Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Generali opinie

Ocena na podstawie 177 opinii

1.77 / 5

 • Oferta
  1.84
 • Obsługa klienta
  1.79
 • Cena/Jakość
  1.75

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 9
 • ~Ciastek / 2019-09-15 20:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam wszystkich ta firma to kpina oszuści je.... Bani mam full OC/AC najdroższe jakie oferują kwota roczna za ubezpieczenie nie jest mała bo to Audi to rozumiem ale kiedy doszło do szkody z AC bo sprawca nie znany NN to wysyłają zeczoznawce w dokumentach wszystko się zgadza auto ubezpieczone czekam na wycene i cisza dzwonie do pajacow z numerem szkody i co nikt kompetentny tam nie pracuje odbijają piłeczkę na inne działy i mówią że nie mam AC tylko OC o innym nr niż ja mam na polisie ???? to jakiś zarta numer mojej polisy zawarty z nimi nie istnieje? To ja się pytam za co place a oni do mnie ze za powietrze słucham...? Źle trafiliście nie podaruj tego wam nawet jak mam wydać majątek w sądzie to upier.... Was i nauczyciel się ludzi szanować i nie oszukiwać klientów do zobaczenia w sądzie
  ZaletyDobrze oszukują z usługami które oferują bo jak trzeba skorzystać z oferty i dostajesz środkowy palec taka to oferta OC/AC
  WadyFirma garażowa nie polecam bo osiwiejecie z nerwow
 • ~ASKA / 2019-09-15 19:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Przez ponad 10 lat placilem miesieczne skladki . Po wykupieniu polisy zabrali mi ponad 1300 zl twierdzac, ze jej wartosc spadla.Bank zmusil mnie do ubezpieczenia na zycie w tej instytucji przy braniu kredytu a ci teraz twierdza ,ze sam wybralem fundusz.
  Zaletybrak
  WadyWPLACAJ IM PIENIADZE I PAMIETAJ STRACISZ
 • ~Stefan / 2019-09-09 19:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Asistance w najdroższej wersji. Holowanie do 1000km. Awaria auta w Niemczech. 980km od miasta gdie mieszkam. Odmowili holowania bo auto Zostalo ruszone z miejsca zdarzenia podjąlem próbe naprawy ale że się nie udało. Chcialem skorzystać z holowania za Ktore chętnie wzięli kasę. Holowania odmowili. Oszuści nie dajcie się nabić w butelkę. Nigdy wiecej GENERLI didam ze auto było w miejscu awarii. Co jestem w stanie udowodnić. Oszuści
  WadyNie uzystlkasz pomocy. Płacąc kasę wrzucasz kasę.
 • ~Ewelina / 2019-09-04 14:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej firmy!!!!!! Prowadzili Moją sprawę o odszkodowanie. Kazali mi jezdzić ponad 100 km na badania. Miałam poważne obrażenia w wypadku a oni przysłali mi pismo z odmową przyznania odszkodowania. Pijakom przyznają. Dziewczyna ze Mną jechała i zginęła. Jej ojcu który jest pijakiem przyznali wpierw 4 tysiące a teraz 6 tysięcy. A mi jako poszkodowaniej odmówili. Naciągacze nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ~Mateusz / 2019-09-01 08:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Ubezpieczenie podróżne porażka!!!nigdy więcej w generali!!!!, samochody również zabieram. od lat korzystałem z tego towarzystwa i stwierdzam że jest świetne, ma świetnie brzmiącą ofertę i cieszyć się można spokojem i poczuciem bezpieczeństwa dopuki się coś nie wydarzy. Bylem teraz w Rumuni kupiłem ubezpieczenie dla naszej czwórki w razie W -wiadomo.Pech chciał, że piątego dnia będą nad już nad morzem w wyniku złego stanięcia baez skoku uszkodziłem srudstopie strasznie spuchło obrzęk itd.Zadzwonilem chcąc uzyskać pomoc. Pytania różne, no i na końcu pleta-oddzwonimy co dalej.Dalej tyle że niestety w tym rejonie nie mamy gdzie Pana skierować proszę do szpitala rozliczyć się gotówkowe będziemy refundowac.aaaa jeszcze zostałem zapytany śmiesznie czy mam rury kartę z ZUS- Slabo !!!!! Konstansa, Mamaja , to największe kurorty Rumuni nie żadne wsie !!! Klinik to ok 10-ciu różnych.!!!przepraszam ale pic na wodę w Generali to ubezpieczenie.Mam za to dobre doświadczenia z Allianz i Axa.Samochod też tam wziąłem w wersji z wysokiej z assistance itp.alevwiecej nie zaryzykuję.
