Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Flixbus opinie

Ocena na podstawie 960 opinii

2.27 / 5

 • Poziom cen
  2.59
 • Oferta
  2.43
 • Jakość obsługi
  1.93
 • Wygoda
  2.24

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 48
 • ~Patrasss / 2020-10-24 09:14
  Ocena: 2.50 / 5
  Pani za jierownoca pol dogi z kwidzyna do bydgoszczy rozmawiala przez telefon kierujac jedna reka 24.10.2020.bardzo slabe to bylo naprawde.pogod nie ciekawa bo duze zamglenie
 • ~axerdz / 2020-10-20 19:12
  Ocena: 3.25 / 5
  Flixbus jest okej, kiedy wszystko działa. Zakup biletu, wydruk lub zapis w telefonie i ruszamy w drogę. Bomba.
  Gorzej, kiedy pojawia się problem. W trakcie jednego wyjazdu Flixbus zawalił dwukrotnie (łącznie 4 przejazdy, z czego 2 się nie odbyły). W tym przypadku nikt nie wiedział, co dzieje się z autobusem: ani obsługa dworca, ani załogi innych Flixów przewijających się przez parking. Na stronie operatora (gdzie teoretycznie można podglądać trasę w czasie rzeczywistym) danej linii nie było w ogóle.
  Złożyłem reklamację, pozostała bez odzewu, przez covid miałem inne rzeczy na głowie i teraz nawet nie mam ochoty na interakcję z kimkolwiek spod znaku zielonego autobusu.
  Polecam ludziom, którzy są w czepku urodzeni i nie spotykają ich takie rzeczy oraz tym, którzy lubią niespodziewane przygody. Stanowczo odradzam tym, którzy cenią swoje pieniądze, czas i przede wszystkim reputację swoich potencjalnych zleceniobiorców.
  Zalety- konkurencyjne ceny
  - połączenia są dobrą alternatywą dla połączeń kolejowych, a czasem funkcjonują tam gdzie pociągi nie docierają
  Wady- w przypadku problemów brak kontaktu z obsługą, zarówno w momencie zaistnienia sytuacji jak i po
 • ~Kasiaaa / 2020-10-13 12:30
  Ocena: 3.00 / 5
  25.09 jechałam autokarem z Paryża do Warszawy. Na stronie www FLIXBUS była informacja, że autokar będzie miał połowę obłożenia, czyli 1 osoba na 2 miejsca. Jak wsiadaliśmy w Paryżu było ok. Na przystanku we Frankfurcie wsiadło tyle osób, że cały autokar był pełen aż do Warszawy.
  Beznadzieja
 • ~Niezadowolony pasażer / 2020-10-11 12:15
  Ocena: 1.75 / 5
  Autobus spóźnił się pół godziny. Następnie kierowcy umyślnie zaparkowali na końcu ulicy (powinni na początku, przy przystanku), żebyśmy musieli do nich maszerować w środku nocy. Jazda była katorżnicza. Kierowcy krzyczeli, podrywali w wulgarny sposób pasażerkę i częstokroć powtarzali, że: "W dupie mamy pasażerów!". Polski Bus oferował wspaniałe usługi w porównaniu do tego chłamu.
 • ~Bozena / 2020-10-11 11:27
  Ocena: 5.00 / 5
  To byla moja pierwsza podróż z firmą Flixbus. Jestem bardzo milo zaskoczona (tym bardziej ze po przeczytaniu opini nie mialam dobrego nastawienia). Podróż spokojna i bezpieczna, autobus czysty, kierowcy bardzo uprzejmi,informowali przez mikrofon o przystankach. Napewno skorzystam i będę polecać dalej. (N1311 pełna perfekcja linia Bielsko-Biała -Torun i z powrotem).Pozdrawiam.
