Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Hestia opinie

Ocena na podstawie 807 opinii

1.83 / 5

 • Oferta
  1.91
 • Obsługa klienta
  1.82
 • Cena/Jakość
  1.83

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 41
 • ~Arhip / 2023-11-22 23:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Na 100% najgorsza firma z którą miałem umowę
  Nie polecam ubezpieczać sprzęt.Na wykupione ubezpieczenie za 2600 na telefon nie przyjmują telefonu do naprawy
  Na mail nie odpisują
  Kontakt telefoniczny beznadziejny (nikt nie odbiera)
  Ocena danej firmy -0
 • ~Nataliia / 2023-11-20 00:34
  Ocena: 4.67 / 5
  Polecam ,Klawdia Jaraczyk.Mila i pomocna pani doradca . Jestem bardzo zadoeoliona w konsultacii i w pimocy .Wytlymacze i odpiwie na wszystki pytania.
 • ~DDAARROO19 / 2023-11-19 14:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Serdecznie chciałem przestrzec przed ubezpieczaniem laptopów w RTV EURO AGD od Ergo Hestii. Są to zwykli naciągacze i oszuści. Ostatnio mój laptop uległ dosłownie całkowitemu zniszczeniu, zgłosiłem to do ubezpieczyciela, odebrali sprzęt przekazali go na drugi koniec Polski. Pierwsza rzecz to przeciąganie terminu naprawy, zero kontaktu z ich strony. Serwisy i ubezpieczyciele współpracują ze sobą po koleżeńsku i wspólnie dla własnego dorobku zatajają przed ubezpieczającym karty naprawy - gdyż jak podejrzewam używają tanich, chińskich zamienników!! Nawet nie wiem co zostało dokładnie wymienione w moim laptopie oraz jakie części zostały użyte, ponadto nie znam wartości części oraz naprawy. Od momentu odebrania laptopa od kuriera już były nieścisłości - obudowa w laptopie była źle skręcona, odpadła śrubka. Po uruchomieniu laptopa od razu masa błędów, nie dało się go uruchomić. Po kilkunastu próbach jakoś udało się w końcu zalogować do systemu, lecz nie dało się nacieszyć laptopem zbyt długo, gdyż średnio co jakieś 10-15 minut w laptopie wyskakuje niebieski błąd i resetuję się - z tego faktu nie da się sprawnie pracować na laptopie, czasem nawet nie chce się uruchomić. Laptop pracuje dużo głośniej niż przed oddaniem do naprawy (podejrzewam, że układ chłodzenia został zamieniony na tani chiński zamiennik). Wszystko zostało zgloszone w reklamacji do ubezpieczalni i otrzymałem odpowiedź, że w opinii punktu naprawczego naprawa była możliwa i opłacalna i została wykonana zgodnie z obowiązującymi procedurami, a sprzęt został przywrócony do prawidłowego działania. Zlepili od nowa laptopa z tanich chińskich zamienników, co trwało prawie miesiąc czasu (co mnie nie dziwi, w końcu zwykle tyle idą części z chin :)), co chwile przedłużając termin zwrócenia sprzętu do mnie. I na tej podstawie uznali, że naprawa jest możliwa, bo złożyli nowego laptopa na tanich zamiennikach. Uważam, że to jest jakaś kpina i żart z ich strony. Płacisz ponad 30% wartości sprzętu by otrzymać potem chiński badziew! W przypadku kupowania drogich laptopów jak moich (6 tys. zł) lepiej sobie odpuścić ubezpieczenie i kupić nowego laptopa za te pieniądze, na pewno lepiej będzie chodził niż taki chiński badziew zlepiony od nich!! Świetnie przywrócili sprzęt do prawidłowego działania - jeśli wg. nich problemy z uruchomieniem laptopa, głośno chodzący układ chłodzący i średnio co 10 minut wyskakujacy błąd resetujący całego laptopa to sprawny sprzęt, to niech wezmą go sobie do biura dla Pań do pracy biurowej! Na pewno będą zadowolone, że nie będą w stanie nawet napisać maila. Już nie mówiąc o tym, że jak się odpali trochę bardziej wymagający program, to laptop zaczyna szaleć, robi się czarny ekran, zaczyna głośno chodzić, na programie ledwo da się pracować i zaraz się resetuje z niebieskim błędem. STANOWCZO ODRADZAM UBEZPIECZYCIELA.
  ZaletyBRAK
  WadyWSZYSTKO OPISANE WYZEJ
 • ~januszcc / 2023-11-17 14:33
  Ocena: 5.00 / 5
  Jestem pośrednikiem ubezpieczeniowym tzw. OFWCA. Nie chcę bronić tego czy innego TU Od wielu lat zajmuję się tą profesją i czytając opinie innych nasuwa mi się wniosek: klienci w zdecydowanej większości nie czytają Ogólnych Warunków Ubezpieczenia ( OWU) więc jeśli agent nie przeprowadzi wyczerpującej prezentacji produktu oraz nie pozna potrzeb klienta tzw APK, to potem są takie skutki. W ubezpieczeniach na życie wysokość wypłaty świadczenia w zdecydowanej mierze zależy od sum ubezpieczenia na jakich została zawarta umowa. I jeszcze jedno bardzo ważna jest forma zgłoszenia szkody tak by nie pozostawiać zbyt wile miejsca na dowolna interpretację.
  Zalety+++++
 • ~Aleksandra / 2023-11-08 16:46
  Ocena: 1.00 / 5
  Szkoda czasu i pieniędzy na polisy zawierane z tą firmą brak odpowiedzialności
 • ~Andrzej / 2023-11-06 11:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Ergo Hestia najgorsza firma ubezpieczeniowa z jaką miałem do tej pory doczynienia .Pani która pracuje w dziale likwidacji szkód za uszkodzenie dachu przyznała kwotę bezsporną 500zł???????? jednak nie chce przysłać ekipy która naprawi Dach ,pani nie przygotowana do pracy w zawodzie niski poziom wiedzy i kultury osobistej. Odradzam ubezpieczenie nieruchomości w tej firmie!!!
 • ~Patrycja / 2023-11-03 08:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma ubezpieczeniowa. Człowiek płaci za dodatkowe ubezpieczenie sprzętu, a ci oszuści każą dopłacać do naprawy 2/3 wartości sprzętu.
  Obsługa klienta również poziom poniżej dna, nie da się tam dodzwonić, kierują do formularza na stronie. Poza tym najpierw piszą SMS i maile, a potem nagle na odwołanie wysłane MAILOWO odpowiadają listem poleconym.
  Żenada, totalnie nie polecam, oszuści jakich mało.
  ZaletyŻadnych
  WadySame wady i tylko wady
 • ~Aga / 2023-10-31 10:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Wypowiedzenie umowy OC na samochodód trwało pół godziny zamiast pół minuty.
  Dostałam maila z info - wypowiedzenie przez formularz na stronie, agenta ub, lub listownie na odres.

