Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Allianz opinie

Ocena na podstawie 126 opinii

1.47 / 5

 • Oferta
  1.60
 • Obsługa klienta
  1.38
 • Cena/Jakość
  1.46

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 7
 • ~Max / 2021-01-04 16:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Syf kiła i Oszuści to wszystko co napiszę o tych męndach !!
  Niby szkoda moja z AC a pana z oględzin nie interesuje szkoda co zrobiłem , tylko Oszust szukał na całym aucie ryski , wgniecenia czegokolwiek aby obniżyć o połowę wypłatę odszkodowania .
  Kosztorys ze zwykłego warsztatu osiedlowego opiewał na kwotę 2830 zł za malowanie całego boku ( 4 elementy ) i wymianę błotnika . Oszuści z alianz przyznali 1390 zł haha
  Rzecznik finansowy po skardze na tych grabarzy pomógł i oddali po 3 miesiacach batali NAJNIZSZE ODSZKODOWANIE :-(
  ZaletyMendy
  WadyOszuści
 • ~Krzysztof / 2021-01-03 14:27
  Ocena: 1.00 / 5
  W listopadzie 2020 roku szkoda z OC sprawcy. Policja itp wszystko załatwione. Samochód mój jest z 2018 roku i oczywiście zamienników brak.
  Uszkodzona chłodnica, zderzak, lampa, atrapa chłodnicy pas przedni i wzmocnienie zderzaka. Same ceny w Oplu to 11480 zł!! O robociznę nie wspomnę ok 3500 zł.
  A ta firma złodziejska proponuję z OC sprawcy 3270 zł. Hehe
  Piszą że lampę czy zderzak da się naprawić hehe
  Tylko ze ja nie chce części uszkodzonych naprawiać tylko nowe chce
  ZaletyBrak
  WadyOszukują bezszczelnie, tylko sąd pomoże
 • ~Jarosław / 2020-12-28 15:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Złodzieje i oszuści.
  Z OC sprawcy naprawa w zwykłym warsztacie 5.5 tys zł, te przyglupy proponowali 1700 zł.
  Sprawa w sądzie i po pierwszej rozprawie Oszuści zgodzili się polubownie wypłacić 5500 zł.
  ZaletyBrak
  WadyOszuści
 • ~Tomek / 2020-12-23 19:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Szkoda słów o tej psełdo firmie....
  Szkoda z OC sprawcy, wzztstko na infolini pięknie, czekam i czekam 19 dzien i zero kontaktu.
  Jak się upomniałem 23 dnia to na następny dzień Pan zaproponował ugodę i wypłatę 2700 zł. Choć pokazałem kosztorys z Hondy na kwote 9400 zł. Zaproponowałem ugodę w kwocie połowej warsztatu. Mówią że auto ma 11 lat i więcej nie dadzą.
  Za to naciągacze i oszuści
  ZaletyZero
  WadyOszuści. Naciągacze.
 • ~Jadwiga / 2020-12-05 13:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Bardzo niewiarygodna firma, która nabija klientów w butelkę za pomocą np. franszyzy.Wykupiłam polisę Bezpieczny dom, niechcący zalałam sąsiada i po upływie 5 miesięcy dowiedziałam się, że mam zapłacić 200 zł tytułem franszyzy. W sumie za ubezpieczenie zapłaciłam 330 zł, tylko dlatego że Allianz pojęcie franszyzy ukrył w przypisach do warunków umowy, do których dotarcie wymaga trudu. A wystarczyło jasno sprecyzować w polisie o co naprawdę chodzi. Nie polecam Jadwiga P.
  Zaletyprzesłanie oferty drogą mailową
  Wadyukrywanie definicji franszyzy gdzieś w dodatkach do umowy,brak uzgadniania z klientem jej wysokości i w ogóle chęci skorzystania. Po prostu tak hak, zastawiony na klienta, który myśli naiwnie, że jest ubezpieczony.
 • ~Ta / 2020-11-07 17:23
  Ocena: 1.33 / 5
  Szybka odmowa na uzasadnione roszczenie ubezp lotu i bagażu oraz kradzieży.bez uzasadnienia.
