Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 2522 opinii

1.45 / 5

 • Obsługa i reklamacje
  1.24
 • Cena
  5.00
 • Oferta
  5.00
 • Cena/Jakość
  1.48
 • Czas dostawy
  1.62

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Były klient. NIGDY WIĘCEJ ! / 2020-05-08 10:15
  Ocena: 2.33 / 5
  MASAKRA! Jedyna firma która przesyłek nie dostarcza pod drzwi tylko trzeba zejść do Jaśnie Pana Kuriera do samochodu. Dzisiaj miałem taką sytuację. Mam chory kręgosłup i utrudnione poruszanie i oczywiście przeciwwskazania do dźwigania zmuszony zostałem do zejścia z drugiego piętra do Pana Kuriera do samochodu i odebrania 20 kilowej paczki i wniesienia sobie do domu. Jakież było moje zdziwienie na infolinii że takie mają procedury w związku z wirusem i że wszystko jest w porządku. Jest to JEDYNA firma kurierska która tak traktuje ludzi. NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAM !!! A naprawdę przychodzi do mnie sporo przesyłek. Jeśli możecie to zachęcam do korzystania z każdej innej firmy. Naprawdę jest sporo konkurencyjnych i starających się o Klienta i szanujących ludzi nie tylko w pełni sprawnych.
 • ~Jarek / 2020-05-08 09:38
  Ocena: 1.00 / 5
  DPD to wielkie nieporozumienie. Przysyłają SMS-y, że kurier dostarczy przesyłkę a ten się w ogóle nie pojawia albo bardzo spóźniony i nieszczęśliwy. Kompletny brak profesjonalizmu. Więcej z ich usług nie będę
  korzystać. Unikać ich jak ognia.
  ZaletyBRAK
  WadyWSZYSTKO
 • ~malina / 2020-05-08 08:56
  Ocena: 3.33 / 5
  Jestem zawiedziona tą firmą kurierską ponieważ w ogóle nie dbają o swoje przesyłki. Już nie pierwszy raz dostałam zgniecione pudełko z butami w środku, pognieciony koszyk do rowera. Moim zdaniem firma bardziej powinna dbać o obsługę paczek, ponieważ mogą przez to stracić wielu klientów.
  ZaletySzybkość dostawy
  WadyZła obsługa paczek, zazwyczaj nie można ustalić z kurierem godziny dostawy
 • ~PL / 2020-05-07 23:10
  Ocena: 1.00 / 5
  DPD to jedno wielkie nieporozumienie. Nie pierwszy raz. Czekałem na przesyłkę (ważną).5 dni leżała na magazynie. Zero kontaktu. Dzwonię, dlaczego tak długo to trwa. okazało się, że przesyłka nie zostanie mi w ogóle dostarczona, bo jest za duża. Sam musiałem po nią jechać 50 km.
  Skoro została przyjęta, to chyba powinna została dostarczona. Matoły!!!! Przesyłkę przyjęli, kasę wzięli, ale dostarczyć to już k..... nie.
  Wadywszystko
 • ~Kamila / 2020-05-07 21:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Nieprofesjonalizm sięga zenitu! Kurier opryskliwy i zero empati, w ochydny sposób rzuca testami że on nie wejdzie na klatkę pomimo braku zakazu od firmy kurierskiej (dzwoniłam do obsługi klienta dpd z takim zapytaniem) następnie rzucony tekst że 'ostatni raz' wchodzi na górę...
  gdzie b. dobrze wiedział że jestem sama z niemowlakiem i nie jestem w stanie zejść. A dziś zostawił paczkę na skrzynce pocztowej (!!!!!!!!!) poinformował mnie domofonem poczym uciekł.... co najgorsze faktycznie ja tam zostawił! Gdyby nie zatroskany sąsiad to bym mogła jej nigdy nie dostac! Nigdy nie spotkałam się z takim opryskliwym nieemaotycznym podejsciem, niesamowite! nigdy więcej nie zamówię nic co dostarczane jest przez tą firmę!