 • ~Janusz / 2020-10-08 16:33
  Ocena: 1.25 / 5
  Witam dzwonie dzisiaj do firma jadyny numer to alarmowy,mowie pani ze to jedna linia gdzie mozna sie dzwonic czyli alarmowy telefon odebrany po ok 10 min. potem sie pytam babki czy firma do danej miejscowosci jezdzi i na jaka ulicy, odp. To jest numer alarmowy i nie moge udzielic odpowiedzi po 15 min. Potem sie jej pytam jaki to numer alarmowy jak pani dalej ze mna gada a jakby byl wypadek to po tych wszystkich 15 minutach gadki byloby nieszczescie a ta w dobry humorze to jest numer alarmowy. Rezygnuje nie polecam.
  ZaletyBrak
 • ~Yrw8w82 / 2020-10-07 21:19
  Ocena: 4.50 / 5
  Jechalem z wroclwia do krakowa i zarezerwowalem miejsce z przodu u gory. Na moim miejscu siedział facet który niezarezerwowal tam miejsca. Byli to Ukraińcy którzy w ogóle nie chcieli s stamtąd się przesiąść mimo że to nie było ich miejsca.Ludzoe zajmują niewłaściwe miejsca. Niektórzy kierowcy zwracaja uwagę na zajmowane przez ludzi miejsca A niektórzy mają to gdzieś
  ZaletyKomfortowy autokar
  WadyBrak czujności pod względem rezerwacji miejsc
 • ~Sara / 2020-10-06 11:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsze! Kupiłam bilet na ich stronie, kasę pobrały , a biletu brak. Infolinia nie odppwiada , moje e-mail idą do spamu.
 • ~Ola / 2020-10-05 20:21
  Ocena: 1.25 / 5
  30 minut postoju bez jakiejkolwiek informacji wyjaśniającej od kierowcy, brak jakiejkolwiek rekompensaty.
  WadyOpóźnienia
 • ~Moon / 2020-10-05 15:30
  Ocena: 2.25 / 5
  Bardzo częste opóźnienia trwające nawet półtorej godziny.
  WadyOgromne opóźnienia
 • ~Miroslaw / 2020-10-01 17:10
  Ocena: 3.00 / 5
  Zamawiam kurs tam i ma powrót ,no i piszą że mają dużo pracy i nie wiedzą ile zapłaciłem za bilet i tego rodzaju bzdety.Mija miesiąc i nie ma żadnej info o zwrocie pieniędzy za odwołany kurs.Jest to wyjątkowe lekceważeni klientami.A ja myślałem że jak to mniemieckie firma to będzie gut.. a to jak widać jest mniemieckie dno.
 • ~Anna / 2020-09-29 19:53
  Ocena: 2.75 / 5
  Po raz pierwszy jechałam Flixbusem we na początku września tego roku. Wsiadałam na dworcu PKS we Wrocławiu i moja niedługa dwugodzinna podróż zakończyła się w Polanicy Zdroju. Autobus jadący z Warszawy przyjechał punktualnie, a na miejsce również dotarł planowy. Było sporo pasażerów więc wypakowywanie bagaży trochę trwało. Wiedząc gdzie jadą pasażerowie kierowcy nie wpadli na prosty pomysł by bagaże pasażerów wysiadających jak ja w Polanicy wstawić do łuku bagażowego na końcu. Na przystanku w Polanicy wysiadało kilku pasażerów więc zaczęło się losowe "wyławianie" walizek i przerzucanie ich przez zdenerwowanych kierowców. Możne było przecież prozmieścić bagaż wg docelowych miejscowości. Co mnie zastanawia to brak pokwitowań dla pasażerów przy wstawianiu walizek przed podrózą, a przy wydawaniu ich w docelowej miejscowości wskazywaniu palcem kierowcy, że ta to jest moja waliza. Coś tu nie tak. Kolejna sprawa to brak przestrzegania obowiązujących przepisów sanitarnych przez kierowców (obaj przyjmowali pasażerów na pokład bez masek). Przed odjazdem jeden z kierowców pofatygował się przejść między pasażerami nie po to by przypomnieć o obowiązku zakrywania ust i nosa lecz by pouczyć pasażerów by nic nie wkładać do siatek przy siedzeniach, bo te się uszkadzają. Autobus był w 3/4 zapełniony, a z połowa pasażerów siedziała z odsłoniętymi ustami i nosami.
