Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Plus GSM iPlus opinie

Ocena na podstawie 1668 opinii

1.69 / 5

 • Niezawodność
  1.61
 • Obsługa klienta
  1.65
 • Cena
  1.85
 • Parametry
  1.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 84
 • ~Jaro / 2020-05-23 23:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza sieć. Po 10 latach potraktowali mnie gorzej jak pierwszego z ulicy lepszego. Stały klient który nigdy nawet nie spóźnił się z opłatami. Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam !!!!
  ZaletyBrak
  Wadyobsługa klienta
 • ~Maniek006 / 2020-05-20 01:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet nie przekracza 0.5mb/s gdzie od większości innych dostawców nie spadał poniżej 10mb/s i był połowę tańszy, obsługa klienta mówi tylko o przeciążonych nadajnikach. Nie polecam.
  ZaletyBrak
  WadyCena
  Brak zasięgu
  Częsty brak sieci
  MiejscowośćPilzno
 • ~Maniek006 / 2020-05-20 01:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet nie przekracza 0.5mb/s gdzie od większości innych dostawców nie spadał poniżej 10mb/s i był połowę tańszy, obsługa klienta mówi tylko o przeciążonych nadajnikach. Nie polecam.
  ZaletyBrak
  WadyCena
  Brak zasięgu
  Częsty brak sieci
  MiejscowośćPilzno
 • ~.. / 2020-05-14 22:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Pomimo tego że przekaźnik mam pod domem prędkość internetu nie przekracza 0,30 kb/s.
  Pomimo tego że płace za opcję bez limitu, po przekroczeniu 30gb internet wyłącza się całkowicie. Kilka razy wcale nie oddali mi transferu w miesiącu tłumacząc się tym, że "muszę dzielić się transferem z innymi użytkownikami". Gdy chciałem zerwać umowę to nie pozwalali mi na to, w ramach rekompensaty za problemy wysłali mi nową antenę i modem oczywiście bez okablowania i podstawowych rzeczy potrzebnych do ich uruchomienia.
  ZaletyBrak internetu
  Stracone pieniądze
  WadyCena
  Jakość
  Obsługa
  Jeden wielki przekręt
  MiejscowośćTychowo
 • ~Krzysztof / 2020-05-14 10:16
  Ocena: 1.25 / 5
  Od wielu lat byłem klientem Plusa,ale tak zle, jak teraz tam jest, nigdy nie było.
  Zasięg LTE jest,a jakże prędkość na ściąganiu 0,5 - 2,5 Mb/s w mieście powiatowym, obrzeża miasta, do nadajnika 200 metrów.
  Jestem związany Smartdomem w 2-giej odsłonie, 3 telefony już zabrałem, internet wypowiedziałem, rozwiązanie umowy 20 czerwca, zostanie nieszczęsna telewizja i jeden telefon,ale też już niedługo, testowałem internet Orange i Play, w mojej lokalizacji Play jest szybszy,w życiu nie przypuszczałem,że Plus jest od nich gorszy.
  MiejscowośćPisz
 • ~Kamil / 2020-05-13 09:43
  Ocena: 1.00 / 5
  Cały czas problem z zasięgiem. Korzystam z 3 telefonów w różnych sieciach. Tylko Plus GSM nie ma zasięgu gdzie wszyscy pozostali go mają. Jednym słowem tragedia.
  Jak widzę ich durne reklamy w TV to mam ochotę wywalić tewizor przez okno. Jak korzystać z ich usług skoro brak zasięgu. I nie mówię tu o peryferiach tylko o dzielnicy Wrocławia.
  ZaletyBrak
  WadyWszystkie
  MiejscowośćWysoka
 • ~Mario / 2020-05-02 22:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma totalne dno brak podejscia do klijenta rzeczowo i ze zrozumieniem.Napisze w skrucie unikajcie tej firmy kazda inna tylko nie plusgsm.Lepiej nie mieć telefonu niż mieć w takiej firmie.
  ZaletyBrak zalet
  WadySame wady.Firma ja za prlu.
  MiejscowośćSosnowiec
 • ~MG / 2020-04-24 17:17
  Ocena: 1.75 / 5
  Uwaga! iphone 11 nie działa poprawnie w plusie. i nie będzie działał, raz wyślesz mmsa a innym razem nie wyślesz. Plus nie ma umowy z Apple i iphone nie pobiera konfiguracji automatycznie.
  jak zadzwonisz na infolinie 2601 to każdy mądrala będzie opowiadał co innego jak skonfigurować. Jak ich przyciśniesz to się przyznają ze niektóre modele iphona nie działają bo "przecież i tak nie mają ich w ofercie"
  straciłem czas i pieniądze.
  masz nowego iphona -tylko nie wplusie!
