Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Warta opinie

Ocena na podstawie 63 opinii

1.39 / 5

 • Oferta
  1.51
 • Obsługa klienta
  1.42
 • Cena/Jakość
  1.31

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 7
 • ~Patryk / 2019-01-09 14:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszukują ludzi na ubezpieczenia za pojazd. Odradzam!!!
 • ~xxc / 2018-12-28 15:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam wszystkim!Nie ubezpieczajcie się w tej firmie. To oszuści. Wyciągają tylko składki miesięcznie a w razie wypadku nie chcą dać odszkodowania. Ciągle proszą o dodatkową dokumentację a i tak od razu wiedzą, że odszkodowania nie dadzą. Porażka. Nigdy więcej.
  ZaletyBrak
  WadyWyłudzanie informacji od klienta
  Okropna obsługa
 • ~Nikita / 2018-12-20 15:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma to fikcja!!! Zajęło im całe wieki rozpatrywanie mojej sprawy. Zero kontaktu z ich strony. Prośba o dosylanie śmiesznych dokumentów nie związanych że sprawą. Po czym oświadczenie że jednak nie wypłatą mi odszkodowanie. Zdecydowanie nie polecam!
  ZaletyUtrzymywanie poszkodowanego w przekonaniu że firma uczciwie rozpatrzy jego sprawe
  WadyBrak kontaktu z poszkodowanym
  Ponad 30-dniowe rozpatrywanie szkody
  Absurdalne przepisy
  Brak szacunku
 • ~KD / 2018-12-03 09:32
  Ocena: 1.67 / 5
  Nie polecam tej firmy! Absurdalne procedury rodem z firmy windykacyjnej. Ubezpieczyłam mieszkanie, bo poprzednie się skończyło, a miałam miesiąc czasu do sprzedaży domu. Powiedziano mi, że zwrócą mi pieniądze za niewykorzystany czas. Wysłałam mailem dokumenty i wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Mnożono dokumentację niezbędną, więc dokumenty dosyłałam dwa razy. Nie dość że nie zwrócono mi nadwyżki, to jeszcze doliczono część opłaty za kolejną ratę bo pani inspektor uznała za datę wpływu ostatnią datę wpływu dodatkowych dokumentów, a nie akt sprzedaży domu wysłany kilka miesięcy wcześniej! Byłam wieloletnim klientem, nigdy nie korzystałam z odszkodowania i tylko płaciłam. Zastanówcie się dwa razy, bo w tej firmie liczy się tylko zysk dla firmy i piętrzenie trudności, więc kiedy spotka was prawdziwe nieszczęście nie będą waszym sprzymierzeńcem, a wrogiem. Będę pisać wszędzie gdzie się da tą opinię, żeby ostrzegać, bo to jedna z firm, która bezwzględnie żywi się "krwią" swoich klientów!
 • ~Albert / 2018-10-21 13:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam odradzam płace składke po 120 zł msc i uwazam ze ta firma to pomyłka i złodzieje 3 wypadki i 3 razy w sadzie nie polecam
  Zaletyhahaha brak nie chciaz jest jedna pobieranie składki na czas
  Wadymało miejsca by napisać
 • ~informacyjnie / 2018-10-18 20:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Macie problem z Warta zgłoście się do EUCO oni wszystko załatwiają miałem wypadek 17 lat temu w zeszłym roku straciłem nogę na skutek wypadku sprzed wielu lat wyszło na ile mnie przez te wszystkie lata oszukiwali była próba ugody z względu na ceny protez suma była nie mała sprawą zajmował się sam prezes wszystko maja gdzieś w tej chwili sprawa trafiła już do sądu czekamy teraz na powołanie biegłych. Warta z tego względu przeciąga ponieważ pieniądze które mieli by wypłaćić obracają nimi i zarabiają na krzywdzie innych.nie radze nigdy się spisywać bo to przekreśla wszystko a szkody osobowe są do 20 lat wstecz gdzie można występować o odszkodowanie jak ujawni się nowa krzywda z względu na wypadek komunikacyjny
  ZaletyBrak
  WadyWszystkie jakie możliwe
 • ~Poszkodowana / 2018-09-25 12:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Domagam się odszkodowania z OC sprawcy kolizji, który jest ubezpieczony w Warcie za uszkodzenie pojazdu oraz obrażenia ciała. Po notatkę na policję kazano mi iść samej. Wycena samochodu została zaniżona, brak informacji o postępie w przyznaniu odszkodowania, samochodu nie mogę naprawić bo wciąż oczekuję na uznanie szkody Warty mimo, iż skompletowałam im już wszystkie dokumenty, brak odpowiedzi na pytania w aplikacji mobilnej.
  Jeśli chodzi o uszkodzenia ciała nikt nie chce mi wyjaśnić jakie prawa mi przysługują i czego mogę się domagać. Od początku jestem traktowana jakbym chciała wyłudzić odszkodowanie. Mam stwierdzony u neurologa uraz i zaleconą rehabilitację, na którą na NFZ czeka się rok, prywatnie to koszt minimum 1000 zł. Nikt mi nie chce udzielić informacji czy w związku z tym za prywatną rehabilitację zwrócą mi pieniądze. Opiekun szkody jest bardzo niemiły i odnosi się do mnie w chamski sposób jakbym była jakimś naciągaczem, a ja tylko chcę wrócić do zdrowia sprzed kolizji. O przysługującym mi zadośćuczynieniu ani słowa.
  Wady- brak odpowiedzi na pytania i zatajanie przysługujących praw z tytułu odszkodowania
  - chamski sposób odnoszenia się opiekuna szkody
  - długi czas oczekiwania na wypłatę odszkodowania
  - traktowanie poszkodowanych jak oszustów i wyłudzaczy odszkodowania
  - wysyłanie poszkodowanego na policję celem uzyskania notatki z wypadku, co jest obowiązkiem ubezpieczyciela
  - zaniżona wycena wartości samochodu
 • ~Maks / 2018-08-23 11:24
  Ocena: 1.33 / 5
  Potwierdzam opinie poprzedników. Pomimo, że szkoda miała miejsce 2 miesiące temu (!) ubezpieczyciel jeszcze nie zdążył określić wysokości odszkodowania bo brakuje mu dokumentów. Szkopuł w tym, że wszystkie dokumenty potrzebne z mojej strony zostały dostarczone od razu zaś jedynym dokumentem jakiego potrzebują jest dodatkowe orzeczenie ich rzeczoznawcy, którego nie są w stanie do mnie przysłać od kilku tygodni (pomimo, że mieszkam w centrum dużego miasta). Ustawowy termin wypłaty odszkodowania już dawno minął, ale Warta nie robi sobie nic z tego, bo i po co. A fakt, że klient nie może przez ten czas zreperować auta (bo cały czas brak orzeczenia rzeczoznawcy) to przecież nie ich problem.

