Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Generali opinie

Ocena na podstawie 205 opinii

1.70 / 5

 • Oferta
  1.77
 • Obsługa klienta
  1.69
 • Cena/Jakość
  1.66

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 11
 • ~makary / 2021-05-02 11:12
  Ocena: 1.00 / 5
  Złamanie kostki bocznej, gips, orteza, unieruchomienie przez ponad 6 tygodni to według lekarza orzecznika i ubezpieczyciela zaledwie stłuczenie stawu skokowego, które nie wymagało unieruchomienia i leczenia. Dostarczona dokumentacja wyraźnie mówiła o unieruchomieniu o kodzie S82.6 które leczy się "usztywnieniem".
  Omijacie tego Ubezpieczyciela bo jak widać przyjąć kasę potrafią ale wywiązać się z umowy już nie.
  Proszę Państwa weźcie sobie tę informację pod rozwagę. Ja od przyszłego roku zmieniam kompletnie ubezpieczyciela.
  WadyDługi czas oczekiwania na odpowiedź.Długi czas reklamacji
 • ~Marcin / 2021-04-28 09:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam rekalkulacja składki oc to okradanie klienta w białych rękawiczkach standardowe od 700 zł na rok a oni chcą 1700 za 3 miesiące
 • ~ZBYCHU Z JERUZALA / 2021-04-21 22:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Do pobierania wysokich składek pierwsi
  A do wypłaty świadczeń - ostatni
  Brak słów
  Zenada
  ZaletyBrak
 • ~D. / 2021-04-14 16:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam ubezpieczenia psa w Generali. W OWU jest informacja, że trzeba przekazać epikryzę/ opis wizyty, kosztorys i paragon. Wysłałam komplet dokumentów, a pani prowadząca sprawę po ponad 2 tygodniach przysyła do mnie pismo o tym, że nie wypłacają mi odszkodowania, bo brakuje historia wcześniejszych chorób psa, gdzie o tym w ogóle nigdzie nie było mowy. Nie udzieliła mi informacji, czy chodzi o chorobę zgłoszoną jako przewlekle leczoną, czy o wszystkie choroby psa od urodzenia.
  Opłaciliśmy składkę roczną, ale chyba będziemy wypowiadać umowę w tym tygodniu, bo to po prostu cyrki i szkoda naszych nerwów na dogadywanie się z tymi ludźmi
  Co innego piszą w OWU, co innego konsultanci mówią przez telefon przed zawarciem umowy, a przychodzi co do czego, to panie prowadzące sprawy też gadają jeszcze coś innego i chcą czegoś, o czym wcześniej nie było mowy. Jeden wielki chaos, nie polecam.

  Przed zawarciem polisy wszyscy tacy uczynni, odpowiedź na maila czy na facebooku w kilka minut, a jak już człowiek podpisze u nich umowę, to mają nas w nosie i nie potrafią w pełni udzielić wymaganych informacji, zwlekają z odpowiedzią po kilka tygodni.

  Do tego wydzwaniali do weterynarzy, zadając im jeszcze dodatkowe pytania jak na jakiejś komisji w ZUSie, oczywiście weterynarzom nikt nie płaci za ten poświęcony dodatkowo czas na rozmowy z nimi
 • ~Anin / 2021-03-06 11:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, banda oszustów, wyłudzają pieniądze ! poprzedni właściciel samochodu opłacił składkę w całości , przez 2msc nie potrafili przerejestrować ubezp na nowego właściciela, dosylalam im te same umowy , ciągle gubili adres, PESEL itd. Po prostu grali na czas, a teraz każą płacić za te 2miesiace ich ociągania???? To jest zwykle wyludzanie pieniędzy od klienta ! Z daleka od tego ubezpieczyciela!!!

