Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Generali opinie

Ocena na podstawie 233 opinii

1.65 / 5

 • Oferta
  1.71
 • Obsługa klienta
  1.65
 • Cena/Jakość
  1.61

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 12
 • ~Bertreand / 2022-06-28 17:23
  Ocena: 1.33 / 5
  Generali to najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe z jakim się spotkałem. Kontakt jedynie przez infolinię. Czas oczekiwania na połączenie ok 2dni. Jest funkcja, że można zamówić rozmowę i pracownik oddzwania. Tylko w teorii. Można tez skorzystać z drogi mailowej. Tylko nikt z centrum klienta nie odpisuje. Czysta komuna
  ZaletyBrak
  Wadykontakt. Masakra
 • ~Linda / 2022-05-23 14:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Odszkodowanie z Inpostu który korzysta z tego ubezpieczyciela za zniszczoną przesyłkę uwaga całe 20 zł. (wartość ubezpieczonej przesyłki pięciokrotnie wyższa) Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Litości...Kpina. Nie polecam
  ZaletyŻadnych
  WadyMnóstwo
 • ~Linda / 2022-05-23 14:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Odszkodowanie z Inpostu który korzysta z tego ubezpieczyciela za zniszczoną przesyłkę uwaga całe 20 zł. (wartość ubezpieczonej przesyłki pięciokrotnie wyższa) Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Litości...Kpina. Nie polecam
  ZaletyŻadnych
 • ~ADI / 2022-05-23 13:26
  Ocena: 1.33 / 5
  nie polecam tej firmy do Ubezpieczenia na ŻYCIE BRAK SŁÓW ODRADZAM
  Zaletyzadne
  Wadywszystkie wypadek i az .....zero zlotych płacic miesiecznie po 70 pare zlotych
 • ~Aron / 2022-04-22 11:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragiczna oblsuga klienta, jakakolwiek sprawa zabiera im wiecznosc.
  Chce w koncu zlikwidowac polise ale ciagle prosza o kolejne aplikacje - a to forma elektroniczna im nie pasuje, a to skany sa zle, a to podpis. Mam wrazenie ze celow sabtojua moje proby zamkniecia polisy.
 • ~JS / 2022-04-20 18:40
  Ocena: 2.33 / 5
  Miałem wypadek w Niemczech i ........czekam już prawie 3 miesiące. Szpitala nie zapłacili, NNW nie wypłacone, Assistance Premium też nie wypłacone. Napiszę tutaj jak to się skończyło. Na tą chwilę nie polecam, ale może się mylę?
  Zaletytylko cena
  Wadyna tą chwile wadą jest wszystko inne.
  Na prawdę nie jestem hejterem i zazwyczaj tylko chwalę albo milczę. Tutaj tego nie przemilczę i pójdę do niemieckiego sądy z niemieckim adwokatem u boku. Wypadek i szpital ssą w Niemczech... zapłacą za wszystko po niemiecku. Ale uczciwie tutaj opiszę jeżeli wywiążą sie z zawartej polisy.
 • ~Mirosława / 2022-04-11 21:07
  Ocena: 2.33 / 5
  Jeśli ktoś zastanawia się nad ubezpieczeniem Generali to musi się liczyć z tym, że w razie odszkodowania zostanie bez grosza. Naszej podeszłej wiekiem babci wykupiliśmy ubezpieczenie domu po kosztownej wymianie całego dachu. Po wichurach zerwało ¾ dachu, firma dekarska oszacowała naprawę na 23400zł. Co zrobiło Generali? Po oględzinach rzeczoznawcy najpierw w ogóle odmówili wypłaty, potem zastraszali babcię telefonicznie i wymusili ugodę na 5000zł, po naszym odrzuceniu powołali eksperta, który wyliczył szkodę ze starych cenników na jeszcze mniej, bo 3250zł. Nie zwrócili nawet rachunku 4000zł za część zamówionych już materiałów. Jeszcze dodam że ekspertów już było ze 4, jeden mądrzejszy od drugiego, należnego odszkodowania jak nie było tak nie ma i dachu po kolejnych wiatrach też już nie będzie wcale...
  ZaletyKorzystna wysokość składki
  WadyOdszkodowanie nie do wyegzekwowania
 • ~Rondi / 2022-04-06 17:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Tą firma kierują ludzie ,którzy chyba myślą , że ich klienci to stado baranów.Tragedia , niestety poprzedni właściciel mojego obecnego samochodu wziął ubezpieczenie u tych nie ładnie mówiąc złodziei.Nie polecam nikomu ,nigdy więcej!