  Krok 1. Próbowałam przez stronę, najpierw bez logowania. Wymagają zdjęcia odręcznie wypisanego wypowiedzenia. Zwykłe zdjęcie z telefonu nie zostało załadowane przez ponad 5 minut (mój internet działa normalnie).

  Krok 2. Zalogowałam się, musiałam wyrazić jakieś zgody, których wcale nie chciałam wyrażać i przepisać ręcznie 10 znaczków z SMS. Wskazałam datę rozwiązania umowy - dzień końca ochrony ubezpieczeniowej. Przycisk 'zatwierdź' nie działa. Świetnie. Dopatrzyłam się, że data jest w czerwonej ramce i po najechaniu na nią jest komunikat "zbyt późna data".

  Krok 3. Dzwonię na infolinię, czekam swoje, później potwierdzają moje dane i wreszcie mogę uzyskać jakieś informacje. Okazało się, że jednak mogę rozwiązać umowę przez infolinię, łaskawcy! Szkoda, że nie napisali w mailu ani na swojej stronie, że w ogóle jest taka możliwość, nie wspominając o tym, że numer kontaktowy musiałam poszukać sobie sama.

  Teraz się zastanawiam, czy chce mi się pisać skargę do UOKiK... Pozdro, Hestia!
  WadyUtrudnienie wypowiedzenia umowy, podejrzewam, że celowe...
 • ~Maria / 2023-10-26 09:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Dzień dobry Państwu, chciałabym ostrzec przed zawieraniem umów ( w moim przypadku ubezpieczenie podróżne ) z Towarzystwem Ergo Hestia. Miałam polisę która obejmowała również następstwa nieszczęśliwych wypadków i taki mi się zdarzył tuż przed powrotem do Kraju. Przewoźnik dochował wszelkich starań aby pomóc mi bezpiecznie wrócić samolotem, gdyż incydent wydarzył mi się na trzy godziny przed wylotem tego samego dnia udałam się na SOR gdzie zdiagnozowano u mnie w moim mieście sporą szkodę na zdrowiu która uniemożliwiała mi przez kilka następnych tygodni naturalne funkcjonowanie( polisa nadal działała do północy tego dnia ). Hestia przekazała moją sprawę jakiejś instytucji "uduś" : ISON Care Sp. z o.o. Moja sprawa To nr:bCA20/188014/23; Potwierdzenie zgłoszenia szkody z dnia 26-09-2023 r.
  Instytucja wysłała mi formularz gdzie jasno podałam kontakt do osoby która była świadkiem mojego incydentu w Wielkiej Brytanii , dołączyłam dokumentację medyczną, informację o zmianie mojego powrotu samolotem z funkcją assistance oraz inne dokumenty i fotografie potwierdzające moją prawdomówność. Czekałam miesiąc, nikt nawet nie pokusił się aby skontaktować się ze świadkiem mojego wypadku w Wielkiej Brytanii, podejrzewam iż nawet nie rozszyfrowano języka angielskiego informującego iż Ryanair informował o konieczności zapewnienia mi assistance, a pod wskazanym nr telefonu osoby z obsługi praktycznie nie miały pojęcia o co pytam zbywając mnie z niechęcią, że musi minąć czas na rozpatrzenie mojej sprawy, czyli 30 dni. Oczywiście, tuż po mojej interwencji ( tak, tak, po 30 dniach ) dostałam obszerny dokument wysyłający mnie na przysłowiowe drzewo. STANOWCZO ODRADZAM zawierania wszelkich umów z tym Towarzystwem.
  Zaletyszkoda że nie ma opinii minus pięć gwiazdek!
  Wadyjw.
 • ~Eee / 2023-10-23 12:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam najgorsza firma, mimo ubezpieczenia dodatkowego nie naprawili sprzętu.
 • ~Kris / 2023-10-22 12:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia, wymyslaja wszystko byle nie przyjac sprzetu do naprawy. Mam nauczke na przyszlosc, ze nie kupowac dodatkowych ubezpieczen bo to nic nie wnosi
  WadyOszukują
 • ~ANIA / 2023-10-16 14:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak kontaktu, Zero informacji,
  Jest to NAJGORSZA obsługa klienta z jaką miałam do tej pory do czynienia.
  od 2 dni próbuje uzyskać informację o stanie zaległości aby opłacić i zamknąć sprawę - jest to niemożliwe ponieważ brak jakiegokolwiek kontaktu.


