Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Warta opinie

Ocena na podstawie 155 opinii

1.54 / 5

 • Oferta
  1.65
 • Obsługa klienta
  1.51
 • Cena/Jakość
  1.47

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Marek / 2019-05-12 00:10
  Ocena: 1.00 / 5
  Warta ekstra biznes ubezpieczenia okazuje się iż nie uznają szkody 3 lata wpłat OC od firmy nie tanie pakiet pełna opcja tak miało byc.okazalo się jednak iż ekstrabiznes robi warta na swoich klientach i generalnie ubezpieczenie nic nie ubezpiecza
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~Gość123 / 2019-05-07 11:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Ubezpieczyciel WARTA S.A. nie wywiązał się z wypłaty odszkodowania, w sytuacji gdy doznałam szkody. Zakres szkody i jej koszty zlikwidowania zostały w pełni udokumentowane i potwierdzone przez rzeczoznawcę z tej dziedziny.
  Ubezpieczyciel nie wypłacił całej kwoty potrzebnej do zlikwidowania szkody. Otrzymałam marne 1/4 kwoty wyceny szkody.
  Absolutnie nie polecam tego ubezpieczyciela.
  Omijać szerokim łukiem, bo zostaniecie z niczym, jak "Zabłocki po mydle".
  Zaletyżadne
  Wadywszystkie: brak wypłaty całego odszkodowania, wysoka cena, bardzo kiepska jakość obsługi Klienta itd.
 • ~Bogda / 2019-05-05 15:05
  Ocena: 4.33 / 5
  Kiedyś byłam klientem Warty.Teraz będąc w potrzebie napisałam prośbę by mi pomogła.I.... mi pomogli za co bardzo bardzo dziękuję.
  ZaletyLudzkie podejście
  WadyBrak
 • ~Edyta / 2019-04-15 14:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Osobiście nie jestem klientem Warty, ale w wyniku wypadku komunikacyjnego, w którym byłam stroną poszkodowaną zmuszona byłam do współpracy z tym towarzystwem ubezpieczeniowym. Współpraca fatalna, prowadzącą szkodę na siłę zmusiła mnie do podjęcia decyzji, o formie rekompensaty, w ciągu trzech dni, stwierdzając, że jeśli się nie określę będzie bez mojej zgody wysłać gotówkę pocztą. Orzecznicy decydujący o stosownym czasie najmu pojazdu zastępczego nie posiadają żadnej stosownej wiedzy w kwestii napraw, a jedynie informacje producenta, które stosują do 15'letniego samochodu, tak jakby ten był nowy, a części ogólnodostępne. Zdecydowanie odradzam wszystkim współpracę z tą ubezpieczalnią
  WadyNagabywanie, niekompetencja
 • ~jerry / 2019-04-02 21:16
  Ocena: 1.00 / 5
  To jest dranstwo. Ludzie nie bojcie sie nie zgadzac ze zlodziejskimi wycenami Warty. Na stronie Rzecznika Finansowego sa dokumenty do pobrania i reklamacji. Idzcie do sadu, zglaszajcie sprawy do UOKiK i Komisji Nadzoru Finansowego. Okradaja nas a groza im milionowe kary za takie praktyki. Niestety jestesmy jako klienci rozproszeni i to Warta wykorzystuje. Zyjemy w Unii Europejskiej a niektore 'Warta" - podobne firmy dzialaja jakbysmy byly na Bialorusi czy Ukrainie. Mam nadzieje ze ktos im sie kiedys dokopie.
  Wadyoszustwo, zanizanie odszkodowan
 • ~Dariusz / 2019-03-31 17:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy ubezpieczyciel z jakim miałem kiedykolwiek doczynienia. Temat odszkodowania ciągnie się od 3.02, a mamy kwiecień. Wypłacili mi 120zl gdzie szkoda jest dużo wyższa, gdy się odwołałem to odpisali że mam prawo do złożenia wniosku do sądu. Później dokumenty uzypelniane, wysyłane i nic się nikt nie odzywa. Infolinia totalne dno nic nie wiedzą i są tam nie wiem po co bo nawet nie porównam że jak dupa od srania
  WadyWszystko co możliwe
 • ~Jacek / 2019-03-28 08:26
  Ocena: 1.33 / 5
  Przestrzegam wszystkich przed WARTA. To banda, zanizaja odszkodowania drastycznie, swiadomie przeciagaja sprawe, nie odpowiadaja merytorycznie, pisza bzdury odpowiadajac na zarzuty. Polecaja zainstalowac aplikacje do korespondencji a po paru dniach wszystkie dokumenty usuwaja z aplikacji. To dzialania na przetrzymanie i zmeczenie przeciwnika. To szok ze ta firma dziala legalnie. NIGDY wiecej!!!