 • ~alexa09 / 2020-05-07 18:44
  Ocena: 1.00 / 5
  To jest jakaś żenada???? Kurier miał dzisiaj przyjechać, pokazało mi na śledzeniu że przesyłka będzie pomiędzy 18:30-20:30, a on sobie o godzinie 15:00 zaznacza iż odbiorcy nie było w domu i nie odebrano, a ja byłam cały dzień i na niego czekałam. Kpina i kurier który ma wszystko gdzieś bo nie chcę mu się zawozić, odrazu powinni go zwolnić, nie polecam DPD
  P.S To nie jest już taka pierwsza sytuacja.
  WadyWszystko
 • ~Maciek / 2020-05-07 17:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Niech spier.... NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA - PRZESTRZEGAM - OSTRZEGAM!! Zero organizacji, kurierzy coś w stylu najniższa krajowa - patałachy.
  Zarządzanie - żenada. W cywilizowanym kraju nieprzetrwaliby miesiąca. Polska to jednak ciągle trochę Etiopia.
  Właśnie kończę z nimi umowę. To co oni odp... to skandal. Rozumiem, że prezes i świta dobrze sobie wynagradza to CHU...WE zarządzanie.
  NIE WCHODŹCIE Z NIMI W ŻADNE DEALE, a jak wybieracie kuriera jako dostawcę waszej paczki UNIKAJCIE DPD. Pamiętajcie; OSTRZEGAŁEM.
  ZaletyŻADNYCH
  WadyWSZYSTKO
 • ~Vai / 2020-05-07 15:18
  Ocena: 1.00 / 5
  - Przesyłka, krąży od kilku dni między kurierami i magazynami.
  - Infolinie plącze się w wyjaśnieniach.
  - Kurier zaznacza brak odbiorcy pomimo, że czekałem na paczkę i byłem pod adresem odbioru.
  - Opcja wyboru godziny i dnia dostawy jest tylko chwytem marketingowym - bo jak się dowiedziałem dzwoniąc na inforlinię - nie realizują takiej usługi - kurier może przyjechać kiedy mu się podoba albo wcale nie dostarczyć paczki.
  - W kolejnej rozmowie z konsultantem jestem zapewniany słodkimi słowami, że paleta z przesyłką dotrze w dniu jutrzejszym - następnego dnia paczka nawet nie opuściła magazynu - ale tą informację otrzymałem dopiero po 2 kolejnych telefonach.
  Kontakt z infolinią jest żałosną namiastką funkcjonalności i nie pozwala uzyskać podstawowych informacji jak by się wydawało u źródła.
  Kurierzy nie dostarczają paczek i manipulują danymi dla własnej wygody, często oddają samochód z paczkami "koledze"

  Wybierajcie każdą inną firmę kurierską - DPD nie realizuje swojej pracy w zakresie dostarczania przesyłek.
  Zaletybrak
  Wady- długi czas realizacji
  - paczki i przesyłki jeżdzą w kółko między magazynami
  - brak kontaktu i rzetelnej informacji
  - oferta usług (dostawa na godzinę i dzień) nie działa - to tylko reklama
  - zakłamywanie danych przez kurierów
 • ~Ewa / 2020-05-07 14:27
  Ocena: 5.00 / 5
  Świetny kontakt z kurierem,przesyłka dotarła szybko i bez problemów
 • ~Zdzisiek / 2020-05-07 14:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Kurierzy firmy DPD nie chcą dostarczać przesyłek do mieszkań. Każą wyjść przed klatkę. Jeżeli ktoś nie może to odsyłają przesyłkę z adnotacją "odmowa odbioru". Jak to nazwać: wygodnictwo? bezczelność? brak profesjonalizmu?
  Inne firmy kurierskie jakoś potrafią dostarczać do mieszkań. Najgorsza firma kurierska!!!