  WadyNAJGORSZY KONTAKT
 • ~KDP / 2023-10-10 09:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Okazuje się że "ubezpieczenie pełne" sprzętu AGD nie obejmuje naprawy/wymiany nowego (Użytkowany od 2 miesięcy ) sprzętu jeśli dokładnie nie jestem w stanie podać przyczyny uszkodzenia a uszkodzenie nie wpływa na działanie sprzętu.
  Jakiś żałosny żart. NACIĄGACZE I ZŁODZIEJE
  ZaletyNie polecam
  WadySame wady
 • ~samtron122 / 2023-10-09 14:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Czekam 6 godzinę na lawetę od nich, porażka. Nie korzystajcie z tej wfirmy.
 • ~Irek / 2023-10-09 13:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak kontaktu. Opiekun jaki opiekun nikkt nie odbiera na mejle nikt nie odpisuje . Orzeczenie kpina trzy lata leczenia kolana zdalne nauczanie dziecka , wypłacono 2% 300zl
  ZaletyBrak
  WadySame wady
 • ~ / 2023-10-02 11:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak kontaktu z firmą ubezpieczeniową nie odbierają telefonów a jak już zrobią wycenę szkody lepiej nie patrzeć na kwotę
 • ~MM / 2023-09-29 09:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Likwidacja z OC sprawcy.Naprawa w serwisie. Teoretycznie bezgotówkowa.Hestia na oględzinach stwierdziła, że wymienia błotnik (uszkodzony w wypadku) który miał ślady korozji na nowy. Tym samym zwiększa nam wartość pojazdu???? Ciekawe. Jak auto po wypadku jest więcej warte niż przed. Chyba tylko Hestia tak potrafi. Koszt 990 zl
  ZaletyŻadnych
  WadyBrak kontaktu, naliczanie kosztów dodatkowych
 • ~MM / 2023-09-29 02:33
  Ocena: 1.00 / 5
  likwidacja szkody z AC trwała 3 miesiące z winy ubezpieczyciela, a tak dokładnie rzeczoznawcy, który podstawowych elementów związanych ze szkodą nie chciał uwzględnić. Po 3 oględzinach w serwisie i mojej interwencji u rzecznika, w końcu zlikwidowali szkodę.
  Obsługa klienta dramat, rzeczoznawcy bez kompetencji i logicznego myślenia.
  Najgorszy ubezpieczyciel do likwidacji szkody z AC. Serdecznie nie polecam i odradzam.
  Zaletybrak
  Wadylikwidacja szkody z AC, zaniżanie stawek, brak kontaktu
 • ~Przemek / 2023-09-27 10:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak kontaktu z firmą ubezpieczeniową nie odbierają telefonów a jak już zrobią wycenę szkody lepiej nie patrzeć na kwotę
  ZaletyBrak
  WadyNie polecam
 • ~KarolinaMM / 2023-09-27 08:50
  Ocena: 5.00 / 5
  Dobra obsługa - świadczenie wypłacone. świadczenie za nagłą śmierć. Polisa ubezpieczenia na życie
strona 1 z 41
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.83, ilość opinii: 807
PZU
Ocena: 1.45, ilość opinii: 697
Link4
Ocena: 1.50, ilość opinii: 601
Uniqua
Ocena: 2.14, ilość opinii: 427
Warta
Ocena: 1.37, ilość opinii: 396
Generali
Ocena: 1.61, ilość opinii: 275
VECTRA
Ocena: 1.63, ilość opinii: 3968
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3693
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3542
UPC Internet
Ocena: 1.82, ilość opinii: 3336
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3157
Plus
Ocena: 1.42, ilość opinii: 2546