Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Allianz opinie

Ocena na podstawie 118 opinii

1.50 / 5

 • Oferta
  1.64
 • Obsługa klienta
  1.39
 • Cena/Jakość
  1.49

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 6
 • ~Andrzej / 2020-10-29 17:33
  Ocena: 2.33 / 5
  Nie polecam tej firmy , przestrzegam przy dużych stratach nigdy nie dostaniecie wypłaty.Płaciłem składki 12 lat ubezpieczenie domu jednorodzinnego.Składka wysoka ale też duża wartość odszkodowania.Półtora roku temu spalił mi się dom straty prawie 200000tys po oszacowaniu przez przedstawiciela Allianz i co brak wypłaty moja wina Wg jakiegoś pseudo rzeczoznawcy od przyczyny pożaru moja wina.Dopełniłem wszystkich formalności ,opini elektrycznych,kominiarskich
  nie było rażących uchybień nie wypłacili nic.Bez jakiejkolwiek pomocy bez kontaktu totalne dziadostwo.Oddałem sprawę natychmiast do sądu i po półtora roku miesiąc temu wypłacili wszystko z 7% odsetkami.Bez sądu nie liczcie na wypłatę .Ale przy dużych sumach opłaty sądowe są bardzo wysokie i oni liczą że mało kto zdobędzie się na to i bez skrupułów żerują na ludziach.Jeżeli macie zdrowie , pieniądze to od razu do sądu bez przeciągania a najlepiej to dajcie sobie spokój z tą firmą
  Zaletyżadnych
  Wadysame
 • ~Zloty / 2020-10-09 22:15
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo szybka wypłata, intuicyjna obsługa online, bez kontaktu bezpośredniego i dziwnych pytań
  WadyBrak
 • ~Jack / 2020-09-29 21:38
  Ocena: 1.00 / 5
  rzeczoznawca allianz uszkodzone auto ogląda w deszczu, dopatrując się głównie innych uszkodzeń dla zaniżenia wartości – całość max. 10minut. Ta sama szkoda wyceniona w ASO 10krotnie więcej –allianz kwestionuje. Przysyłają info o brakujących dokumentach, bez wskazania czego brakuje, po kontakcie jednak wszystko jest… i co można zrobić? Jest jeszcze opcja naprawy w zaprzyjaźnionym zakładzie, ale tu wcześniej: była okazja oglądać auto zrobione bezgotówkowo w „zaprzyjaźnionym zakładzie” na pytanie o manianę jaką odwalili, odpowiedź: „że jakie pieniądze - taka naprawa” = to po co się za to biorą, nie każdy chce mieć „naszpachlowanego zlepka”… ale widać zakładowi się opłaca
  *co do kontaktu, nikt nie odbiera, można się nagrać, może oddzwonią ~jak im pasuje
  *oferta ubezpieczenia – jest, ale myślę, że warto się zastanowić czy warto, lepiej się zorientować/poczytać opinie jak traktują klientów :-/
  Zaletynie ma
  Wadyzaniżanie wyceny
  czas realizacji
  kontakt
 • ~Tom / 2020-09-27 17:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Stłuczka z uszkodzeniem elementu i tu strach pomyśleć jakby doszło do poważnej szkody, skoro z małej stłuczki wypłacają niecałe 20% rzeczywistej kwoty napraw: rzeczoznawca w 10 minut wycenia szkodę, bardziej zainteresowany wszystkimi zadrapaniami dookoła - tak jakby to one powodowały konieczność wymiany uszkodzonego elementu, roboczogodzina naprawy niższa niż najniższa krajowa, a koszty lakieru - chyba dobranie podobnego z marketu w areozolu -> to z OC i powiedziałbym "omijać wielkim łukiem" tylko jak to zrobić, jeżeli to nie z mojej winy...
  Zaletybrak
  Wadysame
 • ~Agata / 2020-08-18 21:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam !!!!!!!! Mili na początku, kierują do swoich zaprzyjaźnionych warsztatów samochodowych , które odstawiają manianę najtaniej jak się da. Oddają lepianki, a nie samochód przekonując na początku,że samochód wróci do właściciela w stanie sprzed wypadku . Porażka.
  ZaletyBrak
  WadySame wady
 • ~PunisherFc / 2020-07-29 14:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Dwa auta, nowe z salonu. Przez kilka lat jak nic się nie dział i płaciło składki to było ok, miła pani dzwoniła pod koniec odnośnie przedłużenia.