  WadyNie dostarczają przesyłek pod podany adres
 • ~Jakubiak / 2020-05-07 12:10
  Ocena: 1.67 / 5
  Piszą od dwóch dni, iż kurier dostarczy mi paczkę, a kuriera jak nie było tak nie ma
 • ~Karolina / 2020-05-07 10:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z taką niekompetencją. Telefon z nieznanego numeru o 8.50, po odebraniu głucho w telefonie, tylko po SMS-ie z godziny 8.54 zorientowałam się, ze chodzi o kuriera. Próba oddzwonienia - nieodebrane. Kurier pojawił się dosłownie 5 min po SMS-ie. Dwie ogromne paczki kurier dosłownie położył na chodniku przed blokiem, zanim zdążyłam zejść przed bramę, kurier praktycznie siedział już w samochodzie i odjeżdżał. Obie części paczki uszkodzone z każdej możliwej strony, karton zmiażdżony, zwłaszcza na rogach, dziurawy, porozrywany, praktycznie zawartość przesyłki na wierzchu. W środku dramat - zniszczone elementy, zarówno zawartości, jak i elementów ochronnych - połowa zawartości połamana, obita, porysowana (zawartość przesyłki – komoda). Koszt przesyłki 70zł, zawartość przesyłki nadająca się praktycznie do wyrzucenia, obsługa kurierska poniżej wszelkiej krytyki. NIE POLECAM.
  ZaletyBRAK
  WadyUszkodzone opakowanie, uszkodzona zawartość przesyłki, brak kontaktu z kurierem, brak kultury dostawy.
 • ~Tomasz / 2020-05-07 08:08
  Ocena: 1.33 / 5
  Dno kompletne olewka klienta totalna przesyłka niedostarczona z powodu nieobecności klienta w domu kłamstwo kurier był wyczekiwany wogule nie dotarł a napisali że nie było nikogo w domu z tej firmy już nie pierwszy raz i cwaniaczek kurier dno
 • ~Miaa / 2020-05-06 20:41
  Ocena: 1.67 / 5
  Jest 06.05.20. godzina 20:30. Dostałam meile i smsy że paczka zostanie dzisiaj dostarczona. Nie mam paczki a kurier nie zadzwonił.
  ZaletyNie ma
  WadyMasakra
 • ~Geześ / 2020-05-06 20:28
  Ocena: 1.67 / 5
  Dramat, totalny dramat. Nie ma gorszej firmy kurierskiej niż ta banda cyganów i oszustów. Tydzień temu szedł do mnie tv, czekałem cały dzień na kuriera po czym na stronie trackera informacja ze kurier nie zastał klienta w domu. Dzwonie na infolinię pierdziela głupoty ze mnie nie było. Gdy powiedziałem prawdę nagle okazało się, że poprostu nie wiadomo czemu moja przesyłka w ogóle nie wyjechała z magazynu i zmienili dzień dostawy. Pojechałem odebrać sobie sam osobiście. Wczoraj kurier miał odebrać 2 paczki, oczywiście się nie zjawił. Dzwonie na infolinię, pan okłamał mnie ze ktoś przyjedzie, nie przyjechał nikt. Dziś zamiast przyjechać po paczki anulowali zamówienia. Kom btarz pozostawiam Wam ;)
  WadyFirma kpina
 • ~Ona / 2020-05-06 17:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Zatrudniają "kurierów " z łapanki;
  Zlecony odbiór przesyłki ,
  Dostaję sms-a z tel.do kuriera, ( w mailu info, że dostarczenie, nastąpi w godz.9-17-ta)
  Próbuję się skontaktować kilkukrotnie telefonicznie, piszę sms-sa z zapytaniem, o przybliżoną godzinę odbioru,
  Cisza, pełna olewka
  Piszę sms-sa na nr tel. ,z którego przyszło info o nrze tel.do kuriera,
  Cisza , pełna oliwka
  W końcu sama pojechałam do tej pożal się Boże firmy (nawet nie mają reklamy, jak do nich trafić, trzeba się
  Dopytywać)
  Za przesyłkę nie płaciłam , zwrot zamówienia internetowego,
  Ale "jakość " "usług " poznałam,
  Radzę omijać szerokim łukiem, co też sama uczynię ( przesyłka 0000013064910T zwrot do Venezia)
  ZaletyBrak
  WadyJak wyżej ona
 • ~Marta / 2020-05-06 13:47
  Ocena: 4.00 / 5
  Z kurierem, który obsługuje Kraków Krowodrza jest bardzo trudny kontakt, jeśli chce się dopytać w jakich godzinach się pana spodziewać - to nie reaguje, tak samo jak się deklaruje, że jest się gotowym podjechać gdzieś, jeśli ma się zajęcia, które uniemożliwiają tkwienie w gotowości. A wystarczy, żeby pan krótko odpisał czy odebrał - a nie odbiera telefonu.
