Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PZU opinie

Ocena na podstawie 705 opinii

1.45 / 5

 • Oferta
  1.50
 • Obsługa klienta
  1.47
 • Cena/Jakość
  1.38

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 36
 • ~Krzysztof / 2024-02-12 21:10
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszuści i złodzieje.. Masz płacić a przypadku szkody zostajesz z odmową wypłaty odszkodowania. Tak właśnie zostałem oszukany przez PZU..Banda złodziei. Na oględziny przysłali detektywa zamiast rzeczoznawcy żeby znalazł powód nie wypłaty odszkodowania. Nie zabezpieczyłem kranu i pękł i zalał lokal. Jeżeli ubezpieczycie się w tym dziadostwie a przytrafi wam się coś podobnego to tak zostaniecie odprawieni. Uczcie się na błędach Innych nie Swoich..
  ZaletyŻadnych
  WadyZłodzieje
 • ~Weronika / 2024-01-31 21:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem klientką firmy ubezpieczeniowej PZU od lat i ciachałabym ostrzec wszystkich obecnych oraz potencjalnych klientów PZU proszę nie korzystać z ich usług ! A zwłaszcza w kwestii ubezpieczenia nieruchomości. Firma PZU po pierwsze oszukuje swoich klientów bardzo ale to bardzo zaniża wypłaty odszkodowań po powstałej szkodzie. W moim przypadku jest to szkoda zalaniowa do zalania doszło dnia 31.10.2023r. w 80 % moje mieszkanie zostało zalane w skutek zerwania się mocowań bojlera. Niestety bojler spadł, wyrwał rurki od wody i zbił toaletę. W tym momencie nie było nikogo w domu zatem przez dłuższy czas lała się woda z sieci co za tym idzie ciśnienie wody było tak duże, że do zalania doszło również u moich 2 sąsiadów... w skutek tego od razu musiałam ponieść koszty związane z osuszeniem mieszkania, zakup nowej muszli toaletowej i zakup nowego bojlera, zerwanie i położenie nowych kafelek przy zabudowie toaletowej oraz oczywiście opłata fachowca od montażu. Już te pierwsze wydatki były kosztowne. Dodatkowo uszkodzona została całkowicie podłoga w łazience wykonana z kafelek oraz w przedpokoju, pokoju i kuchni z paneli !
  Po przeczytaniu pierwszej decyzji o wypłacie zamarłam ! ta wycena nawet nie pokryła kosztów zakupu i montażu w/w rzeczy oraz na opłatę pracownika. Wszystkie faktury zostały przekazane PZU poprzez aplikację i korespondencję e-mail doskonale wiedzieli do jak dużej i kosztownej szkody doszło w moim mieszkaniu.
  Po złożeniu reklamacji od decyzji został przysłany Pan kosztorysant przedstawiciel PZU wykonał dokumentację zdjęciową oraz oględziny i pomiar mieszkania zobaczył naocznie jak wygląda mieszkanie po zalaniu. Po około 2-3 tygodniach otrzymałam kolejną decyzję i tu po raz drugi zamarłam ! kosz " napraw" po zalaniu według firmy PZU jest tak śmiesznie niski, że chętnie wykorzystam ich cenniki w celu wybudowania wielkiej willi - uprzedzam spokojnie będzie na to każdego stać... A więc złożyłam koleją reklamację i dołączyłam swoją wycenę oraz przesłałam koszty cen materiałów koniecznie potrzebnych do wykonania napraw w mieszkaniu... długo nie musiałam czekać na odpowiedź... oczywiście otrzymałam negatywną. Po wielu wiadomościach z mojej strony udało mi się uzyskać wycenę. Oczywiście wycena nie uwzględniała zakupu: kafelek podłogowych, paneli, listew wykończeniowych mdf, płyt osb, kleju montażowego, piany montażowej, oraz opłaty pracownika.
  Po raz kolejny przygotowałam wycenę, doliczyłam brakujące pozycje uwzględniłam metraż ceny zakupionych przeze mnie materiałów oraz cen fachowca. Oczywiście przyszła kolejna negatywna odpowiedź. Zasugerowano mi abym na własny koszt wynajęła kosztorysanta i aby on im przygotowałam wycenę. Moim zdaniem tutaj nasuwa się pytanie: Po co my klienci zabezpieczamy siebie, nasze domy czy samochody wykupując ubezpieczenia skoro sami musimy wszystko naprawiać, wyceniać i pokrywać związane z tym koszta ?
  Obecnie wysyłam wiadomości do firmy PZU z prośbami o ponowne i poprawne przygotowanie wyceny, jestem już u skrajów wytrzymania nerwowego mam zniszczone mieszkanie brak środków na naprawy i sporą ilość kłopotów z tym związaną.
