Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Neostrada Katowice opinie

 • ~Gosc / 2016-04-07 18:48:46
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 4.00 / 5
  Jak dla mnie wszystko jest ok.nic mnie nie rozlacza i śmiało oglądam filmy online bez buforowania i to na prędkości 10mb.nie wiem jak z grami bo nie gram i takze malo rzeczy pobieram.kupiłem osobno router z wbudowanym modemem i mam podłączone chyba z 10 różnego rodzaju sprzetu (tel,tablet,laptop)licząc ze sprzętem od sąsiadów. Mam neostrade chyba z 10 lat i licząc braki w dostawie neta to wyjdzie góra z tydzień. Ja osobiście jestem zadowolony i nadal będę korzystać. Użytkownik z katowic wiec może lokalizacja ma jakieś znaczenie bo dziwie się ze tyle negatywnych opini.jedynie to cena trochę za wysoka bo prawie 100 łącznie z utrzymaniem łączą ale widzę ze fajne promocje są a kończy mi się umowa..
  ZaletyWszystko u mnie dziala
  WadyCena (stara cena)
  10 lat 100zl katowice
 • ~♫Patryk♫ / 2017-08-04 11:50:21
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 1.00 / 5
  Jest to jedno z ich wielu oszustw czekam tylko na koniec umowy bo to jest nie do wytrzymania pisali że będzie 30mb/s a jest zaledwie 1mb/s jeśli tego nie naprawić zostaniecie nr 1 w dupie
  Zaletybrak zalet
  Wady-1mb/s
  -obsługa klienta do kitu
  -fachowcy nie wiedzą jak naprawić prosty błąd (sam to sprawdziłem bo odpiołem lekko wtyczkę a oni coś przy swoim laptopku robili, aż w końcu dali mi nowy ruter)
  katowice