strona 1 z 297
- « poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- nastepna »
-
~Wscipwkipasazer123 / 2026-06-25 20:07Ocena: 1.50 / 5
Nie jedźcie ic blagam bla bla bo jest za zimno w tym roku to już w domu będzie ciepło a jak się zacznie zimno i zimno no i zimno -
-
~Mart / 2026-06-24 19:41Ocena: 1.00 / 5
Poziom jest żenujący - start z opóźnieniem 38 minut , dojazd z opóźnieniem ponad godzinę! Zadając konkretne pytanie kiedy pociąg będzie we Wrocławiu dostajemy informację że może przed 20… poziomu obsługi powinniście się od Czechów uczyć . ZaletyBrakWadyCała instytucja to wada -
~m / 2026-06-24 19:01Ocena: 1.75 / 5
Co z tego, że w pociągu jest klima, jak pociąg ma 40 minut spóźnienia o, którym dowiaduje się krótko przed oraz w trakcie podróży? Pociąg ciągle staje a opóźnienie jest coraz większe, inne pociągi jadące tą samą trasą potrafią być na czas, czemu icc zawsze się spóźnia? Zaletyklima, wygodne siedzeniaWadycała reszta -
~Robert / 2026-06-24 17:47Ocena: 2.50 / 5
Klimatyzacja nie działa słońce prosto w okno jak w piekle -
~Agata / 2026-06-24 15:58Ocena: 3.00 / 5
Nie polecam duże opóźnienie na trasie.Pociwg nie dojechał do końcowej stacji trzeba było później na własną rękę organizować sobie transport do miejsca docelowego. WadyDuże opóźnienie -
~Kacper / 2026-06-24 07:56Ocena: 1.00 / 5
Jedna wielka tragedia jeżdżę trasą Poznań Dębica co tydzień większe opóźnienie dodatkowo praktycznie za każdym razem pociąg zatrzymuje się w Krakowie i nie jedzie dalej ZaletyCzasami jest gniazdo w pierwszej klasie żeby podładować telefonWadyOpóźnienia stare wagony w 1 klasie odwoływanie pociągu -
~Bożena / 2026-06-23 19:16Ocena: 5.00 / 5
Chciałam podziękować małemu Panu konduktorowi o nr.33025. Wracam z Krynicy Zdrój do Warszawy Wschodniej.Pan caly czas uśmiechnięty, miły i pomaga pasażerem. Pyta czy wszystko w porządku. Brawo. ???? WadyBrak Warsu. -
~Patryk / 2026-06-23 18:57Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej nie pojadę PKP, za każdym razem opóźnienia!!!! Powinni oferować w zamian całkowity zwrot pieniędzy, wtedy być może nauczyliby się jeździć rozkładowo. Flix bus i BlaBlaCar jest dużo lepszą opcją. -
-
~Krystyna / 2026-06-23 17:21Ocena: 1.50 / 5
Opóźnienia praktycznie przy każdym kursie. Masakra. -
~Ola / 2026-06-23 14:24Ocena: 1.75 / 5
tragedia, pociąg spóźnia się cały czas (jeżdzę 2 razy w tygodniu i nie zdarzyło się żeby pociag przyjechal bez opoznienia). Moj pociag spoznil sie 120 minut, a pani na dworcu podawala falszywe informacje że pociąg zaraz przyjedzie. W skrocie jedna wielka tragedia -
~Ola / 2026-06-22 19:43Ocena: 1.75 / 5
Cyrk na kółkach, kiedy zapytałam co zrobić w sytuacji w której pociąg spóźnił się 25 minut przez co nie zdążę na przesiadkę młody pan stwierdził że napewno nie zatrzymają pociągu i może uda sie coś zrobić lecz niczego nie obiecuję. Budowanie napięcia i ogromnego stresu przez co z jednej przesiadki powstają dwie ZaletyMożna podładować telefon i jest klimatyzacja.WadyOkropne opóźnienia z jednej przesiadki zrobiły się dwie DRAMAT jazda z takimi opóźnieniami buduje ogromny stres i nerwy a same przeprosiny nie wystarczą gdy dzieją się takie cyrki na kółkach -
~Grażyna / 2026-06-22 12:45Ocena: 2.00 / 5
Przejazd z Krakowa do Wrocławia dni.22.06.26;Bilet wykupiłam 3 tygodnie wcześniej na wagon bezprzedziałowy. Przyjechał z przedziałami bez z klimatyzacji. W przedziale duszno, w toalecie brak papieru, wody, konduktor nie pokazał się ZaletyBrakWadyWagon rodem z PRL-U bez klimatyzacji, okno prawie nie do otwarcia. Duchota i smród -
