Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

T-Mobile opinie

Ocena na podstawie 701 opinii

1.56 / 5

 • Oferta
  1.66
 • Obsługa klienta
  1.54
 • Cena/Jakość
  1.47
 • Niezawodność
  4.00
 • Parametry
  4.00
 • Cena
  1.00

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~belushi71 / 2020-09-15 20:02
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie wiem czemu siec nic kompletnie nie robi aby utrzymać klientów wrecz mozna odczuc wrażenie ze chce sie ich pozbyc .Oferta masakryczn naj gorsza na polskim rynku telefoni komurkowej ceny astronomiczne i szkoda mi tylko tych ludzi ktorzy musza wysluchiwac słow krytyki klientow
  ZaletyNie widze zadnych zalet same problemy
  WadyBrak mi czasu aby wszystkie wypisac . ale naj gorsza wada to siec nie robi nic aby utrzymac klientów
 • ~ZYGI / 2020-09-10 22:25
  Ocena: 1.00 / 5
  Jakość połączeń telefonicznych sieci T-mobile w Warszawie jest zła. częste są rozłączenia. Stacje bazowe nie radzą sobie w warunkach miejskich i interferencji sygnałów.
  Zalety5% lepiej niż było w Plus GSM - rejon Bielan w Warszawie.
  WadyTragiczna logistyka obsługi klienta.
  Jednak prymitywny portal z niewielką ilością rzetelnych informacji, krok w stecz.
 • ~Arkadiusz / 2020-09-09 13:47
  Ocena: 2.00 / 5
  Podczas podpisywania umowy na internewt mobily T-mobile żadał zbepieczenia w wysokości 400 pln. Po upływie okresu umowy nie chcą zwrócić, sprawa toczy się od miesiecy i zbywaja mnie idiotycznymi mailami. Odradzam, złodziejska firma.

