Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Warta opinie

Ocena na podstawie 532 opinii

1.39 / 5

  • Oferta
    1.45
  • Obsługa klienta
    1.36
  • Cena/Jakość
    1.33

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 27
  • ~Pokmac / 2026-06-24 21:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam z całego serca.Nie istnieje tzw.czynnik ludzki.plac i wypad,oferta bardzo słaba już nigdy nie skorzystam z tej firmy której pokazuję środkowy palec jako czynnik ludzki.
  • ~Niezadowolony / 2026-06-23 13:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie odradzam! Na etapie zakupu polisy wszystko jest w porządku. Problemy pojawiają się wraz ze szkodą. Zaniżają stawki i proponują zupełnie nierealna kwoty. A kiedy składasz odwołanie przeciągają odpowiedź.
  • ~Zła / 2026-06-19 18:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy warta specjalnie wykupiłam dodatkowe ubezpieczenie żeby nie mieć problemów ze sprzętem AGD a jak dałam go do naprawy to nie naprawili go i cały czas twierdzą że jest Sprawny dwudziesty pierwszy wiek mamy a dla nich trzeba zamiatać miotłą bo po co odkurzacz używać
    ZaletyŻadne
    WadyZa dużo
  • ~BarbRos / 2026-06-17 21:54
    Ocena: 4.67 / 5
    Przy zawarciu polisy wszystko jasne i czytelne. Drobne schody przy likwidacji szkody polegające na niedoinformowaniu w pełni klienta o zatrzymaniu przedmiotu szkody, co wydłużyło proces likwidacji. Finalnie wszytsko załatwione pomyślnie. Jest to firma godna polecenia.
    ZaletyPrzejrzystość oferty
    Dobra likwidacja szkód
    WadyProces likwidacji szkód można usprawnić .
  • ~Anulalka / 2026-06-16 13:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Omijać szerokim łukiem firma robi wszystko aby nie opłacić za odszkodowanie mimo że miałam wszystkie potrzebne dokumenty aby wykazało na wypłatę zalania mieszkania. Firma zrzuciła na zarząd budynku gdzie nawet nikogo noe było aby to sprawdzić, a ja dałam opinie rzeczoznawcy budynku oraz zdjęcia że wina jest sąsiadki, która ma właśnie ubezpieczenie w Warcie i po złożonej reklamacji dalej odmowa odszkodowania. Noe polecam stanowczo odradzam
  • ~Tomasz / 2026-06-10 07:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Samochodu zastępczego nie umieją załatwić, szkoda z oc sprawcy
    WadySłaby kontakt, olewanie klienta
  • ~malwina / 2026-06-01 10:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy ubezpieczyciel ze wszystkich, a Michał Jawor na jego czele. Omijajcie WARTĘ szerokim łukiem !!!
    Zaletybrak
    Wadyza dużo
  • ~Mariusz L. / 2026-05-29 23:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma. Brak informacji o ( w trakcie podpisywania polisy) wymaganych dokumentach. W przypadku tzw. ubezpieczenia szybowego miałem problem z dostarczeniem wymaganych przez nich dokumentów (np. 6 zdjęć, a wielkość nie może przekraczać 15 MB), zdjęcia dowodu rejestracyjnego itd. itd. W rezultacie nie wypłacono mi odszkodowania. Poinformowano mnie, że mogę wstąpić na drogę sądową (koszt ok. 2000PLN). Żenada, gdyby nie wkręcili mnie w w/w ubezpieczenie szyby spokojnie doszłoby do wypłaty z AC. Ciekawe, czy z pająkiem na pół szyby, jeździliby 2 tygodnie, bo po takim czasie zajęli się szkodą. Żenada????????????????
  • ~Aleksandra / 2026-05-27 08:06
    Ocena: 1.00 / 5
    To najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe !! zero kontaktu zero odpowiedzi , zero odpowiedzialności !!!
    Zaletybrak
    Wadyza dużo by wymieniać !!
  • ~Andrzej / 2026-05-26 16:49
    Ocena: 1.33 / 5
    Długi czas oczekiwania. Ponad 20 minut. Piszę z nudów
  • ~Mag / 2026-05-20 15:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat. Po kilka razy wymagają tych samych dokumentów, które już były dosyłane. Nie wiedzą, co mają, czego nie. Nie wypłacają odszkodowania od kilku miesięcy.
    Zaletybrak
    Wadytotalny brak kompetencji w obsłudze klienta!
  • ~Aleksandra / 2026-05-20 11:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna likwidacja szkody i zaniżanie stawek. nie dajcie się oszukać !!!!
    Zaletybrak
    Wadydużo
  • ~Daniel / 2026-05-18 12:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Powiem ino tyle ze w polsce nie oplaca sie byc dobrym kerowca zniszczylem samochud na ponad 15tys z powodu wymuszenia innego kerowcy zeby uniknac uszkodzenka jego samochodu wiechalem na kraweznik magiel i zawias wymiana kola to samo a ubezpieczalnia pierd.. ze wszytko jest dobrze. To sa zlodzieje i nic innego. Placimy kupe kasy za oc ac a na koniec i tak dokladsz do biznesu.
    ZaletyBRAK
    WadySame
  • ~Kawa / 2026-05-12 12:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenujące niskie odszkodowanie za zabieg przy wysokiej stawce.Omijać szerokim łukiem.
  • ~Niezadowolona i to bardzo / 2026-05-06 19:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Okropność pani obsługująca moja reklamacje totalne dno nie umie pisać składnie. Reklamacje związana z uszkodzeniami oddalają bo uszkodzenie mechaniczne. Odkurzacz wysyłają do serwisu komputerowego który nie ma żadnych kompetencji ani osób które umieją naprawić cokolwiek i po prawie miesiącu stwierdzają że jednak wady nie ma a na fakt że je nawet nagrałam to mają to gdzieś. Nic dziwnego że mają same negatywne opinie
    ZaletyŻadne
    WadyWszystko
  • ~Joanna / 2026-05-06 11:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem bardzo rozczarowana podejściem firmy. Wykupiłam „pełne ubezpieczenie domu”, opłacam składki terminowo i w całości z góry, licząc na realną ochronę. Tymczasem przy zgłoszeniu szkody – pękniętej płytki – otrzymałam odmowę wypłaty odszkodowania.
    Sytuacja jest dla mnie niezrozumiała, bo właśnie w takich przypadkach ubezpieczenie powinno działać. Mam wrażenie, że zakres ochrony w praktyce jest znacznie mniejszy, niż sugeruje nazwa oferty.
    Nie polecam, jeśli ktoś liczy na faktyczne wsparcie w razie szkody! To drugi raz takie olanie klienta ! Wcześniej z OC i AC tak samo, facet we mnie wjechał, auto moje do kasacji, a ubezpieczalnia co ?! Zostawiła mnie na lodzie. Musiałam sama szarpać się z ubezpieczalnią Białoruską od sprawcy i opłacić prawnika. NIE POLECAM WARTY!!!!


