Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Katowice opinie

 • ~jan41 / 2017-08-15 16:30:16
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  Przeczytałem tu ok.40 opinii i zwątpiłem w to, że nadal mieszkam w Siemianowicach. Albo jestem "w czepku urodzony"? albo... nie wiem. Umowę z upc mam prawie od samego początku.Teraz miałem: Kablówka Pakiet Selekt + Multiroom + internet 120 Mbs + telefon - za ok 170 zł. Poszliśmy z żoną do siedziby upc w katowicach i prosiliśmy o zweryfikowanie naszej sytuacji z uwagi na to, że jesteśmy "starymi" klientami a co jakiś czas cena lekko idzie w górę. Ponieważ nie mieliśmy wszystkich danych przy sobie Miła Pani zaproponowała nam spotkanie w Silesia City Center w sobotę (miała tam dyżur), a było to w czerwcu 2017 roku. Zaproponowała nam Pakiet Max na dekoderze Horizon z nagrywarką +Pakiet Multiroom HD + Planet Premium Mega Sport + Internet 120 Mbs (modem Connect Box) + telefon za miesięcznie ok 140 zł. Z tyn, że po minięciu Okresu Zobowiązania określonym powyżej w części "Wykaz świadczonych Usług" należy się przypomnieć... Wtedy nie będą podnosić ceny, a być może uda się zdobyć jakąś promocję... Ale to trzeba wiedzieć... Test na internet robię często. Dziś jest święto a wynik jest jak zawsze dobry: pobieranie 118,48, przesył 9,88. Jak widać nie mam na co narzekać. Raz tylko nie miałem internetu i to na samym początku. Po interwencji "facet" skorygował moje dane, poustawiał i do teraz mam spokój.
  WadyNie wiem dlaczego światłowód jest doprowadzony do budynku a z doprowadzeniem do mieszkań jest jakiś kosmiczny problem. Jestem co prawda "z rocznika wojennego", wtedy to byłoby zrozumiałe, ale dzisiaj? XXI wiek? Uważam to za wielką wadę!
  od czerwca 2017 roku.
 • ~Maggie / 2017-11-14 09:55:24
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.75 / 5
  Jestem abonentką upc w katowicach od prawie 5 lat: TV + Internet + wciśnięty na siłę telefon w imię opłacalności pakietu. W ogólnej ocenie usługi godne polecenia. Niemniej ostatnie wydarzenia skłaniają mnie do skomentowania jakości obsługi Klienta, która pozostawia wiele do życzenia. Od 5 dni wszystkie usługi z pakietu w moim lokalu nie działają, nie pomogły standardowe sposoby na przywrócenie połączenia (restart, poprawienie okablowania, wyłączenie z sieci). Awaria jak awaria - zdarza się. ALE... 1) Brak możliwości skontaktowania się z serwisem w żaden z oferowanych sposobów (chat z konsultantem, połączenie telefoniczne) skutkujące wielogodzinnym wiszeniem na telefonie i wysłuchiwaniem automatycznych komunikatów oraz nagranej melodii w czasie wiecznie trwającej niedostępności konsultantów, 2) odmowa przyjęcia zgłoszenia awarii w punkcie obsługi Klienta, 3) po wyproszeniu na personelu punktu obsługi połączenia z działem technicznym ustalenie wizytę technika w miejscu mojego zamieszkania w totalnie niesatysfakcjonujących przedziałach czasowych za kolejnych kilka dni roboczych (kolejne dni bez tv i Internetu) - zasługują na najniższą ocenę. Dla dobra Użytkowników przestrzegam - proszę o uzbrojenie się w cierpliwość i walkę do skutku o prawo do korzystanie z usług, za które płacimy.
