Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PKO Bank Polski opinie

Ocena na podstawie 649 opinii

2.57 / 5

 • Oferta
  2.56
 • Obsługa klienta
  2.60
 • Prostota obsługi
  2.54

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Ktoskumaty / 2023-08-06 13:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Infolinię to jakaś porażka. Telefon odebrała jakaś nadęta stara wieźma, oprócz hamstwa i arogancji panienki to jeszcze zero kompetencji. Nic się nie dowiedziałam. Sama wiem więcej niż pracownica banku. Po jakim kolejek pytaniu o moje konto odpowiedź brzmi nie mogę udzielić takich informacji. Czy właściciwl konta nie może się nic dowiedzieć o swoim koncie bankowym. Jakiś żart. Dobre do kabaretu. Ci chwilę panienka każe czekać bo musi z kimś skonsultować, najwidoczniej nic nie potrafi zrobić, jakbym wiedziała to bym nie dzwoniła, miałam do tej pory dobre zdanie o tym banku ale zaczynam zmieniać zdanie, nic się nie można dowiedzieć, jak się coś mówi baba nie rozumie. Pyta się 5 raz czy stary numer telefonu jest aktywny. Jak nie może zapamiętać to niech zainwestuje w jakiś kawałek kartki, jak można być tak tępym i zatrudniać takich ludzi.
  ZaletyBrak
  WadyInfolinię to jedno wielkie nieporozumienie
 • ~Tomasz / 2023-08-03 09:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Odział Chojnice przy ul. Sukienników otwarty od godz. 9.00. Właśnie to trzeba sobie uświadomić że ten oddział jest tylko otwarty bo personel absolutnie nie gotowy do obsługi klienta. Pani bardziej zainteresowana swoją kawą niż klientem. Pan który w flegmatyczny sposób próbuje uruchomić system z absolutnym ignorowaniem klientów.Godzina 9.20 dalej czekamy-zero informacji. Godzina 9.25 ktoś raczył się odezwać. Wow dzięki wielkie ale dalej brak możliwości wypłaty. Jak za czasów komunistycznych. Zdecydowanie. Nie polecam a wręcz przestrzegam. Dodam jeszcze że byliśmy pierwszymi klientami tego dnia.
 • ~Jamnik / 2023-07-31 10:41
  Ocena: 2.33 / 5
  Wypłata gotówki w oddziale druga i kazda kolejna w miesiącu płatna 10zl! Dla ludzi starej daty którzy nie używają karty to niedopuszczalne. Druga sprawa okres rozliczeniowy karty zaczyna sie od dnia w której karta była wydana a nie od 1go do 31go dnia miesiąca. Nie raz sie na tym naciąłem i pobrało mi za karte prowizje. Odradzam ten bank
 • ~Krzysztof / 2023-07-27 21:35
  Ocena: 5.00 / 5
  Pragnę gorąco podziękować pani Monice Madej z banku PKO BP z Tomaszowa mazowieckiego za fachową pomoc przy wypełnianiu niezbędnych formalności związanych z kredytem
  ZaletyBardzo kompetentna obsługa
  WadyBrak
 • ~Urszula / 2023-07-27 08:39
  Ocena: 5.00 / 5
  Chciałam polecić PKO BP I/O w Krzeszowicach. Dziękuję Pani Dyrektor Sylwi Jaworskiej, która wykazała się sympatycznym i kompetentnym podejściem do klienta. Była bardzo pomocna w załatwianej przez nas sprawie. Dziękuję w imieniu swoim i męża, wdzięczna klientka Urszula
  ZaletyKompetencja, empatia
 • ~wera / 2023-07-24 15:12
  Ocena: 1.00 / 5
  chciałam założyć konto , miał się zgłosić kurier nie zgłosił się , zadzwoniłam na infolinię , dowiedziałam się że wniosek został usuniety . BANK KTÓRY NIE DBA O KLIENTA
 • ~Cwaniaczek z 3city / 2023-07-24 13:44
  Ocena: 5.00 / 5
  Ja jestem z rocznika 1979, zatem 100% mózgowiec jeszcze. Nigdy nie dałem się wydupcyć w kakalca na bankowych usługach, zawsze ludziom powtarzałem, że jeśli kredyty to krótkoterminowe, jeśli kredyty to na na średnią gotówkę i tylko i wyłącznie w walucie kraju, w którym kredyt jest zawarty. No i , jeśli już bank to narodowy, walić większe odsetki i oprocentowanie, gwarancja kosztuje. I tym sposobem nie wypupcyli mnie w kiche ani ci od Ambergolda, ani ci ze SKOKów ani szlachta szwajcarska. Kart kredytowych nie mam, nie używam, wciskają średnio raz na kwartał jakieś Visy i Masterszajsy lecz ja mam na to wyebbbane, tak jak oni mają na ludzi. Rozumiecie to?
  Kraj Polski składa się głównie w 85% z przegrywusów rozumowo-mentalnych, zaprze się a musi mieć a musi mieć aby pokazaywać że ma... no i wtedy dzieją się przygody, o których tu piszecie. Pamiętajcie ludzie, największy szmal robi się na jamochłonach z ilorazem intelogencji zwykłych slimaków, które na widok 10-15-20 tysięcy złotych i zdolności na DebitCarcie do 2000zł oblewają sobie nogi z radości każdego dnia.
  Wystarczy, przetransportować 2 kontenery wigogorna, 2 kontenery oliwek, 1 kontener brzoskwiń oraz jeszcze jeden kontener poleasingowych laptopów z EU do choćby Gruzji, Rosji czy podobnych ... i ma się już na własnościowe M3 w takim choćby syfie jak Waltz-awa.
  Tymczasem, masa ludziaszków zawija sobie pentelki na szyje kredycikami na 20-30 wiosen.
  W kraju z technologią z epoki kamienia łupanego ludzie biorą kredyty na .... urwa pralki i telewizory.
  Ciezko w to uwieżyć ale akurat patologia już tak ma.
  Bardzo ciężko jest zapakować pupsko choćby w Poldolota, skoczyć przez otwarte granice za Odrę do Aldika, zapakować wozisło po sam dach pastami do zębów po 1euro, proszkami do prania (12kg Dalli) w cenie 5 euro i opietolić to gdzieś na ryneczku przy niedzieli w jakimś tam Gdańsku Wrerzeszczu za razy 5 ... i nabyć telewizor czy telefonino wtedy gotóweczką.
  Tak, tak, ja wiem, Polaki mądre zawsze były i będą, wiem, wiem, kazdy ma googla, szajsfona, neta, autko, angola zna i takl dalej ale wystawić przód za granicę tak, aby tyłu nam ktoś nie rżnął to już ciężko jest. I wtedy wyją, że na kredytach stracili.
  Pazerne bezmózgi.... haha

