Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Warta opinie

Ocena na podstawie 241 opinii

1.41 / 5

 • Oferta
  1.51
 • Obsługa klienta
  1.39
 • Cena/Jakość
  1.37

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 13
 • ~Marcin / 2022-06-29 09:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Banda zlodzieji i oszustów zwłaszcza pan Grzegorz Majcher krętacz jakich mało
  Jednym słowem oszust i klamca widocznie dostaje prowizje od zanirzanych. odszkodowań. Nagrania z rozmów dostał warsztat który rzekomo wymieniał zderzak i usłyszałem że owszem ale cena była trzy krotnie większą i do dziś walczą z tymi oszustami w sądzie dodam że to już 7 msc
  Więc pozdrawiamy oszusta Grzesia
 • ~Wioleta / 2022-06-21 09:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszuści nie polecam.Zaatakował mnie pies właścicielki która jest ubezpieczona w Warcie.Byłam wtedy na spacerze z moim pieskiem na smyczy wtedy ten podbiegł i skoczył ja zaplątałam się w smycz i upadłam na rękę doznając przy tym urazu ręki miałam rehabilitację w odległym miejscu o 25km a ci idioci z Warty dali odmowę bo stwierdzili że to z mojej winy we własną smycz się zaplątałam i upadłam.Wstyd i hańba nie polecam tego ubezpieczenia.
 • ~Jerzy / 2022-06-13 11:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie ubezpieczajcie się w Warcie S.A. Firma wpisała do CEPiK informację o szkodzie istotnej mojego samochodu chociaż takiej szkody nigdy nie było (błąd urzędnika Warty). Samochód był nowy, kupiony w salonie i przez pierwsze dwa lata ubezpieczony w Warcie. Nigdy nie miałem tym samochodem żadnego wypadku. Teraz mam same kłopoty bo Warta nie reaguje na prośby o wycofanie fałszywego wpisu. Przypadkowo dowiedziałem się, że taki wpis dodali. Kontakty telefoniczne i mailowe nic nie dają. Samochód obciążony taką szkodą traci na wartości. A Warta udaje, że jest wszystko w porządku i przesyła mi informację, że w tym czasie w moim samochodzie nie stwierdzono żadnej szkody i nie ma tematu. A wpis do bazy CEPiK wprowadzony przez ich nieodpowiedzialnego pracownika dalej tam figuruje. Wygląda na to, że jedyna droga jaka mi pozostaje to droga sadowa. "WARTA SA" nic nie jest warta. Przestrzegam przed tą firmą bo mogą taką działalnością poważnie narobić szkód i zapewnić stratę nerwów, czasu i zdrowia.
  ZaletyBrak
  WadyNiekompetencja urzędników i narażanie klientów na dodatkowe koszty.
 • ~Ja / 2022-06-04 15:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Myślałem, że PZU jest najgorsze, ale warta przebija ich kilkukrotnie. Mimo OC osobistego musiałem pokryć koszty szkody wyrządzonej przez moje dziecko z własnej kieszeni, dodam tylko, że była to najdroższa opcja ich ubezpieczenia. warta chooja warta.
 • ~Basia / 2022-05-27 15:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia . Nie polecam nikomu przestrzegam i odradzam. Firma kompletnie nie godna zaufania i jakiegokolwiek polecenia. Brak kontaktu, nie dzwonią nawet o umówionej porze, totalny brak profesjonalizmu. Nikt nie jest tam zainteresowany rozwiązaniem sprawy
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~Kolejnykloe / 2022-05-19 06:00
  Ocena: 1.33 / 5
  Beznadziejna obsługa, rzeczoznawca zaniża koszt naprawy niejasne wyliczenia, brak oględzin wszystko wyliczone ze zdjęcia... szkoda słów
 • ~Nick / 2022-05-12 15:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Spamowanie poczty pare razy dziennie
  Spamowanie poczty pare razy dziennie
  Spamowanie poczty pare razy dziennie
  Spamowanie poczty pare razy dziennie
  Spamowanie poczty pare razy dziennie
  Spamowanie poczty pare razy dziennie
  Spamowanie poczty pare razy dziennie
  Spamowanie poczty pare razy dziennie
  Spamowanie poczty pare razy dziennie
  Spamowanie poczty pare razy dziennie
  WadyŚmiecenie poczty
 • ~Piotr / 2022-05-09 00:03
  Ocena: 1.33 / 5
  Odradzam,nie warto, nie mówią prawdy, mają ludzi za nic ale karma wraca ????
  WadyNie mówią prawdy...
 • ~Paulina / 2022-05-07 13:23
  Ocena: 2.33 / 5
  Zgłosiłam zdarzenie z prośbą o pomoc assistance na konkretną godzinę (17-nastą, czyli prawie 4 godziny po moim telefonie), pracownik infolinii poinformował mnie, że jeśli chcę pomoc drogowa może być na miejscu nawet już za godzinę. Tymczasem o umówionej godzinie czekałam na telefon od pomocy drogowej ponad 3 godziny! W trakcie dzwoniłam na infolinię 3 razy, za każdym razem informowano mnie, że jak najszybciej postarają się kogoś wysłać, tymczasem gdy pojawiła się pomoc drogowa okazało się że pracownik otrzymał to zlecenie dopiero po godzinie 19 i już dawno skończył pracę. Podsumowując ktoś albo zapomniał albo kilkukrotnie olał to zlecenie nie wysyłając w ogóle pomocy! Dodatkowo jedna z Pań na infolinii była bezczelna i opryskliwa! Pozdrawiam Panią Mirosławę, bycie miłym i spokojne tłumaczenie klientowi nic nie kosztuje, tym bardziej kiedy czeka na umówioną pomoc tyle czasu????