  ZaletyNowoczesne rozwiązania, coraz lepsze zaplecze sprzętowe
  WadyObsługa Klienta, wciąż nie w pełni rozwinięte usługi z najnowszych ofert i pakietów (np. oglądanie telewizji wstecz)
  Miejscowośćkatowice
 • ~piotrek / 2017-04-20 12:22:00
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.33 / 5
  mój syn będąc studentem w Warszawie, i wynajmując mieszkanie szukał firmy wtedy ASTER obecnie upc aby mieć możliwość rozwiązania umowy po 12 miesiącach bo nie wiedział czy będzie mieszkał pod danym adresem. Pracownik firmy bardzo miły zamontował sieć dał do podpisy umowę gdzie syn laik, i naiwniak nie zauważył, że facet zakreślił mu 24 miesiące. Po roku czasu oddał ruter do biura na ul. Marynarskiej 13 w warszawie gdzie nikt go nie uprzedził, że jeśli rozwiąże umowę przed czasem to zapłaci karę. Po kilku miesiącach zaczęły przechodzić nakazy do zapłaty kwoty ponad 100zł jako kary za rozwiązanie przedwczesne umowy. W rozmowie pracownik firmy powiedział, że umorzą karę jeżeli syn podpisze umowę na 24 miesiące na internet, i telewizor, czego syn nie chciał. Następnie zwróciwszy się pismem już do UPS w katowicach aby prosić o umorzenie kary bo przecież rachunki były płacone w terminie sprzęt oddany, a w odwiedzi uzyskano informację, że rozumieją nasze rozczarowanie, ale długu nie umorzą. Syn podał adres do korespondencji jeżeli sprawa trafiłaby do sądu ze strony UPC, a tu bez wezwań,i powiadomień w listopadzie 2015r komornik z SR w Legionowie z konta syna ściąga kwotę 2000zł twierdząc, że działa w granicach prawa tylko czyjego na pewno nie konsumenta. Firma oszustów, i naciągaczy niemal Amber Gold.
  Zaletyjedynie sieć bo na pewno nie kadra pracownicza
  Wadynieuczciwość, oszustwa
  brak
 • ~NIE NIE NIE UPC / 2020-08-11 07:41:07
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.25 / 5
  po prostu ręce opadają. Miałem internet 300 MB/s jakoś to działało ale zrywało połączenie wi-fi w pokoju obok 7 metrów dalej. Sprawdziłem ofertę 1000/MB/s w dość dobrej cenie i tu się zaczął mój koszmar technik przyszedł podłączył modem był u mnie dosłownie 5 minut nawet nie weryfikując czy usługa działa czy nie. dwukrotnie wzywałem serwisanta każdy przychodzi na 5 minut i albo mówi że jest wszytko ok albo zmienia jakieś ustawienia i mówi że musi iść i żeby zweryfikować czy działa. Tragedia połącznie Wi-fi zrywa sięco kilka minut. Odstępuję od umowy i zmieniam operatora
  Ludzie trzymajcie się od tej firmy z daleka
  Zaletybrak
  Wadyrozłączenie internetu fi-fi
  Niekompetentni serwisanci
  Miejscowośćkatowice
 • ~wow23 / 2017-10-25 13:32:02
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.50 / 5
  Biuro obsługi klienta katowice beznadzieja. Wmawiano mi że miałem rozwiązać umowę na gratisowe miesięczne HBO miesiąc przed podpisaniem umowy a tak muszę płakać i płacić dodatkowo jeden miesiąc. Coś nie bywałego 2 10 2017 podpisana umowa na tv, która miałem wypowiedzieć we wrześniu aby zachować miesiąc wypowiedzenia. Całkowity brak kompetencji, brak logiki itp szkoda słów. Dopiero na infolinii dało się załatwić. Pytanie po co ci ludzie tam siedzą chyba, że ich zadaniem jest odstraszanie potencjalnych klientów. Trzeba uważać co wciskają i sprawdzać bo potem jest tylko kłopot.Wypowiedzenia nie chcą podpisać odsyłają w siną dal okropne!!!!!.
  ZaletyInternet w miarę śmiga.
  WadyDekoder horizon się zawiesza. Zmiana kanałów wolna
  Tychy
 • ~ 4621456 / 2021-06-12 17:44:44
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Klent upc
  4621456. Najgorszy syf na swiecie. Od dwoch miesiecy mam dekoder 4k i nie ma dnia zeby nie bylo kilka czy kilkanascie razy dziennie awarii.Wtym dziadostwie nie mozna rozwiazac umowy w punkcie stacjonarnym.Trzeba wysylac pismo z miesiecznym wyprzedzeniem do katowic.Pare lat temu CANAL+ malo nie odlecial z polskiego rynku dzieki opiniom internautow Doprowadzmy swoimi opiniami do tego samego. Na pochybel im.
