Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PZU opinie

Ocena na podstawie 373 opinii

1.60 / 5

 • Oferta
  1.66
 • Obsługa klienta
  1.62
 • Cena/Jakość
  1.52

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 19
 • ~maciek / 2020-03-18 12:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Likwidacja niewielkiej szkody komunikacyjnej trwa od 09.19.(6mies). Kręcą, zwlekają z decyzjami. Na koniec wycofują się z zatwierdzonego przez nich kosztorysu. Skandal.
 • ~Perun / 2020-03-17 20:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszukują i zaniżają wartość pojazdu byle tylko nie wypłacić odszkodowania. AC (PZU wg Eurotax) z grudnia 2019, 19366. W marcu samochód jest warty 9700 według PZU 9700. Cena rynkowa 17 marca (średnio) 22000. PZU mnie oszukało i okradło.
  ZaletyBrak,
  WadySame wady
 • ~Max / 2020-03-01 10:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Płace za OC/AC 5000 zł. Niestety w tej ubezpieczalni w takiej kwocie nie przysługuje auto zastępcze na czas naprawy nawet na jeden dzień. Porażka omijać z daleka!
 • ~Wasza zmora / 2020-02-29 10:53
  Ocena: 1.00 / 5
  PZU następne złodziejstwo człowiek był ubezpieczony w pracy brać pieniądze tak a jak już wypadek przy pracy gdzie zus i pracodawca uznał wypadek przy pracy został spoządzony protokół to u was jest to zdażenie losowe gdzie się nic nie należy jesteśta śmieszni jeśli myślita że ze człowiek jest głupi to sie grubo mylita sprawa londuje w sądzie i sprawą zajmie się odpowiedni mecenas żegnam omijać szerokim łukiem tą złodziejską instytucję
 • ~Tomasz / 2020-02-28 18:24
  Ocena: 1.67 / 5
  Zona była ubezpieczona a po wypadku nie dostała złamanego grosza ... to wszystko
  ZaletyBrak
 • ~Klau20 / 2020-02-21 22:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszuści jakich mało niby wizyta miała być za darmo A okazju się że trzeba zapłacić
 • ~Leszek / 2020-02-20 22:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Dzisiaj otrzymałem list polecony z PZU z ofertą przedłużenia na kolejny okres ubezpieczenia. I co? Musiałem za niego zapłacić 6 złotych. Uważam to za totalny obciach. Nie wiem co za geniusz biznesu podjął tak strategiczną decyzję. Chyba ludzie z PIS-u z palcami środkowymi w górze:).
 • ~Mf / 2020-02-11 17:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszukują na wypłatach odszkodowań kosztorys ich to kpina obejmuje może 30 procent tego ile będzie kosztować naprawa
 • ~Karol / 2020-02-04 14:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragieda. Jak coś I'm się nie podoba rozłączają się I koniec.
  ZaletyZero
  WadyCałe PZU
 • ~Adam / 2020-02-02 21:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Zaniżyli mi odszkodowanie. Totalna niekompetencja na infolinii. Rzeczoznawcy reprezentujący "to coś" zwane ubezpieczycielem, na niekorzyść poszkodowanych.. Czyje się oszukany i zrobiony w balona. Służą tylko swoim interesom. Bezczelnie wiedzą że Polaków nie stać na adwokatów. Tak polska firma traktuje swoich rodaków. Nigdy więcej.
  ZaletyŻadnych
  WadyBrak słów. Wszystko.