  Ja tego frania ze szwajcarii przewidziałem, zaim pomysł na wałek powstał, ludzi ostrzegałem że będą mieli problemy.
  I co?
  I worgiem zostałem...
  a dziś siedzą i wyją, bo spłacili 30% kredytu i teraz po spłaceniu mają 130 % buhahahahahahhaahahah

  Na bank PKO BP nie powiem słowa złego. Mam tam konto o 1996 roku. Zero najmniejszych problemów, tyle że ja od nich nic większego nie chcę.
  Śmiechem na sali byłoby też trzymać hajs na lokatach, prawda?
  Wpłacam 100.000zł, oni mi dają 6% rocznie, po roku od kwoty mam 6000zł, czyli 500zł miesięcznie?????
  hahhahahahahahahahahaha
  Buhahahahhahahaha!!!

  Nie przypomnam sibie, abym miał sierść, ogonek i robił do sera HAHAHAH.

  Za 100.000 to ja kupuję 70 poleasingowych, 4-6 rdzeniowych laptopów, odliczam ZUS/US, potem cłoi VAT na wschodzie, golę to po 1600zł sztuka brutto wtedy. 8 24 dni pracy i mam z wkładu 100.000zł w suchym 42.000zł a nie .... 500zł na lody... buhahahah!

  Zaczynałem Fiatem 126p mając 30 proszków do prania, kilkadziesiąt paczek podpasek, trochę pampersów i po zakupach pamiętam - zostało mi 20L paliwa i 11zł.
  Można??
  Można utrzymywać własnym garbem siebie a nie kogoś?
  Można, od zera można, nawet teraz, gdy ceny KOSMOS!