  ZaletyBrak
 • ~JOANNA / 2021-03-01 21:58
  Ocena: 1.00 / 5
  UBEZPIECZENIE PRACOWNICZE Z DODATKOWĄ OCHRONĄ NA ZDROWIE. PROBLEMY ZACZĘŁY SIĘ JAK ZACHOROWAŁAM I CHCIAŁAM WYPŁATY UBEZPIECZENIA Z POLISY. DIAGNOZA: RAK PIERSI. A ONI ODMÓWILI WYPŁATY, BO WCZEŚNIEJ MIAŁAM ROBIONE USG I NA PEWNO JUŻ WIEDZIAŁAM, ŻE MAM RAKA I (UWAGA!) BRAŁAM ANTYBIOTYK! A TYM ANTYBIOTYKIEM BYŁY PIGUŁKI ANTYKONCEPCYJNE. ŻENUJĄCA OPINIA ICH LEKARZA. CAŁY CZAS ODMAWIALI, AŻ SPRAWA SKOŃCZYŁA SIĘ W SĄDZIE. PO WYGRANEJ ONI JESZCZE SKŁADALI APELACJĘ, KTÓRĄ SĄD ODRZUCIŁ W CAŁOŚCI. NIEUCZCIWA FIRMA. JAK MAJĄ WYPŁACIĆ WIĘKSZĄ SUMĘ Z ODSZKODOWANIA, TO CIĄGLE IM BRAKUJE JAKIŚ DOKUMENTÓW, CIĄGLE SIĘ CZEPIAJĄ I PRZEDŁUŻAJĄ SPRAWĘ, ŻEBY TYLKO NIE WYPŁACIĆ. NIE POLECAM!
  ZaletyJAKO FUNDUSZ INWESTYCYJNY SĄ OK
  WadyJAKO UBEZPIECZYCIEL NIE POLECAM. NIE CHCĄ WYPŁACIĆ WIĘKSZEGO ODSZKODOWANIA. BRONIĄ SIĘ PRZED WYPŁATĄ. DAJĄ OPINIĘ LEKARZA, KTÓRY NIE ZNA SIĘ NA PODSTAWOWYCH RZECZACH. CELOWO PRZEDŁUŻAJĄ WYPŁATĘ I NAWET Z WYROKIEM SĄDU DYSKUTUJĄ
 • ~Michał / 2021-02-19 22:41
  Ocena: 1.33 / 5
  No polecam nikomu totalni oszusci placilem skladki od kilku lat a jak przyszlo do zaplaty rachunkow za szkode to polowe musialem dac z wlasnej kieszenie . Uciekac od tych oszustow
 • ~Rychu123 / 2020-12-28 14:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Ludzie uważajcie na tą bandę oszustów. Szkoda z polisy Nnw czas likwidacji około 3 miesięcy nasylanie detektywów.Po kolejnym miesiącu odmowa że zgłoszena Szkoda to zdarzenie losowe...Na deser rozbieżności pomiędzy poszkodowanym a świadkiem. Sprawa w sądzie !!!!
  ZaletyŻadnych zalet
  WadyOszuści
 • ~Żmija / 2020-11-13 20:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma to totalna porażka ,Nie polecam nikomu, miałam wykupione w pracy dodatkowe ubezpieczenie z tytułu śmierci rodziców, mama zginęła w wypadku, złożyłam do ubezpieczenia akt zgonu,notatkę z policji A oni piszą że dokumenty nie kompletne proszą o protokół z sekcji zwłok i protokół prowadzonej sprawy .Cała rodzina już dawno dostała odszkodowanie z innych firm i nic nie było wymagane, a tu problem ze wszystkim .Doradcy bardzo nerwowo i agresywni.
 • ~Pułkownik / 2020-11-12 12:35
  Ocena: 1.67 / 5
