Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Plus GSM iPlus opinie

Ocena na podstawie 1691 opinii

1.69 / 5

 • Niezawodność
  1.60
 • Obsługa klienta
  1.65
 • Cena
  1.85
 • Parametry
  1.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~AntyPlus / 2019-04-09 17:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak Volte Brak Wificalling Brak esim niepełnosprawny internet
  ZaletyZero zalet
  WadySame wady
 • ~Barbara / 2019-04-09 13:27
  Ocena: 1.75 / 5
  Mam komórke w Plusie pakiet na karte i 3 GB/30 dni cyklicznie za 5 zł. Dzieje sie cos dziwnego. Plus pobiera mi z konta te 5 zł.kilka razy w miesiacu, chociaz powinien to zrobic tylko raz na miesiąc. Moje reklamacje, pisane do Plusa przez Plus Forum pozostaja bez odpowiedzi.
  Inaczej reklamacji nie da sie złozyc, poniewaz nie ma emaila, na który mozna by pisac.
  Zaletyw miare dobry zasięg
  Wadyalbo system pracuje żle albo..........
  Miejscowośćtelefon komórkowy w Warszawie
 • ~Dominika / 2019-04-05 19:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Sieć Plus to kpina. Najbliższy nadajnik jest u mnie ok kilometra i nie jest on z plusa. Aby rozmawiać muszę stać w oknie a mieszkam w mieście. Kpina. Nie dajcie się oszukać.
  ZaletyŻadnych zalet
  WadySame wady
  MiejscowośćRadom
 • ~An-an / 2019-04-01 23:59
  Ocena: 2.25 / 5
  W grudniu 2018 r. zakończyłam umowę z Orange.Przez cały czas trwania umowy były problemy,albo z odbiorem TV,albo z zawyżonymi fakturami.Przeniosłam się do Polsatu i z komórką do Plusa.Niestety mam te same kłopoty.Juz raz trzeba było wymieniać ruter,bo nie było odbioru TV,a z fakturami,które przychodzą w pakiecie też nie mogę skumać za co płacę.Podsumowując trafiłam z deszczu pod rynnę.Może tylko Internet jest ok. Mam w związku z tym smutną konstatację.Chyba wszyscy operatorzy sieci komórkowych,dostawcy Internetu i sygnału TV,są delikatnie mówiąc mega nieuczciwi.
  MiejscowośćŁódź
 • ~czapibarix / 2019-03-16 18:10
  Ocena: 1.00 / 5
  nie mogę się wypowiedzieć na temat innych usług ale internet domowy to najgorsze co może być
  nie ma na rynku obecnie czegoś gorszego (przynajmniej sobie tego nie wyobrażam) internet gubi ciągle zasięg a jego prędkość czasami wynosi 100kb/s nawet jak nie wykorzystam pakietu czekam na zmianę na internet u lokalnego sprzedawcy bo niestety w mojej gminie która liczy prawie 15 tys mieszkańców i jest jedna z najbogatszych w województwie nie ma światłowodu
  pamiętajcie nigdy nie bierzcie internetu od sieci komórkowych bo skończycie jak ja
  Zalety-brak
  Wady-ciągle gubi zasięg
  -prędkość oscyluje w kb
  - można zapomnieć o oglądaniu n filmów nie mówiąc o pobieraniu dużych plików lub gier
  MiejscowośćOsielsko
 • ~Maciej / 2019-03-08 17:27
  Ocena: 1.25 / 5
  Przerobiłem wszystkie sieci ale odkąd plus połączył się z cyfrowym polsatem ta Mizeria to syf i malaria piszę to jako od poniedziałku były 12-tni klient. Lte to kpina z ludzi ( chodzi o smart dom- bo korzystając jako router z fona śmiga net normalnie ) Abonament dymanie wieloletnich klientów na cenach telefonów ( gościu prosto z ulicy ma lepszą cenę jak stały klient i ofertę ) na kartę jak pakiet jest to git ale jak się zakończy a akurat chce się zadzwonić średnia cena 1 MINUTY połączenia to około 2.40zł !!! I co dzwoni człek na info wsio ok wszytko się zgadza i tak 4min 49 sek połączenia z siecią konkurencji kosztuje prawie 12 ZŁOTYCH!!! Zwrot jaki zwrot nie masz umowy "wal się lamusie.. Zresztą takie podejście mają jak zgłaszasz lte wolniejsze od modemu "oni mają, że działa: i koło pióra im lata, że samo Google otwiera się kilka minut bo łącze ma prędkość w bitach.." Ogólnie syf, kiła i malaria chcesz smart dom podpisz umowę z lokalnym dostawcą jak ma stałe łącze aby żyć dłużej w zdrowiu ogólnym i psychicznym!!!