~WS / 2026-06-22 12:41Ocena: 2.25 / 5
Jadę pociągiem Szkuner relacji Ustka Przemyśl. Temperatura na zewnątrz ponad 20 stopni a w pociągu chyba że 3 razy więcej. Nie działa klimatyzacja lub jest nie uruchomiona - tragedia podróżujących . Pomijam fakt że pociąg oczywiście spóźniony i to dość solidnie ale do tego chyba nas już IC przyzwyczaiło. Smród i fetor zaduch w wagonie, ale to personelowi pociągu nie przeszkadza tym bardziej osobom odpowiedzialnym za prowadzenie tej firmy. WadyZaduch smród -
~Ola / 2026-06-22 09:28Ocena: 1.50 / 5
W drodze z Wrocławia do Gdańska pani która sprawdzała bilety była bardzo nieuprzejma, (Blondunka w podeszłym wieku z okularami) mi i moim kolezankom kazała odsłonic firanki z przedziału pomimo, ze na korytazu bylo kilka osob ktore się na nas patrzyly. Pozniej ta sama pani podeszla jeszcze do naszych wychowawcow (byłysmy na wycieczce szkolnej) i rozpowiadała o nas, że jestesmy niekulturalne, nieuprzejme i wiele gorszych rzeczy za co nam się oberwało chociaz niczego takiego nie zrobilysmy i staralysmy się byc dla tej pani bardzo uprzejme. Z tą panią nie dało się normalnie poroznawiać bo kobieta wchodziła nam do przedziału z wiecznymi problemami o głupoty, obrażała nas i groziła mandatem za cos czego nie zrobiłyśmy. Obsługa tragiczna, przez takich ludzi odechciewa się z domu wychodzić. WadyObsługa -
~ola / 2026-06-22 07:51Ocena: 2.50 / 5
Woda w bałtyku o 5 rano była cieplejsza niz było w tym pociągu Wadyzimno -
~Madzia / 2026-06-22 06:24Ocena: 3.75 / 5
Jedyna i zarazem ogromna wada to opóźnienia!!!!! Nie pamiętam kiedy jechałem wg rozkładu i byłam na czas!! A jeszcze jak masz przesiadkę to małe szanse że zdążysz WadyOpóźnienia -
~Wiecznie spozniony / 2026-06-22 04:42Ocena: 1.00 / 5
Pociag odjazd 3.10 z poznania. Przyjechał 2.35. Jest godzina 4.39 a my dalej stoimy w poznaniu bo czeka na przykazd innego. Nieporozumieniem jest opóźnianie pociągu bo inny jest opóźniony. Chociaż c,esc moglaby byc na czas ale nie. Zero logiki w pkp. Przed wykupem zastanawialem sie czemu nie jeżdżę pociągami. Juz pamietam. Wiecznie spozniony ZaletyBrakWadyBrak logistyki i duże opóźnienia. -
~Irena / 2026-06-21 23:55Ocena: 1.75 / 5
Miejsca w klasie drugiej są takiej jakości pod względem komfortu podróży, że jazda że Śląska nad morze stanowi jeśli nie zagrożenie życia to zdrowia na pewno. Na tak długą podróż w składzie pociągu tylko jeden wagon kuszetek wyprzedany już pierwszego dnia możliwości zakupu biletu. Każdy pociąg ma opóźnienienie i to na 3 godziny drogi ma godzinę opróżnienia. Podnoszenie jakości i komfortu podróży to już tylko slogan. -
~Xyz / 2026-06-21 20:15Ocena: 1.00 / 5
Beznadzieja, wczesny PRL. Notoryczne spoznienia, chamskie pobieranie 100 procent ceny za miejsca stojące w zaduchu i gorączce. Klima w jednym miejscu działa, w drugim nie. Miało być eko a wyjdziesreko ZaletyBrakWadySame wady -
~Ugotowany podróżny / 2026-06-21 19:35Ocena: 1.00 / 5
Pociąg relacji Kraków -Poznan 21.06.2026. Warunki w wagonie koszmarne brak klimatyzacji brak jakiejkolwiek reakcji obsługi woda przyniesiona po 5 godzinach. Opóźnienia to już jest chyba norma .Nie polecam ZaletyBrakWadybrak klimatyzacji drogie bilety i notoryczne opóźnienia
strona 1 z 297
- « poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- nastepna »