Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Internet opinie

Ocena na podstawie 2714 opinii

1.87 / 5

 • Niezawodność
  1.74
 • Obsługa klienta
  1.68
 • Cena
  2.05
 • Parametry
  2.04
 • Cena/Jakość
  3.00
 • Oferta
  5.00

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Stanisław / 2022-07-20 16:23
  Ocena: 2.25 / 5
  Od czasu gdy upc przeszło do play cały czas interet albo nie działa, albo ma problemy. Wygląda to tak, że wi-fi wyłącza się w godzinach 11-12 i potrafi nie działać przez kilkanaście godzin. Jakby to powiedzieć.. To działa, internet działa ale strasznie źle, logowanie zajęło mi 30 minut a wczytanie strony 10. Czyli jakby internet jest ale go nie ma. Wczoraj mogłem normalnie skorzystać z internetu dopiero o 22 bo o 11:30 się obraził. Ludzie z obsługi klienta nie pomagają. Ja już do nich nie dzwonię, ponieważ wiem że nic mi to nie da. Pół roku temu dzwoniłem do nich aby do mnie przyjechali i naprawili jakiś błąd z wifi. Przyjechali? Pewnie że nie. Następnym razem zadzwoniłem miesiąc później z powodu kolejnego problemu. Miła pani pokierowała mnie co powinienem gdzie kliknąć i po 40 minutach internet znowu działał bez zacięć. Niestety, następnego dnia problem wrócił. Obsługa klienta nie działa, osoby tam nie pomagają naprawić błędów TRWALE tylko tymczasowo. Na koniec dodam że od początku umowy, wifi znikało w losowym momencie na krótki czas, alee ani ikona sygnału czy połączenia wifi się nie zmieniała.
  ZaletyBrak
  WadyWifi znika w losowym momencie na 30 sekund, obsługa klienta nie pomaga, ciągłe wady z internetem
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Adam / 2022-07-20 09:18
  Ocena: 2.50 / 5
  Nie polecam, zalatuj oszustwem i wciskaniem klientom rzeczy na siłę. W moim przypadku: UPC po rozmowie telefonicznej z opiekunem budynku przysłało mi na maila umowę wraz z kompletem opcjonalnych zgód które przyczyniają się do obniżki comiesięcznego rachunku. Żadnych zgód z mojej strony nie było. W celu wywalenia tych zgód z umowy jeszcze przed instalacją skontaktowałem się z pracownikiem UPC, Pani zapewniła, że poinformuje odpowiednią osobę która skontaktuje się ze mną w tej sprawie do czego nie doszło. Przy instalacji monter potwierdził, że mogę sobie tam wykreślić czego nie chcę (dostałem do podpisania gotowy egzemplarz z zaznaczonymi już zgodami). Wykreśliłem zgody, podpisałem a mimo tego po zalogowaniu się na konto UPC do mojego konta nadal są przypisane zgody których nie udzieliłem. Śmierdzi oszustwem i wciskaniem kitu ludziom. Internet działał całkiem spoko ale przez sam fakt wystąpienia takiej sytuacji rezygnuję z usług.
  MiejscowośćLeszno
 • ~Lucyna / 2022-07-19 20:28
  Ocena: 1.67 / 5
  Od kilku tygodni zacina się obraz po 2 wizytach technika nic to nie dało 3 technik wymienil dekoder a obraz nadał się zacina po prostu brak już słów na tą usługę
  ZaletyByly ale obecnie ni
  MiejscowośćChodzi o telewizjie
 • ~Dominik / 2022-07-18 20:05
  Ocena: 2.25 / 5
  Korzystam z UPC już od bardzo dawna. Nie jest to najgorszy internet z jakiego korzystałem, natomiast jest lekko naciągany marketingowo a nawet mocno. Po pierwsze nie wspominają o spadkach prędkości w godzinach nocnych, kiedy wiele osób korzysta - z 600mb/s na 350mb/s, oczywiście, źle nie jest, ale nadal naciągane. Po drugie nie posiadają intersujących ofert dla stałych klientów, uważają, że jak stały to można doić do końca. Dodatkowo nie wymieniają sprzętu, który już ma 2-3 lata a dają zawsze nowy na początku abonamentu. Tutaj ta sama zasada, działa, zacina się? Ale działa to działać po działa niech u pana ten zostanie a jak nowy to 150zł.
  ZaletyDosyć stabilna prędkość
  Stabilny Ping
  Dobry ruter w abonamencie
  WadySłaba komunikacja z klientem
  Brak światłowodu do mieszkania a nie do bloku a potem już miedziakiem do mieszkania
  Skoki prędkości w godzinach mocnego obciążenia
  Brak atrakcyjnych ofert, brak docenienia kontynuacji abonamentu - nie starają się o klienta
  Brak wymiany sprzętu na nowy pomimo zgłaszania awarii
  Brak Internetu synchronicznego - mam 1gb/s pobierania a wysyłania 30mb/s jaja jak berety
  Brak aktualizowania struktury informatycznej - jak działa to działa!!!
  MiejscowośćBydgoszcz
 • ~Janeczek / 2022-07-18 13:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma. Omijajcie ją z daleka!!! Na naprawę tv w 2021 r czekałem 10 MIESIĘCY. W tym czekam już tydzień
  ZaletyBrak
  WadyAwaryjność, onsługa klienta
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Aga / 2022-07-17 17:56
  Ocena: 1.00 / 5
  "Obsługa klienta" - właściwie to tylko przełączenie do kolejnych niekompetentych pracowników. Oni potrafią przełączać 7-8 razy, a ten ósmy rozłącza się. Tydzień bez telefonu - UPC nie widzi problemu ze swojej strony. Jeśli ktoś szuka operatora to polecam omijać UPC szerokim łukiem. A skoro Play ma zamiar ich przejąć to też należałoby mieć to na uwadze. Nikt rozsądny nie kupuje tak działającego czegoś - bo trudno to nazwać firmą, przedsiębiorstwem czy czymś w tym rodzaju.
  ZaletyBRAK
  WadyUPC TO JEDNA WIELKA WADA
  MiejscowośćRadlin
 • ~Piotr / 2022-07-17 10:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem rozczarowany operator UPC wraz z moja zmiana miejsca zamieszkania nie jest w stanie przeniesc swoich uslug i musze dalej placic mimo oz nie korzystam jiz z tego o nie ma tam dostepu to jeszcze za zerwanie umowy wymaga ogromnej kary

