Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Gdynia opinie

 • ~jack / 2018-05-15 15:25:25
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.25 / 5
  Jestem jakieś 15 lat klientem upc .Bywało różnie .Ale to co mi sie przytrafiło wprawiło mnie we wściekłosc Zaczołmi zanikac sygnał w tel ,myslalem ze to ruter.Po obejrzeniu wtyczki tel którą sie podłacza do rutera zauważyłem że jeden z przewodów w tej przeżroczysyej wtyczce jest luzny Dzwonie do konsultanta z działu twchnicznego i słyszę ze to nie ich sprzet i mam to sam naprawic .Widocznie ich sprzet jest niazawodny i niema prawa sie zużyć.
  NIE ICH SPRZET ? wszystko montowali ICH monterzy z ICH kable ,wtyczki i wszystko nawet otwory wiercili ONI A paniusia wmawia mi ze to nie prawda ze kłamie ŻE MONTERZY NAWET NIE MAJĄ TAKIEGO SPRZĘTU!! .A po chwili mówi ze mogą to naprawić ale odpłatnie .TO JA SIE PYTAM. SKĄD NAGLE WEZMĄ ODPOWIEDNI SPRZET ? KONSULTANTKA NIEMA ZIELONEGO POJECIA ALBO TAK JĄ WYSZKOLILI

  ZaletyDLA , NIEWYMAGAJĄCEGO KLIENTA MOŻE BYĆ
  MiejscowośćRUMIA ,gdynia
 • ~Gdynia / 2020-08-08 22:00:36
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Beznadziejny internet, co chwilę nie działa. Kontakt jedynie przez infolinie, ktora jest wiecznie zajęta - jeszcze nigdy nie udało mi się porozmawiać z kimkolwiek. Nowe mieszkanie, wszystkie nowe sprzęty, nowy "super" internet, a normalnie pracować czy filmu obejrzeć nie można przez brak internetu. Juz nie wspomnę o monterze w cenie, któremu nie chciało się podłączyć routera w szafie w przedpokoju, gdzie chcieliśmy mieć go ladnie schowane,zamiast tego postawił go nam na podłodze w salonie na krótkim kablu kolo gniazdka. Nie polecam, lepiej unikać
  WadyCiągłe awarie, brak internetu, brak kontaktu i zajęta infolinia
  Miejscowośćgdynia
 • ~ewqasd / 2019-09-04 16:20:33
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Bravo dla upc za fatalną obsługę klienta!!!! Instalacja internetu - przyjechal montar i okazalo sie, ze nie ma kluczy. Pono klient mial je miec, tylko (SIC!) klineta nikt o tym wczesniej nie ifnormowal!. Po 4 dniach laskawie przyjechal znowu monter, zaistalowal internet, kotry za kilka godzin przestal dzialac! Haha! Umowili serwis. Pilny serwis w upc oznacza 24 h oczekiwania. Nastepengo dnia sami sobie pozwolili odwolac ten serwis i wyznaczyli kolejny - na następny dzien!!!! Haha!!! Orły!!!Brawo UPC! Popis profesjonalizmu w pełni!!!!!


  Miejscowośćgdynia
 • ~Barbara / 2021-06-06 17:31:55
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Kilkanaście razy w ciągu dnia brak internetu. Zgłaszałam wielokrotnie.Owszem pomoc techniczna bardzo miła. Ale co z tego? Powinien ktoś przyjść i zobaczyć jaka jest przyczyna. Teraz już nie zgłaszam, tylko czekam, kiedy umowa się skończy i pożegnam UPC.
  Zaletyzero
  Wadyciągły brak internetu.
  Miejscowośćgdynia
 • ~Mk_olej / 2018-01-13 21:47:51
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Przy ofercie zakładającej 300 mbs wyciąga średnio 86 Mb/s. Internet nie jest ani trochę stabilny, częste problemy techniczne i ogólnie nigdy nie podpisujcie z nimi umowy.
  Zalety Przynajmniej na jednym telefonie działa jak należy
  WadyNie mam siły żeby tyle pisać
  Miejscowośćgdynia
 • ~roman / 2021-12-04 17:15:24
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.25 / 5
  Chciałem aktywować viaplay.Zalogować się do mMoje upc po kilku latach, to droga przez mękę.Czy was pogięło? Do banku jest łatwiej.Dziękuję, ale odechciało mi się viaplay.
  Miejscowośćgdynia