  MiejscowośćPoznań
 • ~Xxx / 2020-04-21 19:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Przez wiele lat byłam klientka plusa.przeprowadzialam się i nie ma tu wogole zasięgu.najblizsza wieża plusa jest 10km z tad.pisalam dzwoniłam ale oni uważają ze to przez różne warunki.nie dopuszczają tego że tu nie było i nie ma zasięgu.sprawa oparła się o rzecznika praw konsumenta ale też nie wiele to dało.odpisali ze podpisałam umowę i zgodziłam się na ich WARUNKI.OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM TA ZLODZIEJSKA FIRMĘ.
  ZaletyNie ma ani jednej zalety
  WadyWszystkie jakie tylko są możliwe
  MiejscowośćKrzywda
 • ~XpcGaming / 2020-04-17 10:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Straszna sieć, zasięg jest słaby, a nielimitowany internet LTE ma limit 100 gb. Brak zalet i serdecznie odradzam.
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
  MiejscowośćSuraż
 • ~Benedykt pierwszy / 2020-04-01 21:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszuści oszuści oszuści Postaraj się napisać trochę dłuższą opinię. Podaj więcej szczegółów dotyczących Twoich własnych doświadczeń z tą usługą / tym produktem.
  oszusci
  ZaletyZadnych
  WadyWszystkie
 • ~piotr / 2020-03-25 08:31
  Ocena: 2.00 / 5
  Tragedia-Siec bardzo Nieludzko się zachowuje w czasie Koronowirusa w POlsce.Zachowanie Ponizej minimum. Jestem klientem-od kilku lat placacym Ogromne rachunki-wzielelm kilka telefonow wraz z Abonamentem.Dziesiaj Firma wasza-pokazala ze ma gdzies Klienta.Podczac Koronowirusa-Wylaaczacie po Hamsku-blokujecie -z powodu kilku-dniowego opóźnienia.To Skandal-Skandal-Skandal.W czasie Koronowirusa nie moglem oplacic-telefonu bo Ogromne Kolejki do Waszego Salony w mojej Miejscowosci.Nieludzkie jest Wasze Zachowanie.Ponizej Krytyki.Zmiencie się -bo Będziecie tracic Na pewno-Na pewno Klientow-a Ja będę wszystkim Znajomym Odradzal -żeby nie Kozystali z waszekj sieci.Niedajcie się Namowic-Pieknym Paniom-Panom w Salonach Plusa-Nie dajcie się Namowic.Pieknie jest tylko podczac spisywania Umowy-Usmiech-pieknie Pachnacy Przedstawiciele Salonow PLusa-A później Maja gdzies -jak się dzień Spoznicie 0-Odetna was od SIeci-Trageida-Nie Ludzkie zachowanie tej Sieci-Zalatwienie spraw pezez INfolinie-wlancza się Patologiczna Sztuczna iNteligencja-komputer z wami rozmawia-Tragedia.NIe pOlecam.Tragedia.
  ZaletyMila OBsluga tylko podczas Spisywania uMow-Namawiania-do bycia Klientem-tylko wtedy.
  WadyNielucdzkie traktowanie klienta-przy opóźnieniu nawet jednodniowym-odcinanie od sieci-Nieludzkie zachowanie-jak Roboty Bezduszne.NIep olecam
  Miejscowośćklodzko
 • ~Kris / 2020-03-20 14:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet LTE 120 KB/s to jakaś kpina z klienta powinni się tą firmą zainteresować za co człowiek płaci jak problem z otwarciem strony www.
  Zaletybrak
  Wadysame wady
  Miejscowośćbędzin
 • ~Gosc / 2020-03-19 21:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Plus to jakaś masakra .baba dzwoniła żeby przedłużyć umowę .miał być abonament mniejszy A wyszedł.jeszcze większy. Kłamią przed umową A jak podpiszę to dopiero wychodzi.nigdy więcej nie podpiszę umowy.
  ZaletyNie ma
  WadyNie mówią prawdy
  MiejscowośćWloclawek
 • ~Kris / 2020-03-18 17:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Kpina z klientów internet lte bez limitu ograniczyli mi do 64KB/s zaraz po przekroczeniu limitu podstawowego.
  Nie można włączyć youtube a strony www ledwo się wczytują kpina kpina kpina.....
