Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Warta opinie

Ocena na podstawie 89 opinii

1.50 / 5

 • Oferta
  1.57
 • Obsługa klienta
  1.53
 • Cena/Jakość
  1.43

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 5
 • ~Była klientka Warty / 2019-07-19 08:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam przed podpisaniem umowy z wartą . To banda złodziei i oszustów . Najwięksi to rzeczoznawcy, to po prostu podłe chiny wytresowane na potrzeby firmy, a do tego podstępni. wszystko robią na laptopie ; kosztorys ,wycenę mówią ile wynosi wycena i proszą o podpis, człowiek myśli ( bo widać tylko ramkę na podpis) że podpisuje protokół oględzin a tu niespodzianka podpisujesz ugodę od której nie masz odwołania i nie możesz złożyć reklamacji. to po prostu zwykłe oszustwo i dziadostwo. Kontakt tylko przez aplikację WartaMobile , piszesz do nich a oni odpisuję co chcą i kiedy chcą Nie ma absolutnie bezpośredniego kontaktu z opiekunem szkody . Ogólnie brak kompetencji i profesjonalizmu, Pracownicy: konsultanci, rzeczoznawcy działają na korzyść firmy ubezpieczeniowej tym samym krzywdzą i tak już poszkodowanych klientów. Jedna wielka porażka i bagno . nIE PODPISUJCIE UMOWY Z TUIR WARTA BO BĘDZIECIE MIELI KŁOPOTY.
 • ~Oszukany / 2019-07-15 21:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Chroniąc się za zaniżonym własnym oszacowaniem wartości samochodu, zredukowano wypłatę odszkodowania do połowy. Żadnego sensownego kontaktu, brak odpowiedzi na maile, działanie z pozycji siły, prawdę powiedziawszy oszustwo w białych rękawiczkach.
  Unikajcie takich firm! Szkoda, że doczekaliśmy się w Polsce takich sytuacji.
  Zalety---
  Wadywyciąganie pieniędzy, brak kontaktu, działanie z pozycji siły
 • ~m324075.48 / 2019-06-28 19:20
  Ocena: 1.00 / 5
  odradzam ubezpieczenia turystyczne warty. Współpracują z nieodpowiedzialnymi partnerami Assistance. Brak jakiekolwiek informacji zwrotnej np o której godzinie będzie lekarz, brak jakiegokolwiek rozpoznania potrzeb ubezpieczonego, brak zainteresowania sprawą. Kontakt za pośrednictwem aplikacji messenger słaby - przy każdym kolejnym kontakcie za pośrednictwem messengera trzeba referować kolejny raz powód dla jakiego kontaktuję się z ubezpieczycielem. Prośba skierowana do ubezpieczyciela o wsparcie dla sprawy u partnera Assiatnce nic nie wnosi do sprawy. Sprawę zgłosiłam w godzinach porannych. Jest wieczór i brak jakiekolwiek informacji zwrotnej. Pierwszy raz skorzystałem z usług warty i na wstępie same problemy. Kolejnym razem nie zaryzykuję. Korzystałem w latach ubiegłych z Benefia , Alianz i Axa. Nigdy nie było żadnego problemu.
  Wadyodradzam ubezpieczenia turystyczne WARTA TRAVEL. Współpracują z nieodpowiedzialnymi partnerami Assistance. Brak jakiekolwiek informacji zwrotnej np o której godzinie będzie lekarz, brak jakiegokolwiek rozpoznania potrzeb ubezpieczonego, brak zainteresowania sprawą. Kontakt za pośrednictwem aplikacji messenger słaby - przy każdym kolejnym kontakcie za pośrednictwem messengera trzeba referować kolejny raz powód dla jakiego kontaktuję się z ubezpieczycielem. Prośba skierowana do ubezpieczyciela o wsparcie dla sprawy u partnera Assiatnce nic nie wnosi do sprawy. Pierwsze zgłoszenie w godzinach porannych. Jest wieczór i brak jakiekolwiek informacji zwrotnej. Pierwszy raz skorzystałem z usług warty i na wstępie same problemy. Kolejnym razem nie zaryzykuję. Korzystałem w latach ubiegłych z Benefia , Alianz i Axa. Nigdy nie było żadnego problemu.