  Bigajcie zatem po kredyciki ... i wyjcie do gwiazd.
  ZaletyBardzo dobry bank
  Stabilny Bank
  Tradycja
  Gwarancja
  Szybkość
  Konkrety
  Solidność
  WadyBrak
 • ~Ewelina / 2023-07-21 19:01
  Ocena: 5.00 / 5
  Chciałabym gorąco polecić PKO BP oddział we Włocławku ( ul Żytnia) a w szczególności panią Agnieszkę S. która była bardzo pomocna w załatwianiu wszystkich spraw związanych z uzyskaniem karty kredytowanej i lepszej oferty procentowej dla starego kredytu
  ZaletySzybka obsługa
  WadyNie ma
 • ~Wilkuu / 2023-07-21 10:10
  Ocena: 5.00 / 5
  Jest bardzo przyjemnie
  Miła atmosfera
  Jest gdzie usiąść
  Pracownicy pomagają w obsłudze

  ZaletyMiła obsługa
  WadyNie ma
 • ~Ewa / 2023-07-21 07:10
  Ocena: 5.00 / 5
  Polecam bank PKOBP , Tomaszów Maz, ul Graniczna Pani Danuta Milczarek jest niezwykle zaangażowana w sprawy swoich klientów, jest bardzo precyzyjna , skrupulatna i pomocna.

  Dzięki świetnemu fachowemu podejściu Pani Danuty do mojej sprawy w kwestii konsolidacyjnych wcześniejszych kredytów , wykazała się wielkim zaangażowaniem .To dzięki Pani Danucie mogę mieć teraz kartę Platinum- podróżuję dużo i wszystkie produkty, które są ofertą dla mnie są natychmiast przekazywane jest to człowiek o szerokim i ambitnym podejściu do potrzeb swoich klientów, nie ma dla niej rzeczy nie możliwych, dla mnie najwyższego szczebla profesjonalistka, życzę wszystkim bankom samych takich oddanych i świetnych pracowników.
 • ~Wiolka / 2023-07-20 07:44
  Ocena: 5.00 / 5
  Polecam bank PKOBP , Nowy Dwór Mazowiecki Pani Edyta jest niezwykle zaangażowana w sprawy swoich klientów, jest bardzo precyzyjna , skrupulatna i pomocna.

  W ostatnim czasie dzięki świetnemu fachowemu podejściu Pani Edyty do mojej sprawy w kwestii konsolidacji kredytów, wykazała się wielkim zaangażowaniem to dzięki Pani Edycie mogę mieć teraz jedną mniejszą ratę, a nie dwie płatne w dwóch różnych terminach, jest to człowiek o szerokim i ambitnym podejściu do potrzeb swoich klientów, nie ma dla niej rzeczy nie możliwych, dla mnie najwyższego szczebla profesjonalistka, życzę wszystkim bankom samych takich oddanych i świetnych pracowników.

 • ~Kasia / 2023-07-19 13:04
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo polecam bank, super profesjoalna obsługa, bardzo sympatyczna atmosfera.
 • ~Jolanta / 2023-07-18 18:49
  Ocena: 5.00 / 5
  Polecam I Oddział PKO Bank Polski przy Pl. Dominikański we Wrocławiu. Bardzo miła obsługa. Mam same miłe doświadczenia. Dzisiaj pomogła mi załatwić moje zawikłane sprawy bankowe przemiła, profesjonalna, rzetelna osoba – Pani Ewelina Poźniak. Dzięki fachowej obsługę i profesjonalizmowi Pani Eweliny moje sprawy zostały załatwione w 100%. Wyszłam z Banku bardzo zadowolona.
  Zaletyszukanie korzystnych rozwiązań spraw klienta
  Wadybrak
 • ~Agnieszka / 2023-07-18 10:43
  Ocena: 5.00 / 5
  Polecam oddział Banku na ul. Św. Bonifacego 92. Bardzo miła obsluga. Mam same miłe doswiadczenia. Do zalatwiania spraw bezgotówkowych bezapelacyjnie polecam p. Ilonę blondynkę. Przemiła, profesjonalna, rzetelna osoba.
 • ~Tadeusz / 2023-07-18 09:14
  Ocena: 1.00 / 5
  PKO Bank Polski stosuje lichwiarską politykę w zakresie rozliczania kart kredytowych przy przeliczaniu transakcji walutowych. Spread stosowany przy tych rozliczeniach sięga dla EUR ok.0,5 gr, tzn. przy kursie NBP EUR = 4.45 PLN na karcie EUR kosztuje 4,75 PLN przy rozliczaniu transakcji w walucie, a przy zwrocie EUR jest przeliczane po 4,25 PLN
  Uważajcie na korzystanie z karty kredytowej Banku PKO za granica!!!!!!