 • ~Tomek / 2020-05-06 12:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza firma kurierska. informują że przesyłka bedzie dostarczona konkretnego dnia- sleczysz cały dzień - a następnego dnia informuja cie że klient zazyczył sobie odbioru osobistego w punkcie co jest kłamstwem
 • ~Maria / 2020-05-06 10:07
  Ocena: 1.00 / 5
  30.04.2020r. otrzymałam SMS z informacją, że tego dnia zostanie doręczona przesyłka. Pracuję zdalnie, więc cały dzień byłam w domu. O godz. 17 dostałam SMS, że w związku z nieobecnością klienta przesyłka do odbioru w punkcie. Sprawdzałam w „śledź paczkę” – a tam informacja z godz. 16:18 ustalono nowy termin doręczenia na 04.05.2020r. (oczywiście nikt ze mną nic nie ustalał) i kolejna informacja z godz. 17, że adresata nie zastano.
  Zadzwoniłam na infolinię, pracownik chciał sprawę wyjaśnić z kurierem. Kurier miał wyłączony telefon, więc pracownik infolinii wysłał e-maila do przełożonego kuriera z prośbą o wyjaśnienie sytuacji.
  Oczywiście w dniu 04.05.2020r. oczywiście paczki nie dostarczono. W dniu 06.06.2020r. zadzwoniłam ponownie na infolinię. Pracownik poinformował mnie, że paczka jest nadal w punkcie odbioru i nie ma już możliwości jej dostarczenia. Po prostu kpina!! Powiedziałam, że zamówiona była usługa z dostarczeniem do domu, więc jak to nie ma możliwości. Zapytałam też dlaczego nie dostałam odpowiedzi na pierwsze zgłoszenie na infolinię. Otrzymałam odpowiedź – „no widocznie oddział nie zareagował”. – Świetny argument! Powiedziałam konsultantowi, że skoro przesyłka zamówiona była z dostawą do domu, to proszę o zrealizowanie usługi. Konsultant powiedział, że napisze maila do punktu odbioru, żeby przesyłka była dostarczona, ale on jednocześnie nie obiecuje, że tak będzie.
  Firma ewidentnie robi ludzi w balona i nie realizuje zleceń.
  Zaletyzero
  WadyOszukiwanie klientów
 • ~chanka / 2020-05-06 08:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Przesyłka została dostarczona pod zły adres i do dzisiaj jej nie mam a DPD twierdzi, ze sprawa jest załatwiona. Złożyłam reklamacje, wszystko wyjaśniłam dokładnie, ze poprzez infolinie został zmieniony adres doręczenia, ale DPD ma to w nosie, a co najśmieszniejsze przesyłka składała się z dwóch paczek, jedna doręczyli pod zły adres z drugą odesłali do nadawcy. Kosmos!! A teraz jak mantrę powtarzają, ze wszystko zgodnie z Regulaminem, ręce opadają!! Stanowczo odradzam tę firmę kurierską!!
  ZaletyŻacnych
  WadyDostarczanie pod zły adres, ignorowanie dowodów i Klienta
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

DPD
Ocena: 1.45, ilość opinii: 2522
DHL
Ocena: 1.29, ilość opinii: 1928
UPS
Ocena: 1.30, ilość opinii: 1196
Pocztex
Ocena: 1.28, ilość opinii: 1109
InPost
Ocena: 1.72, ilość opinii: 1027
FedEx
Ocena: 1.49, ilość opinii: 253
Flixbus
Ocena: 2.30, ilość opinii: 866
mBank
Ocena: 1.93, ilość opinii: 723
ITAKA
Ocena: 2.70, ilość opinii: 392
Link4
Ocena: 1.56, ilość opinii: 353
Netflix
Ocena: 2.58, ilość opinii: 244
HBO GO
Ocena: 1.76, ilość opinii: 171