    Skargi do KNF na Wartę można złożyć w przypadku naruszenia przepisów prawa, interesów konsumentów lub nieprawidłowości w działalności zakładu ubezpieczeń drogą elektroniczną na adres e-mail knf@knf.gov.pl. lub https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/sposob_przyjmowania_informacji_nieprawidlowosci
    ZaletyBrak
    WadyObsługa, podejście rzeczoznawcy rozczeniowe, manipulowanie tym co faktycznie jest w zakresie ubezpieczenia
  • ~Nuta / 2026-05-05 13:46
    Ocena: 1.33 / 5
    Zdecydowanie nie polecam.
    Chcieli pieniądze za nową polisę mimo że nieruchomość została sprzedana. Dostali oprócz wypowiedzenia kopie dokumentów sprzedaży-akt notarialny.
    Sprawę skierowali do sądu, a ten do komornika. Ten z kolei ściągnął pieniądze z mojego konta bez infomowania mnie. List dostałem po fakcie.
    Bezprawie i brak jakiegokolwiek szacunku do klienta.
    Są tylko po to żeby ściągnąć haracz. Ciekawe czy byliby tak samo pracowici przy odszkodowaniu.
    Na pewno już nic u nich nie ubezpieczę.
    Dodam, że ubezpieczalem u nich kilka nieruchomosci i kilka samochodów.
    Nie szanują klienta, to niech mnie pocałują. Wiecie w co.
    Pozdrawiam
    ZaletyŻadnych
    WadyWiele.
    Brak kontaktu z klientem oraz brak poszanowania dla stałego klienta ubezpieczajacego wiele nieruchomosci i ruchomości.
  • ~Rafał / 2026-04-29 15:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Strasznie kombinują by nie wypłącić odszkodowania, wycena jest robiona na częściach używanych i to jeszcze w zamienniku. Profesjonalizm zleconego warsztatu wygląda, tak że garażowy mechanik, co nie jest lakiernikiem lepiej, by pomalował. Zlecona reklamacja, wszystko niby uwzględniono, a przyszło pismo z rzeczami wyssanymi z palca. Omijać tego ubezpieczyciela szeroko. W przypadku odszkodowań to zostaje tylko sąd!
    Zaletybrak
  • ~Kacper / 2026-04-29 08:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie chcą wypłacać pieniędzy za poniesione szkody, przestrzegam przed tym towarzystwem ubezpieczeniowym.
  • ~kkazek / 2026-04-19 11:59
    Ocena: 1.33 / 5
    Chciałem ubezpieczyć auto w zakresie OC, zgłosiłem się do agenta który zaproponował WARTĘ !!!. O zgrozo zgodziłem się. Po jakichś tam potknięciach z RODO stworzył mi ofertę i przeprowadził mnie przez procedury WARTY. Wykonywałem posłusznie polecenia agenta by w końcu otrzymać kwit do wpłaty pieniędzy z zastrzeżeniem, że mam wpłacić do 22.00 co też uczyniłem. Następnie rano wchodzę na swoją e- pocztę i dowiaduję się że moja polisa została unieważniona przez Wartę tuż po 22.00 dnia poprzedniego. Zastanawiałem się dlaczego? zadzwoniłem pod infolinie i nie dowiedziałem się nic konkretnego poza tym że nic się nie da by tą polisę jednak zawrzeć w dniu wpłaty. Doświadczyłem wcześniej, że Warta nie odpowiada nawet na złożone wnioski.(wcześniejsze doświadczenia z polisą na życie). Nie wiem przez kogo ale czekam na powiastkę z funduszu gwarancyjnego ile to wiszę kasy dla naszego Państwa.
    Zaletybrak
    Wadyzła komunikacja. złe procedury, bezduszność i działanie przeciw interesowi klienta
strona 1 z 27
Dodaj własną opinię »