  TO JEST LICHWIARSKA POLITYKA BANKU!!!!!!
 • ~Tomasz / 2023-07-17 20:51
  Ocena: 2.00 / 5
  Beznadziejny bank. Nie respektują przepisów i potrafią zająć pieniążki z 500+. Podobno system nie widzi, że są to środki zwolnione z zajęcia.
  ZaletyBrak
  WadyPotrafią zająć środki z ZUS z 500+
 • ~poszkodowany tzw frankowicz / 2023-07-17 12:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Mam złe doświadczenia z PKOBP. Poczawszy od ksiazeczek mieszkaniowych na które to nabrali jeszcze moich rodziców (ksiażeczki mieszkaniowe były oszustwem finansowym za które PKOBP i jego zarzad nie poniesli zadnych konsekwencji). Mnie oszukali na kredy w chf gdzie od 6 lat toczę z nimi wojnę w sądach (mam 2 sprawy w których pkobp do dzisiaj mataczy i próbóje przeciagnac sprawe jak najdłuzej, utrudniali czesto nie wydajac zaswiadczeń - historii spłat lub chcieli za historie niebotyczna kwote zaporowa aby zniechęcić do pobrania tego dokumentu który był niezbedny w sprawie sądowej) Jednym słowem banlk złodzieji i oszustów TRZYMAC SIE Z DALEKA I SWOICH ZNAJOWYCH. zŁODZIEJOM MÓWIMY NIE. Za oszustwo na kredyt w chf zarzad banku i osoby uczestniczace w tym oszuswie nie ponasza do chwili obecnej zadnych konsekwencji finansowo prawnych.
  Zaletyzłodzieje i oszusci
  Wadybezkarni złodzieje i oszusci
 • ~Małgorzata / 2023-07-14 15:16
  Ocena: 5.00 / 5
  Ogólnie jestem zadowolona z banku PKO, natomiast nie podoba mi się to jak wykonywane są telefony w sprawie odpowiadania na różnorodne ankiety.
  Aktualnie jestem na urlopie poza domem, telefon odbieram natomiast jeśli mówię że w danym momencie za ankietę dziękuję,to powinno to być uszanowane,w tym tygodniu dwa razy miałam telefon w sprawie ankiet
 • ~Gabriela / 2023-07-14 09:54
  Ocena: 5.00 / 5
  Dziękuję pani Michalinie z Banku PKO w Starogardzie Gdańskim za bardzo miłą i profesjonalną obsługę.
  ZaletySzybka i profesjonalna obsługa
 • ~Agnieszka / 2023-07-13 21:39
  Ocena: 5.00 / 5
  Dziękuje P. Martynie i P. Patrykowi z 34 oddziału PKO BP Warszawa ul. Ken za fachową obsługę, profesjonalizm i pomoc.
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

mBank
Ocena: 1.69, ilość opinii: 1729
PEKAO SA
Ocena: 1.70, ilość opinii: 1272
Santander Bank Polska (BZWBK)
Ocena: 1.73, ilość opinii: 1044
Millennium
Ocena: 1.64, ilość opinii: 786
PKO Bank Polski
Ocena: 2.57, ilość opinii: 649
ING Bank Śląski
Ocena: 1.78, ilość opinii: 618
VECTRA
Ocena: 1.63, ilość opinii: 3842
Play
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3464
Orange
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3414
UPC Internet
Ocena: 1.83, ilość opinii: 3242
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3127
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2515