strona 1 z 425
- « poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- nastepna »
-
~n / 2026-06-23 20:35Ocena: 1.00 / 5
Dno, paczka miała być dostarczona na wskazany adres, zero prób dostarczenia, zapewne za kilka dni będzie w punkcie odbioru. -
-
~Jadzia / 2026-06-23 16:22Ocena: 2.33 / 5
Niestety wystawiam negatywną opinię. Paczka wysłana w piątek o 14,52 w paczkomacie, do wtorku nie została dostarczona do odbiory. Po co te informacje dla kuriera, skoro nie stosują się do podanych tam informacji, że odbiorca pracuje do 15,30??. Rozumie, że jednego dnia kurier nie zdążył, ale w kolejnym dniu powinien w pierwszej kolejności dostarczyć te paczki, których nie zdążył w poprzednich dniach.
Napiszcie w aplikacji, żeby wysyłać pocztą, bo nie nadążacie. Po prostu dramat!!!
Zawiodłam się, wcześniej nie miałam takich problemów.Zaletywysyłka przez paczkomatWadyczas dostarczenia, słaby kontakt z kurierem -
~Jacek / 2026-06-23 06:26Ocena: 1.00 / 5
Katastrofa, paczka zginęła kurier nie odbiera telefonu. Paczka niby trafia w końcu do paczko punktu,w którym znika takie rzeczy tylko w inpost ZaletyBrakWadyZałożenie tej firmy kurierskiej -
~Dżooo / 2026-06-22 11:19Ocena: 3.67 / 5
Paczka kolejny raz nie dotarła pod wskazany adres.Kurier doręczyl paczkę pod adres sąsiada rzucając ją gdzieś daleko pod jego drzwi(notabene mój dom znajduje się z 30 metrów dalej w podwórzu).Zaznaczę też,że 2 krotnie były to drogie paczki,na szczęście mam dobrych Sąsiadów. Nie polecam kurierów InPost. -
~Lukaszek / 2026-06-22 10:24Ocena: 1.00 / 5
Żenada. Uszkodzona paczka. Zero kontaktu. Ostatni raz zamówiłem. Przerzucam się na allegro paczkomaty. ZaletyBrakWadyUszkodzona paczka. -
~Mirek / 2026-06-21 14:50Ocena: 1.00 / 5
To jest porażka co się dzieje w InPost dwie paczki i obie problem a najgorsze że nawet po kontakcie z InPost mają gdzieś klienta żenada -
~Nie / 2026-06-20 11:51Ocena: 1.00 / 5
Masakra już drugi raz paczka zaginęła już nigdy nie skorzystam z InPost. -
~Adam / 2026-06-20 06:28Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Wg kuriera przy braku kontaktu tel nie ma obowiazku jechac do mnie i oczywiście paczka wrocila do nadawcy. -
-
~Daniel / 2026-06-19 20:42Ocena: 1.00 / 5
Kurier wcale nie przyjechał, żeby dostarczyć przesyłkę, nawet wcześniej nie zadzwonił, pomimo zapewnień sklepu skąd była nadana paczka. Pomimo tego, że byłam w domu otrzymałam na maila awizo o nieudanej próbie doręczenia przesyłki, po czym dzwonię do kuriera, a ten ma już wyłączony telefon. Złożyłam na infolinii w z wiązku z tym reklamację i prośbę o wyjaśnienie, oczywiście bez echa. Ogólnie porażka, zero zainteresowania się problemem, nie polecam WadyNie odbieranie telefonu przez kuriera
Brak interwencji ze strony firmy w momencie nie otrzymania paczki, zero zainteresowania i brak jakiejkolwiek informacji, pomimo zapewnień odpowiedzi zqrotnej na zgłoszenie -
~Amadi / 2026-06-19 15:37Ocena: 1.00 / 5
Lipa nie polecam inpostu kurierzy zamiast przywozić paczki odsyłają je -
~maria / 2026-06-19 10:56Ocena: 1.33 / 5
kurier nawet się nie pojawił i dostałam informację że nie odebrałam paczki -