 • ~Inco / 2019-03-22 08:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma wysoce niekompetentna. Przy likwidacji szkody z OC sprawcy sprawiają wrażenie że sprawy zostaną załatwione właściwie, niestety zła wola, zła organizacja zwyciezają. Tak na marginesie przy likwidacji szkody miałem do czynienia z ekspertem Warta i w takich momentach człowiek się zastanawia , bo jeśli eksperci są tak nie merytoryczni to jaki poziom reprezentują zwykli specjaliści. Kliencie przy kontakcie z tą firmą nastaw się na kolejne etapy a więc Rzecznik Finansowy i Sąd.
 • ~pyha / 2019-03-16 11:51
  Ocena: 1.33 / 5
  dbają choć to oczywiste tylko o swój biznes , zero dbania o klienta , proponują ceny specjalne ubezpieczenia jako ze względu dla długoletniego klienta które nie są negocjowalne i nie niższe jak w innych firmach ubezpieczeniowych . Lekceważące odpowiedzi na zapytania lub ich brak ,- nie polecam !!!
  Zaletybrak
  Wadylekceważenie klienta
 • ~Pedron / 2019-03-14 11:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Zalany telefon - przy zawieraniu ubezpieczenia zaklinali sie na wszystko, ze nie beda zadawac zadnych pytan - tymczasem msuialem wypelnic oswiadczenie, gdzie uznano ze telefon byl uszkodzony z mojej winy. Skonczylo sie na interwencji Rzecznika Praw Ubezpieczonych. Obsluga pyskata, niekompetentna - omijac.
  ZaletyBRAK
  WadyWszystko co wyzej
 • ~Siena / 2019-03-13 14:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Zalanie Łazienki z winy Administratora budynku. Zgłoszenie szkody do Warty, ktora ubezpiecza Administartora budynku. Czas rozpatrywania sprawy dokladnie 30 dni. Pracownikowi nie chcialo sie przyjechac na ogledziny i wycenil szkode, tak, aby była minimalnie mniejsza od kwoty od której wyplacaja odszkodowanie (300 zł). Taki biznes to złoty biznes. Mozna gromadzić skladki, a szkody wyceniac zawsze nieco ponizej minimalnego progu i nic nie tracić ze zgromadzonego kapitału. A Warte omijać szerokim łukiem!
 • ~Andrzej / 2019-03-03 17:16
  Ocena: 4.33 / 5
  Dwa razy korzystałem z AC samochodu w Warcie. ! szkoda duża i 1 mała .
  Naprawa bezgotówkowa ,szybka ocena rzeczoznawcy ,auto naprawione na oryginalnych częściach
 • ~Marcin / 2019-02-13 23:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Omijać z daleka Warte i HDI zaniżają odszkodowania i przeciągają sprawę. Sam będę się z nimi sadził a reszcie radzę to samotnie dajmy się oszukiwać składki płacimy wysokie a odszkodowania są śmiesznie niskie. Powodzenia wszystkim w walce i swoje zycze .
 • ~Dodzia18 / 2019-02-12 21:07
  Ocena: 1.33 / 5
  Miałam ubezpieczony samochód warcie. Po roku ubezpieczenie urosło mi o 600 zł , wiec znalazłam w internecie polise w innej firmie. Po połtorej miesiaca dostalam od nich pisamo po wygasnieciu umowy ile powinnam zaplacic juz z odsetkami oraz dokument do odmowienia polisy. Oczywiscie wypisalam i wyslalam dokument odmówienia polisy. Po 2 miesiach przyszlo pismo ile powinnam zaplacic za trwanie polisy przez 2 miesiace bylo to ponad 2/12 kwoty. Zadzwonilam upewnic sie na infolinie czy to nie zadne pisamo fake i okazalo sie od nie milej pani z infolinii ze mam jeszcze wieksze odsetki niz na pismie i mam to zaplacic natychmiast ,bo odsetki sa duze i szybko sie naliczaja...Jednym slowe odradzam i nie polecam!!!