 • ~Alicja / 2019-06-18 22:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Zawiodłam się ogromnie na ubezpieczenie domu, nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy! Porażka, ogromnie mili przy zawieraniu ubezpieczenia natomiast w chwili zaistnienia szkody robią wszystko żeby nie pomóc, i nie wypłacić odszkodowania, pomimo ewidentne usterki w pomieszczeniu zaistniałej na wskutek długotrwałych deszczów, uszkodzenia ścian (w budynku 3 letnim), stwierdzono ze jest to skutek wieloletnich zaniedbań! Porażka, wycofuje wszystkie moje i mojej rodziny ubezpieczenia z Warty, nie chcę mieć z nimi nic wspólnego!!! ????
 • ~her / 2019-06-05 17:02
  Ocena: 1.00 / 5
  jedna wielka ściema, nie warto oszczędzać kilku stów na ubezpieczeniu, żeby potem mieć przejścia z prostakami na infolinii. Długo pisać - bardzo bardzo nieuczciwa firma!!!!!!!!!!! do tego prostackie zachowanie na każdym kroku, tak szkolą infolonię. Do tego min. 20 minut oczekiwania na połączenie z infolonią za każdym razem, czasem kretyni z infolinii sami rozłączają rozmowę - kilka razy tego doświadczyłam.
  Tragedia !!! proszę uwazać!!!!!!!!!!!!! i nie dac się naciągnąć na ubezp.
  Zaletynie ma takowych
  Wadyprostaccy i kłamliwi pracownicy na infolinii, cóż pewnie tak szkoleni, min. 20 min. oczekiwania na połączenie w każdej porze dnia , samochody zastępcze - to jakieś klocki 5 kla niżej, wycena szkody - szkoda gadać. słowem unikać jak ognia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 • ~piotrasp / 2019-05-31 20:34
  Ocena: 5.00 / 5
  Polecam, likwidacja szkody z oc sprawcy. Szybko, fachowo i bez zbędnych formalności. Pieniądze po tygodniu na koncie.
 • ~Ewelina / 2019-05-31 11:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tego ubezpieczyciela! Wysłałam na adres firmy list polecony w którym był odwołanie od decyzji. Po tygodniu czasu nikt dalej nie ma pisma...jak to Pani powiedziała "krąży po dziale" a Pani od tej sprawy jest na chorobowym o którym dowiaduje się łaskawie po tygodniu czasu. Jako ubezpieczyciel nie wykazuje dobrej w sprawie prośby zmniejszenia kosztów odszkodowania! Ostatni raz byłam ubezpieczona w tej Firmie! Wszystkim znajomym będę tego odradzać!
 • ~Piotr / 2019-05-29 22:32
  Ocena: 1.67 / 5
  Ubezpieczenie tragedia. Mam wykupione najlepsze assistance jakie jest możliwe a nie mogą mi udzielić pomocy za granica na skutek usterki auta ponieważ auto zepsuło się blisko serwisu. Kierowca 4 dni bez żadnej pomocy od strony Warty. Co dzwonimy dopytać się o sytuacje maja oddzwonić po kilku godzinach cisza i tak 4 dni. Odradzam tragedia
  ZaletyZaleta jest taka ze maja 400 km holowanie chociaż trwa to bardzo długo. Pomoc która Coe zabierze z miejsca zdarzenia zawozi na parking po czym później ustalają kto zawiezie Coe pod wskazany adres. Trwa to nawet do 4 dni tragedia
  WadyZero pomocy wszystko trwa bardzo długo i bez skutku. Kierowca zostaje bez pomocy a moje auto stoi kilka dni na ulicy
 • ~Karol / 2019-05-29 14:53
  Ocena: 5.00 / 5
  Jestem mile zaskoczony likwidacja moich szkód. Bardzo rzeczowa obsługa. Szybkie decyzje fachowość Rzeczoznawców. POLECAM TEGO UBEZPIECZYCIELA !