  Zalety....
  WadyPo co ubezp skoro nic to nie daje wyłudzanie pieniędzy dodatkowych za wycieczki wakacyjne
 • ~Marcys / 2020-11-03 13:22
  Ocena: 1.00 / 5
  stłuczka nie z mojej winy,pseudo-rzeczoznawca robi łaskę, że przyjeżdża obejżeć auto, szuka wszystkiego co możliwe aby zaniżyć wycenę szkody, głębokie zarysowania/obtarcie i zerwanie uchwytów- a skutkuje 10krotnym zaniżeniem wyceny ok 250zl malowanie elementu - a gdzie szpachlowanie, zaczepy i jak jez zamocować do uszkodzonego elementu? na kropelkę..?? - co stwierdza autoryzowany serwis. Sugestia - możliwa naprawa "we współpracującym z allianz serwisie" To co? autoryzowany serwis nie współpracuje..??
  Zaletyciekawe jakie..??
  Wadychociażby brak zalet
 • ~zawiedziona / 2020-10-30 22:41
  Ocena: 1.00 / 5
  wpis pod pseudonimem,,ZLOTY" z 2020-10-09 jest ewidentnie napisany przez kupionego pracownika tych złodziei,jestem po operacji,płacę składkę wiele lat,nie wypłacą ani grosza,umowy są tak skonstruowane abyś w żaden sposób nie mógł się dopasować do roszczenia,wszystko wychodzi na jaw gdy coś się stanie i liczysz na pomoc T.U.Allianz,właśnie z tego się utrzymują,ja rezygnuję,a zainteresowanych przestrzegam,NIE LICZCIE NA POMOC W POTRZEBIE
  ZaletyZ wielką chęcią przyjmują składki
  Wadybrak wypłat roszczeń,nastawienie tylko i wyłącznie na zysk,człowiek się nie liczy ,wstydżcie się!
 • ~Andrzej / 2020-10-29 17:33
  Ocena: 2.33 / 5
  Nie polecam tej firmy , przestrzegam przy dużych stratach nigdy nie dostaniecie wypłaty.Płaciłem składki 12 lat ubezpieczenie domu jednorodzinnego.Składka wysoka ale też duża wartość odszkodowania.Półtora roku temu spalił mi się dom straty prawie 200000tys po oszacowaniu przez przedstawiciela Allianz i co brak wypłaty moja wina Wg jakiegoś pseudo rzeczoznawcy od przyczyny pożaru moja wina.Dopełniłem wszystkich formalności ,opini elektrycznych,kominiarskich
  nie było rażących uchybień nie wypłacili nic.Bez jakiejkolwiek pomocy bez kontaktu totalne dziadostwo.Oddałem sprawę natychmiast do sądu i po półtora roku miesiąc temu wypłacili wszystko z 7% odsetkami.Bez sądu nie liczcie na wypłatę .Ale przy dużych sumach opłaty sądowe są bardzo wysokie i oni liczą że mało kto zdobędzie się na to i bez skrupułów żerują na ludziach.Jeżeli macie zdrowie , pieniądze to od razu do sądu bez przeciągania a najlepiej to dajcie sobie spokój z tą firmą
  Zaletyżadnych
  Wadysame
 • ~Zloty / 2020-10-09 22:15
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo szybka wypłata, intuicyjna obsługa online, bez kontaktu bezpośredniego i dziwnych pytań
  WadyBrak
 • ~Jack / 2020-09-29 21:38
  Ocena: 1.00 / 5
  rzeczoznawca allianz uszkodzone auto ogląda w deszczu, dopatrując się głównie innych uszkodzeń dla zaniżenia wartości – całość max. 10minut. Ta sama szkoda wyceniona w ASO 10krotnie więcej –allianz kwestionuje. Przysyłają info o brakujących dokumentach, bez wskazania czego brakuje, po kontakcie jednak wszystko jest… i co można zrobić? Jest jeszcze opcja naprawy w zaprzyjaźnionym zakładzie, ale tu wcześniej: była okazja oglądać auto zrobione bezgotówkowo w „zaprzyjaźnionym zakładzie” na pytanie o manianę jaką odwalili, odpowiedź: „że jakie pieniądze - taka naprawa” = to po co się za to biorą, nie każdy chce mieć „naszpachlowanego zlepka”… ale widać zakładowi się opłaca