  ZaletyByło punktualnie
  WadyBrak dystansu i przestrzegania przepisów z powodu pandemii, zamieszanie z bagażem
 • ~Dan / 2020-09-23 20:02
  Ocena: 1.50 / 5
  They don’t follow sanitary restrictions and check wearing masks in the bus ! Everyone is coughing with no mask. Their air conditioning is not working. More over they had 1:30 h delay with no prior notice and sms. I won’t take this carrier anymore unless I have no more choice
 • ~FB / 2020-09-23 19:57
  Ocena: 2.75 / 5
  I traveled recently. Most of the passengers weren't wearing masks and air conditioning unit didn't work or adjust properly so the air inside was warm and stuffy. Such a poor regulation for Covid-19 time
 • ~Margaret / 2020-09-23 17:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Stosunkowo często podróżuje FlixBusem ale w dniu dzisiejszym to już Panowie Kierowcy przeszli samych siebie. Autobus linia Warszawa-Paryż godz. 14.00 podstawiony zaledwie 10 min. przed odjazdem a potem pośpiech, krzyki na pasażerów aby zachować dystans, zamykanie drzwi, wstrzymywanie odprawy, a Pan (niesympatyczny, niski blondyn) zachowuje się jakby był pilotem boeninga, a nie autobusu. Krzyki na peronie, a w autobusie wszystkie miejsca zajęte i nikt już nie mówi o dystansie. Nigdy do tej pory nie spotkałam tak niekulturalnego kierowcy. Masz zły dzień nie wsiadaj za kierownicę... Z takim nerwowym i nie kulturalnym człowiekiem trudno czuć się bezpiecznie, a podróż jeszcze przed jej rozpoczęciem trudno uznać za przyjemną. Ostatnio podróżowałam linią Hoper i teraz już mam pewność, że kolejna podróż z tym Przewoźnikiem. A to co dzieje się we Flixie to od kilku miesięcy dramat. A propos reklamacji też mija się to z celem bo nie odpowiadają na nie. Z nutą żalu wspominam podróże Polskim Busem. We Flixie wszystko szło słabo od początku... Brak obsługi bagażowej, punktualność, a teraz jeszcze krzyczący kierowcy. To niewątpliwie mój ostatni raz z Flix Busem. ????
  ZaletyBrak
  WadyNie punktualność, naganne zachowanie kierowcy, tłok
 • ~były klient / 2020-09-23 16:31
  Ocena: 2.50 / 5
  Toaleta nie zatankowana wodą, brak możliwości spuszczenia wody, co tam się działo po przeszło 20stu godzinach jazdy z Francji to tylko możecie się Państwo domyślać. Kierowcy polscy, autokar polski, wstyd dla Polski za granicą. Do tego nie można umyć rąk, ani wody ani mydła, higiena w czasach pandemii. Pasażerom nie można też skorzystać z toalety na stacji benzynowej, mimo że kierowcy korzystali. Nie byliśmy informowani ile trwa postój, i czy w ogóle można, na postoju drzwi zamknięte. Na jednym postoju zostaliśmy poinformowani, że nie ma przerwy po czym staliśmy 15 minut. Komunikacja tragiczna, pamiętam że ktoś się o coś zapytał kierowcy to został zrugany. Ciasno. Część gniazdek usb nie ładuje telefonów, gniazdko elektryczne nie ładuje laptopa (za niskie natężenie prądu?). Odradzam wszystkim znajomym. Żeby nie było że jestem hejterem mam na dowód zdjęcie toalety
  WadyPaskudna toaleta!
