Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Warta opinie

Ocena na podstawie 155 opinii

1.54 / 5

 • Oferta
  1.65
 • Obsługa klienta
  1.51
 • Cena/Jakość
  1.47

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Jjalu1 / 2020-03-28 08:23
  Ocena: 2.00 / 5
  Firma nierzetelna. Dobra współpraca z firmą tyło w momencie naliczanua skladek, jak przychodzi do wypłaty odszkodowania firma umywa ręce i szuka kruczków w umowie które zwalniają ja z odpowiedzialności odszkodowawczej. Zdecydowanie nie polecam. Przenoszę swoje ubezpieczenia do innego ubezpieczyciela do czego i Was zachęcam. Jarek J.
  ZaletyMiła obsługa podczas podpisywania umowy
  WadyWszystko od momentu powstania szkło dy-Ty jesteś intruzem, firma szuka zapisów które zwalniają ja z odpowiedzialności. Najchętniej przyjmie rezygnację z polisy żeby umyć całkowicie ręce.
 • ~KLIENTKA WARTY / 2020-03-25 14:59
  Ocena: 1.00 / 5
  UBEZPIECZYCIEL WARTA TO ZŁODZIEJE I OSZUSTY!!!
  PISZĘ ABY OSTRZEC WSZYSTKICH PRZED ZAWARCIEM
  POLISY WŁAŚNIE Z TYM UBEZPIECZYCIELEM!
  MAM POLISĘ NA ZYCIE SKŁADKA MIESIĘCZNA
  WYSOKA BO 90 ZŁ ALE PODPISAŁAM TAKĄ POLISĘ
  PONIEWAŻ OPRÓCZ ŚMIERCI ZAWIERA DODATKOWE
  OPCJE W RAZIE CHOROBY , POBYTU W SZPITALU , REHABILITACJI ITP.
  NIESTETY W PAŹDZIERNIKU MIAŁAM OPERACJĘ PRZESZCZEPU
  AORTY GŁÓWNEJ SERCA W TRYBIE PILNYM STAN ZAGROZENIA
  ŻYCIA .
  WG MOJEJ POLISY WARTA POWINNA MI WYPŁACIC :
  • POBYT NA OIOM
  • POBYT POBYT W SZPITALU 29 DNI
  • OPERACJA UBEZPIECZONEGO
  PO WYSŁANIU PRAWIE 100 STRON DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ
  WYPŁACILI TYLKO PIERWSZE 7 DNI POBYTU SZPITALU
  NA RESZTĘ DOSTAŁAM ODMOWĘ Z ABSURDALNYMI
  UZASADNIENIAMI
  ODWOŁANIA NIC NIE DAJĄ ZNAJDUJĄ CIAGLE NOWE POWODY
  ŻEBY TYLKO NIE WYPŁACIĆ I TO BAGALELA MÓWIMY
  MÓWIMY KWOCIE 2500 ZŁ WIĘC W SKALI MOJEGO CIERPIENIA
  I BÓLU PO PRZEBYTEJ OPERACJI TO KROPLA W MORZU!!!
  MOJE ZDROWIE NIE POZWALA MI NA TAKI STERS I NERWY
  ALE MOJA CÓRKA KIERUJE SPRAWĘ DO SADU .
  PISZĘ TE SŁOWA ABY OSTRZEC WAS WSZYSTKICH NIE DAJCIE
  SIĘ ZŁAPAĆ TYM OSZUSTOM BO POLISY OFERUJĄ PIEKNE
  A W MOMENCIE SZKODY ZNAJDĄ TYSIĄCE KRUCZKÓW
  ŻEBY NIC NIE WYPŁACIĆ !!!!

  ROZGORYCZONA WŁASCICIELKA POLISY WARTY
  WadyNIE POLECAM !!!!