  ZaletyZasięg
  WadySzkoda gadać
  MiejscowośćBoronów
 • ~A.S. / 2019-02-27 18:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Sieć Plus pogorszyła parametry zasięgu w mojej miejscowości. Po kilku telefonach i zgłoszonej telefonicznie reklamacji, która nie dała totalnie nic ( nawet nikt nie pofatygował się żeby na nią odpowiedzieć), postanowiłam przenieść możliwie jak najwięcej numerów należących do mojej firmy. Nie udało mi się pomimo 46 minut oczekiwania sprawdzić na infolinii kiedy kończą mi się umowy, postanowiłam skorzystać z chatu Plusa. Pracownik udzielił mi informacji że mam dwa numery na których kończy mi się umowa. Złożyłam zatem zlecenie przeniesienia numerów i niestety pojawił się problem z przeniesieniem, ponieważ konsultant źle podał mi terminy. Operator u którego zleciłam przeniesienie ustanowił numery tymczasowe i rozpoczął naliczanie opłat za dwa numery. Zgłosiłam więc reklamację. Niestety odpowiedź zupełnie nie uwzględniła wprowadzenie w błąd przez pracownika sieci Plus, a ktoś kto na nią odpowiadał nie odniósł się do moich żądań.
  Zaletybrak zalet po wieloletniej współpracy
  Wadysłaby zasięg, kiepska oferta, a co najważniejsze nie dba się o klienta !
  reklamacje są pobieżnie czytane, i nie potrafią się przyznać do błędu
  MiejscowośćAndrychów
 • ~PlusKutasPlusKutas / 2019-02-21 20:35
  Ocena: 1.25 / 5
  Totalne dno, 2000 ping, pobieranie 0.05mbps a wysyłanie 0 nie polecam tego szajsu i ostrzegam innych przed internetem z plusa.
  WadyWszystko
  MiejscowośćKawęczyn
 • ~TestertegoInternetu / 2019-02-20 20:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Według mnie ten internet to jakieś kpiny. Internet fatalny, gigantyczne rachunki za internet. Po przyjściu do ich salonu i złożenie "skargi" internet działa jak powinien.
  ZaletyBrak
  WadyWszytkie możliwe
 • ~Bartek / 2019-02-20 09:30
  Ocena: 1.50 / 5
  Operator tnie koszta uruchamiając automaty a rezygnując z obsługi konsultantów (nie dotyczy klientów chętnych do podpisania umowy). Obsługa po sprzedażowa leży.
  ZaletyBRAK
  WadyBrak kontaktu z operatorem (automaty i inne twory możecie sobie w nos wsadzić)
  MiejscowośćPolska
 • ~To ja / 2019-02-14 01:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Całą tą bande złodziei z plusa powinno się skazać. Dlaczego UOKIK nie robi nic z tą mafią? CHwalą się że "lider technologii LTE". Skoro lider technologii szczyci się limitem 30 gb i prędkością 0.005 Mb/s to ja się boję pytać co jest u konkurencji. Taką prędkość osiągam będąc 300 metrów od nadajnika. W nocy prędkość nie wzrasta (gdyby jakiś naiwniak się łudził że chociaż w nocy internet działa). Na Fanpage oraz infolinii palą głupa i kłamią w żywe oczy że nie ma problemów, byle tylko podpisać umowę, a po podpisaniu mają już w tylnej części to że usługa nie działa.
  WadyZerowa prędkość.
  Brak modernizacji sieci.
  Na Fanpage oraz infolinii palą głupa i kłamią w żywe oczy.
  W reklamach nie ma ani słowa prawdy.
  MiejscowośćWłocławek
 • ~Nikodem Dyzma-Solorz / 2019-02-10 23:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Przeszedłem do Plus jakieś 2 lata temu, oferowali dobrą ofertę przy przenoszeniu numeru, chyba jak większość operatorów bo zawsze lepiej jest traktowany nowy klient od tego który jest w danej sieci kilka lat.
  Internet LTE którym się tak chwalą w reklamach to jest dramat, wykupiłem największy pakiet jaki był wtedy dostęny 100GB na miesiąc, problem w tym że tyle to ja w jeden dzień potrafię wykorzystać. (wtedy nie miałem innego wyboru)
  Mało tego, ten internet LTE w mojej okolicy działa fatalnie, mieszkam w 120 tys. mieście a do nadajnika mam ok 1 do 1,5 kilometra.
  Prędkości pobierania w tygoniu do południa są jeszcze w miarę ok, ale w weekendy wieczorem to zapomnijcie o internecie, tłumaczą się tym że nadajnik jest przeciążony .
  Podsumowując, LTE plus którym się tak chalą, działa u mnie od poniedziałku do piątku w godzinach porannych, 100GB w 2019 roku, to jest oferta dla dziadków którzy korzystają z internetu kilka razy w tygodniu do sprawdzenia poczty cz FB.
  Strona internetowa sieci Plus jak i obsługa konta jest dla mnie mało intuicyjna, jakoś u konkurencji to lepiej działało.
  Wreszcie sama gama telefonów i innych urządzeń, w porównaniu do konkurencji jest fatalnie, bardzo uboga oferta .