  Postoje
  Komunikacja z kierowcami
  Elektryka
  Wygoda
 • ~DORA / 2020-09-21 13:37
  Ocena: 3.25 / 5
  14/09/20 ok 09:00 wysiadłam na przystanku w Zielonej Górze(podróżowałam z Irlandii do Katowic z Katowic do ZG).Poprosiłam kierowcę o otworzenie luku z drugiej str gdyż w Katowicach polecono aby tam ulokować bagaż.Kierowca, wysoki mężczyzna,z pretensją oznajmił,że "trzeba nie myśleć by po tej stronie ulokować bagaż.Ja nie mam zamiaru narażać swojego życia.Trzeba przeczytać sobie kodeks drogowy".Ja po 14 godzinnej podróży, zmęczona,zdenerwowana reakcją kierowcy ,idąc za nim podknęłam się i upadłam( mam 62 lata).Kierowca ,widząc to ,zignorował dalej komentując,z łaską wydał mi bagaż.Byłam obolała i w szoku .Czy FLIXBUS postara się aby opinie były pozytywne?
 • ~IWA / 2020-09-17 18:25
  Ocena: 2.25 / 5
  Spóźnione ciągle autobusy nawet o 2 godziny bez informowania klienta. W Regulaminie pisze ze jak się spóźni powyżej 1h to można się starać o zwrot a Pani na infolinii stwierdziła że po 2h
  Ta linia to dramat. Straciłam już kilka razy bilety które porezerwowalam w innych miastach ponieważ się na nie spóźniłam przez flixbus. Zawsze spóźnione
  ZaletyWygoda. Dużo miejsca
  WadyPunktualność zła obsługa kilenta
 • ~Paweł / 2020-09-17 08:31
  Ocena: 4.00 / 5
  16.09.2020,godz.9.25,Szklarska Poręba
  Pan kierowca na zapytanie,czy jedzie do Warszawy krzyknął,że mam sobie przeczytać na tablicy za szybą autobusu.To,że był nieuprzejmy,to mniejszy problem;gorzej,iż był agresywny (wymachiwał rękoma,podniósł głos.Rozumiem,że można nie lubić stolicy,ale...A poważniej,jeśli kierowca ma jakieś kłopoty,powinien pójść na urlop,a nie wozić ludzi,zwłaszcza na górskich drogach,gdzie opanowanie i spokój są szczególnie potrzebne.Ja w każdym razie za Flixbus dziękuję i będę odradzał innym.
  Serdecznie pozdrawiam wszystkich
 • ~Hala / 2020-09-15 22:38
  Ocena: 4.25 / 5
  Jestem bardzo zadowolona z podróży,którą pokonywałam z Zakopanego do Torunia 04.09.2020. o godzinie 9/30.
  Panowie kierowcy okazali się bardzo miłymi ludźmi.
  Byli bardzo pomocni pasażerom.Siedziałam w przedniej części autobusu,a więc miałam dobry punkt obserwacyjny.
  Poza tym, Panowie między sobą, mieli bardzo dobry kontakt słowny.
  Na ogół czytałam opinie niezbyt przychylne,ja natomiast mam inne zdanie.
  Nie było żadnych niemiłych zdarzeń.
  Kibicuję Panom kierowcom,którzy w/w wymienionym dniu pokonywali setki kilometrów.Czułam się bezpieczna w tej podróży.
  ZaletyToaleta do dyspozycji.
  WadyNie zauważyłam
strona 1 z 48
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PKP Intercity
Ocena: 1.84, ilość opinii: 1353
Flixbus
Ocena: 2.27, ilość opinii: 960
NeoBus
Ocena: 2.70, ilość opinii: 403
Szwagropol
Ocena: 2.02, ilość opinii: 155
PKS Polonus
Ocena: 2.06, ilość opinii: 142
Voyager Transport
Ocena: 2.18, ilość opinii: 134
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2506
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.54, ilość opinii: 2222
VECTRA
Ocena: 1.72, ilość opinii: 2083
UPC Internet
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1869
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1045
Play
Ocena: 1.49, ilość opinii: 874