  Złodzieje !!!
  Wadydział reklmacji to nieporozumienie.
 • ~Krzysztof G. / 2020-09-08 18:56
  Ocena: 2.00 / 5
  Dla mnie T-mobile jest najgorszym z najgorszych ofert jakich można wziąść.
  Np. Internet przez miesiąc jest dobry potem dwa miesiące jest 500pingu i poł mb
  MB !!! UWAŻAJCIE JAK U NICH COŚ KUPIJECIE.
  ZaletyBrak
  WadyBardzo słaby internet.
 • ~Dieme / 2020-09-08 14:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Porażka! Nie zgodne z umową bardzo wysokie rachunki. dziś rezygnuję z ich usług.
  Zaletybrak
  Wadysame
 • ~anna / 2020-09-07 14:01
  Ocena: 1.00 / 5
  W trakcie trwania umowy (PÓŁ ROKU DO KOŃCA ) sieć zmieniła mi umowę na inną!!!!!!!!, tłumacząc sie tym ,ze za dużo nadużyć roamingowych i wysłali jakieś pismo, skoro nie odebrałam pismam, to mój problem . Niewiedzac o tym nabijałam sobie rachunek na 500zł. Oferta na jaką zmienili mi umowe to 500 minut do wszystkich wymienne na sms i o,5 giga internetu za 70Zł, bez mojej jakiejkolwiek decyzji. REKLAMACJA NIEUWZGLĘDNIONA , bo powinnam sie domyslec , że t-mobile to oszuści. Nie zostałam poinformowana ani meilowo , ani telefonicznie o zmianach jakie poczynili. wysłali ponoć list , którego nie dostałam. NIGDY WIĘCEJ T-MOBILE, PRZENOSZĘ CAŁĄ RODZINĘ DO INNEJ SIECI.
  ZaletyBRAK
  WadyLekceważenie klienta.
 • ~Grzegorz / 2020-09-07 10:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie mogę wyrazić pozytywnej opinio o tej firmie. Konsultanci telefoniczni po mimo obiecań nie przesyłają ofert na maila. Konsultant w punkcie obsługi udziela informacji nieprawdziwych przy najmniej tak było w przy Auchanie w Rumi. Oczywiście konsultant powie że powiedział prawdę, iż do zapłaty za aparat przy przedłużeniu umowy była kwota 99 zł. ale nie dopowiedział, że jest to oplata miesięczna przez 24 miesiące. Dla mnie jest to udzielanie nierzetelnych wprowadzających w błąd informacji. Przemęczę się dwa lata i rezygnuje z tej firmy.
  ZaletyNie ma zalet
 • ~Roman / 2020-09-05 16:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Dzień dobry,
  Jest następny dzień 01 września 2020 roku.
  Mili państwo nic się nie zmieniło, nie mam aktywnych usług na tą chwilę a jest godz. 19:21, nie mogę zadzwonić ani też odebrać połączeń, słowo przeciw słowu, i co z tym zrobimy? Proszę do mnie zadzwonić to będzie dowód czy są usługi aktywne czy nie. Chciałbym pomóc ale nie wiem jak, może trzeba dać koniak z 12 gwiazdkami prezesowi, może okazać się że mało gwiazdek aby to załatwić. Nie wiem co mam zrobić może opublikuję nasze maile na internecie, YouTube, stworzę z tego telenowele i może na tym zarobię. Cóż myślałem że jesteście mi w stanie pomóc bo T-Mobile to taka firma która wszystkim pomaga która najbardziej kładzie nacisk na ankietę bo ankieta jest najważniejsza mimo to że sprawa jest nie załatwiona. Nie mając aktywnych usług, nie możność dzwonienia i odbierania połączeń będę zmuszony nie płacić za to i owo bo i za co mam płacić. Jesteście taką super firmą która dba o szczegóły i bardzo szybko próbuje dowiedzieć się jak najwięcej w ankiecie o ludzkich przyzwyczajeniach ale sam problem nie koniecznie jest niwelowany. Tak że jeszcze raz piszę że problem jest i proszę go rozwiązać. Adres gdzie w internecie znajdziecie wszystkie listy wyśle mailem . Pozdrawiam i życzę wam abyście nie mieli w życiu problemów.
  To jest list który pisałem do T-Mobile Polska, mają mnie w d..., Bawią się ze mną już prawie miesiąc. Nic się nie da zrobić są ponad prawem, nie kupujcie produktów w tej firmie.
  ZaletyNie mają zalet
  WadySame wady
 • ~Paweł / 2020-09-04 21:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Porażka totalna oszukują i kradną manipulują człowieka do podpisania umowy a potem okazuje się ,że przez dwa lata nie można odstąpić od umowy nie ważne czy dobrze działa zasięg czy inne rzeczy nie można jedynie można po opłaceniu kary masakra nie polecam z całego serca zawiodłem się strasznie to porażka totalna tej firmy
  Polecam Premium mobile sam z tego zrezygnowałem ale przynajmniej rezygnacja z umowy w ten sam dzień bez problemów i znów wrócę
  ZaletyBrak porażka na każdym kroku
  Jak nie zasięg to Internet
  WadyZasięg
 • ~lech / 2020-09-04 20:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam. To niewiarygodna firma. Mam problemy od 4 miesięcy. Nie mogę korzystać z połączeń. Żadnej pomocy . Reklamacje są potwierdzane. Na skargi nie reagują. Nie mam możliwości zerwania umowy ktora nie jest swiadczona. Skarga do zarządu także nic nie dala. Tylko faktury są regularne .
  ZaletyXadnych
  WadyBrak reakcji na zgloszenia
 • ~Fantastycznyboy / 2020-09-01 22:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Kraków, okolice ulic Lipskiej, Mierzei Wiślanej i Bagrowej. To chyba jakaś czarna dziura albo trójkąt bermudzki. Zasięg internetu skacze jak przestraszony zając. Nie da sie nic włączyc bez przycinania. Moze t-mobile ma tu anteny pod ziemią???