  *co do kontaktu, nikt nie odbiera, można się nagrać, może oddzwonią ~jak im pasuje
  *oferta ubezpieczenia – jest, ale myślę, że warto się zastanowić czy warto, lepiej się zorientować/poczytać opinie jak traktują klientów :-/
  Zaletynie ma
  Wadyzaniżanie wyceny
  czas realizacji
  kontakt
 • ~Tom / 2020-09-27 17:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Stłuczka z uszkodzeniem elementu i tu strach pomyśleć jakby doszło do poważnej szkody, skoro z małej stłuczki wypłacają niecałe 20% rzeczywistej kwoty napraw: rzeczoznawca w 10 minut wycenia szkodę, bardziej zainteresowany wszystkimi zadrapaniami dookoła - tak jakby to one powodowały konieczność wymiany uszkodzonego elementu, roboczogodzina naprawy niższa niż najniższa krajowa, a koszty lakieru - chyba dobranie podobnego z marketu w areozolu -> to z OC i powiedziałbym "omijać wielkim łukiem" tylko jak to zrobić, jeżeli to nie z mojej winy...
  Zaletybrak
  Wadysame
 • ~Agata / 2020-08-18 21:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam !!!!!!!! Mili na początku, kierują do swoich zaprzyjaźnionych warsztatów samochodowych , które odstawiają manianę najtaniej jak się da. Oddają lepianki, a nie samochód przekonując na początku,że samochód wróci do właściciela w stanie sprzed wypadku . Porażka.
  ZaletyBrak
  WadySame wady
 • ~PunisherFc / 2020-07-29 14:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Dwa auta, nowe z salonu. Przez kilka lat jak nic się nie dział i płaciło składki to było ok, miła pani dzwoniła pod koniec odnośnie przedłużenia.
  W pierwszym nastąpiła szkoda parkingowa - stuknięty tylny zderzak. Kilka miesięcy batalii o przyznanie zgody na naprawę bezgotówkową w autoryzowanym serwisie i brak samochodu zastępczego mimo takiej opcji w ubezpieczeniu. Za każdym telefonem był inny głos w słuchawce, do tego kategoryczny zakaz rozmowy z likwidatorem "bo to sprzeczne z polityką firmy". Przeniosłem się do innego ubezpieczyciela.
  Drugie auto - uszkodzone lusterko, wycena serwisu 1300-1500 za nowe. Po przebojach w bezgotówkowej próbuję w gotówkowej. Allianz dzwoni że dostanę 500 zł (sic!). Elektryczne, ogrzewane, lakierowane lusterko za 500 zł do nowego auta.
  ZaletyBRAK ZALET
  WadySAME WADY
 • ~Michal / 2020-07-01 22:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej firmy!!! Nie kupujcie u nich żadnego ubezpieczenia !!! Nie wypłacają żadnego odszkodowania !!!!! Migają się jak tylko mogą!!!!!
  WadyNie polecam tej firmy!!! Nie kupujcie u nich żadnego ubezpieczenia !!! Nie wypłacają żadnego odszkodowania !!!!! Migają się jak tylko mogą!!!!!
 • ~Abi / 2020-06-25 12:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Alianz droga polisa a kiedy dojdzie do zdarzenia i klient oczekuje wypłaty z AC to robią wszystko, żeby nie wypłacić, nawet jak udowodni się, że wina leży po ich stronie. W tym towarzystwie jak oczekuje się wypłaty odszkodowania to od razu należy zakładać sprawę sądową, bo inaczej nie ma szans na uzyskanie czegokolwiek.