 • ~Marek / 2022-03-08 23:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgirsza ubezpieczenie nie korzystajcie z niej pani Agnieszka Kucharska to oszust ona przyjmuje łapówkę od firm by tanio sprzedać auto to na 100 potwierdzam
  WadyKorupcja
 • ~NIEZADOWOLONA / 2022-02-25 14:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tego ubezpieczyciela. Zakupiliśmy z mężem polisę turystyczną na okres 6 miesięcy podróży po Azji. Niestety z praktycznie żadnego miejsca w którym byliśmy nie mamy możliwości połączenia telefonicznego, bez względu na to z jakiej karty dzwonimy. Korespondencja mejlowa trwa w nieskończoność, a pomocy potrzebowaliśmy jak najszybciej. Od kilku dni mamy infekcję układu pokarmowego, leki nie działają i lekarz zlecił testy laboratoryjne - ubezpieczyciel nie odpowiada już od 3 dni zakrywając się potrzebą skonsultowania tego czy powinniśmy mieć testy u lekarza orzecznika zatrudnionego w Generali, który nie ma z nami żadnego kontaktu, nie rozmawiał z nami, ani nas nie widział. Testy wykonaliśmy na własną rękę, pozostaje nam ubiegać się o refundacje którą w praktyce trwa do 3 tygodni. ODRADZAM!!!
  ZaletyŻADNYCH
  Wady- kontakt telefoniczny nie jest możliwy
  - odpowiedzi na kontakt mejlowy są przeciągane przez ubezpieczyciela w nieskończoność
  - obiecywany jest kontakt zwrotny do konkretnej daty, niestety słowo nie jest dotrzymywane
  - refundacja poniesionych kosztów trwa aż 3 tygodnie (jeśli uda się je w ogóle wywalczyć)
 • ~Aneta / 2022-02-19 20:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam jakiekolwiek usługi tej firmy. Już 5 lat się sądzimy. Ubezpieczenie podróżne to jakaś fikcja. Byliśmy w Gruzji i do dziś nie możemy odzyskać poniesionych kosztów szpitalnych a pakiet assistance istnieje tylko na papierze! W rzeczywistości nie wiedzieli za co się złapać. Nie było obiecanego transportu, tłumacza - NIC !!! Człowiek prędzej umrze niż otrzyma wskazówki z ich strony. Porywają się na ubezpieczenia podróżne, które ładnie wyglądają, ale tylko na papierze... Zasądzono kwotę 11tys. (same koszty leczenia szpitalnego oraz transport i rachunki, bez żadnego zadośćuczynienia) a oni wciąż się odwołują!!! Zaproponowali 2tys. złotych! Wstyd!!! Taka kwota nie powinna być dla nich problemem... Sąd jest po naszej stronie, będziemy walczyć dalej! Mam wszelką dokumentację, gdyby ktoś rozważał zakup ubezpieczenia to chętnie udostępnię. Odradzam współpracę z Generali. Tylko reklamy i posty ładnie wyglądają - w rzeczywistości bajzel na kółkach, brak profesjonalizmu, totalna ignorancja. PORAŻKA!
  WadyIgnorancja, brak profesjonalizmu, kłamstwa
 • ~kasia / 2022-01-28 19:59
  Ocena: 1.00 / 5
  złodzieje dobrze jest tylko wtedy jak się płaci to żyje się z świadomością że gdyby coś się stało będziemy mieć pomóc.niestety na tym koniec bo gdy coś się wydarzy to u nich nic nie znajdziesz zawsze czegoś brakuje i wszystko zrzucają na ogólne warunki ubezpieczenia np za pobyt w szpitalu pytają po co się tam było .jedna wielka tragedia żałuję każdej złotówki wydanej na tych złodzieja.
  Zaletybrak
  Wadyszkoda gadac
 • ~Wikariusz / 2022-01-19 10:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam
  0 gwiazdek to stosowna ocena. Ostrzegam przed tą firmą. Likwidacja szkody z OC sprawcy to jakaś porażka. Wycena zaniżona o 70%,ciągłe zwodzenie i odwlekanie wypłaty. Na infolini ta sama gadka Pani x prowadzi sprawę, do pani X nie da się dodzwonić. Przekierowywanie między telefonami i tak w kółko aż poszkodowany zaakceptuję ich zaniżoną wycenę. Pod żadnym pozorem nie zawierajcie ugody!!! Bo wtedy już nie będziecie mogli dochodzić swoich praw.
  ZaletyCzasami zdarza się miły konsultant który pewnie wykonuje swoje obowiązki.
  Wadysyf, syf syf
 • ~Marcin / 2022-01-17 21:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam ubezpieczenie Psa, szukanie sposobnosci nie wyplacania odszkodowania. Sprawa przeciągaja jak dlugo tylko sie da, na koniec i tak okazalo sie iz sie nie nalezy. Te 600 zł na rok można inaczej wydac.
