: a ma pan jakiś taborecik lub drabinkę"? A ja muszę mieć czy on ma mieć? Do tego przeciąganie w "peszlu" w jedna osobę to koszmar każdego technika. Wniosek? Telefonik do centrali- brak możliwości technicznej wykonania usługi! Prosto,szybko i na temat. I już można biec do następnego łatwiejszego zlecenia! I tym sposobem po kilku takich genialnych podejściach do wymiany kabla UPC robi bilans zysków i strat i wychodzi mu że taniej jest się mnie pozbyć. To jest właśnie profesjonalizm wielkich "korpo". Dobrze że mam gdzie się udać gdyż na mojej nieruchomości jest jeszcze Orange i Vectra. Troszkę szkoda tych lat bo lubię stabilizację a muszę szukać innych rozwiązać gdyż wielka profesjonalna firma nie daje rady wymienić 5 m kabla w peszlu!
  ZaletyJeśli chodzi o moje miejsce zamieszkania,mało awarii.Miałem szczęście.
  WadyByło miło ale do czasu. Napotkali problem i polegli na rozwiązywaniu jak amatorzy.
  MiejscowośćWarszawa
 • ~GOSIA / 2019-08-16 17:25
  Ocena: 2.50 / 5
  Tragedia. Co roku kombinują z umową. 2 razy rachunek podniesiony tłumacząc że tak niskiego internetu który kupowałam już nie ma. Handlowcy kłamią bardzo naciągajac na usługi. Nie mogę się doczekać rozwiązania umowy.
  WadyUmowy. Handlowcy którzy nie mogą mówić prawdy
  MiejscowośćPiotrków
 • ~sfrustorwany klient / 2019-08-16 12:40
  Ocena: 1.75 / 5
  Internet niestabilny, ciągle się psuje, brak stabilności, prędkości poniżej deklarowanych, fatalny kontakt z obsługą techniczną... od 3 dni nie mam internetu i nie mogę się skontaktować. Bardzo bardzo odradzam tego operatora. Jakość usług poniżej wszelkiej krytyki!
  Zaletyna papierze
  Wadyj.w.
  MiejscowośćWarszawa
 • ~centrum korygowania wad słuchu "ACUSTIC / 2019-08-16 11:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam, nie otrzymasz prędkości neta za którą płacisz, kupujesz 140 programów ale podwójnych np. TVN i TVNHD, pod koniec umowy zaproponowano technika, który wszystko sprawdzi jeszcze raz, przyszedł nic nie zrobił a teraz w fakturze dopisano 50 zł za usługę technika więcej-szok. Konsultant proponując przedłużenie umowy zaproponował dodatkowo 2 programy HBO i "odświeżenie" prędkości hahaha ale nie chciał obietnicy zawrzeć pisemnie i przesłać na e-maila. MANIPULACJA DALEKO NIEUCZCIWA
  MiejscowośćOpole
 • ~Elena / 2019-08-15 10:30
  Ocena: 1.50 / 5
  Fatalna obsługa klienta, fatalna jakość usług - zarówno internet jak i TV. Brak kontaktu z osobą odpowiedzialną za cokolwiek - umowę, reklamacje, obsługę techniczną. Reklamacje są jedynie rejestrowane automatycznie - odpowiedzi oraz rozwiązania problemu brak. Infolinia służy jedynie do marnowania czasu osoby dzwoniącej, czyli klienta. Im większa firma - tym większa ściema i kicz. Na początku swojej działalności, a korzystałam jeszcze z Aster, było zupełnie inaczej. Jeśli ktoś ma możliwość do skorzystania z usług innego operatora internetu kablowego - zdecydowanie NIE UPC!
  ZaletyBrak
  WadyNiestabilny sygnał internetu, prędkość sygnału nie odpowiada zapowiedzianej zgodnie z umową, sygnał TV jest pobierany pewnie od innego dostawcy, gdyż również nie jest stabilny oraz godziny transmitowanych programów nie są zgodne z czasem rzeczywistym.
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Tranceok / 2019-08-14 16:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Miałem 150mb (wirtualnych)
  Realnie było 50-60mb, i nie było to stabilnie

  Zadzwonił Pan do mojej żony i powiedział że podłączają jakiś kabel i będzie szybszy internet. Zamiast 150 będzie 300. Żona nie chciała. Jakimś cudem automatycznie została nam aktualizowane te 300, zobaczyliśmy ze mamy 300 tylko po tym jak przyszła faktura do opłacenia, droższa niż płaciliśmy wcześnie i do tego jeszcze doliczyli koszt podłączenia 30 zł.