  Takie nieuczciwe firmy trzeba omijać z daleka - są przykładem żerowania na uczciwych ludziach.
  ZaletyOd czasu do czasu odpisują na wiadomości
  Wadynieuczciwość
 • ~Błażej / 2018-08-12 05:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem juz ponad miesiąc bez samochodu bo tyle trwają „procedury” w warcie. Auto z rozbitą przednią szybą zakwalifikowane jako niejezdne nie mogę się nim poruszać po drogach, ale kazano mi dostarczyć je na własną rękę do warsztatu. Składka prawie 4tys złotych a trzeba się prosić i samochód zastępczy. Samochód zastępczy jaki mi zaproponowano w zamian za suva to kpina. Moja przygoda z wartą skończy się niestety w sądzie. Odradzam - zastanówcie się dobrze i poszukajcie u innych dobrego AC bo w warcie pakiet Premium to tylko przy płaceniu składki się odczuwa a pózniej juz tylko gorzej.
  WadyJak trzeba płacic składkę wszystko wygląda pięknie - jak oni mają płacic trzeba się prosić
 • ~Kaja / 2018-08-03 18:36
  Ocena: 1.67 / 5
  Z powodu awarii mojego samochodu zwróciłam się z prośbą do Warty o podstawienie samochodu zastępczego. Samochód dostałam po dom, we wtorek z informacją, że mam go oddać w piątek do jednej z wypożyczalni w moim mieście. Podano mi imię i nazwisko właścicielki wypożyczalni.W piątek zadzwonił pracownik Warty z informacją, że samochód należy zwrócić osobiście do miejscowości, z której był dostarczony i która jest oddalona od mojego miejsca zamieszkania ok 100 km.Jeżeli chcę aby zabrano go spod domu, owszem, będzie zabrany ale za opłatą 400 zł. Jestem zdegustowana i oburzona takim postępowaniem. Dlaczego nie poinformowano mnie o takiej opłacie przed dostarczeniem samochodu?! A wręcz zostałam wprowadzona celowo w błąd informacją, że mam oddać samochód do wypożyczalni w moim mieście.W mojej ocenie jest to brak szacunku do klienta, świadome oszustwo i wyciąganie pieniędzy.Przestrzegam wszystkich,pytajcie od razu jak wygląda sprawa oddania samochodu bo zostaniecie oszukani tak jak ja.Co roku płacę duże składki na ubezpieczenie samochodu ponieważ mój samochód jest duży i dosyć wartościowy i tak zostałam potraktowana.Co więcej, samochód miałam 3 doby a chcieli mnie obciążyć za 5,po długich bojach i wymianie telefonów zeszło do 4.To jest następny oburzający aspekt tej sytuacji.
  ZaletySzybkie dostarczenie samochodu zastępczego.
  Wadywszystko j/w
strona 1 z 7
Dodaj własną opinię »

Pytania i odpowiedzi

Dodaj pytanie »

Zobacz również

PZU
Ocena: 1.61, ilość opinii: 265
Hestia
Ocena: 1.44, ilość opinii: 250
Link4
Ocena: 1.62, ilość opinii: 215
Generali
Ocena: 1.92, ilość opinii: 134
MTU
Ocena: 1.73, ilość opinii: 114
AXA
Ocena: 1.67, ilość opinii: 85
mBank
Ocena: 2.13, ilość opinii: 408
Flixbus
Ocena: 2.04, ilość opinii: 251
ITAKA
Ocena: 2.89, ilość opinii: 151
nju mobile
Ocena: 3.42, ilość opinii: 98
Netflix
Ocena: 3.06, ilość opinii: 88
Virgin Mobile
Ocena: 2.68, ilość opinii: 48