Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Allianz opinie

Ocena na podstawie 166 opinii

1.42 / 5

 • Oferta
  1.51
 • Obsługa klienta
  1.35
 • Cena/Jakość
  1.40

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 9
 • ~Slawomir / 2022-06-17 17:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Ciekawostka. Mając wykupiona polisę na życie, próbując się dodzwonic, wbija pesel ze y niby było prościej, przez godzine nic. Łącząc się tak samo ale bez nr pesel, nie ma numeru czyli nowy klient, odbierają po pierwszym wygnała. Rada, jak chcesz być oskubany, wybierz allianz. Pozdrawiam
  ZaletyBrak
  WadyMnóstwo
 • ~Krzysztof / 2022-06-15 21:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie ubezpieczajcie aut w tej firmie to zwykli oszuści. Jeżeli uszkodzicie komuś auto to poszkodowany będzie miał wielki problem z uzyskaniem odszkodowania. Drugi rok Moja sprawa jest w sądzie i żadnej reakcji jestem już wykończony tymi przepychankami. Za uszkodzenie dwa lata temu Audi A7 2018r uszkodzony tył zderzak,hak el. lampy itd otrzymałem 10 tys zł To jakaś kpina...Jest to Niemiecka firma tragedia Wspierajmy Polskie ubezpieczalnie a nie ten nie wypłacalne Niemieckie firmy Krzak...
  ZaletyBrak
  WadyOszuści
 • ~Beata / 2022-06-10 10:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Niepolecam w 100%ubezpieczyciela Allianz , ponieważ działa na niekorzyść własnego klienta nawet gdy pokrycie szkody musi ponieść inny ubezpieczyciel , mam podejrzenia o to że za odpowiednią gratyfikację zaniżają koszty szkody , ponadto brak informacji , brak kontaktu i przeciąganie odpowiedzi do ostatniego dnia , szkoda państwa zdrowia i nerw na tą firmę , ja ostatecznie wejdę z nią na spór sądowy o działanie na niekorzyść klienta i nigdy więcej niezaerę z tą firmą umowy na jakimkolwiek ubezpieczycielstwie , to poprostu są oszuści
 • ~Tomek / 2022-06-04 07:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsze ubezpieczenie jakie mialem. Nie chcą wypłacać odszkodowania. Robią wszystko żeby nie ponosić odpowiedzialności.
  ZaletyNie ma
  WadyDrogo, wykręcają się od odpowiedzialności
 • ~Tomasz / 2022-05-30 21:25
  Ocena: 1.00 / 5
  NIE POLECAM!!!
  Zamjast zalatwic sprawe z klientem, lubuja w straszeniu sadem. Bez powodu nadmienie. NIGDY W ZYCIU ALLIANZ
 • ~Anna / 2022-05-29 14:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Po zamknięciu umowy nie potrafię się doprosić o przesłanie mi rozliczenia na podstawie którego wypłacono mi zebrane środki. Kolejny telefon do Allianz to strata mojego czasu. Nie polecę Allianz nikomu, nie ubezpieczę tam już nic i nikogo, nie polecę nikomu, jestem mega rozczarowana bo myślę że mam do czynienia z poważną firmą.
  ZaletyBrak
 • ~Paweł / 2022-05-18 06:57
  Ocena: 1.67 / 5
  Zdecydowanie nie polecam Allianz naciągają klijętow i robią wszystko żeby nie wypłacić odszkodowania. U mnie był brak dokumętów.
 • ~Grześ / 2022-05-13 22:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam ubezpieczyciela Allianz, moja sprawa która toczy się już prawie 5 miesięcy, Allianz nie potrafi przysłać rzeczoznawcy, prosi o wycenę firmy która ma wykonać naprawę po wichurze lecz po przedstawieniu wyceny firmy wykonującej naprawę prosi o szczegółową wycenę, z takimi praktykami nigdy się nie spotkałem, pozostaje zgłosić sprawę do sądu, Allianz to poprostu ubezpieczyciel bardzo niewiarygodny, poziom obsługi na w skali 1-10 to 1, NIGDY WIĘCEJ ALLIANZ.
  ZaletyBrak
  WadyFirma o niskich morałach społecznych.
 • ~Tomek / 2022-05-09 15:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsze ubezpiecznie na rynku. Nie wypłacają odszkodowania. Wymigują się od odpowiedzialności. Nie polecam! Nigdy więcej nie kupię tego ubezpieczenia, równie dobrze można po prostu nie mieć ubezpieczenia, wyjdzie taniej.