 • ~Krzysztof / 2020-01-04 18:48
  Ocena: 1.67 / 5
  Szkoda blacharska w samochodzie -ponieważ jestem sprawcą i właścicielem uszkodzonego pojazdu, zdecydowałem o naprawie w oparciu o własne AC. Szkoda zgłoszona do PZU, poinformowałem że ponieważ zależy mi na zachowaniu gwarancji na samochód, naprawy dokona autoryzowany serwis Skody(ten w którym nabyłem auto). Ponieważ uszkodzenie było niewielkie i nie stanowiło problemu w dalszym korzystaniu- postanowiłem naprawę dokonać w terminie gdy samochód będzie mi mniej potrzebny. Po wizycie w salonie Skody, dowiedziałem się że przestał on być autoryzowanym przedstawicielem Skody, a przyszłe losy firmy są jej pracownikom nieznane(POLMOT) Odesłano mnie do nowego autoryzowanego przedstawiciela(dealer innej marki, który przejął autoryzację na obsługę SKODY) . Tam zgłosiłem się i ustaliłem naprawę szkody, podając jej numer nadany przez PZU. Samochód został naprawiony, ale pomimo wysłania faktury do PZU, wykonawca nie otrzymał (pomimo wielokrotnych interwencji) zapłaty do tej chwili . Powód jaki przedstawia PZU to fakt, że osoba odpowiedzialna za obsługę szkody przelała pieniądze(bez faktury!) na konto firmy, którą podałem w chwili zgłoszenia jako planowanego wykonawcę naprawy. Z punktu widzenia PZU szkoda została rozliczona. Żadne tłumaczenia: że podana przeze mnie firma przestała być wpierw autoryzowanym salonem, a następnie prawdopodobnie upadła całkowicie, że naprawy dokonałem w serwisie autoryzowanym zgodnie z moja deklaracją tylko innym ponieważ niezależnie ode mnie nastąpiła jego zmiana; że nie rozumiem jak to jest możliwe, że przelano pieniądze bez faktury, na konto firmy która przestała istnieć, a odmawia się zapłaty firmie która rzeczywiście dokonała naprawy-nie trafiają do PZU. Obecnie wykonawca naprawy zażądał ode mnie pokrycia jej kosztów, na co się nie zgodzę. Sprawa trafi niewątpliwie do sądu. Morał- jeżeli chcecie mieć problemy-korzystajcie z usług PZU
  Zaletynie ma
  Wadyżenujący poziom obsługi szkód, unikanie rozliczenia likwidacji szkody, brak przyznania się do własnej pomyłki i obciążanie kosztami klienta
 • ~Agga1234 / 2020-01-04 16:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia. Nie życzę najgorszymi wrogowi.
 • ~Dominik / 2019-12-30 12:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa klienta PZU to jedna WIELKA ŻENADA !!! Przez bałagan w systemach i nieogarniętych pracowników przez ponad rok byłem wzywany do opłacenia polisy, którą z góry zapłaciłem w salonie podczas zakupu auta. Pracownik PZU nie potrafił załatwić prostej sprawy rozliczenia szkody i przelał za dużo kasy do warsztatu, za co później PZU sądowo mnie ścigało, że niby opłaciłem składki, bo w systemach im się coś nie zgadzało ! Szkodę rozliczyli, a twierdzili że polisa jest nieopłacona !!! Jedna wielka kpina i kompromitacja. Nikt nawet nie potrafił przyznać się do błędu, przeprosić, skontaktować, a na kilkanaście maili nikt nawet nie odpowiadał !!! Do wciskania polis są pierwsi, a jeśli przychodzi co do czego, żeby wyjaśnić swój błąd i bałagan w systemach to wszyscy umywają ręce !!!
 • ~Vic TS / 2019-12-22 11:23
  Ocena: 1.50 / 5
  Są po prostu debile. Nic więcej do powiedzenia. Okropna usługa. Dopuszczane przekręty ubezpieczeniowe. Dostali od kogoś umowę z moimi danymi oraz obliczyli mi ponownie składkę na mój samochód jaki niby mając go we własności od kogoś kupiłem. Teraz windykują mnie nawet nie zapoznając z dokumentami oraz nie wyjaśniając nic.
 • ~Makiaweli / 2019-12-20 08:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Ojciec za 3 zawału, kardiowerter i inne zabiegi nie dostał nawet złotówki. Wcześniej prze 25 lat płacił składki. Powiedzieli że to nie był zawał. Nic nie uznali. Odwołanie okazało się skuteczne na 36 tyś.potem dopłata jeszcze 20 tyś za operację i pobyty w szpitalach. Po ciężkiej walce udało się wywalczyć 56 tys zł A początkowo uznali że nie należy się nic.
  WadyNie chcą nic wypłacać. Trzeba wszystko walczyć!
 • ~Kamil / 2019-12-17 15:46
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma unika wypłaty. Poniżej jedna historia z wielu pomagam.pl/iyxevymh
  ZaletyBrak
  WadyOdszkodowanie nie pokrywa nawet 1% szkody
 • ~Marian / 2019-12-07 11:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Byłem ubezpieczony w PZU na wypadek specjalistycznego leczenia. Gdy zachorowałem na raka PZU odmówilo mi wypłaty odszkodowania ponieważ w ogólnych warunkach ubezpieczenia PZU stwierdziło sprzecznie z polskim prawem , że aby wypłacić odszkodowanie należy lek przeciwnowotworowy pobierać wyłącznie dożylnie. Ponieważ ja lek przeciwnowotworowy pobierałem doustnie , stwierdzili , że odszkodowanie w takim przypadku się nie należy. Pomimo kilkukrotnej interwencj Rzecznika Finansowego , który stwierdził bezprawne działanie PZU w tej sprawie , PZU nie zmieniło swojego stanowiska. W tej sytuacji należy stwierdzić , że PZU to taki ubezpieczyciel , który rażąco narusza polskie prawo aby nie wypłać należnego odszkodowania nawet wobec osób najbardziej pokrzywdzonych przez chorobę.
