Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Uniqua opinie

Ocena na podstawie 396 opinii

2.34 / 5

 • Oferta
  2.42
 • Obsługa klienta
  2.32
 • Cena/Jakość
  2.37

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 20
 • ~Rafal / 2023-03-22 21:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Szkoda zgłoszona 15 grudnia 2023. Do dziś nie ma decyzji. Więcej słów cy a nie trzeba. Uciekajcie od tych oszustów i naciągaczy. Boże broń kupić jakikolwiek ich produkt
  ZaletyNic.
  WadyWszystko.
 • ~jan / 2023-03-20 20:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Niestety,i ja dałem się też nabrać na Uniqę,rozum mnie opuścił,kiedy zawierałem umowę z tą firmą.Moje mieszkanie zostało zalane 3 piętro od góry z piętra 4.Właściciel był nie obecny,bo mieszkanie jest wynajęte,postanowiłem skorzystać z mojego ubezpiecznia.Jak wiadomo likwidatora nie ujrzysz,należy porobić zdjęcia,na tej podstawie Uniqa walnęła 700 zł,co moim zdaniem chyba tylko na osuszenie.Nie zgodziłem się na tą kpinę,zaczęło się bujanie co do wartości szkody,ja podałem moje koszty materiałów i robocizny na 1500 zł,co i tak bardzo niskie,Uniqa odpowiedziała,że muszę dosłać wycenę wystawioną przez experta i faktury.Paranoja.Więc mam pytanie na jakiej podstawie Uniqa wyceniła na 700zł.Czy w tej firmie mają koło fortuny, i wnuk prezesa kręci i ile wypadnie to tyle dają.Jeżeli jest wycena szacunkowa,to dlaczego nie uwzględnia się kosztów podanych przez klijenta .Ja już czekam ponad półroku na jakie kolwiek ochłapy.Totalne olewanie ubezpieczającego przez ubezpieczyciela.Uniqa 18 miejsce w rankingu jakości,dno.A teraz trochę refleksji,jak działają ubezpieczalnie.Dla właścicieli tych firm ważne są ogromne zyski,żeby mogli opływać w luksusach,wynajdują różne triki,jak okraść klijenta,np jeżeli pęknie wężyk i zaleje mieszkanie,to się nie należy,albo jeżeli zerwie wichura dach,a nie będzie kwitka od kominiarza,to się nie należy odszkodowanie,itp.Doszłem do wniosku,że nie warto cokolwiek ubezpieczać,tylko co jest obowiązkowe ,czyli OC
  Zaletysprawne pobieranie składki
  Wadybrak wypłaty,długi czas na jaką kolwiek wiadomość online
 • ~Jerry / 2023-03-13 23:48
  Ocena: 2.00 / 5
  ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ UNIQA. ZA SZKODĘ W MIESZKANIU NIE WYPŁACILI ODSZKODOWANIA. PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ. POWINNI ICH WYRZUCIĆ Z POLSKI.
  ZaletyŻadnych zalet.
  WadyNIE WYPŁACAJĄ ODSZKODOWAŃ
 • ~Max / 2023-03-12 13:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Najchętniej to nie dałbym nawetjedej gwiazdki bo to są oszuści
  ZaletyBrak
  WadySame wady
 • ~Renata / 2023-03-08 19:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam! Doszło do zalania mieszkania z powodu nieprawidłowych zaworów, zakładanych przez firmę . Koniczne było osuszanie i remont mieszkania.Wysokość ubezpieczenia w polisie wynosiła 20.000zl. Kosztorys szkody wykonany przez Uniqa wyliczył sumę w wysokości ponad13.000zl. Wypłacono 2.200zl !!! W odpowiedzi na reklamacje otrzymałam odpowiedz, ze suma ubezpieczenia została wyczerpana . Kto otrzymał ponad 17.000zl ? Nadal nie otrzymałam odpowiedzi. Składki są płacone punktualnie , ale jeśli chodzi o wypłatę jest się traktowanym jak intruz, mam wrażenie, ze wbudowane są w komunikacji utrudnienia, aby wręcz niemożliwa była jakakolwiek komunikacja poza elektroniczna, język korespondencji jest skomplikowany , mam uczucie, ze najpierw robi się wszystko , aby uniknąć wypłaty i maxymalnie sfrustrowac klienta.
 • ~Tomek / 2023-03-08 09:18
  Ocena: 2.33 / 5
  Uniqa-Brak zniżek 5% za kontynuację ubezpieczenia 0C zasłaniając się zniżką 15% za zakup online. OSZUKIWANIE KLIENTA
 • ~Jorgo / 2023-03-06 20:07
  Ocena: 1.00 / 5
  Przy płaceniu im składki są mili. O odszkodowaniu, gdy się coś wydarzy-zapomnij ! Więc po co sie u nich ubezpieczać???? NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!
  Zaletybrak
  Wadywszystko !
 • ~jacek / 2023-03-03 07:55
  Ocena: 3.67 / 5
  łączność dobra to bzdura Rzeczywistość to brak łączności
  CZYLI ZROBIMY WSZYSTKO ZEBYS SIE UBEZPIECZYL A POTEM juz sie nie dodzwonisz
 • ~janusz / 2023-02-28 17:19
  Ocena: 4.67 / 5
  Po pierwsze, w portalu jest niewłaściwa nazwa. Powinno być Uniqa a nie Uniqua. Niech administrator poprawi.