 • ~Sylwia / 2020-09-01 16:45
  Ocena: 1.33 / 5
  Zaplacilam za umowe frii mix, specjalnie zeby miec internet gdy wyjade za granice. Pan w salonie oczywiscie ze taaak tu internet pani damy tu rozmowy pani damy, smsow miliony damy. A teraz co? Jestem za granica miesiac i dostaje smsa, ze za dwa tygodnie zaczna naliczac oplaty za to, ze korzystam z internetu i dzwonie. Zerwanie umowy? 250zl na ta chwile. ZDZIERSTWO. Oszusci, najgorsza firma. Czas przeniesc sie do Play.
  Zaletyw polsce bylo spoko. Nielimitowane rozmowy, smsy i internet.
  Wadyza granica trzeba placic (poza ratami z umowy) dodatkowe miliony, zwby moc korzystac z telefonu.
 • ~Henry / 2020-08-31 09:41
  Ocena: 2.33 / 5
  Najpierw sporo czasu trwała rozmowa z konsultantem o tym, że obciążanie mojego konta przez jakiś austriacki portal internetowy jest zwykłym oszustwem które t-mobile bezkrytycznie usiłuje wyegzekwować. Po długiej rozmowie i przekonywaniu że oczekuje poważnego traktowania swoich klientów prze operatora podjęto decyzje o skorygowaniu przy okazji następnej faktury o tą kwotę. Mieli już trzy okazje ale tego nie zrobili. Kiedy pytam o przyczynę słyszę ciszę a po chwili ,że teraz już na pewno.....
  Po następnej nieskorygowanej fakturze będę musiał smarować wezwanie w formie pisemnej pod groźbą procesowania się. Kwota nie jest wielka ale jeśli was spotykają podobne rzeczy to pomnożone te kilkadziesiąt złotych razy klienci robi się poważnie.
  Niemiecki operator zarzuca oszustwa polakom ale sam zachowuje się jak mafiozo.
  Zaletyzaczynam się zastanawiać czy na pewno są
  WadyZawiłe faktury (obciążenia , rabaty , dopłaty do nie jasnych usług .
 • ~Sebastian / 2020-08-30 22:07
  Ocena: 2.67 / 5
  Zasięg zdecydowanie się pogorszył w moim miejscu zamieszkania.okolice Gostynina..internet taki sobie wolny ale działa. Ale ubezpieczenie urządzenia to totalna porażka.. wyświetlacz a nie wymienili bo nie chciałem dopłacić za wymianę obudowy... Wypłacili odszkodowanie 400zl akurat na naprawę w jakimś serwisie...Ale telefon odesłali inny ..nic w nim nie działa chociaż wszystko działało..był tylko pęknięty wyświetlacz.. PIDMIENILI TELEFON !!! złodzieje z serwisu!!
  ZaletyMiła obsługa, niestety bezużyteczna bo nic konsultant nie może...tak to działa..
  WadyNie szanują klientów..telefony w serwisie podmieniają nagminnie,proceder kwitnie a T-Mobile mówi że to firma zewnętrzna... A kto z tafirma kontrakt podpisał. Ja czy T-Mobile??? To może warto bronić swoich klientów albo nie polecać dziadowskich firm ubezpieczeniowych z siedzibą w Irlandii..
 • ~Nikodem / 2020-08-29 09:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Po dwóch latach chciałem odstąpić od umowy to musiałem czekać 3 miesiące, gdyż mieli awarie systemu złożyłem 2 reklamacje dzwoniłem do Warszawy i w końcu po 3 miesiącach się zgodzili nie polecam.
  ZaletyTelefony ja zlotowke
  WadySystem
 • ~pab / 2020-08-27 23:20
  Ocena: 1.50 / 5
  dwa lata temu jak podpisywałem umowę na internet wszystko fajnie chodziło. Obecnie z internetem jest dramat. Omijać szerokim łukiem
 • ~pisn / 2020-08-26 17:25
  Ocena: 1.00 / 5
  Porażka po 3 latach rezygnacji z usług przysyłają mi monit na 29 zł ,że zalegam. Nie było żadnych informacji od nich wcześniej . Nie chcę mieć nic wspólnego z tą pseudo firmą ,
 • ~bartezzx / 2020-08-26 13:25
  Ocena: 1.67 / 5
  Dramat. Internet niby bez limitu ale co z tego jak śmiga ostatnie dni tak że speedtest pokazuje 10-15 mbit/s Download, Upload 0.90 mbit/s ale ping 200ms lub więcej.
  ZaletyBrak
  WadyBrak
 • ~Magda / 2020-08-25 16:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy operator jaki istnieje, pomimo pełnego zasięgu w telefonie trzeba czekać aż coś się załaduje, dodam że mam wykupiony internet LTE, a i tak nie mogę z niego korzystać, bo i tak nic się nie ładuje. Nie polecam
  ZaletyBrak zalet
  WadyInternet
 • ~olek / 2020-08-23 18:02
  Ocena: 1.00 / 5
  Uwaga oszuści złodzieje jestem od początku istnienia związany z tą siecią jeszcze jak nazywała się era na 9 lecie zaproponowali mi telefon do numeru okazuje się że to kłamstwo telefon nie doszedł umowa też nie a jedynie połaty za niepodpisaną umowe czyli kradzież wyłudzenie złodzieje i tyle przestępcy. ciekawe co na to policja i prokurator powie
  Zaletyzdne
  Wadywszydtkie
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Play
Ocena: 1.48, ilość opinii: 925
Orange
Ocena: 1.46, ilość opinii: 852
T-Mobile
Ocena: 1.56, ilość opinii: 701
Plus
Ocena: 1.57, ilość opinii: 619
nju mobile
Ocena: 3.16, ilość opinii: 174
Virgin Mobile
Ocena: 2.42, ilość opinii: 150
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2514
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2250
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 2098
UPC Internet
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1896
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1050
mBank
Ocena: 1.92, ilość opinii: 814