  Uprzedzam wszystkich i ostrzegam TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD FIRMY PZU ! jeżeli chcecie żyć spokojnie !
  Moja sprawa jest nie wyjaśniona i trwa do teraz jest mi niezmiernie przykro jak jestem traktowana przez firmę PZU i ich przedstawicieli.
 • ~Kinga / 2024-01-30 20:57
  Ocena: 1.33 / 5
  W PZU dowiedziałam się chcąc rozwiązać konto ike że będzie mi wypłacane 1450 zł niestety na konto wpłynęło tylko 1041zl. Czekam już prawie tydzień na maila z PZU dlaczego ukradziono mi prawie 400 zł. W tym celu dzwoniłam na infolinię PZU. Odebrał pan który powiedział że nie może mi w tej sprawie pomóc a jedynie co może to sprzedać mi na przykład ubezpieczenie na samochód. Stwierdził że on jest sprzedawcą. Tak działa infolinia PZU. Przy okazji bardzo nie polecam lokowania w PZU jakichkolwiek pieniążków szczególnie na koncie ike. Ciekawa jestem jak wyjaśnią mi z PZU zniknięcie 400 zł
 • ~Magda / 2024-01-29 07:52
  Ocena: 5.00 / 5
  Jak dla mnie wszystko w najlepszym porządku. Aplikacja bardzo pomocną. Duży wybór specjalistów i badań. Szybkie terminy.
 • ~Ana / 2024-01-23 17:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam pzu zdrowie. Ciągle problemy z aplikacja a przez infolinię nie można niczego zalatwić. Ciągłe potwierdzenie po kilka razy wizyt - odechciewa się iść na jakiekolwiek badanie czy do specjalisty. Nie polecam !!!!!
  Zaletybrak
  Wadywiele
 • ~Jarek / 2024-01-19 15:56
  Ocena: 1.33 / 5
  Tak jak traktuje PZU swoich klientów jest dla mnie niewiarygodne. Może dla tego że długo mieszkałem za granicą. Kłamią w oczy nikt nie jest odpowiedzialny za nic. Płacę i sam zostaje z problemem. Klient jest malutki jak za komuny.
  Kultura-brak.
  Pomoc- brak
  MASAKRA
  ZaletyBrak
  WadyArogancja
 • ~Edward / 2023-12-10 11:47
  Ocena: 3.00 / 5
  Oferta szeroka ale ceny z kosmosu. Drobne awarie do chyba 1000zl wyplacaja od razu bez weryfikacji. Wiekszych nie mialem na szczescie.
  Zaletyszybka realizacja niewielkich szkod
  Wadycena - za wysoka - konkurencja ma podobne OWU a ceny nizsze
 • ~Obiektywny / 2023-12-08 10:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Syf
  Unikaj PZU zdrowie
  Ignorują klienta doradca potrafi wyłączyć się podczas rozmowy
  Nigdy nie dzwonią tylko przysyłają fałszywe SMS
  Zmuszają żeby oddzwoniac na infolinię
  Tylko stracisz zdrowie a do lekarza przez dwa tygodnie się nie umówisz
 • ~SPRZEDAĆ PZU / 2023-11-08 08:22
  Ocena: 1.00 / 5
  W ZARZĄDZIE SIEDZĄ LUDZIE BEZ ZIELONEGO POJĘCIA - NEPOTYZM
  WadyWYKORZYSTUJĄ OPIEKUNÓW KLIENTA
 • ~Adam / 2023-11-06 17:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie podpisaliśmy umowy ubezpieczeniową auto. A wysłali rachunek do zapłacenia. I jak dzwoniliśmy to strasznie aroganckie traktowanie klienta.
  ZaletyBrak
  WadyOszuści
 • ~Cristian / 2023-10-21 03:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsze ubezpieczenia który miałem w życiu, jakieś polski gówno
  ZaletyTotalny zeto
  WadyOszusci
 • ~Dzizi / 2023-10-17 05:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam na prawdę,jedno wielkie kłamstwo,dzwoniąc do opiekuna nie będzie go dłuższy czas w pracy,dzwonię coś zapytać opiekun jest i nic nie wie żeby tej pani miało nie być,nieszczelne kłamstwo,gubja się w kłamstwach,a po chwili prawda wychodzi.
  ZaletyŻadne
  WadyBez odpowiedzi,można się domyśleć.
 • ~dykke / 2023-10-16 07:49
  Ocena: 1.33 / 5
  Zmieniłem na inne ubezpieczanie. Nie chciano odstąpić od umowy. Odpowiedzi otrzymywałem po 2 tygodniach a w tym czasie naliczano odsetki. Nigdy więcej PZU.
 • ~Paweł / 2023-10-13 23:43
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie można się zalogować w aplikacji na telefon Moje PZU. Pojawia się komunikat: "przerwa techniczna" ale nie ma informacji jak długo potrwa.
  ZaletyBrak
  WadyNie działa tak jak powinno działać.
 • ~Leszek sadurski / 2023-10-10 21:16
  Ocena: 3.33 / 5
  Przecientna.firma.ubexzpieczeniowa.czsami.jest9999999999888⁹8

