Internet to porazka, pingi na ich serwer wynosza regularnie 150-400ms, czasem dochodzi do 3000. Zglaszalem juz 5x reklamacje, za kazdym razem dostaje pismo, ze niby nie zglaszany byl problem wczesniej i reklamacji nie ma. Co chwile pingi uciekaja. Przy dobrych warunkach chwilami jest ok 15ms-16ms ale na co dzien to porazka. Po podpisaniu umowy jestem wrecz zbywany przez to firme, mam placic i koniec, niedlugo zglaszam sprawe do Prezesa UKE z prosba o interwencje, gdyz jestem igorowany, takze PRZESTRZEGAM kazdego przed ta firma. Na GSMie starym mam lepsze i stabilne pingi. Odradzam totalnie. Juz nie wiem jak z nimi walczyc. Ponadto nie mam dostepu do ustawien modemu, gdyz nadpisuja haslo i ustawienia. NIE POLECAM ABSOLUTNIE. Firma to KANT I OSZUST. Obsluga zenujaca, czuje sie okradany przez ta FIRME. Lubie pograc sobie w gierki online, jednak przy tym internecie to niemozliwe !!!!ZaletyNIE MA, same problemy
Wadynie szanuja klienta, oszukuja ludzi, po podpisaniu umowy masz placic i tyle, zadnych reklamacji nie przyjmuja ZENADA TOTALNA
kilka miesiecy