  ZaletyBrak
  WadyWymigują się od odpowiedzialności
 • ~Gosia / 2022-03-10 16:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam. Wykupiłam ubezpieczenie telefonu na przypadkowe uszkodzenie. Po prawie 2 latach uszkodziła mi się szybka i okazało się że odszkodowanie się nie należy bo telefon uszkodziłam ją, właściciel i użytkownik a nie przypadkowa osoba . Dno . Ubezpieczenie kosztowało więcej niż wymiana szybki . Nigdy więcej.
  ZaletyŻadne. Oszuści
  WadyZero korzyści
 • ~Dan / 2022-03-10 09:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma ubezpieczeniowa. Po wykupieniu ubezpieczenia stajesz sie wrogiem nr 1. Brak kontaktu. Kombinuja i mataczą jak nie wypłacić naleznego odszkdowania. Jako podstawę prawną wskazują "wewnetrzny regulamin"
  Przestrzegam przed tymi oszustami .Jako dowód wklejam dwie decyzje w przedziale czasowym kilka mc. Schemat działania identyczny. Obydwie sprawy u prawnika.
  Jeszcze raz PRZESTRZGAM !!!
 • ~Niezadowolony klient / 2022-03-08 16:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak informowania klienta o postępowaniu w przypadku zgłoszenia szkody. Nie mogłam się dodzwonić do konsultanta, mój nr telefonu był automatycznie odrzucany, miałam możliwość nagrania się na pocztę głosową. Na maile również nie dostawalam odpowiedzi. Zadzwoniłam z innego numeru i nagle się okazało, że jednak ktoś tam pracuje. Zostało mi przekazane, że pracownik się że mną skontaktuje, cytując"bedzie to kwestia minut, a nie godzin". Minęło już ponad 5 a ja dalej nie wiem co robić, sprawa stoi w miejscu. Ja jestem bez samochodu, a mechanik nie może bo naprawić bo czeka na akceptację kosztów naprawy od Allianz, a odpowiedzi do tej pory brak... Obsługa klienta na najniższym poziomie. Szczerze mówiąc nawet się nie spodziewałam, że w dzisiejszych czasach wiedząc jak działa rynek i że zadowolenie klienta jest jedną z najważniejszych kwestii niektóre firmy klientów mają głęboko w swoim poważaniu. Zdaje sobie sprawę, że może nie trafiłam na pracownika roku, ale chciałabym chociaż otrzymać minimum z minimum, czyli odpowiedź z drugiej strony.
  Nie pozdrawiam, nie polecam...
  ZaletyNie widzę żadnych
  WadyBrak możliwości przesłania dodatkowych dokumentów. Brak mailowego kontaktu do pracownika odpowiedzialnego za prowadzenie szkody, brak kontaktu z klientem.
 • ~Kaska / 2022-03-01 05:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Allianz to najgorsza firma ubezpieczeniowa.
  Nie życzę najgorszemu wrogowi mieć do czynienia z tymi oszustami.
  Jak najdalej od nich.
  ZaletyZadnej
  WadySame
 • ~Życzliwy / 2022-01-23 23:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Szanowni Państwo. Posiadałem pełen pakiet ubezpieczenia nieruchomości i ruchomości w w/w firmie. Po 15 latach bez szkody okazało się, że w maju biegłego roku firma ENEA SA doprowadziła do zwarcia instalacji ( mam przyznanie się do winy firmy ENEA ), wobec niniejszego zwarcia uszkodzenia uległo wiele elementów elektrycznych i elektronicznych w moim domu. Na oględziny wysłano firmę techexpert ROBET Fraszko. Bardzo proszę o uwagę na w/w człowiek ponieważ nie posiada on uprawnień gazowniczych, elektrycznych, budowlanych. Człowiek nie wie o czym pisze w swoich pismach, a firma ubezpieczeniowa tylko i wyłącznie wysyła mnie do sądu. Tak też się stało. Sprawa dotyczy spalenia elektroniki w piecu gazowym, centrali alarmowej w budynku jednorodzinnym oraz innych urządzeń elektrycznych. Firma Allianz to jedna wielka ściema oraz ich współpracownicy nawet z firm zewnętrznych. Robert Fraszko jest to osoba, która w dniu oględzin chciała zabrać mój kosztowny sprzęt AGD & RTV ( wartość ok 20 tyś ) bez protokołu zdawczo odbiorczego.
  ZaletyŻadna ! oszuści
  WadyTylko zdobyć klienta oby otrzymać pieniądz za ubezpieczenie !
 • ~Jakub / 2022-01-22 23:25
  Ocena: 1.33 / 5
  Odradzam Allianz, niestety wzięłam w tej firmie AC.
  Na parkingu w mój nowy samochód wjechał inny wgniatając nadkole i uszkadzając lakier.
  Uzgodniliśmy ze sprawcą, że szkoda będzie pokryta z jego OC.
