Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Plus GSM iPlus opinie

Ocena na podstawie 1748 opinii

1.68 / 5

 • Niezawodność
  1.59
 • Obsługa klienta
  1.65
 • Cena
  1.85
 • Parametry
  1.65

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 88
 • ~Krzysztof / 2022-01-16 18:25
  Ocena: 1.00 / 5
  Po wielu latach współpracy zabrałem w grudniu 4 numer z tej sieci, wkrótce podziękuję za usługę internetu i telewizję. Sieć kiepska w porównaniu z innymi,a usługi w tej sieci do najtańszych nie należą.
  MiejscowośćPisz
 • ~Paprotka / 2022-01-16 16:50
  Ocena: 1.75 / 5
  Jest to duży operator więc może więcej: telefonia, telewizja, internet. Rozbudowana sieć punktów sprzedaży. Tu się kończą zalety. W punktach sprzedaży spotyka się aroganckich sprzedawców. Wyuczeni specjalistycznie jak naciągać i oszukiwać klientów. Po podpisaniu umowy to zaczyna się dopiero jazda. Tu wykazują swoją wielkość. Naciąganie klienta po przez dołączanie usług Premium, po za wiedzą klienta. Internet zapłacone za pobieranie 30 mb/s a rzeczywistość zaledwie 3-5 mb/s wysyłanie 10 Mb/s a rzeczywistość2-3 Mb/s. Reklamacja w p-kcie Plusa wygląda jak "psa z kotem" a odpowiedż z uśmiechem Indora (zagulgocze i po sprawie). Infolinia reklamacyjna to forteca nie do zdobycia.
  ZaletyWielkość firmy i to wszystko
  WadyIndolencja ,oszustwo, naciąganie klienta
  MiejscowośćRydzyna
 • ~Tomek / 2022-01-11 10:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa klienta jest na koszmarnie niskim poziomie (dwóch mężczyzn konsultantów byli rzeczowi/kompetentni) kobiety odbierające telefony są aroganckie i odpychające nawet samym tonem wypowiedzi. Nie można uzyskać informacji na najprostsze pytania. Przykład: zablokowane połączenia wychodzące z powodu naliczenia dodatkowych opłat za połączenia krajowe. Więc pytam konsultantki dlaczego naliczacie mi dodatkowe opłaty za połączenia krajowe skoro mam je bezpłatne w abonamencie? odpowiedź brzmi niewiem... oczywiście próba dociekania kończy się fiaskiem i informację, że rozmawiamy już kilkanaście minut i baba nie ma dla mnie czasu. Co skutkuje rozłączniem połączenia. Efekt: zablokowane połączenia i dodatkowa opłata w wysokości prawie trzymiesięcznego abonamentu i nawet nie wiadomo za co. Nie jest to jedyne kontakt z obsługa klienta i nie licząc dwóch wspomnianych przypadków za każdym razem jest tak samo żenująco. Przeniosłem numery z nadzieją na dobre połączenia. Efekt jett taki że klienci co chwilę informują o braku możliwości dodzwonienia się na firmowy numer. Koszmar i żenada SZCZERZE NIE POLECAM PLUS GSM NAJGORSZA SIEC W POLSCE
  ZaletyPLUS GSM NIE MA ZALET
  WadyPLSU GSM TO BEZNADZIEJNA OBSŁUGA, PLUS GSM PRBELEMY Z POŁĄCZENIAMI, PLSU GSM TO BADZO WYSKOIE KOSZTY
  MiejscowośćJAROSŁAW
 • ~Tomasz / 2021-12-29 13:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Plus spada na psy, będzie to moja ostatnia umowa z tym operatorem, zasięg co raz gorszy, czy to w trasie , czy w górach... Nawet w mieszkaniu w mieście Zabrze, okolice stadionu Górnika Zabrze zasięg fatalny, na Podkarpaciu okolice Łańcuta, Przeworska, Kańczugi czy Sieteszy również dramat i co gorsza jest coraz gorzej a nie lepiej...
  Nie polecam tego operatora...
  ZaletyNic czego nie mają inni
  WadyJak wyżej...
  MiejscowośćZabrze, Sietesz
 • ~Leszek / 2021-12-26 19:07
  Ocena: 1.00 / 5
  Od 20 lat byłem klientem. Czas zmienić operatora dla całej rodziny. Zasięg dno ,dna. Infolinia nie widzi problemu ,wszystko u nich działa jak należy ,a u mnie 12 kilometrów od dużego miasta zasięg całuje, ciągłe przerwy Internetu. Dość pakowania pieniędzy w dziadostwo.
  UOKiK powinno się wziąść w końcu za sprawdzenie warunków sieci że zgodnościa tego co obiecują w reklamach i zanim stworzą jakiś regulamin promocji to ktoś powinien to najpierw sprawdzić czy nie godzi w interesy klientów , a nie po latach "dojenia" i skarg ,nakładają karę na operator i kasa idzie to państwa A klient jak był dumny tak dalej będzie.
  ZaletyGwiazdki pokazują.