  Po bardzo wielu latach zmieniłem innego ubezpieczyciela na Generali, i twierdze ,że to był błąd generalny. Teraz chce wyjść z tego towarzystwa i przypomina mi to Balcerzaka - " WSZEDŁEM ALE WYJŚĆ NIE MOGĘ ". Szkoda ,że sprawdzając dane osobowe nie pytają o imię pradziadka bo ,,,,,, może służył w Wehrmachcie ???. To jest kabaret. Odradzam.
  ZaletyNie zauważyłem
  WadyChora biurokracja, nieprzyjaźni dla klienta i środowiska
 • ~Małgorzata / 2020-10-07 16:12
  Ocena: 2.00 / 5
  Żenada siostra po operacji kręgosłupa napisała wniosek o odszkodowanie napisali że się nie należy bo pięć lat temu było coś tam robione. Poszło odwołanie że były robione całkiem inne odcinki kręgów niż pięć lat temu. Teraz chcą całą dokumentacjie medyczną. Jak dostaną to czego chcą tp piszą że coś tam jeszcze im potrzeba. Żenada biorą pieniądze a jak przychodzi co do czego to nie wypłacają. Oszuści tylko ludzi okradają nic więcej. Pójdziemy z tym do praw konsumenta. Złodzieje.
  ZaletyBrak
  WadyJest ich bardzo dużo.
 • ~mirek / 2020-09-18 10:46
  Ocena: 1.00 / 5
  witam nie polecam tej firmy jest nie żetelna brak kontaktu i długi czas załatwiania sprawy i oczekiwania na wypłate
 • ~Ryszard / 2020-08-04 08:52
  Ocena: 2.00 / 5
  Ostrzegam przed tą firmą. Ubezpieczyłem kompleksowo dom i dodatkowo przeszklenia. Po zbiciu szyby w szklanym stole odmówiono wypłaty odszkodowania.
  ZaletyBrak
  WadyWymigują się od wypłaty odszkodowania.
 • ~Beata / 2020-07-28 17:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Szkoda komunikacyjna. Sprawca ubezpieczony w Generali/Proama. Nie jesteś winny a kasę musisz wyłożyć. Rozliczenie szkody bezgotówkowo nic nie pomogło. Dziś po roku walki odpuszczam. Nigdy się tam nie ubezpieczę. Nikomu nie życzę stłuczki z klientem tego TU. Główna część likwidacji szkody trwała 3 miesiące. Dodatkowe koszty wysyłali w 4 ratach. Wypłacają netto choć nie jestem vatowcem. VAT przerzucają na klienta. Nie wiem skąd ta praktyka. W mojej sprawie wydali około 10 decyzji. Szkoda zdrowia. I na tym korzystają.
  ZaletyNie znalazłam
  ... A jednak... samochód zastępczy
  WadyTerminowość
  Działanie na zasadzie zmęczenia klienta...i się udało
 • ~Andrzej / 2020-06-15 12:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam !!!