  ZaletySzybkość od zgłoszenia do wypłaty odszkodowania.
  WadySłabo działa w wersji komputerowej. W telefonicznej aplikacji... super !!!????
 • ~kampot / 2019-05-24 08:19
  Ocena: 4.67 / 5
  u mnie sprawa zalatwiona w 4 dni i odszkodowanie wyplacone z tym ze zaakceptowalem kwote ktora mi zaproponowano bo wydawala mi sie korzystna dla mnie
 • ~Kamil22 / 2019-05-23 23:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Byłem tam na rozmowie o pracę. (Adres Warszawa ul. Chmielna 85/87). Obiecano iż oddzwonią z decyzją lub wyślą wiadomość mailem niezależnie od decyzji. Od tego momentu zero kontaktu.
 • ~Barbara / 2019-05-22 15:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Podczas pobytu w Kazachstanie ukradziono nam plecak. Pomimo, że mieliśmy ubezpieczenie na taka okolicznośc, -nie dostalismy grosza! Bo podczas kradzieży, mój mąż nie został pobity do utraty przytomności!!!! To jest skandal, podobnie jak to, że Warta zażądała od nas zdjęć zrabowanych przedmiotów. Czy Wy robicie zdjęcia wszystkim swoim bluzom, przedmiotom, które zabieracie na urlop?! A już curiosum stanowiło żądanie zdjęcia aparatu, który nam skradziono!!!! Warta to OSZUŚCI. NIGDY WIĘCEJ!
  WadyTylko biorą pieniądze za ubezpieczenie, ale nie wypłacają należnych odszkodowań.
 • ~Marek / 2019-05-12 00:10
  Ocena: 1.00 / 5
  Warta ekstra biznes ubezpieczenia okazuje się iż nie uznają szkody 3 lata wpłat OC od firmy nie tanie pakiet pełna opcja tak miało byc.okazalo się jednak iż ekstrabiznes robi warta na swoich klientach i generalnie ubezpieczenie nic nie ubezpiecza
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~Gość123 / 2019-05-07 11:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Ubezpieczyciel WARTA S.A. nie wywiązał się z wypłaty odszkodowania, w sytuacji gdy doznałam szkody. Zakres szkody i jej koszty zlikwidowania zostały w pełni udokumentowane i potwierdzone przez rzeczoznawcę z tej dziedziny.
  Ubezpieczyciel nie wypłacił całej kwoty potrzebnej do zlikwidowania szkody. Otrzymałam marne 1/4 kwoty wyceny szkody.
  Absolutnie nie polecam tego ubezpieczyciela.
  Omijać szerokim łukiem, bo zostaniecie z niczym, jak "Zabłocki po mydle".
  Zaletyżadne
  Wadywszystkie: brak wypłaty całego odszkodowania, wysoka cena, bardzo kiepska jakość obsługi Klienta itd.
 • ~Bogda / 2019-05-05 15:05
  Ocena: 4.33 / 5
  Kiedyś byłam klientem Warty.Teraz będąc w potrzebie napisałam prośbę by mi pomogła.I.... mi pomogli za co bardzo bardzo dziękuję.