  ZaletyBRAK
  WadyBrak zalet.
  MiejscowośćBolesławiec
 • ~Jadwiga / 2018-09-28 19:41:25
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie sposób zamówić usługi w UPC. Od tygodnia bezskutecznie zamawiam internet on line i jestem zmuszona zrezygnować z usług UPC. Sprawę wczoraj wyjaśniałam telefonicznie, anulowano opłatę instalacyjna , dziś ją znowu mam w potwierdzeniu. Zamówiliśmy z synem internet, wybierając umowę niestudencką na 2 lata, a dziś dowiaduje się, że wybraliśmy umowę studencką. Wizytę wstępną, informacyjną w salonie potraktowano jako zamówienie. Dosłownie same nonsensy, tydzień czasu stracony na telefony i wyjaśnia.Mimo najlepszych intencji. Po prostu same absurdy.
  Miejscowośćkatowice
 • ~Karlik / 2016-11-17 13:33:19
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.00 / 5
  katowice blok 11 pietrowy internet 10mb viber power za 44 PLN router z Thomsona mieszkanie 57m2 wifi podpiete do niego 4 tel.+ amplituner zasieg na balkonie i korytarzu jeszcze nigdy nic nie przerwalo albo rozlaczylo kontakt z BOK przez @ bez problemu tak sie zastanawiam o czym ci ludzie pisza ze nic nie dziala?!
  ZaletyBez problemu,wszystko gra tak jak ma byc w umowie.
  WadyBrak
  Od 2 lat korzystam 44pln +montaz katowice
 • ~Ania / 2019-07-31 17:10:56
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.25 / 5
  Chciałam zamówić nową usługę przez internet. Pojawił się komunikat czy chcę, aby ktoś do mnie zadzwonił. Napisałam, że tak i w ciągu 50 sekund zadzwonił konsultant i zamówiłam usługę. Pan był miły i instalację zamówiłam już na następny dzień. Mam ju wieloletnie doświadczenie z firmą upc i mam o nich całkiem dobre zdanie. Niestety po rozmowie chciałam kliknąć 5 gwiazdek, a tu już po naciśnięciu pierwszej, gwiazdki znikły.. a Pan był naprawdę kompetentny.
  Miejscowośćkatowice
 • ~P / 2018-11-02 17:20:06
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  To coś, co upc nazywa internetem, to kiepski i nieśmieszny żart, awaryjność jest na fatalnym poziomie, zarówno na Śląsku jak i w Małopolsce "internet" miewa najwyraźniej humory, bo potrafi przez tydzień działać tak, jakby połączenie było przerywane co dwie minuty przez nawet osiemnaście godzin dziennie, lepiej iść do Orange, "internet" w upc nadaje się tylko do wypowiedzenia umowy.
  MiejscowośćKraków, Tychy, katowice, Warszawa
 • ~DJ / 2018-05-25 15:24:34
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.75 / 5
  Nierzetelna firma. Wielokrotnie zgłaszane blokowanie się telefonu bez odpowiedzi. Dodatkowo niechęć pomocy w sprawie: odmowa przyjęcia informacji o niefunkcjonowaniu telefonu (bez zmiany czegokolwiek innego). Fatalnie, nieprzejrzyście skonstruowana infolinia praktycznie uniemożliwiająca porozumienie się. Z tego powodu zamierzam odstąpić od umowy z powodu niedopełnienia przez upc jej warunków (w sumie 3 abonentów).
  Miejscowośćkatowice
 • ~Anonim / 2018-07-26 14:49:37
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Nie, polecam. Ciągle kłopoty z Internetem.
  ŚCINY NA KAŻDYM KROKU.
  Dostawca niegodny zaufania.
  ZaletyBrak zalet.
  WadyInternet zacina przy każdej możliwej okazji...
  Jeśli chcesz używać tego "internetu" do grania to nie popełniaj tego błędu!
  Miejscowośćkatowice
 • ~Jack / 2021-07-23 18:22:55
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.00 / 5
  Oprócz słabych dekoderów, bo i Horizon i ten nowy 4K pozostawiają wiele do życzenia, reszta chodzi dobrze. Słaby punkt to obsługa klienta, nie sposób się dobić do konsultanta, brak bezpłatnego telefonu.