  Zaletybrak
  Wadysame wady
  MiejscowośćBędzin
 • ~Życzliwy / 2020-03-16 22:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Niestety,ale mam same złe informacje jeśli chodzi o Plusa. Mianowicie jest to firma,która nie posiada szacunku do pracownika, moralności, nie wspominając o odpowiedzialności. Do rzeczy. Firma unika prawo jak tylko może, znajduje luki,aby tylko wykorzystać moment sprzedaży usług telekomunikacyjnych. W tym trudnym okresie dla całego świata walki z koronawirusem Plus wydaje rozporządzenie o tym,że salony mogą być otwarte ponieważ pracownicy mają nieść pomoc światu. Jak jacyś super bohaterowie normalnie HERO. Pełnią służbę całemu światu,aby tylko podpisać jak najwięcej umów. Stawiam tu pytanie. ILE ? ILE Ci biedni ludzie maja podpisać dla Was umów,aby prezes był zadowolony? Nieważne,że Ci ludzie są narażeni na kontakt z klientem,nie ważne że zmiany mają trwać po 12h,gdy galeria obok jest pusta. Nieważne jest ich zdrowie i zdrowie ich rodzin. Za to ważne jest, że jedna umowa zostanie podpisana, albo włączony czasoumilacz to jest ważne, bez tego świąt się skończy, ludzie sobie nie poradzą, wrócą dinozaury. To jest jeden wielki dramat dla firmy. Być zamknięci więcej niż jeden dzień. Mam nadzieję,że to się odpije na Waszej sprzedaży. Jak nie szanuje się pracownika. Ja żeby było jasne nie jestem pracownikiem. Jestem osobą zupełnie nie związana z branżą telefoni komórkowej. Ale niestety gdy dotarła do mnie ta informacja stwierdziłam, że to trzeba gdzieś zgłosić. To im się należy. Dbajcie o siebie i nie dajcie się wykorzystywać.
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
  MiejscowośćWarszawa
 • ~minus gsm / 2020-03-15 00:44
  Ocena: 1.00 / 5
  nie polecam . email na poczekaniu wymyslilem. po prostu wstyd.
  Zaletybrak.
  Wadywszystko.
 • ~Aleksandra / 2020-03-09 13:58
  Ocena: 2.50 / 5
  Jestem niezbyt zadowolona z zasięgu GSM w plusie. Mieszkam na terenie wiejskim na Warmii
  ZaletyCeny usług tanie
  WadyBrak zasięgu GSM
  MiejscowośćSusz
 • ~cnaac / 2020-03-01 15:17
  Ocena: 1.25 / 5
  Internet ledwo chodzi a podpisanie umowy to było jak podpisanie cyrografu. Nie polecam każdemu kto chce mieć dobry internet za przyzwoitą cenę. Jeżeli masz zamiar wybrać internet z plusa to będziesz musiał/a się pożegnać oglądaniem filmów na YouTube w jakości HD i pobieraniem jakichkolwiek plików, a o graniu w sieci to już lepiej nie mówić. Opcja internetu na limit GB to najgorsza opcja, nawet gdy używanie internetu przez Ciebie sprowadza się tylko do wyszukiwaniu rzeczy w przeglądarce to limit i tak zużyje się w 5 dni lub szybciej. (Mój rekord to 3 dni spróbujcie to pobić.)
  ZaletyRouter fajnie wygląda.
  Dobre urządzenie do hamowania złości - kiedy się wkurzysz i będziesz miał/a zamiar walnąć w biurko to przypomnisz sobie że wtedy internet przestanie działać gdy to zrobisz.
  WadyCały plus to wada.
  MiejscowośćJastrzębie-Zdrój
 • ~ZAWIEDZIONY / 2020-02-23 15:10
  Ocena: 1.00 / 5
  Umowa na 36 miesięcy bez telefonu to bezczelność. Naliczają odsetki od dwu, trzy dniowego opóźnienia w opłatach. Nowi klienci w plusie mają lepsze warunki niż stali klienci mający podpisaną umowę.
strona 1 z 84
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2477
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.54, ilość opinii: 2166
VECTRA
Ocena: 1.72, ilość opinii: 2027
UPC Internet
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1813
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.69, ilość opinii: 1668
Play Online
Ocena: 1.88, ilość opinii: 1449
Flixbus
Ocena: 2.30, ilość opinii: 867
mBank
Ocena: 1.93, ilość opinii: 723
ITAKA
Ocena: 2.70, ilość opinii: 392
Link4
Ocena: 1.56, ilość opinii: 353
Netflix
Ocena: 2.58, ilość opinii: 244
HBO GO
Ocena: 1.76, ilość opinii: 172