 • ~Doc / 2020-03-05 18:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Dramat, ubezpieczenie na poziomie Axa direct i link 4- dla ubogich. Brak możliwości kontaktu z człowiekiem, jakiś wirtualny doradca, słowa powtarza się po kilka razy, które przekręca, które i tak trzeba powtarzać normalnemu doradcy po parudziesięciu minutach. Brak możliwości kontaktu z rzeczoznawca, każą czekać, on dzwoni raz dziennie przez kilka sekund, więcej się nie odzywa, telefonu nie odbiera. Cipsko na infolini powtarza wyuczona formułkę tak zanotowałam rozumiem proszę czekać skontaktuje się tak tak, rozmawia się jak z ułomnym. Polecam każdemu kto chce stracić pieniądze i nerwy
  ZaletyBrak
  WadySame
 • ~Natalia / 2020-02-11 12:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Warta to kompletne dno. Mialam kolizje z samochodem ubezpieczonym w Warcie. Migaja się od wszelkich wyplat pieniedzy, nie odpowiadaja na wiadomości. Co najlepsze byla stluczka nie z mojej winy samochod stoi w autoryzowanym serwisie juz piec miesiecy bo ta firma miesiąc czasu zwlekala z decyzja, czy pozwola na wymiane czesci. Żałosne. Głównie chodzilo o wiazke bepieczenstwa ktora musi byc wymieniona w calosci, a oni serwisowi kazali wymienic kawalek. W dodatku samochod sastepczy dali na miesiac czasu..
  ZaletyBrak, brak, brak
  WadyZałożyciel tego portalu nie przewidział tyle miejsca na napisanie wad..
 • ~Andrzeju / 2020-02-05 14:36
  Ocena: 1.33 / 5
  Spowodowałem kolizje na parkingu. Samochód, którym spowodowałem kolizje został zezłomowany przed następnym okresem ubezpieczenia. Opłacałem też składkę za samochód żony. Gdy przyszła polisa ubezpieczenia na następny okres za samochód żony okazało się, że składka za samochód żony wzrosła z kilkuset złotych do około tysiąca, samo OC tylko.
  Wyjaśniono, że to w związku z moją kolizją. Co ma jedno do drugiego. Samochód drugi zarejestrowany jest na żonę, nie na mnie, ja tylko opłacałem składkę.
  Żona wypowiedziała umowę w Warcie.
  Wadyostatnio fatalnie
 • ~Klient -za chwilę były. / 2020-01-26 16:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Wypadek z OC. rzeczoznawca poleca firmę zaprzyjaźniona. Chyba z Ukrainy bo części droższe jak wycena. WARTA to syf. Nie polecam tego badziewa. Infolinia i rzeczoznawcy z Rumuni. Jedno duże bagno.
  ZaletyBrak jakichkolwiek
  WadyWszystkie możliwe.
 • ~nie / 2020-01-15 20:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Windykują wypowiedzoną umowę OC, w dodatku zawartą przez poprzedniego właściciela pojazdu.

  Wszystko, tylko nie ta ubezpieczalnia.
  Zaletybrak
  Wadywszystkie
 • ~ewelina / 2020-01-11 17:57
  Ocena: 5.00 / 5
  nie wiem jak to działa, ale w mojej sprawie od zdarzenia do decyzji wszystko trwało 4 dni w tym 2 dni świąteczne jeszcze wiele przedemną ale na dzień dzisiejszy takie są fakty DZIĘKUJĘ
  Podczas zawierania umów wszystko zależy od osoby, która pyta co ma taka umowa zawierać i która dokładnie wytłumaczy na co możemy liczyć
  Zaletyszybka decyzja, zgodna z umową
 • ~Nikola 610 / 2020-01-09 09:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Uczestniczyłam w wypadku w 8 miesiącu ciąży.. Kierujący samochodem był ubezpieczony w Warcie... Złożyłam dokumenty o odszkodowanie, sprawę po dniach zamknęli... Nie polecam
  ZaletyNie ma
 • ~Piotr / 2019-11-16 21:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Dramat, wycena naprawy łazienki gdzie są skute pytki lustro i kawałek muru Warta ze swoim "niezależnym" rzeczoznawcą wycenia na 450zł(z materiałem). Na pytanie czy za te pieniądze przyślą mi budowlańca który to zrobi oczywiście uśmiech. Nie polecam.