  Sprawdziłem internet, pokazuje tę nie stabilne 25-60 mb

  Dobrze ze mam bez limitu internet w telefonie;)

  ZaletyNie ma
  WadyWszystkie
  MiejscowośćGdańsk
 • ~klient / 2019-08-12 12:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Jeśli chcesz założyć to są mili a potem dodatkowe opłaty na fakturze których nie można wyjaśnić bo nie odbierają telefonów na infolinii. 2 godziny słuchałem ich muzyczki na czekanie.
  Zaletybrak
  Wadydodatkowe opłaty i brak możliwości kontaktu
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Karolina / 2019-08-11 12:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa Klienta nie istnieje, za każdym razem ktoś kto odbiera telefon podaje inne informacje, rezygnacja z usług jest wręcz niemożliwa, i nawet jak już nie ma nikogo, kto mógłby korzystać z usług w danym miejscu koszty są nadal naliczane, ponieważ jakiś orzeł w biurze nie potrafi przetworzyć zgłoszenia o rezygnacji, Coś okropnego!! Nie polecam!! Trzeba szukać innych rozwiązań, te są już przereklamowane. Użytkowniku! Jeśli prędzej czy później nie chcesz borykać się z beznadziejną niekompetencją - szukaj innego rozwiązania niż UPC !
 • ~Ja / 2019-08-10 10:07
  Ocena: 1.50 / 5
  Nie polecam. Dzisiaj rano, bez uprzedzenia, odcieli nas od kablowki na caly weekend bo musza wymienic dekoder na nowszy model... juz w poniedzialek. Dostepu do nagranych filmow tez brak, przepadaja razem z dekoderem. Zachowanie godne PRL frontem do klienta. Obciach.
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Robert / 2019-08-09 10:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam po pierwsze nic nie można załatwić w punktach stacjonarnych no chyba że chce sie zwiększyć abonament wtedy obsługa jest bardzo miła a jeśli chcesz złożyć reklamacje to najchetniej by klienta pogonili gdzie pieprz rośnie. Gdy dzwonią by zaproponować niby promocje co innego mówią a zupełnie co innego okazuje sie na rachunku mianowicie chodzi o HBO miało byc na próbę na 3 miesiące okazało sie że jest na 12 i trzeba płacić. Internet w miare ale często padają rutery. Tylko czekam aż umowa sie skończy i nigdy wiecej upc i wam też nie polecam.
  MiejscowośćGdańsk
 • ~NiePolecam / 2019-08-08 22:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, przez podpisaniem umowy pracownicy UPC poinformowali mnie ze na moim przyszlym miejscu zamieszkania bedzie mozna przeniesc umowe (podalem adres), niestety pozniej okazalo sie ze nie bylo takiej mozliwosci i nikt nie wiedzial zarowno na infolini jak i w sklepach stacjonarnych kiedy Internet bedzie dostepny, musialem miec Internet wiec zmienilem operatora i UPC naliczyli kare za rozwiazanie umowy, trzymajcie sie z dala od tej firmy
  ZaletyBrak
  WadyNiekompetencja pracowników, nie dbanie o klienta
  MiejscowośćGdynia
 • ~KW / 2019-08-07 18:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Masakrycznie wysoka cena, a internet nie działa średnio 24h w każdym tygodniu
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Wiktoria / 2019-08-07 17:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie można uzyskać żadnej informacji telefonicznie. Dzwonię od trzech godzin do salonu w Opolu i cały czas słyszę że konsultanci zajęci i trzeba dzwonić na infolinię. Dwa razy dzisiaj dzwoniłam na infolinię i zaspany Pan przełączył mnie na inny numer gdzie odsłuchalam przerażającej muzyki i rozłączyło mnie. To samo z czatem. Od trzech godzin konsultanci na czacie są cały czas zajęci. Szok!!!
  MiejscowośćOpole
 • ~Wkurzony / 2019-08-07 06:08
  Ocena: 1.00 / 5
  YouTube nie działa już drugi miesiąc reklamacji nie chcą przyjąć bo YouTube jest za darmo niby internet przerywa cały czas bardzo słaby telewizja non stop usterki ostatnio była usterka niby nie miałem 3dni telewizji internetu telefonu i za to dostałem 5zl reklamacji za 3 dni bez niczego a place 130mc porażka oby zbanktutowali
  ZaletyBrak
  MiejscowośćKędzierzyn-Koźle
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Netia Szybki Internet
Ocena: 2.15, ilość opinii: 2381
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.55, ilość opinii: 1977
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 1844
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.71, ilość opinii: 1638
UPC Internet
Ocena: 2.00, ilość opinii: 1581
Play Online
Ocena: 1.90, ilość opinii: 1351
Flixbus
Ocena: 2.26, ilość opinii: 691
mBank
Ocena: 1.97, ilość opinii: 568
Link4
Ocena: 1.58, ilość opinii: 309
ITAKA
Ocena: 2.77, ilość opinii: 293
Netflix
Ocena: 2.85, ilość opinii: 145
nju mobile
Ocena: 3.16, ilość opinii: 130