  Miałem u nich ubezpieczenia przez około 10 lat, czasami tylko OC, czasami OC+AC+NNW+Assistance. W ubiegłym roku 1 szkoda: uszkodzenie szyby przez kamyk wyrzucony przez koło innego pojazdu. Likwidacja szkody przebiegła sprawnie i bezgotówkowo. Łączność w porządku. Na portalu internetowym wiele przydatnych porad oraz dokumentów do ściągnięcia. Bogata oferta innych ubezpieczeń (ale nie korzystałem).
  To jest austriackie towarzystwo ubezpieczeniowe działające w wielu krajach środkowej Europy. Niektórzy ubezpieczyciele np. w Niemczech oferują dodatkową usługę jako bonus do AC: urządzenie e-call montowane w pojeździe i połączone przez Bluetooth z aplikacją na smartfonie. W razie wypadku urządzenie łączy ze 112, podaje współrzędne położenia oraz wysyła SMS do wybranych numerów ICE. Oferowane w cenach 20 do 60 euro. Ponoć na polskim rynku nikt tego nie oferuje. Ale ktoś musi być pierwszy.
  ZaletySprawny kontakt z obsługą. Przypominanie o upływie terminu i oferta zatrzymująca klienta. Cena składki niska (ale może wskutek mojej dobrej jazdy).
  WadyBrak aplikacji na smartfon, choć na innych rynkach jest. Przydałaby się opisana wyżej oferta e-call.
 • ~michał / 2023-02-27 19:15
  Ocena: 5.00 / 5
  Zawsze działają szybko sprawnie i na czas. Nie mam żadnych uwag. Wszystko ok. Polecam towarzystwo ubezpieczyniowe Uniqa
 • ~róża / 2023-02-24 19:38
  Ocena: 5.00 / 5
  Osobiście nie miałam do czynienia z wypłatą od uniqa, ale kuzynka tak. Mówiła, że bez problemu otrzymała pieniądze, oczywiście wszystko musiało być w papierach, ale nie robili problemów. Także mam przykład, że warto z ich usług korzystać.
 • ~Aliss / 2023-02-22 12:15
  Ocena: 2.33 / 5
  Nie polecam.Obiecaja złote góry.a jak do wypłaty odmownie.Powazne operacje.nie ma takich w koszyku swiadczen jak do wypłaty.Płaciłam tyle lat szkoda kasy.lepiej wrzucać na osobne konto.Porazks
  ZaletyJak sie zapisujesz pięknie a jak do wypłacenia porazka
  WadyMały wachlarz usług do wypłaty
 • ~madmax / 2023-02-18 12:28
  Ocena: 1.00 / 5
  katastrofa , nie polecam .placilem ubezpieczenie pare lat i niestety nie dostalem ani grosza puki co proces trwa juz prawie dwa lata pelno pieniedzy poszlo na adwokatow itd nie polecam nie polecam!!!!jak najdalej od uniqa poniewaz unika wyplat odszkodowania
  Zaletybrak
  Wadynie wyplacaja zero kontaktu jeden nr na infolinie pracownik kamil dabrowski nie kompetentny opiekun szkody mi zaszkodzil nie odpisuja na emaile
 • ~Marcin / 2023-02-18 11:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Ostrzegam przed Uniqa! Płacę ubezpieczenie, a w razie szkody wysyłają regres i każą oddać sobie wszystkie pieniądze wraz z odsetkami. Po co w takim razie jest ich usługa. Omijać szerokim łukiem.
  Zaletybrak
  Wadyoszukują i wyłudzają pieniądze
 • ~Marciaa / 2023-02-09 11:34
  Ocena: 5.00 / 5
  No i super,w końcu u jakiegoś ubezpieczyciela bardzo korzystna umowa!
 • ~sannah / 2023-02-08 19:45
  Ocena: 5.00 / 5
  słyszałam, że uniqa jest dobra, i mogę to potwierdzić. można na nich liczyć gdy faktycznie trzeba wypłacić pieniądze z polisy.
 • ~Rozczarowana / 2023-02-08 11:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Katastrofa, nie polecam, bardzo niemiła obsługa, nic nie można się dowiedzieć. NIE POLECAM
  Zaletybrak
  Wadywszystko
 • ~ggg / 2023-02-06 19:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty SpaSpamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo poczty Spamerstwo
 • ~lambo / 2023-02-04 18:57
  Ocena: 5.00 / 5
  Uniqa ma szeroką ofertę, dobrze się sprawdza w różnego rodzaju ubezpieczeniach, nie można też nic złego powiedzieć na temat obsługi klienta. Według mnie dobra firma.
 • ~Lena / 2023-02-02 15:22
  Ocena: 5.00 / 5
  wg mnie jedna z lepszych firm na rynku. nie robią z niczym problemów, można się spoko dogadać w wielu sprawach, oferty robią takie jak się potrzebuje, profesjonalizm i tyle
strona 1 z 20
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 2.05, ilość opinii: 717
PZU
Ocena: 1.46, ilość opinii: 601
Link4
Ocena: 1.48, ilość opinii: 561
Uniqua
Ocena: 2.34, ilość opinii: 396
Warta
Ocena: 1.39, ilość opinii: 300
Generali
Ocena: 1.65, ilość opinii: 254
VECTRA
Ocena: 1.65, ilość opinii: 3485
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3058
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.04, ilość opinii: 3024
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2979
UPC Internet
Ocena: 1.84, ilość opinii: 2973
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2501