  Praktycznie brak produktów firmy Apple, nie wiem czym to jest spowodowane, ale ten problem jest od bardzo dawna.
  ZaletyBrak
  WadyZa dużo by pisać.
  MiejscowośćDąbrowa Górnicza
 • ~Olo / 2019-01-28 02:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet domowy katastrofa ledwo dyszy 0,50mb/s co się dzieje z tym PLUSEM.Mieszkam 900 metrów od nadajnika !!!.Na routerze 5 kresek,zasięg LTE+.(W nocy idzie nawet 30,00mb/s,ale w nocy to każdy wymiata.Zadzwoniłem do plusa(15 minut czekałem na połączenie z konsultantem) Konsultant mi powiedział żebym przełączyć się na 3G i będzie lepiej i żebym zresetować router.Przełączyłem nic się nie poprawiło, reset tez nie pomógł.(Router nowy Huawey b525)Może 2G ???,Plus się cofa w rozwoju.INTERNET MOBILNY OD PLUSA TO SREDNIOWIECZE !!!,Testujcie zanim potpiszecie umowę !!!
  ZaletyNIC
  WadyINTERNET KATASTROFA
  MiejscowośćNowe Dwory Wadowickie
 • ~Grzegorz / 2019-01-23 12:38
  Ocena: 1.50 / 5
  Obsluka klienta totalnie nieporozumienie, bledy na fv, odbieranie po 20min infolinii i olewanie tematow
  Zaletynic
  WadyBOK - dramatJJe
  MiejscowośćJelenia Góra
 • ~Andrzej / 2019-01-21 11:00
  Ocena: 2.25 / 5
  W sobotę 19.01.2019 kupiłem kartę PLUS "prosto na kartę", zarejestrowałem, i doładowałam kwotą 5 zł. Karta potrzebna była do odbycia kilku bardzo ważnych rozmów po południu. Niestety okazało się, że numer jest NIEDOSTĘPNY i nie można na niego zadzwonić. BOK poinformował mnie, że zaraz sprawa się wyjaśni, niestety nie wyjaśniło się nic. Kolejne rozmowy z BOK to kolejne terminy aż do 21 stycznia. Panienka z BOK stwierdziła, że mają czas 30 dni na rozwiązanie problemu. Na rozmowy z BOK wydałem całe doładowanie.
  ROZWIĄZANIE PROBLEMU: wyrzuciłem kartę PLUS, kupiłem inną i jest bez problemu.
  WNIOSEK: Nigdy więcej sieci PLUS, kompletne olewanie klienta. Będę odradzał każdemu.
  ZaletyBRAK zalet.
  WadyOlewanie klienta.
  MiejscowośćCzęstochowa
 • ~Grzegorz70 / 2019-01-19 09:26
  Ocena: 2.00 / 5
  Operator PLUS GSM To tragedia ciągły brak zasięgu,chyba jako jedyny nie ma podpisanej umowy z innymi sieciami by móc korzystać z ich nadajników. Nie wiem po co te reklamy i oszukiwanie ludzi.
  Zaletybrak
  Wadyciągły brak zasięgu
  MiejscowośćWysocice
 • ~Tomek / 2019-01-15 16:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Lenartowice, gmina Miękinia, fatalna prędkość internetu. Problemy z połączeniem telefonicznym. Szukanie iejsca, żeby zadzwonić.
  MiejscowośćLenartowice
 • ~posejdon / 2019-01-01 20:34
  Ocena: 2.00 / 5
  nadaje się jedynie do poprzeglądania internetu.filmy teledyski i granie odpada.nie polecam
  Zaletybrak
  Wadybardzo nie stabilne internet.
  Miejscowośćszczodre
 • ~Karol / 2018-12-28 14:26
  Ocena: 1.00 / 5
  A więc jeżeli chcesz sieć w której zanim zaczniesz rozmowy musisz pojechać przynajmniej 3 razy do salonu gdzie spędzisz z 5h bo infolinia to totalna porażka to plus jest idealny.
  MiejscowośćGdańsk
 • ~Justyna / 2018-12-27 11:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Od 30 minut próbuje dodzwonić się na biuro obsługi nikt nie raczy odebrać.!! Żaden kod internetowy podany na plus.pl nie działa wyskakuje usługa chwilowo niedostępna. Zasięg totalna porażka żeby gdziekolwiek zadzwonić trzeba stać w oknie albo wychodzić na zewnątrz. Baaaardzooo nie polecam.
  ZaletyMasakra
  WadyMasakra
  MiejscowośćMałochwiej Mały
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2540
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2276
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 2159
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1945
Plus GSM iPlus
Ocena: 1.69, ilość opinii: 1691
Play Online
Ocena: 1.86, ilość opinii: 1515
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1062
Play
Ocena: 1.49, ilość opinii: 1034
Orange
Ocena: 1.45, ilość opinii: 953
mBank
Ocena: 1.90, ilość opinii: 863
T-Mobile
Ocena: 1.56, ilość opinii: 753
Plus
Ocena: 1.54, ilość opinii: 720