  WadyBrak zalet.
 • ~Tomasz / 2019-08-26 15:45
  Ocena: 1.67 / 5
  Wysyłają mi przypomnienia odnośnie obowiązku wykupu kolejnej polisy OC na adres inny niż dwukrotnie podawany jako adres do korespondencji. Miła Pani zapewnia mnie, że zmieniła w systemie adres do korespondencji o po kilku miesiącach przypomnienia przychodzą na stary. W ten sposób polisa OC odnawia się automatycznie i na moją polisę jedzie sobie facet, który kupił ode mnie samochód. Powtarzam adres do korespondencji według nich jest prawidłowy. Wieć dlaczego wysyłają na zły adres? Wygląda na to, że spcecjalnie. Doszło do tego, że na jeden z samochód miałem dwie polisy, jedna z automat a druga w innej firmie ubezpiezpieczeniowej. Ratunku
  ZaletyBrak
  Wadybark kontaktu, nie odpisują na miale, infolinia zapchana odbierają ludzie, których niec nie wiedzą
 • ~Niko / 2019-08-20 22:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Generali nie zasługuje na miano ubezpieczyciela, bardziej pasuje naciągacze. Kupiłem samochód i nie wypowiedziałem umowy OC, miałem maksymalne zniżki. Po 6 tygodniach przesłali list o konieczności zapłaty za OC w kwocie ponad 4500 zł kwota mocno wygórowana. Wypowiedziałem umowę sprawdzając jednocześnie ile bym zapłacił za całą polisę zrobiłem to przez stronę oraz u agenta wyszła podobna kwota 1500 zł, a oni wyliczyli kwotę listu 3 razy wyższa.
  Przy moich zniżkach za to OC zapłaciłem jedynie niespełna 600 zł, czyli nawet to 1500 jest mocno wygórowane. Zamierzam zgłosić sprawę do prokuratury o próbę wyłudzenia wysokiej dopłaty do składaki.
  ZaletyAbsolutny brak zalet!!!!!!
  WadyInfolinia beznadziejna ciągle przełączają między kolejnymi konsultantami nikt nic nie wie.
  Zawyżają wysokość rekalkukacji składki ponad 3 krotnie w stosunku do tego co wyliczył agent.
  Od razu straszą zewnętrzna firma egzekucyjna.
  Konsultanci na infolinii są niekompetentni
 • ~Mariusz / 2019-08-15 16:22
  Ocena: 2.00 / 5
  Ubezpieczenie podróżne w tej firmie to jakieś nieporozumienie. Nie wiem tylko czy wynika to z nieudolności, czy ze specjalnego odwlekania tematu, żeby nie ponieść kosztów.
  Nasz przypadek wygląda tak - jesteśmy na Dominikanie, wczoraj w nocy moja partnerka budzi się z bolesną infekcją. Z lekarzem w hotelu ciężko się po angielsku dogadać, za wizytę chce on 250 USD, wiadomo co powinno znaleźć się na recepcie (odpowiednik leku dostępnego w Polsce jako OTC). Dzwonię więc ok. 2:20 czasu lokalnego (w PL +6h) do Generali. Tam konsultantka obiecuje telefon zwrotny w ciągu 6h po ustaleniu dostępności lekarzy. Po 8:00 czasu lokalnego kontaktuję sie z nimi ponownie - konsultantka prowadząca sprawę jest zajęta, ma oddzwonić. Nie oddzwania a dolegliwości bólowe nie ustępują. W końcu w aptece za 20 USD sprzedają mi konieczny lek mimo braku recepty.