  Zaletyżadne
  Wadynie miła obsługa i oszuści
 • ~Gość / 2019-02-04 15:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Ten ubezpieczyciel to zwykły oszust.
  Mimo przedstawienia ekspertyzy przedstawiającej powód zalania mieszkania oraz wykaz prac koniecznych do zlikwidowania szkody i ich wyceny, przez Rzeczoznawcę Inżyniera Budownictwa (posiadającego nie tylko uprawienia, ale także wieloletnie doświadczenie w pracach budowlanych) TUiR Warta S.A. twierdzi, że nie ma twardych dowodów.
  To co jest twardym dowodem do wypłaty odszkodowania? Przedstawiony papierek przez "Piekłasiewicza z Koziej Wólki", który nie jest rzeczoznawcą, ani nie zna się na pracach budowlanych i nawet nie podpisał dokumentu, który wystawił.
  Zaletybrak
  Wadywszystkie
 • ~Patryk / 2019-01-09 14:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszukują ludzi na ubezpieczenia za pojazd. Odradzam!!!
 • ~xxc / 2018-12-28 15:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam wszystkim!Nie ubezpieczajcie się w tej firmie. To oszuści. Wyciągają tylko składki miesięcznie a w razie wypadku nie chcą dać odszkodowania. Ciągle proszą o dodatkową dokumentację a i tak od razu wiedzą, że odszkodowania nie dadzą. Porażka. Nigdy więcej.
  ZaletyBrak
  WadyWyłudzanie informacji od klienta
  Okropna obsługa
 • ~Nikita / 2018-12-20 15:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma to fikcja!!! Zajęło im całe wieki rozpatrywanie mojej sprawy. Zero kontaktu z ich strony. Prośba o dosylanie śmiesznych dokumentów nie związanych że sprawą. Po czym oświadczenie że jednak nie wypłatą mi odszkodowanie. Zdecydowanie nie polecam!
  ZaletyUtrzymywanie poszkodowanego w przekonaniu że firma uczciwie rozpatrzy jego sprawe
  WadyBrak kontaktu z poszkodowanym
  Ponad 30-dniowe rozpatrywanie szkody
  Absurdalne przepisy
  Brak szacunku
 • ~KD / 2018-12-03 09:32
  Ocena: 1.67 / 5
  Nie polecam tej firmy! Absurdalne procedury rodem z firmy windykacyjnej. Ubezpieczyłam mieszkanie, bo poprzednie się skończyło, a miałam miesiąc czasu do sprzedaży domu. Powiedziano mi, że zwrócą mi pieniądze za niewykorzystany czas. Wysłałam mailem dokumenty i wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Mnożono dokumentację niezbędną, więc dokumenty dosyłałam dwa razy. Nie dość że nie zwrócono mi nadwyżki, to jeszcze doliczono część opłaty za kolejną ratę bo pani inspektor uznała za datę wpływu ostatnią datę wpływu dodatkowych dokumentów, a nie akt sprzedaży domu wysłany kilka miesięcy wcześniej! Byłam wieloletnim klientem, nigdy nie korzystałam z odszkodowania i tylko płaciłam. Zastanówcie się dwa razy, bo w tej firmie liczy się tylko zysk dla firmy i piętrzenie trudności, więc kiedy spotka was prawdziwe nieszczęście nie będą waszym sprzymierzeńcem, a wrogiem. Będę pisać wszędzie gdzie się da tą opinię, żeby ostrzegać, bo to jedna z firm, która bezwzględnie żywi się "krwią" swoich klientów!
 • ~Albert / 2018-10-21 13:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam odradzam płace składke po 120 zł msc i uwazam ze ta firma to pomyłka i złodzieje 3 wypadki i 3 razy w sadzie nie polecam
  Zaletyhahaha brak nie chciaz jest jedna pobieranie składki na czas
  Wadymało miejsca by napisać
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU
Ocena: 1.58, ilość opinii: 403
Hestia
Ocena: 1.60, ilość opinii: 402
Link4
Ocena: 1.59, ilość opinii: 373
Generali
Ocena: 1.72, ilość opinii: 198
Warta
Ocena: 1.54, ilość opinii: 155
AXA
Ocena: 1.58, ilość opinii: 153
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2533
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2272
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 2148
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1939
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1060
Play
Ocena: 1.48, ilość opinii: 1023