Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Częstochowa opinie

 • ~Łukasz / 2019-01-28 20:42:39
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.67 / 5
  Miałem zamiar wziąć naprawdę fajnie zapowiadający się pakiet internet+tv, elegancko na wybieraku wybrałem opcję, zamówiłem i rozpoczęły się schody, najpierw okazało się, że mieszkanie nie istnieje w ich bazie oraz zaproponowano umowę na inny numer mieszkania, rzekomo przypisany do tego, które najmuję. Osoba z infolinii pomimo mojej propozycji wysłania umowy najmu lub nr KW usilnie nalegała na kontakt z właścicielką/poprzednimi najemcami (bo przecież była jakaś umowa) żeby ustalić tamten nieprawidłowy nr mieszkania widniejący w ich bazie. Ostatecznie postawiłem na swoim, mieli dodać adres do "niestandardowych". Godzinę po umówionej instalacji i rzecz jasna braku przybycia instalatora, otrzymałem telefon, że jednak nie ma światłowodu w moim budynku i nie mogą dostarczyć żadnej usługi, a adres tylko dlatego widnieje w wyszukiwarce dostępnych, bo "ktoś" ma jeszcze jakąś starą analogową opcję, wersja nie pokrywa się z poprzednią wg, której mają w bazie dokładnie 14 mieszkań w tym budynku. Mimo tego, że Panie z infolinii ostatecznie jakoś tłumaczą się i okazują skruchę poprzez poruszający ton głosu, to wieje ogromnym bałaganem i niekompetencją. Po akcji trafiłem tutaj, cieszę się, że tak wyszło i nie mogłem podpisać umowy.
  Ps: Podczas zamawiania usługi Pani oszukała mnie, że promocja trwa jeszcze tylko przez dwa dni,a później będą gorsze oferty, bo te były świąteczne/noworoczne, teraz dostępna jest jeszcze tańsza, sportowa, na koniec Pani policzyła źle usługę multiroomu, zbyt tanio, także widocznie mało kto korzysta, bo nie znała cen, albo Pani dopiero zaczyna przygodę z UPC, ja kończę, zanim zacząłem.
  ZaletyNie poznałem.
  WadyBałagan i niekompetencja ukazały się jeszcze przed rozpoczęciem świadczenia usługi.
  Miejscowośćczęstochowa
 • ~Pastor / 2020-12-07 12:37:46
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  UPC- krótko chamska obsługa klienta, ograniczenia szybkości nawet gdy płacisz bez podania przyczyn,wyłudzanie pieniędzy za usługi po kilka razy za tę samą.
  Zaletybrak
  Wadywadą jest że taka firma istnieje
  Miejscowośćczęstochowa
 • ~Andrzej / 2016-05-31 21:40:02
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.75 / 5
  Wysoka niezawodność pod każdym względem. Polecam.
  ZaletySame zalety.
  WadyBrak
  Ponad 6 lat , 72 zł. częstochowa Al. Wolności.