Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PZU opinie

Ocena na podstawie 515 opinii

1.50 / 5

 • Oferta
  1.56
 • Obsługa klienta
  1.52
 • Cena/Jakość
  1.42

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 26
 • ~AW / 2022-06-27 19:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma głównie dla starszych i naiwnych ludzi. Bezczelnie i jawnie oszukują proponując składki 3 krotnie wyższe niż są w rzeczywistości. Agentom zdarza się np. nie doliczyć zniżek do ubezpieczenia. DRAMAT!!! 2 próby oszustwa, polecam omijać tą firmę.
  ZaletyBRAK
  WadyJawnie oszukują klientów
 • ~Janusz Gdansk / 2022-06-27 00:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Najstarsz firma ubezpieczen
  z czasow wczesnego PRLU
  Wiele lufzi oszukuja.
  przedluzają skladki pomimo umowy terminu.-wiele ozgłoszo Komotnikowi

  i przegrywa i w dalszym ciągu .Ludxie omijajcir rę kureeską firmę.
  ZaletyMafia
  Wadyoszusci
 • ~Agnieszka / 2022-06-23 08:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Okropna firma, która należy omijać szerokim łukiem. Umowę miałam podpisana do dnia 30.09, grupowe ubezpieczenie, które miałam przez rok. Po kilku miesiącach odezwali się do mnie, że z automatycznie składka się przedłuża więc po 9 miesiącach chcą kolejnej opłaty, mimo że umowa była jasno określoną. Coś okropnego, nie polecam nikomu a szczególnie przedsiębiorca.
  ZaletyBrak
  WadyMnóstwo, oszuści
 • ~michał / 2022-06-21 22:12
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej firmy... Katastrofa
  podejście do klienta .. Katastrofa . gra na zwłokę i brak kontaktu
  nigdy więcej u nich ie ubezpieczę!!!
 • ~Kfiatek / 2022-06-07 23:10
  Ocena: 1.00 / 5
  OPIEKA MEDYCZNA - długi okres oczekiwania na wizytę lekarską oraz ustalenie terminu OK 30 dni po mimo gwarancji 5, brak możliwości samemu ustalania wizyt w aplikacji mobilnej - po mimo ustaleń konsultant sam sobie ustala według swoich preferencji( po mimo wielokrotnych skarg brak poprawy ) i to wszystko w cenie pakietu 250 zł
  Zaletybrak
  Wadybrak dostępności do kalendarza, wizyt lekarskich, składania reklamacji tel
 • ~Klaker / 2022-06-05 14:22
  Ocena: 1.67 / 5
  PZU nauczyło mnie jak za darmo wyremontować uszkodzony samochód. Należy zaczaić się niedaleko swojego samochodu i zrobić zdjęcie innemu który będzie bardzo blisko Waszego. Potem wystarczy zgłosić na policję że sprawca uciekł i macie remont za darmo. Trzeba tylko na sprawcę wybrać samochód starszy ponieważ taki nie udowodni że nigdy nie miał kolizji bo i tak trochę porysowany a opinia rzekomego sprawcy się nie liczy.
 • ~Bert / 2022-06-04 10:43
  Ocena: 1.67 / 5
  Byłem zadowolony z PZU dopóki nie okazało się że to złodzieje którzy najpierw dają się naciągnąć a potem próbują to ściągnąć z kogoś.
 • ~KK / 2022-06-02 13:10
  Ocena: 1.00 / 5
  TRAGEDIA! Z ROKU NA ROK CORAZ GORZEJ, KIEDYŚ ZA USZCZERBEK NA ZDROWIU NP. SKRĘCENIE PALCA, ODSZKODOWANIE BYŁO WYPŁACANE. AKTUALNIE ZASŁANIAJĄ SIĘ MASĄ PARAGRAFÓW ORAZ PISMEM KOPIUJ WKLEJ. WIECZNIE DECYZJE ODMOWNE! ZGŁOSZENIE SKARGI KOŃCZY SIĘ TAK SAMO, ZAWSZE ODMOWA!
  ZaletyBRAK
 • ~Adam / 2022-06-01 20:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa klienta poniżej wszelkiej krytyki. Mam wrażenie że rozmawiałem z małpą nie człowiekiem. Źle wypełnione wszystkie dane. Sprawa trwała 3 godziny a i tak nie uzyskałem pomocy. Po 4 dniach kontaktuje się kolejna cwaniara ze jak chce to mogę wziąć auto zastępcze. Omijać, trzymać się z daleka od dziadostwa. Dodatkowo naliczona opłata do rachunku za rozmowę ze ścianą
  ZaletyBrak zalet
  WadyWad od chu… i trochę
 • ~Sponsor / 2022-05-31 20:15
  Ocena: 1.33 / 5
  Duży może więcej? Tylko w reklamie szacowanie szkody powstałej podczas spotkania z Tirem trwa już 30 dni a lusterko oryginalne do scenika 2 wycenili na 75 zł. o reszcie nie wspomnę bu kur... wstyd na taką firmę.
  ZaletyBrak
 • ~Kacper / 2022-05-30 21:25
  Ocena: 2.00 / 5