  Kontaktuję sie jeszcze raz z Generali, żeby zobaczyć czy coś robią w tym temacie. Podobno oddzwaniali ale pod zły numer... Czemu nie wysłali maila na adres, który był na polisie? Obiecują telefon z wyjaśnieniami. Oddzwonili o 21:37 kiedy nie miałem ze sobą telefonu....
  Koszty - polisa 67 pln, połączenia w roamingu ok. 80 pln, lek 20 usd. Bez polisy byłoby 147 pln taniej a efekt taki sam... Oczywiście po powrocie do kraju występuję o zwrot kosztu leku. Zobaczymy co powie prawnik na resztę. I UOKIK. Pozdrawiam
 • ~Magda / 2019-08-14 22:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Dla mnie porażka w zgłoszeniu szkody zgonu taty akt zgonu za mało buu
 • ~Agnieszka / 2019-08-13 16:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Aż się dziwie jak to możliwe, że mają ocenę 1,6. Zasługują co najwyżej na 1 i tylko dlatego, że nie można dać 1. Patrzą tylko jak by tu kogoś oszukać. Omijajcie ich z daleka.
  ZaletyBrak
  WadyWszystko co możliwe
 • ~Sylwia / 2019-08-12 13:15
  Ocena: 1.33 / 5
  Dramat to jest mało powiedziane..nie polecam zdecydowanie.
  Ubezpieczyłam Samochód ful opcją Lux,awaria opony-nie możliwe do naprawy-brak serwisu???, a wycena woła o pomstę do nieba-może kupię oponę rowerową...
  Zaletybrak
  Wadyinfolinia-można zasnąć tak długo się czeka
  obsługa klienta-brak kompetencji, zbyt niskie
  wycena rzeczoznawcy-zaniżanie wycen
 • ~Patrycja / 2019-07-30 16:43
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam!!! Za trzy miesiące użytkowania auta policzyli mi 2000 zł za OC!!!
  ZaletyBrak
  WadyZbyt dużo ich
 • ~nie ujawniam swoich danych osobowych / 2019-07-30 15:03
  Ocena: 2.33 / 5
  Chcesz ubezpieczyć mieszkanie-uważaj!
  Początki są jak zawsze miłe. Zadzwoniłem na info linię, połączono, przemiła pani wypytał mnie o wszystkie szczegóły ubezpieczanego mieszkania i po kilkudziesięciu minutach stałem się ubezpieczonym w Generali. Zaraz też nadszedł mail z załącznikami oraz mail przypominający o konieczności zapłaty do końca dnia ustalonej kwoty. Siadłem i spróbowałem się wczytać w treść polisy. Okazało się że przysłana polisa jest chroniona hasłem a hasła mi nie podano w żadnym mailu. No to dzwonimy na infolinię. Oczywiście należy przejść przez wszystkie "bramki "pytań , wysłuchać wszystkich komunikatów by w końcu dotrzeć do konsultanta . No napewno dostał pan mail inicjujący - usłyszałem w słuchawce. Nie żadnego maila z hasłem nie otrzymałem. No to proszę spróbować podać swój PESEL. No tak rzeczywiście weszło dziękuję.
  Dziś spróbowałem wydrukować. Żadne hasło nie wchodzi ani pesel ani numer polisy ani numer butów. Dzwonię ponownie i ponownie przechodzę tortury automatycznych lini zgłoszeniowych. Ponownie też słyszę niedowierzanie na temat maila inicjującego, a za chwilę panienka jeszcze przepytuje mnie z danych osobowych, bo przecież wszystko jest tajne. Rzuciłem słuchawkę, jeśli nie otrzymam kompletu haseł , mam miesiąc na wycofanie się z tego dilu. Uważajcie , firma jest przeinformatyzowana a klient jest tylko jakby numerem obozowym . Czapka!