  Kolejny raz problemy z tą firmą.

  Sprzedałem auto w zeszłym roku...umowę zaakceptował wydział komunikacji i księgowa.

  Generali ma swoje wymysły i proszą o więcej informacji na temat kupującego. Jeszcze trochę to poproszę o numer buta i obwód głowy.

  Same przykrości nie polecam.
 • ~JK / 2020-04-29 10:26
  Ocena: 1.00 / 5
  W zeszłym roku ubezpieczyłam nowo wybudowany dom. Agentka ubezieczeniowa zachwałała że Generali ma najlepsze warunki na rynku. Skusiłam sie nie przeczuwając nic złego. Miałam pecha i po wprowadzeniu sie do domu nastapiła awaria instalacji wodnej. Pod posadzkę wylały mi sie tysiące litrów wody, które spowodowały odspojenia listew, ościeżnić, zagrzybienie. Oględziny rzeczoznawczy, który w naszej obecności potwierdza szkodę a na drugi dzień decyzja z Generali ze powstałe szkody nie mają związku ze sprawę. Totalna kpina. Dzisiątki maili, telefonów, zdjęć i odwołań . Oni uparcie swoje. Totalny brak kompetencji. Osoby w Generalii w ogóle nie zorientowane w tematach budowlanych. Czekam tylko do końca i wypowiadam umowę. nie chcę mieć nic wspólnego z takimi złodziejami. Zerują na ludzkiej krzywdzie. zdecydowanie odradzam !!!
  Zaletybrak jakichkolwiek zalet tego ubezpieczyciela
  Wadytotalny brak kompetencji pracowników w sprawie rozpatrywania zgłoszeń
 • ~Klient / 2020-04-18 21:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem klientem od wielu lat ubezpieczam mieszkanie i samochody wpłaciłem wiele kasy przez wiele lat przydarzyła się szkoda parkingowa ubezpieczenie wzrosło prawie 100' w innej firmie znalazłem dużo taniej rezygnuje z tej firmy zabrali mi 30 '+20 zniżki dla doświadczonych kierowców czyli razem 50 i o tyle wzrosła skladka
 • ~Mack / 2020-04-17 11:33
  Ocena: 1.00 / 5
  To jest firma, która udaje że wczoraj rozpoczęła działalność gospodarczą. Nic nie wiedzą- nie umieją-my się uczymy mówią. Odmawiają wypłąty odszkodawania OC powołując się na jakieś głupie przepisy i okoliczności, gdzie nie ma żadnych wątpliwości o należności świadczenia. Potwierdziła winę Policja i sprawcy....a oni dalej coś kombinują.Po roku powoływania się na przepisy, prawa w końcu pękli(najpierw kazali mi pozwać sprawcę)-wypłacili mi śmiech na sali. Mam pojazd wyceniony u rzeczoznawcy na 16000 a złodzieje wypłacili mi 4000 tyś na szkodę całkowitą. Doznałem uszczerbku na zdrowiu-połamań itd(pół roku w gipsie noga-uszczerbek na zdrowiu 20%)...4000 tyś złotych dali.Nie zwrócilili za koszty leczenia. Idę do sądu i mam nadzieję, że ukarają srogo tą złodziejską bandę. Generalli to drugie Amber Gold-biorą pieniądze ze składek i nigdy nie wypłącają odszkodowań. A rzecznik finansowy jest ich przydupasem-po 50 tyś złotych kary im daje-śmiech na sali! Cofnąć im koncesję na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.
  ZaletyDobrze kradną-jeśli masz pomysł na jakiś przekręt z polisolokatami zgłoś się do nich. Będą zainteresowani
  WadyW sądach są straszne kolejki...jak odzyskać swoje pieniądze od tych złodzieji?
 • ~Zawiedziony / 2020-02-23 17:08
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie dajcie się oszukać. Ubezpieczenie autoszyb?????? Ubezpieczyłem. Pech, trafił kamień, trzeba wymienić. Generali, agent mówi przez telefon, że wymiana mi się nie należy z pieniędzy z ubezpieczenia autoszyba bo żądam wymiany w ASO, samochód na gwarancji. Mówi, że ubezpieczenie obejmuje tylko gdy wymiana jest we wskazanym warsztacie i szyba "alternatywna"??? Co ciekawe z ASO też mają umowę, ale szyba jest droga bo ma wszystko (kamera zmierzchu, czujnik deszczu, ogrzewanie, itp.). Agent informuje, że zmieni mi zgłoszenie i wymiana szyby tylko z AC. Nigdy więcej GENERALI
  ZaletyNiby taniej.
  WadyOpisane wyżej
 • ~bodon / 2020-02-21 23:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Miałem wypadek na Węgrzech, telefon do asistance. Oddzwaniają po dwóch godzinach i stwierdzają, że nie mają technicznych możliwości holowania mojego pojazdu do Polski. Zaproponowali że zakupią mi bilet na pociąg. Po chwili telefon z ADAC z propozycją odpłatnej pomocy.
  ZaletyBardzo duże poczucie humoru. Robią sobie żarty ze wszystkiego. Umieją obiecać wszystko.
  WadyNiestety tylko same wady.
strona 1 z 11
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU
Ocena: 1.57, ilość opinii: 419
Hestia
Ocena: 1.61, ilość opinii: 416
Link4
Ocena: 1.58, ilość opinii: 387
Generali
Ocena: 1.70, ilość opinii: 205
Warta
Ocena: 1.53, ilość opinii: 168
AXA
Ocena: 1.57, ilość opinii: 159
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.12, ilość opinii: 2589
VECTRA
Ocena: 1.70, ilość opinii: 2329
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2327
UPC Internet
Ocena: 1.94, ilość opinii: 2066
Play
Ocena: 1.45, ilość opinii: 1326
Orange
Ocena: 1.45, ilość opinii: 1268