  W roku 2022 ostatecznie przestałem być klientem PZU. Kupwoałem ze wzgledu na rzekomą renomę i strach przed tanimi OC. Co z tego miałem? Wysoką cenę (nawet ze zniżką 10 na kartę nauczyciela), liwkidację szkody po najniższych stawkach (niżej od ceny złomu), odwołania od decyzji zabrane auto zastępcze w trakcie majówki, zmianę decyzji ze szkody całkowitej na wypłatę bez poinformowania mnie o zmianie decyzji i możliwosci wyboru naprawy lub wypłaty pieniędzy. Na finał po sprzedaży auta dostałem 32,00 zł zwrotu (słownie: trzydzieści dwa złote 00/100), gdzie auto było opłacone jeszcze na ponad pół roku za kwotę niemalże 900 zł.
  ZaletyFinalnie stwierdzam brak zalet
  WadyDrogo, naciąganie, zaniżanie szkody, częściowo chamska i niekompetentna obsługa, zabrania auta zastępczego w trakcie majówki, rzeczoznawca robił mi oględziny auta nie wysiadając ze swojego auta (bo padało) - robił zdjęcia przez otwarte okno.
 • ~YvesK / 2022-05-30 15:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie da się w kulturalnych słowach wyrazić tego, co myślę o działalności PZU oraz opisywać moich przygód z tą firmą. Dlatego poprzestanę na tym, że opinie w internecie świadczą o tym, co ludzie myślą na jej temat. Może osoby odpowiedzialne za PR w PZU poczytają trochę i wyciągną z tego wnioski. Jeden tylko dlatego, że w ocenie zera dać nie można.
  ZaletyZero
  WadyWszystko, co tyko możliwe.
 • ~Madej / 2022-05-27 06:30
  Ocena: 1.00 / 5
  PZU to pasożyty. Płaciłem im przez kilka lat składki, a jak trafiłem do szpitala to nie dostałem ani grosza. Ani za pobyt, bo za krótko o jeden dzień, ani za operacje chirurgiczna pod pełna narkozą, ani za samą operacje. Nie była to skomplikowana operacja ale operacja i pod pełnym znieczuleniem czyli narkozą. Powinienem przynajmniej za to dostać jakieś pieniądze.
  WadyWysokie składki a żadnych korzysci
 • ~Charry / 2022-05-24 19:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie ma w tej firmie czegoś takiego jak pomoc dla klienta patrzą tylko żeby wpłacić pieniądze a dalej człowiek zdany jest na siebie nie polecam bo jest to najdroższa firma ubezpieczeniowa w Polsce a zarazem firma która najbardziej kładzie blachę na klienta proszę zastanowić się kilka razy zanim ubezpieczyciel się w firmie PZU
  ZaletyBrak jakichkolwiek zalet klienta mają za durnia
  WadyReklamacja w tej firmie nie istnieje klient z góry zdany jest na porażkę
 • ~Wojciech / 2022-05-24 19:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Banda oszustów Ludzie trzymajcie się od nich z daleka Bo jeśli nie macie problemów finansowych a zwiążecie się z nimi umowami to na pewno problemy mieć będziecie firma to jakaś porażka myślą że są potentatem i mogą ludzi traktować jak psy jak pisałem wcześniej banda złodziei i jest wszystko w porządku Jeśli płaci się im pieniądze i nie ma żadnych problemów jakikolwiek problem jest druzgocący dla klienta bo sami doradcy i Sama firma jest nastawiona przeciwko klientowi i nic nie da się wkurzać nawet z rzeczoznawcą PZU który powinien według mnie sprzedawać lody a nie doradzać ludziom
  ZaletyBrak
  WadyBanda złodziei i wyzyskiwaczy
 • ~Klient / 2022-05-24 18:07
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam
  Nie polecam
  BANDA OSZUSTOW
  Uszkodziłem auto najeżdżając na betonowy bloczek na drodze. Felga opona elementy zawieszenia i zderzak do wymiany.
  Z polisy AC wypłacono mi Zero ponieważ wykupiłem AC mini.
  PYTANIE DO WAS ZLODZIEJE PO JAKIEGO CH...
  TAK OSZUKUJECIE KLIENTÓW CO???????????
  STRACILISCIE Następnego KLIENTA.
  WadySame wady
 • ~Andzia / 2022-05-24 17:32
  Ocena: 2.67 / 5
  Pracownicy chyba mają jakieś profity za wprowadzanie uposażonych w błąd w przypadku śmierci ubezpieczonego i uniemożliwianie wypłaty odszkodowania.
 • ~Wojtek / 2022-05-20 07:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Dno i wodorosty. Korzystałem z Wojażera.Wszystko pięknie ładnie do puki się coś nie wydarzyło jak w moim przypadku.Poziom obsługi totalne dno 2miesiace nie mogę się doprosić o zwrot kosztów chociaż mająna to 30 dni.Beszczenie kłamią, kręcą..szkoda nerwów na pisanie reklamacji..teraz żądają dokumentacji medycznej szczegółowej rachunki na moje nazwisko już nie wystarczą. Ludzie którzy pracują na infolinii zero pojęcia..wyuczone regułki na pamięć bez możliwości samodzielnego myślenia. Nigdy więcej PZU pod żadną postacią
 • ~MR / 2022-05-18 14:29
  Ocena: 1.00 / 5