 • ~Tom / 2019-07-19 11:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Poważny wypadek z winy innego kierowcy (wjazd na czerwonym z telefonem w dłoni). Auto szkoda całkowita (wypłacona nie w pełni). Zero wypłaty odszkodowania dla osób poszkodowanych znajdujących się w pojeździe. Sprawa z konieczności będzie skierowana do sądu. NIE POLECAM!
  ZaletyBrak
  WadyWszystko.
 • ~adam / 2019-07-06 05:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Szczerze odradzam ubezpieczanie czegokolwiek u tego pseudo ubezpieczyciela . W przypadku szkody wypłacają żenująco niskie kwoty. Nigdy więcej .
  Zaletybrak
  Wadyśmiesznie niskie kwoty w przypadku szkodzy
 • ~Reszel / 2019-07-02 18:33
  Ocena: 2.33 / 5
  Brak kontaktu. Żenada. Olewczy stosunek do klienta.
  ZaletyŻadnych
  WadyKombinują aby zniechęcić i nie wypłacić odszkodowania.
 • ~MON / 2019-06-25 15:33
  Ocena: 1.00 / 5
  bardzo żałuję że zostałam klientem - na każdym etapie okazuje się że są pułapki które drogo kosztują
 • ~Jacek / 2019-06-06 08:33
  Ocena: 1.00 / 5
  poziom obsługi żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na infolinii potrafią przełączać tylko między kolejnymi osobami, brak rozwiązania problemu
  Zaletybrak
  Wadyburdel na kółkach
 • ~Mariusz / 2019-05-29 12:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Generali Polska to oszuści oszuści oszusci.
  Możesz zawrzeć z nimi umowę ale rozwiązać jest bardzo cięzko.
  Wysłałem im zgodnie z procedurami list z wypowiedzeniem ubezpieczenia, napisałem maila, a oni mimo wszystko przedłuzyli mi polise i nasłali na mnie Kaczmarski Inkaso.
  Firma KAczmarski Inkaso to jedna z tych firm które nie sa mediatorem i mozna im śmiało pokazywac wypowiedzenie umowy i tak beda dzwonic w niedziele o 7 rano.
  Szczerze to firma śmieć
  Generali jest śmieciem przypomina lichwe w majestacie prawa, które pozwala na takie praktyki.
  Jak jest szkoda to nagle potrafią mieć kontakt, system cały między ubezpieczalniami, jak trzeba zamknąć polise to juz cepik nie istnieje, nie maja kontaktu z konkurencja itd
  To łamie zasady współzycia społecznego i licze że kiedyć staną na odcisk jakiemuś dobremu prawnikowi żeby ich tak pojechał w necie żeby pare oczek i pare głów sie posypało w tej firmie jednej i drugiej.

  Wszystkiego najgorszego oszuści i szmaciarze, jezeli tam pracujesz jesteś elementem szmaty tylko tym kótry zbiera te pomyje.

  Żal
  Wadycała ta firma to wada
 • ~Oszukana / 2019-05-09 17:58
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam, oszuści i tyle. Kupiłam samochód mając pełne zniżki i przekalkulowali na mnie opłaty licząc sobie 1800 zł na rok. Normalnie płacę ok 400 zł rocznie. Nic nie idzie z nimi załatwić. Rodzę nie zawierać umów z tymi dziadami
strona 1 z 9
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU
Ocena: 1.62, ilość opinii: 342
Hestia
Ocena: 1.53, ilość opinii: 309
Link4
Ocena: 1.56, ilość opinii: 301
Generali
Ocena: 1.77, ilość opinii: 177
MTU
Ocena: 1.66, ilość opinii: 128
AXA
Ocena: 1.45, ilość opinii: 122
Flixbus
Ocena: 2.26, ilość opinii: 633
mBank
Ocena: 2.02, ilość opinii: 542
ITAKA
Ocena: 2.77, ilość opinii: 261
Netflix
Ocena: 2.87, ilość opinii: 140
nju mobile
Ocena: 3.16, ilość opinii: 126
Virgin Mobile
Ocena: 2.60, ilość opinii: 91