  Wadyzaniżają odszkodowania
 • ~AnnaK / 2019-11-06 23:22
  Ocena: 1.00 / 5
  OSZUŚCI! Na ogledzinach samochodu przez rzeczoznawce nie zostały wycenione wszystkie elementy uszkodzone w wyniku kolizji. Pan z ubezpieczalni Warta stwierdził, że uszkodzony czujnik parkowania jesteśmy w stanie naprawić PALCEM. Przy rzeczoznawcy chcieliśmy ściągnąć przedni zderzak (oczywiście był przy ogledzinach mechanik, który miał to zrobić), rzeczoznawca stwierdził, że nie jest on uszkodzony. Pewnie ma rentgen w oczach :). Najlepsze zostawiam na koniec. Rzeczoznawca "dyskretnie" zasugerował nam, żebysmy nie próbowali ściągać zderzaka na własną rękę, ponieważ możemy coś uszkodzić i później stwierdzić, że powstało to w wyniku kolizji. Do tego wszystkiego zostaliśmy pomówieni o próbę wyłudzenia pieniędzy. Podejmę ostatnią próbę oględzin samochodu i rzeczowej wyceny CAŁOŚCI szkody. Jeśli to nie nastąpi poleci wniosek do sądu oraz skarga na rzeczoznawce. PORAŻKA!!!
 • ~Patrycja / 2019-11-06 11:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Tak działa Warta:, właśnie składam na nich pozew do sądu. Nie chcą wydać Mojemu prawnikowi dokumentów na podstawie,których odmówili mi wypłaty odszkodowania, a osobie która brała udział w tym samym wypadku przyznali odszkodowanie. Mimo, ze byli wówczas ubezpieczającym osoby, która spowodowała wypadek, ja napewno nigdy nie kupię żadnego ich produktu.
 • ~RB / 2019-11-06 02:50
  Ocena: 1.67 / 5
  Firma nierzetelna, robiąca wszystko żeby nie wypłacić odszkodowania. Żeby nie być gołosłownym to kilka przykładów:
  1. Wykupione Assistance na zagranicę - wile tal temu jak jeszcze nie byliśmy w UE jadąc do Bułgarii wykupiłem Assistance w WARTA SA, nie było tanie, ale długo droga to odżałowałem. Pech chciał, że w Rumuni z ciężarówki spadł kamień na szybę i zrobił dziurę :-( Jakież było moje zdziwienie jak Pan na infolinii ubezpieczyciela stwierdził, że skoro auto może jechać to nie pomogą. Moje tłumaczenia, że auto jest w stanie się poruszać, ale zgodnie z przepisami nie mogę jechać z rozbitą szybą nic nie dały. Po 15-20 minutach dałem spokój, bo koszt rozmowy był już prawie taki jak nowej szyby (wtedy za minutę płaciło się kilka zł)
  2. Szkoda z OC sprawcy - wykonie naprawy za odszkodowanie jakie zaproponowała WARTA SA było nierealne. Na moją uwagę, że jest to zbyt niska wycena szkody usłyszałem, że mogę kupić sobie części na Allegro :-( Z OC na szczęście mogłem zrobić auto bezpośrednio przez warsztat (według rzeczywistych faktur)
  3. OC w działalności - kilka lat temu wykupiłem ubezpieczenie OC w działalności gospodarczej. Sprzedając polisę handlowiec z TUiR WARTA SA dokładnie sprawdził jaki mam rodzaj działalności i jakie ubezpieczenie będzie najlepsze. Po kilku latach chciałem skorzystać z ubezpieczenia, okazało się, że mam OC które nic nie daje. Po konsultacji z prawnikiem złożyłem reklamację, niestety bezskuteczną. Pozostaje droga sądowa.