  Rada: nauczcie pracowników infolinii porządnie wykonywać ich pracę, bo przez ich opieszałość i niedbałość ludzie czekają kilka godzin przy zepsutym samochodzie, co jest po prostu niedopuszczalne!
  ZaletySprawny transport auta pod wyznaczony adres, cierpliwy i miły pracownik pomocy drogowej, którego reakcja po otrzymaniu zlecenia była natychmiastowa.
  WadyKierowca mógłby nie wykonywać telefonów w sprawach prywatnych trzymając go w trakcie jazdy, a lewą ręką zmieniając biegi ???? mandaty kosztują
 • ~Dawid / 2022-05-06 16:22
  Ocena: 1.00 / 5
  "Uwielbiam" Wartę do tego stopnia, że mam mdłości na samą myśl o kolejnej sprawie jaką im wytoczę.
  Na początku zalało mi dom z klimatyzatorów, uznali, że ok coś tam się stało, ale do wymiany jest tylko, aż 1m2 paneli i futryna bez drzwi i teraz uwagę w wycenie stwierdzili, że wykucie futryny będzie kosztowało 14 groszy. TAK dokładnie 14 groszy. Całość remontu wyniosła mnie ponad 8 tys zł wypłacili w sumie 1,9 po odwołanoach więc sprawa trafiła do Sądu i już w 1 Instancji Sąd wydał wyrok nakazowy zapłaty całej rządanej kwoty.
  Druga sprawa dotyczy kolizji drogowej. Kobieta wjechała w tył mojego auta, uderzyłem głową o zagłówek, zwolnienie, rehabilitacja a szumy w uszach mam do dnia dzisiejszego. Oczywiście odmowa wypłaty odszkodowania i po reklamacji ich lekarz również orzekł, że nic mi się nie należy, bo moje auto miało za małe uszkodzenia można przeczytać w uzasadnieniu. A lekarzem orzecznikiem był ortopeda dziecięcy haha. I teraz wisienka na torcie w aucie miałem fotelik samochodowy dla dziecka. Oczywiście od razu kupiłem nowy. Najtaniej co znalazłem to 1900 zł więc Warta znalazła używany za 1500 zł do kupienia... tyle mi wypłacili. Dopiero po reklamacji uznali i dopłacili z wielkiej łaski 400 zł. Oczywiście sprawy tak nie zostawię i kieruję kolejny pozew do Sądu.
  A na zakończenie jeszcze kilka słów o składkach, które wymagają za swoje ubezpieczenia. Moja żona zrezygnowała z ich usług to jeszcze przez 3 miesiące przysyłali monity, że składki za UWAGA DOBROWOLNE ubezpieczenie im się należą. Żenujące.
  Nie polecam, sznurówek tam nie ubezpieczę.
  ZaletyBrak
  WadyOszuści
 • ~Oszukany / 2022-05-05 15:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Najbardziej nieuczciwa firma ! Za szkodę, wycenioną przez rzeczoznawcę na 9500zł., wypłacili 2700zł. Otrzymali bardzo wnikliwą wycenę niezależnego rzeczoznawcy. Ich wycena została zrobiona na podstawie zdjęć i błędnie, co zaznaczył rzeczoznawca, który osobiście oglądał samochód. Jeśli chcesz ubezpieczyć samochód, czy cokolwiek w Warcie, zastanów się 1000 razy i Czytaj opinie innych, oszukanych klientów. Ja osobiście idę do Sądu i nie zamierzam odpuścić.
  ZaletyBrak
  Wadypowyżej
 • ~Paulina / 2022-05-05 12:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam. Przy wyjeździe za granicę wykupiłam ubezpieczenie, które obejmowało ubezpieczenie bagażu, w razie gdyby coś się z nim stało. Ukradziono mi dokumenty, karty kredytowe, dowód rejestracyjny i dowód osobisty. Warta nie przyznała ŻADNEGO odszkodowania, bo odpowiadają tylko za kradzież z włamaniem lub rabunek. Coś śmiesznego. Polecam omijać szerokim łukiem.
  ZaletyZero.
  WadyPowyżej.
 • ~Katarzyna / 2022-05-05 08:23
  Ocena: 1.33 / 5
  Assistance to porażka, zwłaszcza gdy się jest poza Polską. Mamy wariant platynowy i co z tego. Samochód zastępczy tylko na terenie kraju , w którym akurat zepsuje się własne auto. Czyli do domu wrócić nie można. Wjechać na teren innego kraju też nie. Konkurencja ma to lepiej rozwiązane. Zepsuty urlop a w kieszeni wariant platynowy! Poza tym pani konsultantka niemiła, potraktowała nas protekcjonalnie.
  ZaletyBrak
  WadySame wady nawet kontakt z konsultantem .
 • ~Gąska / 2022-04-28 15:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie daję żadnych gwiazdek bo nie ma za co , najgorsza i najbardziej nieuczciwa firma z jaką się spotkałam. Wyłudzają pieniądze i naciągają ludzi . Omijać szerokim łukiem. Każda inna firma ubezpieczeniowa lepsza od warty . Nie warto płacić ubezpieczenia w warcie bo w razie jakiegoś zdarzenia okaże się,że nic nam się nie należy.