  Zaletyżadne
  WadyPZU narusza polskie prawo aby tylko nie wypłacić należnego odszodowania
 • ~Rimek / 2019-11-28 07:59
  Ocena: 1.00 / 5
  telewizyjnych o empatii oraz współczuciu, ratowaniu życia itd. Rzeczywistość wyglada tak ze jako klient z wieloletnim stażem płacący regularnie niemałe składki za siebie i członków rodziny w momencie przerwania umowy na miesiac nie z mojej winy zostalismy potraktowani przez pzu jak smieci, jak nowi klienci bez rzadnych praw. Zero rozmowy, tlumaczenia, próśb. Wszystkie pisma oczywiście odrzucone przez pzu. Pech chcial ze w tym czasie trafiłem do szpitala. Druga sprawa wyplaty po przebytym zawale serca ktorego pzu nie uznawalo i dopiero po reakcji RPU i kilkudziezieciu pismach raczyli wyplacic pieniadze..... jednym słowem najgorsza firma ubezpieczeniwa z jaka mialem styczność. Zdecydowanie nikomu nie polecam!!!!!
  ZaletyBrak
  WadyDrogie skladki, niewyplacalnosc, zero empatii, dlugie karencje,
 • ~Artur / 2019-11-25 19:21
  Ocena: 1.67 / 5
  Witam Zgłoszona awaria instalacja wodna w mieszkaniu (ślady zamakania sufitu u sąsiada)- zgłosiłem awarię kranu pod prysznicem - mocno przeciekał. Wizyta hydraulika po kilku dniach.Zrzucił winę hydraulik na przegniły brodzik ( pod brodzikiem nieprzepuszczalne dla wody lastriko). Owszem były ślady rdzy na brodziku. Kranu nie naprawił ani nie wymienił (nie miałem nowego w domu ale mogłem mieć dość szybko). Efekt - na własny koszt wymieniłem kran . Z PZU dostałem fakturę za wezwanie hydraulika bez powodu 200 zł. Złożyłem reklamację - odrzucono . Powołałem się na wyniki oględzin dokonanych podczas remontu czyli woda pod brodzikiem była jak się okazało z przeciekającej rury odpływowej z pralki (sugerowałem to hydraulikowi z PZU) i dodatkowo ściana pod brodzikiem była mokra pod tym lejącym się kranem (woda przedostała się przez silikon). Lepiej na własny koszt wezwać hydraulika - za wymianę baterii zapłaciłem 50 zł.
  Zaletymiła obsługa na infolini
  Wadydługi czas oczekiwania na fachowca ,brak usunięcia awarii
 • ~Cypis / 2019-10-27 14:54
  Ocena: 1.00 / 5
  To już drugie przykre doświadczenia z tą instytucją. To firma która krzywdzi i oszukuje ludzi. W moje ogrodzenie wpadł samochód, efekt to wyrwana i pogięta brama przesuwna, połamany napęd bramy i rozbite dwa przęsła ogrodzenia. Magiczna suma wypłacona przez tą mafię z OC tego kierowcy to około 1400zł, jakieś 30% jakie mi się należało. Druga sprawa to zniszczony słupek ogrodzenia przez kierowcę, który na moje nieszczęście też ubezpieczał się u tych oszustów. Otrzymałem niespełna połowę kwoty. Twierdzą, że nie ma możliwości naprawy bezgotówkowej co byłoby przecież sprawiedliwe dla obydwu stron. Ale to logiczne bo jaka firma chciała by naprawiać ogrodzenie jeśli miało by jej płacić a właściwie nie płacić PZU. Ku przestrodze, możemy ubezpieczyć się u uczciwego ubezpieczyciela ale niestety nie mamy wpływu jeśli trafimy na sprawę który zawarł umowę u oszusta. Tak tak, zostałem oszukany przez PZU dwa razy.
  ZaletyBrak
  WadyZnaczne zaniżanie wypłat
  Traktowanie człowieka jak śmiecia.
strona 1 z 19
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.52, ilość opinii: 374
PZU
Ocena: 1.60, ilość opinii: 373
Link4
Ocena: 1.56, ilość opinii: 346
Generali
Ocena: 1.76, ilość opinii: 187
AXA
Ocena: 1.52, ilość opinii: 139
Warta
Ocena: 1.54, ilość opinii: 135
Flixbus
Ocena: 2.30, ilość opinii: 858
mBank
Ocena: 1.95, ilość opinii: 679
ITAKA
Ocena: 2.72, ilość opinii: 380
Netflix
Ocena: 2.58, ilość opinii: 224
nju mobile
Ocena: 3.11, ilość opinii: 153
Virgin Mobile
Ocena: 2.46, ilość opinii: 129