  ZaletyBrak
  WadyCena, problem z kontaktem i wymianą informacji gdyż dodzwonić się można jednynie do automatu
 • ~Monk / 2020-05-15 09:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam nie wywiazuja sie terminowo, nie ustosunkowali sie do roszczenia do 30 dni, nie uznaja za powazne zachorowanie chorob, ktore wczesniej mieli w ubezpieczeniu s przy kontynuacji umowy wycofali! Porazka! Zamierzam z nich zrezygnowac!
  ZaletyPlacisz co miesiac ubezpieczenie vip i myslisz ze jezeli zachorujesz firma pomoze... w rzeczywistosci wystawia ci srodkowy palec i mowi... ze to teraz nie jest powazne zachorowanie mimo ze wczesniej bylo... zaleta jak placisz masz poczucie zadowolenia
  WadyCzar mija kiedy jestes chory... wtedy okazuje sie ze mimo opcji Vip i rozszezonego pakietu zachorowan wcale wcale nie jestes az tak chory jak mowia ci wszyscy profesorowie i lekarze u ktorych sie leczysz! Nie polecam
  - do 30 dni nie odpowiadaja na roszczenie
  - w trakcie przedluzania umowy modyfikuja ja wycofujac niektore zachorowania, ktore wszystkie inne towsrzystwa uznaja za powazne!
 • ~Maciej / 2020-05-04 16:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Miałem kolizje, sprawca miał oc w Alianz . Dwa miesiące czekałem za pieniędzmi . Ponadto odszkodowanie zostało zaniżone , ponieważ nie zaliczyli uszkodzenia mechaniczne , chociazze miałem fakture . Po pismie wysłane od prawnika zaliczyli mi dodatkowe pieniądze , w ciągu 14 dni mieli wyrównać . Do dziś nie dostałem zadnych pieniędzy.
  Zaletybrak
  Wadyfirma to wielka porazka , o wszystko trzeba walczyc .
 • ~Pokrzywdzona / 2020-04-30 14:42
  Ocena: 1.67 / 5
  Ubezpieczenie na życie dobre póki się nie zachoruje, później paragrafy i drobne druczki i poważne zachorowanie w Allianz jest tylko wtedy , gdy już trzeba kupować trumnę !!!Pieniadze w razie poważnego zachorowania w najgorszym stadium choroby nowotworowej!!!
  Proszę dobrze czytać , można się później nardzo rozczarować !
 • ~Daniel / 2020-04-02 18:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Klienci mają problemy z uzyskaniem odszkodowań miesiące i odmowy na siłę. Usługodawcy twierdzą ze na rynku jest to jedna z najgorszych firm. W świecie prawniczym opinie chodzą ze nie bardzo mają już środków do płacenia. Twierdzą ze może to być przyczyną fuzji z bankiem który jest na skraju bankructwa przyniósł duże straty. Dlatego trzeba się zastanowić nad kupowaniem polis ubezpieczeniowych i w razie nieszczęścia aby uniknąć niepotrzebnych nerw by uzyskać należne odszkodowanie. Wyceny majątkowe jak i komunikacyjne bardzo mocno zaniżone na tle innych firm. W opinii klientów stworzona firma policyjna która większe świadczenia kieruje na odmowy lub znacznie przetrzymuje płatność odszkodowań. Firmy które jeszcze w miarę dbają o klienta a przede wszystkim płacą odszkodowanie to Warta ,Pzu , Uniqa.
  Zaletybrak
  Wadyzanizane wyceny, brak wypłat ,dużo odmów na siłę wbrew przepisom na jakich klienci zawierają odszkodowania
strona 1 z 7
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU
Ocena: 1.58, ilość opinii: 403
Hestia
Ocena: 1.61, ilość opinii: 403
Link4
Ocena: 1.59, ilość opinii: 372
Generali
Ocena: 1.72, ilość opinii: 198
Warta
Ocena: 1.54, ilość opinii: 155
AXA
Ocena: 1.58, ilość opinii: 153
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2529
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2268
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 2144
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1937
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1059
Play
Ocena: 1.48, ilość opinii: 1003