  NIE POLECAM
  ZaletyNie ma
  WadyTa ubezpieczalnia to wada
 • ~Gg / 2022-04-25 09:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Ban za śmiecenie poczty ludziom i nękanie zarazem
  WadyŚmiecą pocztę ludziom
 • ~Adam / 2022-04-15 22:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Mam domek nowobudowany, wszystko było tylko okien brak, firma od okien, wstawiając mi drzwi tarasowe przewierciła podłogówkę, firma podała numer polisy zgłosiłem szkodę pisząc że szkoda nastąpiła podczas wstawiania stolarki okiennej, na to WARTA odpisuje, że odmawia wypłaty odszkodowania gdyż firma jest ubezpieczona od wstawiania stolarki budowlanej, zatem odmowa, więc niec napisałem puszczając wodze fantazji ządając podania definicji pojęć stolarki okiennej i stolarki budowlanej, jak wcześniej dostawałem odpowiedź w ciągu 3 dni tak teraz już 2 tygodnie ciszy. OMIJAĆ ZŁODZIEI firmę ubezpieczeniową WARTA, firma od okien jest bardziej rozczarowana niż ja. Najwyraźniej musi się doubezpieczyć od szkód spowodowanych podczas wstawiania stolarki okiennej
 • ~Anita / 2022-04-14 19:17
  Ocena: 1.00 / 5
  naprawa na 6000 obliczona przez warsztat,Warta proponuje 2600 .Po co kupować ubezpieczenie skoro mam sama naprawy płacić.
 • ~Tomasz / 2022-04-13 13:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Za likwidację szkody samochodowej wyliczonej na ponad 8000 zł (same części kosztują ponad 6 tys.). Zaproponowali mi 2700 zł... I uparcie obstają, że to wystarczająca kwota do naprawy samochodu. NIE DAJCIE SIĘ NIGDY NACIĄGNĄĆ NA OC W warcie!
 • ~Raek / 2022-04-04 22:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Miałem zerwaną część dachu na budynku inwentarskim szkoda na ok.5000zł. Dostałem nie całe 1100zł. Płaciłem składki 30 lat. Gdybym nie płacił tylko odkładał w skarpetę to bym miał na cały nowy dach, a tak nabiłem im kabzę.Informują że mogę ich pozwać do sądu jeśli się nie zgadzam, a pies wam mordy lizał żebym się ciągał po sondach i nerwy tracił ta jak już straciłem pieniądze. Po prostu przechodzę do innej firmy i liczę że będzie bardziej sprawiedliwa! Moja rada omijajcie ich z daleka bo tam ubezpieczać to to samo co niemieć ubezpieczenia, więc po co pompować im pensie?
  ZaletyBrak
  WadyŻadnych
 • ~Aaa / 2022-03-25 13:48
  Ocena: 1.00 / 5
  W nieszczęśliwym wypadku doznałem kontuzji kolana która leczę 2 lata. Odpowiedz warty że to zwyrodnienie i nie zapłacą odszkodowania
  ZaletyBrak
  WadyWszytsko
strona 1 z 13
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.84, ilość opinii: 572
PZU
Ocena: 1.50, ilość opinii: 515
Link4
Ocena: 1.52, ilość opinii: 481
Uniqua
Ocena: 2.05, ilość opinii: 270
Warta
Ocena: 1.41, ilość opinii: 241
Generali
Ocena: 1.65, ilość opinii: 233
VECTRA
Ocena: 1.67, ilość opinii: 2987
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.07, ilość opinii: 2831
UPC Internet
Ocena: 1.89, ilość opinii: 2559
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2451
Play
Ocena: 1.40, ilość opinii: 2339
Orange
Ocena: 1.41, ilość opinii: 2240