Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 3103 opinii

1.47 / 5

 • Obsługa i reklamacje
  1.25
 • Cena
  5.00
 • Oferta
  5.00
 • Cena/Jakość
  1.51
 • Czas dostawy
  1.66

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Użytkownik / 2020-10-09 12:26
  Ocena: 3.67 / 5
  Kiedyś byłem bardzo zadowolony z DPD - dostawa zawsze była rano o tej samej godzinie, ale od jakiegoś czasu dostawa jest wieczorami, kilka razy nawet o 19:00 - 20:00, od tego czasu staram się unikać tego kuriera, bo zawsze dostarcza paczki najpóźniej.
 • ~Niedźwiecki / 2020-10-09 11:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia nie polecam paczka z Nysy do Berlina 5 dni.
  Brak kompetencji pani w punkcie DPD
  Kontakttelefoniczny z biurem obsługi tragedia. Zero pomocy cała wina zrzucona na stronę niemiecka.
  Nie skorzystam i nie polecam
  ZaletyBrak zalet
  WadyDługi by się rozpisywać napisze w skrócie
  Same Wady
 • ~Klijent / 2020-10-09 10:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie poleca!!!
  Odpowiedź Pani w recepcji na pytanie dlaczego przesyłka została zwrocona: kurier nie zastał nikigo dwa razy. Kurier nie ma obowiązku informowania o przesyłce. Trzeba było sobie śledzić przesyłkę. Dostałam link bez nr do kuriera pytanie jak miałam się kontaktować z kurierem : nie możliwe. Wygląda na to że trzeba zwalniać się z pracy i czekać i śledzić przesyłkę cały dzień i może kurier dotrze. Płacimy za dostarczenie przesyłki a nie za śledzenie i jeżdżenie do punktu aby odebrać samemu!
  ZaletyBrak
  WadyDuże braki w obsłudze, zły kontakt z klientem i chamskie odzywki przy wyjaśnianiu spraw.
 • ~Agusia S. / 2020-10-08 18:58
  Ocena: 2.33 / 5
  Ostatni raz skorzystałam z DPD.

  Kontaktu z kurierem O.

  Dodzwonić się do oddziału ciężko.

  Nie polecam!!!!!!!!!!!