  Wadyj/w
  MiejscowośćLublin
 • ~Leszek / 2021-12-26 19:07
  Ocena: 1.00 / 5
  Od 20 lat byłem klientem. Czas zmienić operatora dla całej rodziny. Zasięg dno ,dna. Infolinia nie widzi problemu ,wszystko u nich działa jak należy ,a u mnie 12 kilometrów od dużego miasta zasięg całuje, ciągłe przerwy Internetu. Dość pakowania pieniędzy w dziadostwo.
  UOKiK powinno się wziąść w końcu za sprawdzenie warunków sieci że zgodnościa tego co obiecują w reklamach i zanim stworzą jakiś regulamin promocji to ktoś powinien to najpierw sprawdzić czy nie godzi w interesy klientów , a nie po latach "dojenia" i skarg ,nakładają karę na operator i kasa idzie to państwa A klient jak był dumny tak dalej będzie.
  ZaletyGwiazdki pokazują.
  Wadyj/w
  MiejscowośćLublin
 • ~Lukas / 2021-12-09 15:45
  Ocena: 2.25 / 5
  Przy weryfikacji - otrzymałem pytanie, jaka jest kwota ostatnich fv z 3mc - prowadzę firmę, zleciłem asystentce płacenie fv - nie potrafiłem odpowiedzieć Pani na to pytanie, a drugie pytanie poszło - czy mam opiekuna klienta - dopiero co założyłem nową kartę i nikt mi nie powiedział czy mam czy nie mam. Odpowiedzi były nie poprawne, więc nie mogłem załatwić swojej sprawy, która dotyczyła 5g w Gdańsku. Ogólnie jest na mapie zasięg a mi nie działa...
  MiejscowośćGdańsk
 • ~Max / 2021-11-28 20:55
  Ocena: 3.00 / 5
  Byłem w Plusie o ponad 20 lat. Zero elastyczności, gdy chodzi abonament. 8,5 GB Internetu za 30 zł. Na dzisiejsze czasy to strasznie mało. Przeszedłem do Premium Mobile. Za te pieniądze mam 30 GB. Ta sama sieć, ponieważ w moich miejscowościach zasięg jest dobry. Co do jakości, nie mam zastrzeżeń.
  ZaletyPoprawne działanie
  WadyMało GB
  MiejscowośćHartowiec
 • ~klient / 2021-11-28 18:20
  Ocena: 1.75 / 5
  Za kilka miesięcy kończy mi się umowa ,pierwsza i OSTATNIA ! Popełniłem największy błąd opuszczając mojego dotychczasowego operatora kusząc się na dużo tańszy abonament .
  Usługi bardzo słabej jakości ,notoryczny brak zasięgu ,bardzo słaby internet !
  NIE DAJCE SIĘ SKUSIĆ NA SUPER OBIECANKI I REKLAMY ,OPERATOR NIE WARTY UWAGI SZEROKOM ŁUKIEM !!!!
  Zaletytani abonament w pakiecie
  Wadybrak zasięgu ,słaby internet
  MiejscowośćNowa Sól
 • ~Marcin / 2021-11-25 11:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Pani na infolinii nie ma pojęcia i wprowadza w błąd ❗❗❗
  Mam w aplikacji plush ok 50 zł i zabokowany nr bo brak środków? O co chodzi?
  Dzwoniąć Pani bezczelnie powiedziała, że mogę mieć 1000 zł na koncie i tak muszę doładować telefon za 30 zł, by mieć przedłużony nr na 30 dni, mimo iż w tym miesiącu doładowałem konto ❗????????????????????
  Ciekawe tylko co z tymi pieniędzmi na koncie teraz????
  Oj będzie trzeba zmienić operatora na innego, bo to nie pierwszy problem w Plus GSM ❗❗❗❗
  ZaletyKiepsko coś znaleźć
  WadySame
  MiejscowośćPoznań
 • ~Zbigniew / 2021-11-18 13:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Bardzo słaby falujący zasięg , problemy z połączeniami , rozłączanie podczas rozmowy , nie dochodzące SMS-y , internet raz jest raz niema loteria problem zgłaszany wielokrotnie do operatora i zawsze to samo że to problem telefonem lub kartą SIM . Rozmawiałem z wieloma użytkownikami Plus GSM i wszyscy mają tak samo . Nie Polecam Nikomu
  ZaletyBrak
  MiejscowośćKielce
 • ~Andrzej / 2021-11-16 11:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Banda oszustów, totalnie nie polecam. Infolinia non stop nie odbiera. Co chwilę nie działaja rozmowy i internet. Po prostu kpina w biały dzień. Konto doładowane pieniądze na pakiet pobierają a wszystko zablokowane i tak co chwilę. Są to według mnie próby wyłudzania doładowań.