~Tomasz / 2026-06-19 08:32Ocena: 1.00 / 5
XXI wiek ,śledzenie paczki ,talony na k… i balony
Wszystko oferują a kto wszystko oferuje to nic konkretnego
Hurtownia wysłała mi paczkę normalnie średnio czas był 3 dni ,a ta paczka utknęła w piątek w centrum logistycznym i dopiero dostałem info że mogę ją odebrać w poniedziałek popołudniu ,gdzie w niedzielę musiałem już zmienić lokalizację,paczki która była przez te dni 1 km obok w magazynie nie mogłem odebrać ,na prośbę przekierowania na inną lokalizację oczywiście za dopłatą ,nie ma takiej opcji ,nie odebrałem paczki to teraz hurtownia mnie prosi o podgląd czy widzę gdzie ona jest bo od 11dnia czerwca gdzieś utknęła w drodze powrotnej i jest tam do dzisiaj wg tego co widzę w aplikacji,biznes tj wysyłanie części z InPost = upadek Twojej firmy ,osobiście odbieram to jako przerost formy nad treścią brak elastyczności to jest czynnik który naturalnie zniszczy udział tej firmy ,jedyne co polecam to wysłanie już paczki na święta ,napewno do tego czasu dojedzie przez 6 mc :)WadyBrak możliwości ze zmianą lokalizacji
Brak możliwości odbioru w centrum logistycznym i wiele więcej -
~Kinga / 2026-06-18 17:23Ocena: 1.00 / 5
Uwaga na przesyłki zagraniczne! Nie korzystajcie z InPost! Polska firma kompletnie nie bierze odpowiedzialności za swoje błędy, dlatego straciłam bardzo cenną paczke. Dzial reklamacji cynicznie i arogancko odsyła z kwitkiem. ZaletyZeroWadyBrak odpowiedzialności za nadana paczke -
~Natalia / 2026-06-18 13:22Ocena: 1.00 / 5
Zero kultury ze strony kuriera bezczelnie wyzywa ludzi zrobiłam zgłoszenie i minął miesiąc i oczywiście nic dzis kurier podjechał pod bramę nawet nie wysiadł i oczywiście wpisał że nie zastał nikogo w domu porażka WadyPieini pod kontem psychicznym badać zanim zatrudnią kuriera -
~Joanna / 2026-06-17 22:34Ocena: 5.00 / 5
Jestem przedsiębiorcą, to nie jest duża firma ale zamawiam bardzo dużo produktów głowie korzystając z paczkomatów i kurierów in Post. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak działa ta firma. Od świetnie dopracowanej aplikacji, realne nagrody za punkty które się zbiera i ona są bardzo korzystne dla użytkownika! To się nazywa promocja marki! Nie wiem skąd te komentarze skoro instytucja działa na poziomie światowym ! Klasa polecam z całego serca ZaletySzybkie dostawy, dobry system, doskonalenieWadyBrak -
~fierce / 2026-06-17 22:01Ocena: 1.00 / 5
Od zawsze korzystałem z usług tej firmy, do dzisiaj. Przesyłka wydana kurierowi do dostarczenia nigdy nie została dostarczona. Po złożeniu reklamacji odpowiedź negatywną. Pomimo statusu że przesyłka od ponad roku jest w dostarczeniu... Wartość niby mała bo zaledwie 300 zł jednak mnozac to przez xx klientów uzbiera się już całkiem pokaźna kwota. Nie polecam tej firmy, konkurencja jest na tyle duża że spokojnie znajdziemy inna rzetelną firmę.Wykrecajakota ogonem, strzelając sobie w oba kolana, pr, y i tak kulawych już obu nogach tej jakże żenującej firmy, Zastanówcie się sto razy nim skorzystacie z ich watpliwych usług, takie zachowanie firmy to żenujące oraz mało profesjonalne podejście do klienta. Paczki są