  Omijajcie tego ubezpieczyciela, firma nierzetelna, robiąca wszystko żeby tylko nie wypłacić odszkodowania. Podejście do klienta na masakryczne
 • ~Ula / 2019-11-01 08:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Rowniez skorzystalam z ubezpieczenia Warty na zycie obracali moimi pieniedzmi przez 3 lata wypracowali 0, 75 proc w skali roku , żenada....
 • ~Kasia / 2019-10-26 10:43
  Ocena: 1.00 / 5
  Moje mieszkanie w bloku zostało zalane przez lokatorów z góry. 1 pokój, łazienka, korytarz oraz kuchnia są do remontu. Zgłosiłam do nieszczęsnej Warty i rozpoczął się kontakt z opienkunem szkody przez ich mobile aplikację. Podałam również dane polisy sąsiadów u innego ubezpieczyciela. Zaproponowali mi kwotę ugody 1600 zł ale zdecydowanie nie pokryłaby ona kosztów remontu, więc ją odrzuciłam i poprosiłam o wizytę rzeczoznawcy. Owszem przyjechał, a remont wycenił na 1271 zł. Zakładam że odliczyli koszt jego przyjazdu od kwoty proponowanej. Napisałam żeby przysłali mi wykonawcę za taką sumę, jeśli taki istnieje. Kpią z ludzi. Kto za 1200 zł odnowi zalane sufity i ściany w 4 pomieszczeniach?
  Nikomu nie radzę placić u tych oszustów za ubezpieczenie. Lepiej w ogóle go nie mieć, niż je opłacać a kiedy pojawi się problem, dostać marne ochłapy...
 • ~Agnieszka / 2019-10-25 22:12
  Ocena: 1.50 / 5
  Przed wyjazdem za granicę wykupiłam z Warty polisę Warta Travel z ubezpieczonym bagażem. Niestety Towarzystwo wykręciło się od wypłaty za utraconą część mojego bagażu. Nie polecam Warty
  ZaletyŁatwa dostępność do zawarcia polisy
  WadyUnikanie wypłaty odszkodowania
 • ~Izabela / 2019-10-25 05:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Ubezpieczenie grupowe w w/w firmie to skandal. Składka 85/mc i za nic nie chcą płacić. Przy poparzeniu stopy - odmowa wypłaty świadczenia, bo brak podstaw. Dodam, że w tym ubezpieczeniu mam ujęte również dzieci - co mi z tego jak za nic nie będą chcieli odszkodowania wypłacić.
  Banda złodzieji i nic więcej. Uciekam do męża zakładu pracy do PZU.
  I nas w firmie wcześniej mieliśmy AXA i bardzo sobie tą firmę chwalę.
  ZaletyBrak zalet
  WadySame wady
 • ~Anna / 2019-10-10 14:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Oszuści, nie wypłacają należnych pieniędzy. Zawsze znajdą wytłumaczenie. Za urodzenie dziecka nic nie dostałam, chodź się należało.
 • ~Joker / 2019-10-10 14:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Powiem krótko złodzieje oszuści nie polecam najgorsza firma
  ZaletyBrak zalet
  WadySame wady
 • ~Daria Mickiewicz / 2019-10-02 23:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, nigdzie nie ma takiego syfu jak tutaj, niekompetentni ludzie i naciągacze. Złych informacji udzielają a później do zapłaty wysyłają blankiety po fakcie jak już nie można zawrzeć polisy u konkurencji. Burdel i nic więcej.
  ZaletyBrak
  WadySame wady
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU
Ocena: 1.58, ilość opinii: 403
Hestia
Ocena: 1.60, ilość opinii: 402
Link4
Ocena: 1.59, ilość opinii: 373
Generali
Ocena: 1.72, ilość opinii: 198
Warta
Ocena: 1.54, ilość opinii: 155
AXA
Ocena: 1.58, ilość opinii: 153
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2533
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2272
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 2148
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1939
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1060
Play
Ocena: 1.48, ilość opinii: 1023