  Zaletybrak
 • ~Matis / 2020-10-08 17:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Cały dzień siedzi się w domu a bezczelnie napisze że "NIKOGO NIE BYŁO W DOMU). Kpina totalna!
  ZaletyBrak !!!
  WadyOszustwo i lecenie w kulki w klientem
 • ~MAREK / 2020-10-08 17:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Ta firma to nieporozumienie dzisiaj kurier zamiast doręczyć przesyłkę w przekierowane miejsce wpisał odmowę przyjęcia przesyłki co jest kłamstwem, pani na infolinię też ma centralnie gdzies o co się ich prosi i tak całą tą firmą niedługo się skończy. Na takim poziomie to niech obsługują siebie. Dramat, brak szacunku do KLIENTA!!! KURIERZY ZWŁASZCZA Z GMINY OŁAWA DNO!!!!
  ZaletyBrak
  WadyTotalne dno!
 • ~Kasia / 2020-10-08 15:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam !!! Nie wiem dlaczego reklamują,że dostarczają paczki do domu . Specjalnie zamówiłam kuriera ,żeby nie musieć chodzić po mieście. Rzekomo kurier był tylko nikogo nie zastał co jest absolutnym kłamstwem i skierował paczkę do punktu pickup. Po skontaktowaniu się z obsługą klienta Pan zapewnił mnie ,że załatwi, żeby paczkę dostarczono do domu dnia nastepnego . Po 2 dniach dzwoniąc ponownie do punktu obsługi klienta ,żeby dowiedzieć się co się dzieje z paczka Pan poinformował mnie że jest do odebrania w punkcie Pickup, kurier ma prawo ja tam zostawić. Po trzech dniach siedzenia w domu i oczekiwania zamówienia Pan stwierdził,że nie muszą mnie informować co się dzieje z moją paczką. NIE MAJA SZACUNKU DO KLIENTA, KURIERZY ROBIA SOBIE CO CHCA .
  ZDECYDOWANIE NIE NIE NIE
  ZaletyBrak
  Wady-Brak szacunku do klienta ,
  - mają ludzi gdzieś
  -kurierzy robią sobie co chcą
  - BOK to jakaś kpina
 • ~Alicja / 2020-10-08 13:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej firmy kurierskiej! Zamawiam za ich pośrednictwem tylko jak nie ma innego wyboru. Za każdym razem są jakieś problemy z dostarczeniem paczki pod adres. Zazwyczaj kurier po prostu nie przychodzi a ja później dostaję wiadomość, że nie zastał mnie w domu, co jest kłamstwem. Zawsze wszystko kończy się odbiorem w punkcie odbioru, więc jeżeli chcesz zapłacić za kuriera do domu, to lepiej wybrać innego.
  ZaletyCałe szczęście punkt odbioru jest blisko mojego domu
  WadyKurier nie dostarcza paczek do domu, mimo tego, że za to płacę
 • ~BSD / 2020-10-08 08:34
  Ocena: 1.33 / 5
  Zostaliśmy oszukani przez opiekuna i ich system.
  Podpisaliśmy umowę SMART Allegro DPD z Allegro i przedstawicielem DPD.
  Po dwóch miesiącach i wysłaniu około 200 przesyłek doliczono nam dodatkowe opłaty w wysokości ok 3000zł.
  Pracownik lub automat zakwalifikował Nam paczki standardowe lub z NST na GABARYT.
  Dopłata w wielu przypadkach do jednej paczki przekraczała 46zł do nawet 150zł. Cena za paczki np 3kg wychodziły po ponad 180zł brutto co w większości przypadków przewyższało wartość produktów.
  Po zgłoszeniu reklamacji zaczęło się przepychanie i spychologia między Allegro i DPD.
  Zostaliśmy oszukani jak wielu innych sprzedawców Allegro w programie SMART!
  ZaletyBRAK ZALET
  WadyOszuści, brak kompetencji obsługi i opiekuna.
 • ~Teresa / 2020-10-07 20:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, kurier, zero komunikacji miedzy kurierem a klientem, podano mi w emailu nr tel.do kuriera, dzwoniłam do niego 3 razy i wysłałam 2 smsy, zero odzewu, przesyłkę przywiózł o godz .18 40, nie odebrałam jej, usłyszałam wykrzykiwania od kuriera " foch, foch, foch". Napisałam w tym samym dniu skargę na kuriera tj 21.09.2020 do dpd. Do dnia dzisiejszego nie mam żadnej odpowiedzi. Wszyscy pracownicy włącznie z infolinią mają lekceważący stosunek do klienta.
  Zaletyżadnych
  Wadylekceważący stosunek do klienta, wydaję się pracownikom tej firmy,że za darmo wykonują usługę dla klienta.
 • ~Nienawidzę DPD / 2020-10-07 14:21
  Ocena: 1.67 / 5
  Kurierzy tej firmy to jakaś kpina zero kontaktu byle by się pozbyć paczki a ty później jeździj i szukaj jej po punktach odbioru żenada nigdy więcej każdy sklep internetowy który będzie obslugiwalo DPD będzie przeze mnie omijany
  ZaletyBrak
  WadyJedno wielkie klamstwo, brak komunikacji ze ze storny obsługi klienta i kuriera
 • ~Aneta / 2020-10-07 11:07
  Ocena: 2.33 / 5
  Niestety kolejna z przesyłek dociera uszkodzona a właściwie zmiażdżona. Kolejny Raz nie przyjmują reklamacji i nie widzą swojej winy w tym. Firma porazka
  ZaletyBrak
  WadyWszystko co możliwe. Od obsługi, przez chamstwo kurierów
 • ~Waldi / 2020-10-06 21:55
  Ocena: 2.00 / 5
  Zamawiam dość sporo przesyłek i często przekierowuję je do punktu odbioru ale pierwszy raz trafiło mi się DPD. Próbowałem przekierować za pomocą strony ale strona nie przyjmowała hasła które sama mi wysłała SMSem i tak ze trzy razy, aż w końcu coś wyszło. Rano (po 12 godzinach) dostaję maila, że przekierowałem na niewłaściwy adres. Zaczynam więc dzwonić. Przez telefon wyjaśniłem wszystko i na tym się zakończyło.... Pani w punkcie odbioru (poszedłem tam na wyczucie) spytała o kod ale nic takiego nie otrzymałem (ba..... nawet wiadomości, że paczka już dotarła do punktu). Ogólnie, to pierwsza taka przygoda z dostawą.