ubezpieczone, być może że jest tak że firma która im te paczki ubezpiecza, od pewnego pułapu zaginionych czy też uszkodzonych przesyłek woła o większą składkę ubezpieczenia, a to są już kosalne oraz konkretne pieniądze, więc z automatu walą negatywnie jak leci reklamację by zaoszczędzić oraz utrzymać pozytywny wizerunek firmy... To jest chore co oni wyczynia ja, dodatkowo po zainteresowaniu się działalnością tej julawej foremki (bo nie da się ich inaczej określić) jestem zaskoczony negatywnymi komentarzami na ich temat, inpost celowo z małej litery ma najwięcej negatywnych opini. To będzie procentować i zapewne przy tak silnej konkurencji ta niby foremka straci wielu potencjalnych klientów. Ja radzę omijajcie inposcik szerokim łukiem, zero profesjonalizmu i zbywanie z automatu klienta. To nie lata 90 by tak postępować... Szkoda ze mistrz Bareja nie żyje bo miałby idealny scenariusz na dobrą komedię, kto wie czy nie najlepszą w naszej kinomatografi... ZaletyZalet nie widzęWadyCała logistyka tej niby firmy leży po całości, totalne zbywa nie klientów, brak kompetencji pracowników od samej głowy (ryba psuje się od głowy) po sam dół do szeregowego pracownika... Mam nadzieję że rynek zweryfikuje dość szybko nie uczciwe firmy kurierskie na naszym rynku -
~anna / 2026-06-17 21:33Ocena: 2.33 / 5
kurier nie dostarczył mojej paczki, firma nie odpowiada na reklamacje, żenada -
~Anna / 2026-06-17 18:52Ocena: 1.00 / 5
Już nigdy nie będę korzystała z firmy InPost, paczki nie czekają nawet 24 godzin a firma uznaje, że każdy non stop śledzi sms - o 18.20 sms o dostarczeniu paczki, o 22.00, że paczka czeka tylko do godz. 10.50. Jak ktoś nie przekierował, nie dopłacił itp. nie ma paczki. W aplikacji prośba o aktualizację, zero śladu po paczce, mnóstwo potwierdzeń logowań itp. Nigdy więcej. Na szczęście w firmie - a robimy to w tym miesiącu - nie podłączyłam ich firmy do wyboru. UFF! I na pewno z szacunku dla klientów tego nie zrobię!! -
~Julia / 2026-06-17 15:58Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Nadałam paczkę z domowymi przetworami. Przez długi czas nie było informacji, co się z nią dzieje. Dopiero później otrzymałam wiadomość, że przesyłka została uszkodzona w transporcie. Reklamacja została odrzucona, a za zniszczoną zawartość nie otrzymałam odszkodowania. Jestem bardzo rozczarowana obsługą i sposobem rozwiązania sprawy. -
~JACHU / 2026-06-17 14:12Ocena: 1.00 / 5
TO CO PREZENTUJE TA FIRMA TO MOŻNA SPOTKAĆ TYLKO W KRAJACH AFRYKAŃSKICH SŁABO ROZWINIĘTYCH.
ZATRUDNIA KURIERÓW BEZ WYKSZTAŁCENIA I ROZUMU ( PRZYNAJMNIEJ TAKI PRACUJE W BYDGOSZCZY OSIEDLE BARTODZIEJE )
KURIER TEN NIE ROZWOZI PACZEK TYLKO WYSTAWIA NOTKĘ ŻE NIKOGO NIE ZASTAŁ POD WSKAZANYM ADRESEM.
PO FRYZURZE JUŻ MOŻNA ZOBACZYĆ ŻE GOŚĆ JEST SŁABO ROZWINIĘTY UMYSŁOWO I FIZYCZNIE CHYBA TEŻ- SKORO NIE DAJE RADY Z DOSTARCZENIEM PRZESYŁKI. PAN WŁAŚCICIEL FIRMY INPOST CHYBA NIE WIE KOGO ZATRUDNIA A JAK WIE TO SŁABO TO WYGLĄDAZaletyDNO I NIC WIĘCEJ NIE TRZEBA DODAWAĆWadyZA MAŁO MIEJSCA ŻEBY WYPISAĆ WSZYSTKIE WADY
strona 1 z 425
- « poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- nastepna »