  ZaletyParametry
  WadyDekodery, obsługa
  Miejscowośćkatowice
 • ~Jacek / 2017-02-20 14:33:02
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  mieszkam w katowicach na ul OBROKI posiadam w upc telewizję i internet po tym jak TBS dostawił kolejne bloki a upc dołożył kolejnych klientów internet to porażka internet zrywa jest powolny sieś jest przeciążona na zgłaszanie tego faktu reagują wysyłaniem kolejnych techników i wymianą modemow udają że coś robią lecz to nie wpływa na jakość sami technicy mówią że tylko modernizacja poprawi jakość narazie nie polecam w tym rejonie usług upc .
 • ~Leo-pard / 2019-03-11 17:06:33
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.25 / 5
  Mam od upc internet+tv od paru lat jest wszystko ok.Co bym zmienił to cena 140 horizon nagrywarka i Hbo trochę drogo.katowice
  ZaletyObrazu nie tnie,Internet dobrze działa ma zasięg.
  WadyTrochę drogo.
  Miejscowośćkatowice
 • ~MACIEK / 2016-12-30 10:45:46
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Internet w katowicach Piotrowicach tragedia często przerywa jak podłącze 2 komputery to praktycznie muszę z jednego zrezygnować.Ogólnie jestem nie zadowolony za 2 miesiące kończy się mi umowa przejdę do Vectry może będzie lepiej
  WadySame
  Ponad 10 lat 100 zł miesięcznie tel.int.
 • ~Patryk / 2018-08-24 17:14:52
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy dostawca Internetu jakiego mialem, ciagle przerwy w dostawie, wykrzyknik przy ikonę wifi czyli brak internetu, router jest w dużym pokoju, a w toalecie mam jedynie kropkę zasięgu nie zależnie od sprzętu! upc to dno!
  ZaletyBrak
  Miejscowośćkatowice
 • ~Paweł / 2019-03-29 16:05:29
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.50 / 5
  Korzystam już chyba z 20 lat i nigdy mnie nie zawiódł
  Zaletyniezawodność
  Wadymoże to że najtaniej wychodzi w pakiecie
  Miejscowośćkatowice
 • ~Madamllilly / 2016-11-08 00:35:00
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Mieszkam na Bażantowie w katowicach zamówiliśmy usługę w upc połączenie jest cały czas przerywane wyświetla sie komunikat i znika dziś nagle wyświetlił się brak sygnału i trwa to do teraz.
  Ponieważ pracuje na komputerze i potrzebny jest mi internet dziś przez to straciłam kontrakt.
  Nie polecam !
 • ~Klaudia / 2018-07-04 16:46:14
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Przysłano nowy ruter jest problem z zainstalowaniem go a żeby zamówić sobie technika to trzeba mu zapłacić 50 zł ruchunki się płaci nie małe to jeszcze dodatkowe koszty szczyt bezczelność
  Miejscowośćkatowice
 • ~lupus / 2019-03-19 15:44:31
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  upc ma klientów w dupie przez 4 dni wymieniają wzmacniacze A odbiorcy pozbawieni są sygnału
  Wadyobsługa klienta chamska
  Miejscowośćkatowice
 • ~autoMat / 2018-08-28 11:31:42
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.75 / 5
  Najlepszy internet, dobre ceny i zero awarii. Gorąco polecam każdemu
  Zaletyceny, szybkość internetu, bardzo mało awarii
  Miejscowośćkatowice
 • ~Sergi / 2018-11-08 15:11:33
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  upc- to niepowazna firma
  2 razy zamawialem instalacja- i d..a, zadnego razu nie przyjechali, nawet nie zatelefonowali, ze nie przyjada, stracilem 2 urlopy. Odradzam. Oddzial katowice.i
  Miejscowośćkatowice
 • ~Grzegorz / 2020-12-29 18:45:27
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  nie warto być użytkownikiem upc ponieważ praktycznie codziennie są usterki za to co ja płacę miałbym o wiele lepszą ofertę w innych sieciach
  Miejscowośćkatowice
 • ~Maciej W. / 2020-09-25 08:15:44
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.25 / 5
  Nie mogę narzekać ! Zawsze wszystko śmiga jak należy i nawet modem za darmo wymienili i bez dodatkowych kosztów zwiększyli prędkość.
  Miejscowośćkatowice