  Pozdraeiam Piotr Knapik
  MiejscowośćBoguszów-Gorce
 • ~Rafał / 2022-07-17 09:43
  Ocena: 2.25 / 5
  Jestem klientem UPC od prawie kilkunastu lat. W mojej lokalizacji do niedawna nie było lepszego dostawcy internetu - awarie, jeżeli jakieś były to może ze dwa razy w roku, nie dłużej niż godzinę - dwie. UPC było chwalone jako jeden z najstabilniejszych dostawców internetu.
  Niestety od momentu gdy Play wykupił UPC ich usługi to jakaś porażka - co dwa do trzech dni awaria, nie działa internet, telewizja. Awarie trwają po kilka godzin. Przy pracy zdalnej jest to nie do pomyślenia.
  A kilka dni temu, o zgrozo, w trakcie trwania awarii zadzwonili z propozycją podwyższenia usług - normalnie kpina jakaś.
  Żałuję, że przedłużyłem z nimi umowę, bo teraz zmiana operatora nie będzie łatwa.
  ZaletyObecnie brak
  WadyStabilność, bardzo częste awarie i całkowity brak dostępu do usług.
  MiejscowośćWrocław
 • ~Grażyna / 2022-07-17 01:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet WiFi przerywa bezustannie po połączeniu z Play. Pomoc fikcyjna.Dno.
  ZaletyTelewizja działa.
  WadyInternet fatalny.
  MiejscowośćBytom
 • ~Bydgoszcz / 2022-07-16 23:32
  Ocena: 1.75 / 5
  Jester klijętem tej firmly or 2006r man telewizje 4k internet 500mb ale takiego dziadostwa nie miałem nigdy ciągłe problemy więcej nie podpisze umowy ztą firmą
  WadyCzęste bunforowamie telewizji przerwy w odbiorze brakiinternetu
 • ~Piotr / 2022-07-16 17:47
  Ocena: 1.00 / 5
  UPC to najgorsze gówn* .... a odkąd połączył się z PLAY to już tragedia... połączyć się z konsultantem to szybciej się dodzwonisz do autotele. Problemu i tak nie rozwiążą, mają klientów za debili. Internet non stop przerywa, telewizja OK
  WadyObsługa, Internet
  MiejscowośćSkawina
 • ~KRZESIMIR / 2022-07-16 13:39
  Ocena: 4.50 / 5
  Internet, 1Gb/s mam w pakiecie z telewizją. Nie jest to internet światłowodowy, choć na fakturach njest, ale w moim miejscu zamieszkania UPC nie ma światłowodu. WI-FI do pracy na komputerze jest słabe, niskie pobieranie, dlatego korzystam z połączenia kablem z ruterem. Poza tym ruter ma lepsze wi-fi od dekodera telewizji. Przesyłanie jest max. na poziomie 40%, odbieranie około normy. Oczywiście są to średnie dane, zależne z jakiego serwera są pobierane dane. Co do obsługi klienta jest nie najgorsza. Korzystając z infolinii trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na połączenie z doradcą długo się czeka- nawet do 20 min- a po połączeniu może się okazać,że osoba, z którą się połaczysz, w danym temacie jest niekompetentna, przełącza na innego doradcę i dalej się czeka. je3śli trafi się na odpowiednią osobe, to bardzo uprzejmie i fachowo poradzą. Jest również czat, i w tym przypadku i szybciej i uprzejmie, tyleże niektóre sprawy można załatwić tylko przez infolinię lub przez wysłanie pisma.
  ZaletyRzadkie awarie.
  MiejscowośćWROCŁAW
 • ~Mateusz / 2022-07-15 17:32
  Ocena: 2.00 / 5
  Jak nie potraficie zapewnić w centrum Warszawy stabilnego internetu po wi-fi - to śmiało zakładajcie firmę telekomunikacyjną, bo UPC też nie potrafi xD

  Jedyne do czego się nadają to dostarczanie routerów, bo ładnie się prezentują na śmietniku.