  WadyPunkt odbioru czynny tylko do 16:00 (Kudowa-Zdrój) (raczej dla bezrobotnych)
 • ~Wojciech / 2020-10-06 19:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Kurierka, nie zastała mnie w domu umówiła się ze mną na ulicy obok na określony czas,
  Po przyjeździe na miejsce nie odbierała moich telefonów, paczka miała być dostarczona następnego dnia od godz 18-20. Ta sama kurierka następnego dnia dzwoni o 16:40 i pyta się czy jestem w domu po usłyszeniu odpowiedzi „nie” rozłącza się. Po telefonie na infolinę umawia się znowu na „za 15 min” na mojej ulicy, przyjeżdżam nie ma jej, kolejny telefon „do 2 min” na parkingu. Stałem minut 30 i nic. Kolejny telefon na infolinię „kurier będzie do 10 min”, czekam i nic. Następny telefon do kurierki i dostaje odpowiedz „nie było pana, nikt nie będzie pana szukał, pan jest niepoważny, pan się bawi w kotka i myszkę, i kolejny adres do spotkania. Pojechałem, wyszła babka 20-30 lat. Aby odebrać przesyłkę wyszedłem wcześniej z pracy, od niej usłyszałem że marnuje jej czas, na odpowiedz że ja też pracuje wybuchnęła śmiechem, podałem pieniądze i znowu informacja „nie mam wydać” i argument „że marnuje jej czas”, że różnica wieku jest na tyle duża, że powinienem mieć „więcej szacunku” oraz zagroziła, że żadna paczka nie zostanie już dostarczona na mój adres, a tą odsyła do nadawcy. Paczkę nareszcie udało mi się odebrać ale nerwów i czasu nikt mi nie zwróci. Jednym słowem szczerze nie polecam tej firmy, lepiej pójść do paczkomatu albo skorzystać z poczty polskiej
  WadyChamska obsługa
 • ~Jarekr701 / 2020-10-06 14:46
  Ocena: 3.00 / 5
  W Częstochowie na północy porażka doręczanie ostatnio tylko w godzinach dopołudniowych po paczki trzeba chodzić do punktów pick-up kontakt z kurierem zostawię bez komentarza
  Lepiej wybierać paczkomat niż gonić przesyłki i przepłacać
 • ~Andrzej / 2020-10-06 11:15
  Ocena: 3.50 / 5
  Kurier nie rozumie co znaczy "poprosze zejsc na dół" i idzie na sama góre z paczka i dzwoni z pretensjami ze to ja mam teraz wyjsc do góry po czym schodzi na dol zostawia paczke pod drzwiami żadnego dziekuje ani prosze.Nie polecam
 • ~pawcio / 2020-10-06 10:40
  Ocena: 1.33 / 5
  30 września tego roku 2020 zamówiłem paczkę z sieci play kurierem dpd i to był ogromny bład do dzis paczka nie dotarła do mnie firma ma klienta w dupie nie dostałem zadnego numeru listu przewozowego nic jaak dla mnie ta firma ma w dupie klienta jest obojetna
  Zaletyżadne
  Wadyobojętność do klienta
  nie informowanie klienta o tym ze paczka juz jest
  bark telefonów od kurierów
 • ~GOGO8 / 2020-10-06 09:39
  Ocena: 2.00 / 5
  Wyslalam paczkę za granice. Siostra czekala kilka dni po czym sama zainteresowala sie czemu paczka nie przychodzi dostala informacje ze paczka jest uszkodzona i nie zostanie dostarczona. Siostra wyrazila chec osobistego odbioru z rozdzielni spod swojego miasta. Kazali jej pisac jakies maile bo oni maja procedury.Napisala maila z prosba o osobisty odbior. Dzisiaj dowiedziala.sie ze paczka wraca do nadawcy...serio?? Pare kilometrow nie moga jej przywiezc paczki a do Polski zwrocic moga?? Co to k..jest!Mam nadzieje.ze.paczka.do mnie dojdzie w calosci a nie rozkradziona...ŻENADA!!
  ZaletyBRAK
  WadyZERO profesjonalizmu i obojetn podejscie do klienta
 • ~Robert / 2020-10-06 00:07
  Ocena: 3.67 / 5
  Druga pod rząd solidnie zapakowana paka z potrójnej tektury została przez złodziejów częściowo wyszabrowana, na szczęście przekazana odbiorcy, niestety straty materialne są. Aż żal. Człowiek wkłada tyle wysiłku w ułożenie i zabezpieczenie zawartości a bandziory to rozwalą, żeby sobie trochę przywłaszczyć.
 • ~Marek / 2020-10-05 21:43
  Ocena: 1.00 / 5
  Paczek wysłałem odebrali w tym samym dniu po kilku dniach pisze do mnie z terminala jak wyglada paczka i co jest w niej. Zapytałem co się stało to odpisali ze zaginęła . Reklamacje odrzucone bo trzeba mieć dokument potwierdzający zawartość paragon lub faktura . Zaznaczyłem ubezpieczenie przesyłki ale to i tak nie podlega
  Powinno pisac ze osoby fizyczne wysyłając paczkę mogą ja stracić bezpowrotnie
  ZaletyBrak
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

DPD
Ocena: 1.47, ilość opinii: 3103
DHL
Ocena: 1.31, ilość opinii: 2228
InPost
Ocena: 1.73, ilość opinii: 1379
UPS
Ocena: 1.31, ilość opinii: 1371
Pocztex
Ocena: 1.30, ilość opinii: 1171
FedEx
Ocena: 1.52, ilość opinii: 295
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2505
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.54, ilość opinii: 2222
VECTRA
Ocena: 1.72, ilość opinii: 2081
UPC Internet
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1867
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1043
Play
Ocena: 1.49, ilość opinii: 865