  W pierwszym nastąpiła szkoda parkingowa - stuknięty tylny zderzak. Kilka miesięcy batalii o przyznanie zgody na naprawę bezgotówkową w autoryzowanym serwisie i brak samochodu zastępczego mimo takiej opcji w ubezpieczeniu. Za każdym telefonem był inny głos w słuchawce, do tego kategoryczny zakaz rozmowy z likwidatorem "bo to sprzeczne z polityką firmy". Przeniosłem się do innego ubezpieczyciela.
  Drugie auto - uszkodzone lusterko, wycena serwisu 1300-1500 za nowe. Po przebojach w bezgotówkowej próbuję w gotówkowej. Allianz dzwoni że dostanę 500 zł (sic!). Elektryczne, ogrzewane, lakierowane lusterko za 500 zł do nowego auta.
  ZaletyBRAK ZALET
  WadySAME WADY
 • ~Michal / 2020-07-01 22:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej firmy!!! Nie kupujcie u nich żadnego ubezpieczenia !!! Nie wypłacają żadnego odszkodowania !!!!! Migają się jak tylko mogą!!!!!
  WadyNie polecam tej firmy!!! Nie kupujcie u nich żadnego ubezpieczenia !!! Nie wypłacają żadnego odszkodowania !!!!! Migają się jak tylko mogą!!!!!
 • ~Abi / 2020-06-25 12:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Alianz droga polisa a kiedy dojdzie do zdarzenia i klient oczekuje wypłaty z AC to robią wszystko, żeby nie wypłacić, nawet jak udowodni się, że wina leży po ich stronie. W tym towarzystwie jak oczekuje się wypłaty odszkodowania to od razu należy zakładać sprawę sądową, bo inaczej nie ma szans na uzyskanie czegokolwiek.
  ZaletyBrak
  WadyCena, problem z kontaktem i wymianą informacji gdyż dodzwonić się można jednynie do automatu
 • ~Monk / 2020-05-15 09:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam nie wywiazuja sie terminowo, nie ustosunkowali sie do roszczenia do 30 dni, nie uznaja za powazne zachorowanie chorob, ktore wczesniej mieli w ubezpieczeniu s przy kontynuacji umowy wycofali! Porazka! Zamierzam z nich zrezygnowac!
  ZaletyPlacisz co miesiac ubezpieczenie vip i myslisz ze jezeli zachorujesz firma pomoze... w rzeczywistosci wystawia ci srodkowy palec i mowi... ze to teraz nie jest powazne zachorowanie mimo ze wczesniej bylo... zaleta jak placisz masz poczucie zadowolenia
  WadyCzar mija kiedy jestes chory... wtedy okazuje sie ze mimo opcji Vip i rozszezonego pakietu zachorowan wcale wcale nie jestes az tak chory jak mowia ci wszyscy profesorowie i lekarze u ktorych sie leczysz! Nie polecam
  - do 30 dni nie odpowiadaja na roszczenie
  - w trakcie przedluzania umowy modyfikuja ja wycofujac niektore zachorowania, ktore wszystkie inne towsrzystwa uznaja za powazne!
 • ~Maciej / 2020-05-04 16:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Miałem kolizje, sprawca miał oc w Alianz . Dwa miesiące czekałem za pieniędzmi . Ponadto odszkodowanie zostało zaniżone , ponieważ nie zaliczyli uszkodzenia mechaniczne , chociazze miałem fakture . Po pismie wysłane od prawnika zaliczyli mi dodatkowe pieniądze , w ciągu 14 dni mieli wyrównać . Do dziś nie dostałem zadnych pieniędzy.
  Zaletybrak
  Wadyfirma to wielka porazka , o wszystko trzeba walczyc .
 • ~Pokrzywdzona / 2020-04-30 14:42
  Ocena: 1.67 / 5
  Ubezpieczenie na życie dobre póki się nie zachoruje, później paragrafy i drobne druczki i poważne zachorowanie w Allianz jest tylko wtedy , gdy już trzeba kupować trumnę !!!Pieniadze w razie poważnego zachorowania w najgorszym stadium choroby nowotworowej!!!
  Proszę dobrze czytać , można się później nardzo rozczarować !