  ZaletyŻadnych
  WadyWszystko Chamy i kłamcy
 • ~bozena / 2021-11-08 15:02
  Ocena: 2.00 / 5
  Windykacja, rozmowa tel. z Panem którym przeprowadzałam była z jego strony niegrzeczna, mało komunikatywna, jestem klientem od ponad 20 lat i nie spotkałam się jeszcze z taką osobą w PLUSIE,
  MiejscowośćZabrze
 • ~Malivaa / 2021-10-18 11:33
  Ocena: 2.75 / 5
  Jestem w plus 13 lat jako tako problemu z internetem czy rozmowami nie mam. Mam abonament od 2 lat chciałam coś taniego za 20 zł owszem mieli ale internet 2 gb rozmowy i sms-y darmowe bez mms-ów aby mieć więcej internetu trzeba było za 50 zł wziąźć abonament dobrze, że mają zniżkę jak weźmie się efakture tzn 10 zł mniej jest przy płaceniu ale to nie urządza i tak drogo nawet na karte usługi są drogie ładując telefon babci za 50 zł tragedia jednym słowem. Pomoc na czacie czy infolini tragiczna a pytania weryfikacyjne masakryczne proszą o pesel przy czym użytkownik telefonu nie może załatwić sprawy ze swoim numerem bo numer zarejstrowany jest na kogoś innego np na matke chore to jest również naciągają człowieka na drogie telefony 1500-2000 tyś zł i weź płać raty 50-60 zł / msc dodatkowo za telefon sieci powinny być tanie tzn mieć tanie anonamenty zdobrą ofertą darmowych rozmów, sms-ów, mms-ów dużo gb neta a nie bulić duże pieniądze kierwa. Czekam do końca umowy i tezygnuje z dieci przechodzę na elastycznego plusha
  ZaletyŚmigający internet
  WadyDrogie abonamenty
  Słaba obsługa bok
  MiejscowośćGłogów
 • ~Luna / 2021-10-17 22:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Gorzej sieci nie widziem
  Brak zasięgu na trasie A8
  ZaletyDno
  Wady,,brak internetu na trasie s8
  MiejscowośćPawłów
 • ~Jaro / 2021-10-17 12:26
  Ocena: 1.00 / 5
  UWAGA przestrzegam przed PLUS GSM - totalna porażka z zasięgiem !!!! - WSZĘDZIE.
  Nie dajcie się zbajerować reklamami !!!
  Zaletybrak
  Wadytylko wady
  MiejscowośćWolbrom
 • ~Daniel / 2021-10-15 17:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Napisze krótko,złodzieje i oszukańcy!przy zawieraniu umowy pierwsze trzy miesiące miały być darmowe,a tu 180 zł za trzy nr!odpisali z bok że przesłuchali rozmowy przy zawieraniu umowy,konsultant był nie douczony nosz k.....mieli wystawić korektę faktury ,czekam już drugi tydzień i nic !nie bierzcie tego dziadostwa,szkoda tylko nerw!
  MiejscowośćSobienie-Jeziory
 • ~Tom / 2021-10-15 09:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam!
  Brak internetu za granicą.
  Całą winę zrzucają na mój telefon.
  Nikogo tam nie obchodzi, że moja firma nie działa - nie mogę na czas odczytywać maili.
  Dział techniczny biura obsługi nie kontaktuje się od 7 dni.
  Zje bali ście mi całe wczasy!
  WadyBrak sieci, Brak internetu. Brak kontaktu ze strony biura obsługi.
  MiejscowośćTorrewieja , Hiszpania
 • ~Miki / 2021-10-07 21:52
  Ocena: 2.50 / 5
  Internet z tych nadajników PLUSA to wielka porażka. Nadajnik Witaszyce test łącza LTE o godz 21:30 PING 88 ms, Download całe 0,12 Mbps, Upload 0,02 Mbps. Po 3 minutach sprawdzona na 3G i Download całe 2,44 Mbps, Upload 7,08 Mbps, PING 182 ms. Na 3G to jest dzisiaj super, bo przeważnie pobieranie jest do 1-2 Mbps, a wysyłanie około 2 Mbps. Reklamy 5G, a słąbo można wyciągnąć 2G. Te prędkości nie są tylko u mnie , ale i u innych łączących się z tymi nadajnikami. Taka sytuacja jest od co najmniej 2 lat, ale konsultanci nie widzą problemu, bo tam wg systemu nie ma awarii.
  ZaletyBrak
  WadyJakość internetu tragedia
  MiejscowośćWitaszyce/Jarocin
 • ~okok / 2021-10-04 19:52
  Ocena: 1.50 / 5
  beznadziejny zasięg nie polecam dkjdidiejeejdjsjsjsiissisijssjsj
  MiejscowośćKrobia
strona 1 z 88
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Netia Szybki Internet
Ocena: 2.11, ilość opinii: 2694
VECTRA
Ocena: 1.68, ilość opinii: 2649
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.52, ilość opinii: 2397
UPC Internet
Ocena: 1.92, ilość opinii: 2326
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.68, ilość opinii: 1748
Play Online
Ocena: 1.82, ilość opinii: 1701
Play
Ocena: 1.42, ilość opinii: 1936
Orange
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1802
Plus
Ocena: 1.51, ilość opinii: 1277
T-Mobile
Ocena: 1.54, ilość opinii: 1135
Orange Neostrada
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1111
mBank
Ocena: 1.82, ilość opinii: 1070