  Postanowiłem skorzystać z pomocy specjalistów Allianza(tfffu) i ich usługi bezpośredniej likwidacji szkód.
  Pracownik na linii obsługi klienta spławił mnie, polecono zadzwonić sobie do firmy sprawcy.
  Po skardze przyjęto zgłoszenie, miesiąc później zaproponowano mi wypłatę 530 zł.
  Z ich wyceną szkody wybrałem się do mechanika, który poinformował mnie, że próbują mnie zrobić w trąbę zaniżając stawki godzinowe i nie doliczając VAT.
  Skorzystałem z niezależnego rzeczoznawcy, który wycenił szkodę na 10tys PLN i utratę wartości pojazdu na 3tys PLN. Dokument wyceny wysłałem do Allianza (tffuu), zaproponowano mi 730 PLN na naprawę. Na kolejne maile, w których wskazywałem na zaniżenie stawek i próbę wypłacania odszkodowania bez VAT, pracownik próbował zamknąć sprawę bez wypłacania odszkodowania bo nie podałem konta. Napisałem odwołanie wyliczając w punktach niezgodności i poprosiłem o wypłatę przekazem pocztowym, do dzisiaj nikt się do mnie nie odezwał.
  Przeglądając opinie w Internecie okazuje się ,że Allianz jest z tego znany, i próbuje olać nieświadomego klienta wypłacając oszukańcze stawki. Do dzisiaj nie odezwali się na moją kolejną skargę. Sprawę będę kierował rzecznika ubezpieczonych.
  ZaletySolidna niemiecka firma, szanująca rynek niemiecki.
  WadyNiemiecki kapitał.
  Brak szacunku dla polskiego klienta.
  Znajomi z Irlandii mieli dokładnie takie samo doświadczenie za granicą.
 • ~Karolina / 2022-01-05 16:32
  Ocena: 2.33 / 5
  Ostatnia firma z którą chciałabym mieć w przyszłości cokolwiek do czynienia obsługa słabej jakości,automatyczna sekretarka wydłużony czas oczekiwania nie przedłużenie auta zastępczego osobie z trwałym inwalidztwem mimo,że uszkodzone auto nadal w warsztacie naprawczym.Pan opiekun szkody nieuprzejmy,jakby pracowal tam za kare.Zanizona kwota odszkodowania pomimo upomnień podniesiona
 • ~Tomek / 2021-11-05 12:57
  Ocena: 1.00 / 5
  W mojej polisie wyraźnie mam napisane że obejmuje zebiegi operacyjne. Ba sprawdziłem nawet na ich stronie czy ten konkretny też. Obejmuje. Mimo to nie chcą wypłacić tych marnych 3 tysiaków bo wg nich nie obejmuje. Tak jak mi kiedyś mówił znajomy dyrek, nie wypłacamy nawet jak się należą a przegrane sprawy i tak się opłacają bo do sądu idzie promil oszukanych. To spotkamy się w sądzie, polisę oczywiście zamykam. Ani grosza nie dostaną. Omijać.
  ZaletyZadnych
  WadyOszuści.
 • ~Dariusz85 / 2021-10-27 22:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszukują na assistance mówią ze brak aut i 2 segmenty niżej podstawiają auto niż masz wykupiony segment w przypadku awarii . Na żywca kłamią bo w wypożyczalniach auta są tylko allianz leci w kulki i ściemnia
  ZaletyBrak
  WadySame
 • ~Marek / 2021-09-27 22:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Naj gorsza firma jaką znam po kolizji nie zostało wyplacone odszkodowanie przez 7 tygodni nadal żadnej odpowiedzi wycena allianz 1900 zł a serwis za naprawę żąda 9500 zł nie ubezpieczjcie tam aut .pozd oburzony Marek Kuczynski
  ZaletyBrak
  WadyMnóstwo
 • ~Kasia / 2021-09-22 11:53
  Ocena: 1.00 / 5
  NIE POLECAM !!! Zero kontaktu Szkoda nie z mojej winy a oni kombinują. Nigdy więcej tego ubezpieczyciela
  Zaletyżadne
  WadyNaciąganie klienta
strona 1 z 9
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.84, ilość opinii: 572
PZU
Ocena: 1.50, ilość opinii: 515
Link4
Ocena: 1.52, ilość opinii: 481
Uniqua
Ocena: 2.05, ilość opinii: 270
Warta
Ocena: 1.41, ilość opinii: 241
Generali
Ocena: 1.65, ilość opinii: 233
VECTRA
Ocena: 1.67, ilość opinii: 2987
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.07, ilość opinii: 2831
UPC Internet
Ocena: 1.89, ilość opinii: 2559
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2451
Play
Ocena: 1.40, ilość opinii: 2339
Orange
Ocena: 1.41, ilość opinii: 2240