 • ~Daniel / 2020-04-02 18:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Klienci mają problemy z uzyskaniem odszkodowań miesiące i odmowy na siłę. Usługodawcy twierdzą ze na rynku jest to jedna z najgorszych firm. W świecie prawniczym opinie chodzą ze nie bardzo mają już środków do płacenia. Twierdzą ze może to być przyczyną fuzji z bankiem który jest na skraju bankructwa przyniósł duże straty. Dlatego trzeba się zastanowić nad kupowaniem polis ubezpieczeniowych i w razie nieszczęścia aby uniknąć niepotrzebnych nerw by uzyskać należne odszkodowanie. Wyceny majątkowe jak i komunikacyjne bardzo mocno zaniżone na tle innych firm. W opinii klientów stworzona firma policyjna która większe świadczenia kieruje na odmowy lub znacznie przetrzymuje płatność odszkodowań. Firmy które jeszcze w miarę dbają o klienta a przede wszystkim płacą odszkodowanie to Warta ,Pzu , Uniqa.
  Zaletybrak
  Wadyzanizane wyceny, brak wypłat ,dużo odmów na siłę wbrew przepisom na jakich klienci zawierają odszkodowania
 • ~Małgorzata / 2020-02-10 08:47
  Ocena: 2.33 / 5
  Ceny porażające. Salon wlasciwie wcisnął mi polisę ale na pewno korzystam ostatni raz...
 • ~Xxc / 2020-01-25 23:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Porażka. Wycena szkoda to jakiś śmiech. Kontaktu brak. Auto zastępcze nie przysługuje bo jak to pani powiedziała 'nie dachowaliśmy'. Naprawa auta wyniosła 5 razy więcej niż wycena likwidatora. Nie polecam
  ZaletyBrak
  WadySame wady
 • ~Masakra / 2019-12-12 13:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Naliczają bezpodstawne składki bo moją bałągan w firmie i niekompetentnych agentów. OMIJAĆ jeśli nie chcecie maili z pogróżkami od działu windykacji o egzekucjach sądowych należności za rzeczy których u nich nie zamawiałeś!!!!
 • ~Tomek / 2019-11-05 15:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Drodzy, beznadziejna obsługa, wypłatę szkody przeciągają w nieskończoność. Sprawa w końcu wylądowała u prawnika. Unikać!
  Zaletyżadnych
  Wadyopłaty, obsługa, terminowość, rzeczowość, reszta
 • ~noname / 2019-10-17 19:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Porażka, składki ściągać tak, jeśli mają coś wypłacić 101 wymówek żeby nie wypłacić odszkodowania, brak jakiego kontaktu, unikanie klienta, wypłata jakiego odszkodowania to tylko fikcja,
  ZaletyFajne ulotki Reklamowe przyciągające klientów
  WadyWszystkie możliwe wady
 • ~Ola / 2019-10-16 10:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Mija miesiąc od stłuczki, brak kontaktu ze strony ubezpieczyciela, mimo że przysłali wycene likwidacji szkody, od tamtej pory cisza. Dzwoniłam trzy razy nagrywając sie na skrzynkę - zero reakcji, pisałam mejle - zero reakcji.
  NIE POLECAM!
  Zaletybrak
 • ~Andrea / 2019-10-07 09:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Bardzo Zle, od fatalna obsluga klienta do dostepnosc terminow. To jest po prostu gorsze niz szpitale publiczny
  Zaletynie ma
  WadyWszystko
 • ~Milena / 2019-10-06 11:40
  Ocena: 1.67 / 5
  Mimo wykupionego AĆ ubezpieczyciel miga się od wypłaty za naprawę auta. Na wycenę szkody czekaliśmy 6dni. A od prawie dwoch tygodni auto stoi i nke mozna podjac naprawy bo dalej nie mamy decyzji co do wyplaty ubezpieczenia. Nie polecam tego ubezpieczyciela. Mimo że mają daje oferty są bardzo nierzetelni i mają w głębokim poważaniu swoich klientów. Radzę się trzymać zdala od tego ubezpieczyciela
  WadyNierzrtelnosc
  Brak zainteresowania klientem
  Bardzo długi czas oczekiwania na decyzję
  Opóźnienie z wysłaniem dokumentów
strona 1 z 6
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.58, ilość opinii: 396
PZU
Ocena: 1.58, ilość opinii: 393
Link4
Ocena: 1.60, ilość opinii: 367
Generali
Ocena: 1.73, ilość opinii: 195
Warta
Ocena: 1.52, ilość opinii: 152
AXA
Ocena: 1.59, ilość opinii: 149
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2506
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2227
VECTRA
Ocena: 1.72, ilość opinii: 2085
UPC Internet
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1873
Orange Neostrada
Ocena: 1.98, ilość opinii: 1046
Play
Ocena: 1.49, ilość opinii: 878