  Drógo.stosunku.do innych..firm..dobrze.ze jest
  Laurencja.gdzie.moze.byc.zdecyewanie.taniej rZz.jest.due
  ZaletyZadne
  WadyOferty.drogie
 • ~Daniel Szczegielniak / 2023-10-06 13:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy ubezpieczyciel w Polsce. Urzędniczo-komusze podejście do klienta. Nie polecam.
 • ~olek / 2023-10-06 11:42
  Ocena: 1.00 / 5
  przy podpisaniu UMOWY na ubezpieczenie zdrowotne, klient dostaje długą listę róznych placówek około 10-20 w danym mieście i zapewnienie że będzie mógł wśród nich wybierać jak rownież , że można wybrać lekarza, REALIA sa zupełnie INNE , ZMUSZAJĄ do korzystania tylko i wyłącznie z placówek o nazwie CENTRUM MEDYCZNE PZU ZDROWIE, pracują w nich lekarze co są dopiero w trakcie specjalizacji, lub z bardzo złymi opiniami na ZNANY LEKARZ, świadczy też o tym fakt że mają wolne terminy z dnia na dzień przez cały dzień, czyli nikt nie chce korzystać z ich usług, CHCE zarezerwować wizytę z miesięcznym wyprzedzeniem w prywatnej placówce jest na WYKAZIE placówek z którymi PZU ma podpisaną umowę, i jest PROBLEM, przez telefon rezerwuję termin, miesieczne wyprzedzenie , pani mówi ze tylko PZU ma zadzwonić i potwierdzić, piszę do PZU jaki termin, placówka itp, na drugi dzień mam umówioną wizytę aleeeee w CENTRUM MEDYCZNE PZU ZDROWIE, do zupełnie innego lekarza, w rejestracji dopytuję sie czy jeszcze wybrana przeze mnie placówka ma podpisaną umowę, ODPOWIEDŹ , że tak aleeeeeeee że od pewnego czasu trafia do nich mało pacjentów z ubezpieczeniem PZU, booooooooooo PZU zamawia pacjentom wbrew ich WOLI wizyty w beznadziejnym CENTRUM MEDYCZNYM PZU ZDROWIE, PYTANIE po co płacę miesięcznie 100 zl, jeżeli opieka zdrowtna jest gorsza niż w ramach nfz, gdzie można wybrać lekarza wśród tych co mają umowy z NFZ a tu można korzystać tylko i wyłacznie z centrów PZU mimo że mają podpisane umowy z 20 innymi placówkami ale tam utrudniają umówienie wizyty
  Zaletybrak, uprzejmi konsultanci, którzy noc nie mogą za tą dziadowską sytuację , mają nakazane że muszą umawiać do lekarzy w cENTRACH PZU
  Wadyzmuszanie do korzystania z usług CENTR MEDYCZNYCH PZU, brak możliwości rejestracji u innych lekarzy którzy mają podpisane umowy z pzu
 • ~Ewelina / 2023-10-04 13:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam. Wychodząc z samochodu zlamalam palca uderzając O krawężnik. Pani z PZU zaproponowała ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Mąż się zgodził i wykupił dany pakiet ubezpieczenia. Złożył wniosek i z ubezpieczenia wyszło 50 zł. Śmiech na sali! Jedno wielkie oszustwo!
  ZaletyŻadnych!
  WadyWszystkie!
 • ~WRZ / 2023-10-03 15:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszuści! Przesyłają propozycje ubezpieczenia i automatycznie uznają to jako potwierdzenie oferty i naliczają odsetki, nie potrafią nawet zaargumentować na jakiej podstawie zawarli umowę i dostarczyć dowodów, dlatego sugeruję zaniechać jakichkolwiek kontaktów w celu uniknięcia problemu.
 • ~Ona / 2023-10-02 14:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszuści i wyzyskiwacze!
  Dział sprzedaży oczywiście odbiera zawsze i zawsze jest dostępny, ale kiedy przychodzi do likwidacji szkody, to już kontkat żaden. Miliony dokumentów i wszystko przerzucone na klienta.Wycena zaniżona - no chyba, że mają wykonaców którzy za półdarmo naprawią szkode
  Zaletybrak zalet
  Wadyzero kontaktu, wycena nieadekwatna do sytuacji rynkowej,
strona 1 z 36
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.82, ilość opinii: 816
PZU
Ocena: 1.45, ilość opinii: 705
Link4
Ocena: 1.50, ilość opinii: 603
Uniqua
Ocena: 2.12, ilość opinii: 436
Warta
Ocena: 1.36, ilość opinii: 406
Generali
Ocena: 1.62, ilość opinii: 280
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4181
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4020
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3715
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3441
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3170
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2728