  ZaletyLudzkie podejście
  WadyBrak
 • ~Edyta / 2019-04-15 14:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Osobiście nie jestem klientem Warty, ale w wyniku wypadku komunikacyjnego, w którym byłam stroną poszkodowaną zmuszona byłam do współpracy z tym towarzystwem ubezpieczeniowym. Współpraca fatalna, prowadzącą szkodę na siłę zmusiła mnie do podjęcia decyzji, o formie rekompensaty, w ciągu trzech dni, stwierdzając, że jeśli się nie określę będzie bez mojej zgody wysłać gotówkę pocztą. Orzecznicy decydujący o stosownym czasie najmu pojazdu zastępczego nie posiadają żadnej stosownej wiedzy w kwestii napraw, a jedynie informacje producenta, które stosują do 15'letniego samochodu, tak jakby ten był nowy, a części ogólnodostępne. Zdecydowanie odradzam wszystkim współpracę z tą ubezpieczalnią
  WadyNagabywanie, niekompetencja
 • ~jerry / 2019-04-02 21:16
  Ocena: 1.00 / 5
  To jest dranstwo. Ludzie nie bojcie sie nie zgadzac ze zlodziejskimi wycenami Warty. Na stronie Rzecznika Finansowego sa dokumenty do pobrania i reklamacji. Idzcie do sadu, zglaszajcie sprawy do UOKiK i Komisji Nadzoru Finansowego. Okradaja nas a groza im milionowe kary za takie praktyki. Niestety jestesmy jako klienci rozproszeni i to Warta wykorzystuje. Zyjemy w Unii Europejskiej a niektore 'Warta" - podobne firmy dzialaja jakbysmy byly na Bialorusi czy Ukrainie. Mam nadzieje ze ktos im sie kiedys dokopie.
  Wadyoszustwo, zanizanie odszkodowan
 • ~Dariusz / 2019-03-31 17:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy ubezpieczyciel z jakim miałem kiedykolwiek doczynienia. Temat odszkodowania ciągnie się od 3.02, a mamy kwiecień. Wypłacili mi 120zl gdzie szkoda jest dużo wyższa, gdy się odwołałem to odpisali że mam prawo do złożenia wniosku do sądu. Później dokumenty uzypelniane, wysyłane i nic się nikt nie odzywa. Infolinia totalne dno nic nie wiedzą i są tam nie wiem po co bo nawet nie porównam że jak dupa od srania
  WadyWszystko co możliwe
 • ~Jacek / 2019-03-28 08:26
  Ocena: 1.33 / 5
  Przestrzegam wszystkich przed WARTA. To banda, zanizaja odszkodowania drastycznie, swiadomie przeciagaja sprawe, nie odpowiadaja merytorycznie, pisza bzdury odpowiadajac na zarzuty. Polecaja zainstalowac aplikacje do korespondencji a po paru dniach wszystkie dokumenty usuwaja z aplikacji. To dzialania na przetrzymanie i zmeczenie przeciwnika. To szok ze ta firma dziala legalnie. NIGDY wiecej!!!
 • ~Inco / 2019-03-22 08:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma wysoce niekompetentna. Przy likwidacji szkody z OC sprawcy sprawiają wrażenie że sprawy zostaną załatwione właściwie, niestety zła wola, zła organizacja zwyciezają. Tak na marginesie przy likwidacji szkody miałem do czynienia z ekspertem Warta i w takich momentach człowiek się zastanawia , bo jeśli eksperci są tak nie merytoryczni to jaki poziom reprezentują zwykli specjaliści. Kliencie przy kontakcie z tą firmą nastaw się na kolejne etapy a więc Rzecznik Finansowy i Sąd.
strona 1 z 5
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU
Ocena: 1.66, ilość opinii: 318
Hestia
Ocena: 1.52, ilość opinii: 289
Link4
Ocena: 1.58, ilość opinii: 286
Generali
Ocena: 1.82, ilość opinii: 164
MTU
Ocena: 1.67, ilość opinii: 126
AXA
Ocena: 1.49, ilość opinii: 112
Flixbus
Ocena: 2.19, ilość opinii: 492
mBank
Ocena: 2.09, ilość opinii: 482
ITAKA
Ocena: 2.83, ilość opinii: 220
Netflix
Ocena: 2.89, ilość opinii: 127
nju mobile
Ocena: 3.17, ilość opinii: 123
Virgin Mobile
Ocena: 2.56, ilość opinii: 84