  Zmieniłem ubezpieczyciela OC dla auta, o czym poinformowałem PZU, lecz nie droga pisemną [tylko mailową] i otrzymałem taką odpowiedź:

  Jeżeli posiadają Państwo zawarte ubezpieczenie OC w innym Towarzystwie Ubezpieczeń należało zastosować się do art. 28a tj.:
  1. Jeżeli posiadacz pojazdu mechanicznego w tym samym czasie jest ubezpieczony w dwóch lub więcej zakładach ubezpieczeń, przy czym co najmniej jedna z umów ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych została zawarta w trybie art. 28 ust. 1, umowa zawarta w tym trybie może zostać przez niego wypowiedziana na piśmie.


  2. W przypadku wypowiedzenia umowy ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych zgodnie z ust. 1, zakład ubezpieczeń może żądać zapłaty składki ubezpieczeniowej za okres, przez który ponosił odpowiedzialność.

  wraz z informację, ze muszę zapłacić należną składkę, do czasu, kiedy nastąpiło wpłyniecie rozwiązania umowy z moim podpisem [które dosłałem w późniejszym terminie].

  Chciałbym podkreślić, iż zakład ubezpieczeń MOŻE ZAŻĄDAĆ zapłaty, ale NIE MUSI...

  Pomimo próby kontaktu i prośby o anulowanie, dostałem odpowiedź negatywną i informację, iż muszę zapłacić proporcjonalną składkę + NALEŻNE ODESTKI

  Moja przygoda z PZU się kończy, zarówno jeśli chodzi o ubezpieczenia (zostało mi jeszcze OC dla innego pojazdu, które próbuję przenieść i ubezpieczenie domu - może uda się zrezygnować) i spółkę giełdową (sprzedałem akcje)

  Brawo PZU! mistrzowie budowania relacji z wieloletnimi klientami !
  Zaletydla 24,14 zł (z odsetkami) są w stanie zrezygonować z wieloletniego klienta (m.in. OC/A , uzbzpiecznei domu itd.)
  Wadyjestem zawiedziony PZU, naprawdę odradzam - za brak szacunku do wielosetletnich klientów !!!
 • ~Były klient / 2022-05-13 13:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma to totalna porazka,ceny mają najwyzsze a jakość usług na poziomie mniej niz miernym.Dopóki im się płaci i nic się nie dzieje jest dobrze ale jeśli pojawi się jakiś problem to klient jest zostawiony z nim sam.Pamiętam jak dawniej się mówiło ze PZU jest najdroższą firmmą ubezpieczeniową ale za to nie ma z nimi problemów -no niestety są.Radze trzymać się z daleka od tej firmy jeśli chcą państwo uniknąć kłopotów jak nie teraz to w przyszłości.Specjalista do spraw obsługi klienta pan Tomasz Chmielecki powinien zmienić branżę bo do obsługi klienta raczej się nie nadaje zamiast pomagać klientowi wprost szkodzi
  WadyFIRMA PZU to jedna wielka Wada!
strona 1 z 26
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.84, ilość opinii: 572
PZU
Ocena: 1.50, ilość opinii: 515
Link4
Ocena: 1.52, ilość opinii: 481
Uniqua
Ocena: 2.05, ilość opinii: 270
Warta
Ocena: 1.41, ilość opinii: 241
Generali
Ocena: 1.65, ilość opinii: 233
VECTRA
Ocena: 1.67, ilość opinii: 2987
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.07, ilość opinii: 2831
UPC Internet
Ocena: 1.89, ilość opinii: 2559
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2451
Play
Ocena: 1.40, ilość opinii: 2339
Orange
Ocena: 1.41, ilość opinii: 2240