  Internet niestabilny jak ekonomia tego kraju, nigdy chyba nie otrzymałem prędkości przesyłu takiej jak deklarowana w umowie. Jak pracujecie zdalnie - szybciej coś ogarniecie jadąc do firmy.
  ZaletyRzeczowa obsługa telefoniczna
  WadyStabilność
  Prędkość
  Automatyczna sekretarka (protip: 813 813 813 i "chcę rozmawiać z człowiekiem" aż do skutku"
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Zybo / 2022-07-14 23:57
  Ocena: 1.67 / 5
  Przynajmniej kilka razy dziennie przerywa połączenie. Z obiecywanych 150 Mb/s rzeczywista prędkość to około 10 Mb/s.
  WadyFatalna rzeczywista prędkość
  MiejscowośćWarszawa
 • ~riv / 2022-07-14 14:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia po przejęciu przez play ,internet często nie działa dodzwonić się do biura obsługi graniczy z cudem
  ZaletyBrak
  WadyDodzwonienie się do biura obsługi działanie internetu
 • ~klient, który zawsze płacił na czas / 2022-07-14 08:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet nie działał, męczyłam się przez kilka miesięcy, wspomagałam Internetem z telefonu, w końcu zrezygnowałam. Nie było już okresu zobowiązania w umowie, więc wypowiedzenie 30-dniowe, umowa wygasła 8 lipca 2022, niestety naliczają mi rachunek za cały lipiec 2022 gdzie nie mam już dostępu do żadnej usługi (choć wcześniej Internet się cały czas ciął).
  W każdym razie mam teraz rachunek do zapłacenia za dni, w których nie mam z nimi już żadnej umowy, info, że jest zaległość "zapłać niezwłocznie" na czerwono itp.
  I pytają na koniec co mogą zrobić by do nich wrócić, może bym kiedyś wróciła, ale oni nie palą mostów tylko je wysadzają jak jeszcze człowiek stoi.
  MASAKRA
 • ~Klient od 15 lat. / 2022-07-13 02:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa klienta jest tragiczna. Konsultanci nie są w stanie pomoc klientowi, działają na jego niekorzyść, dbają o to, aby poniósł dodatkowe koszty po zakończeniu umowy powołując się na kruczki, na które osoba nie będąca prawnikiem nie zwróci uwagi w ten sposób, że mogą tak zadziałać. Nie polecam firmy nikomu, jeśli chodzi o wznawianie ofert, to standardowo, wszystko dla klienta, aż nadto, a przy rezygnacji z usług te dodatkowe, z których nie korzystałem obróciły się na moją niekorzyść, w pakiecie internet z telefonem był tańszy, niż internet, po zakończeniu umowy nie udało się oddzielić usług, konsultanci teraz przy rezygnacji jednak oddzielili i za dodatkowe, nieużywane od trzech lat trzeba płacić.
  MiejscowośćKraków
 • ~Marcin / 2022-07-12 23:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Dno ciagle problemy jak nie z tv to z telewuzją.brak słów
  WadyKatastrofa szkoda nawet to opisywać
  MiejscowośćChojnów
 • ~Maciek / 2022-07-12 22:58
  Ocena: 2.75 / 5
  Korzystam z UPC od wielu lat. Byłem bardzo zadowolony do czasu, kiedy kupił ich Play. Zaczęły się problemy z jakością usług (internet, telewizja). Mam uszkodzony router UPC. Bardzo często znika internet na częstotliwości 5 GHz. Dawniej nie było problemu. W przypadku awarii przyjeżdżał technik i wymieniał sprzęt. Teraz nie ma takiej opcji. Wielokrotne tłumaczenie konsultantów - zgodnie z umową nie gwarantują jakości usługi przez wi-fi. KPINA!!!! Po co mi internet po kablu...
  MiejscowośćSzczecin
 • ~M.K. / 2022-07-11 23:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Mieszkam przy ul. Afrykańskiej w Warszawie. Od kilku miesięcy, czyli od zakupu internetu z przesyłem 600 Mb/s, taki przesył miałem 2lub 3 razt=y późnym wieczorem. Z YouTubem UPc łączy równo 2 minuty, ping 7-8 msek. średni przesył 450 Mb/s . Pomiary robię codziennie i codziennie jest to samo. Obchodźcie UPC z daleka, jak śmierdzące g......
  M.K.
  MiejscowośćWarszawa
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

VECTRA
Ocena: 1.66, ilość opinii: 3201
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.07, ilość opinii: 2924
UPC Internet
Ocena: 1.87, ilość opinii: 2714
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2472
Play Online
Ocena: 1.80, ilość opinii: 1867
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.67, ilość opinii: 1793
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2632
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2516
Plus
Ocena: 1.44, ilość opinii: 1769
T-Mobile
Ocena: 1.54, ilość opinii: 1541
mBank
Ocena: 1.75, ilość opinii: 1357
Orange Neostrada
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1142