  ZaletyBrak
 • ~Gut / 2022-01-14 09:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam firmę generali!!
  Pełne ubezpieczenie domu oraz ogrodzenia. uszkodzono mi płot tj zostały mocno obdarte z lakieru: furtka brama i przęsło oraz wygięta jest brama oraz jedno przęsło. Wszystko na skutek budowy drogi pod moja nieobecność. Po zgłoszeniu do generali otrzymałem że to jedynie walor estetyczny i odmawiają zajęcia się sprawą. hmmm czy wygięcie ogrodzenia i zdarcie warstwy ochronnej do gołego metalu i nastawienie go na bezpośrednią korozję ( mieszkamy przy jeziorze) jest jedynie walorem estetycznym??! Czy panowie z generali mają jakiekolwiek przeszkolenie czy tylko potrafią okradać ludzi poprzez ciemnotę jaka wciskają nam ich agenci??!! sprawa trafia do naszego adwokata. A wszystkich zastanawiających się nad ta firmą przestrzegam przed popełnieniem tego błędu co ja
  ZaletyBrak
 • ~Joachim / 2022-01-04 10:27
  Ocena: 1.67 / 5
  Szukaj gdzie indziej ubezpieczenia psa. Czytałam że odrzucają każdy wniosek o zwrot kosztów. Nie wierzyłam, ubezpieczyłem psa, pojechałem na konsultacje do weterynarza. Oczywiście odrzucili na dzień dobry zwrot jakichkolwiek kosztów ze względu na powiązanie z dawną chorobą psa. Żadnych leków czy operacji, chodziło tylko o zwrot wizyty i już odmowa. Szukajcie gdzie indziej i wierzcie tak niskim opiniom o Generali.
  ZaletyŻadne
  WadyOpisane wyżej
 • ~Kasia / 2021-12-27 22:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Szkoda z OC sprawcy ubezpieczonego w Generali.
  Zgłaszanie szkody w tym towarzystwie to porażka. Numer szkody będzie nadany do 14 dni bo " towarzystwo ma za dużo szkód do przyjęcia "
  ZaletyBrak
  WadyJest ich dużo.
 • ~Dominik / 2021-12-22 19:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Likwidacja szkody z polisy sprawcy to jedna wielka fikcja. Kontaktu brak, profesjonalnego podejścia brak. Odradzam nawet największemu wrogowi.
  Zaletybrak
  Wadysame
 • ~Bialy1 / 2021-12-21 11:50
  Ocena: 1.67 / 5
  Pod żadnym pozorem nie polecam tej firmy. Wystawily mi polisę na samochód nie doręczając żadnej dokumentacji ,później żadnych e-maili, SMS, monitow.Po półtora roku dowiaduję się, że wisi na mnie komornik, a jednocześnie już windykacja rękę położyła. Nic nie dały wyjaśnienia i tak mi zabrali pieniądze,Po rozmowie z nimi widać było brak jakich kolwiek skrupułów.
  ZaletyJeśli klient ma rację, to oni mają większą nie podlegającą dyskusji rację.
 • ~poszkodowany / 2021-11-24 14:46
  Ocena: 1.00 / 5
  nigdy wiecej generali placimy z zona skladki co miesiac i potrafia przypominac po 3 razy by w termine zaplacic ale gdy jestem po przebytej operacji wyslalem wszystkie dokumenty to zaczeli wymyslac jakies skierowania do szpitala badz ksero z wizyty od lekarza jakaś zenada maja wszystko co bylo operowane co bylo przyczyna i 3 tygodnie cisza nawet nie racza odpisac na maila czy jaki kolwiek kontakt mysla pewnie jak tu czlowieka okantowac do reszy banda zlodzieji oszustow i to tyle w temacie
  Zaletyzaleta tej firmy to oszukiwanie ludzi i lenistwo
  Wadypatologia
strona 1 z 12
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Hestia
Ocena: 1.84, ilość opinii: 572
PZU
Ocena: 1.50, ilość opinii: 515
Link4
Ocena: 1.52, ilość opinii: 481
Uniqua
Ocena: 2.05, ilość opinii: 270
Warta
Ocena: 1.41, ilość opinii: 241
Generali
Ocena: 1.65, ilość opinii: 233
VECTRA
Ocena: 1.67, ilość opinii: 2987
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.07, ilość opinii: 2831
UPC Internet
Ocena: 1.89, ilość opinii: 2559
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2451
Play
Ocena: 1.40, ilość opinii: 2339
Orange
Ocena: 1.41, ilość opinii: 2240